II. trieda
6. kolo: D. Mariková - Ilava B 2:1 (0:1), Rak, V. Zemančík – Poliak, Jasenica – Bolešov 4:1 (3:1), Pecník, M. Pavlík, Šibík, P. Jánošík – Kurinec, Šebešťanová – Pružina 4:1 (1:1), M. Petrík 2, Baláž, Šumec – Priedhorský, K. Podhradie – Streženice 2:3 (2:1), Sluka, Puček – Kadlec 2, Obšivan, N. Dubnica – Visolaje 7:1 (3:1), Koťan 4, Dohňanský, Šukala, Nosický - Urdák, Kolačín - D. Kočkovce 4:4 (2:2), Tlapák, Ľ. Čačko, Schiller, Špánik – Rosina 4, Lysá – Podvažie 1:2 (0:1), Kresánek – P. Papšo, Zboran.
1. N. Dubnica 7 7 0 0 40:4 21
2. D. Mariková 7 5 1 1 24:14 16
3. Visolaje 7 5 1 1 24:15 16
4. Podvažie 7 5 0 2 21:12 15
5. Šebešťanová 7 5 0 2 17:17 15
6. Jasenica 7 4 1 2 21:10 13
7. Pružina 7 3 1 3 11:14 10
8. Ilava B 7 2 1 4 13:15 7
9. K. Podhradie 7 2 1 4 13:19 7
10. Lysá 7 1 1 5 8:11 4
11. D. Kočkovce 7 0 4 3 11:22 4
12. Streženice 7 1 1 5 10:24 4
13. Bolešov 7 1 1 5 5:23 4
14. Kolačín 7 0 3 4 10:32 3
III. A trieda
6. kolo: Zubák - D. Breznica 2:2 (2:1), Gažo 2 – Kozáček, Gabriš, Tuchyňa – Lednica 6:1 (2:1), Berčík 3, M. Štefanec 2, Filo – Kačík, Košeca - Č. Kameň 3:0 (1:0), Strečko 2, Černuška, Kameničany – Kvašov 5:1 (2:0), Trenčan 2, Kopčan, Buday, vlastný – Ľ. Miček ml., H. Breznica – Tunežice 1:3 (0:3), Kamas – Ďuríček, Hriadeľ, Kolembus. Z 5. kola: Tunežice – Kameničany 3:0 kontumačne.
1. Tuchyňa 6 6 0 0 24:5 18
2. Košeca 6 5 1 0 21:4 16
3. Lednica 6 3 0 3 12:9 9
4. D. Breznica 6 2 3 1 12:10 9
5. Kameničany 6 3 0 3 18:17 9
6. Č. Kameň 6 3 0 3 11:12 9
7. Tunežice 6 3 0 3 8:9 9
8. Zubák 6 1 1 4 11:27 4
9. Kvašov 6 0 2 4 5:16 2
10. H. Breznica 6 0 1 5 9:22 1
III. B trieda
6. kolo: Bodiná – Vrchteplá 0:0, Rozvoj Sverepec – Praznov 2:0 (1:0), Berdár 2, Stupné – Nimnica 1:0 (0:0), Sojčík, Nosice – Lúky 1:2 (1:1), Kvasňák – Pavlis 2, Trstie – Orlové 3:3 (2:1), Tabačár 2, J. Pružinec – Vatolík 2, Slovák, FC Púchov – Podmanín 2:3 (2:1), Bodorík, Pavlas – I. Sovík 2, Gardian.
1. Lúky 6 4 2 0 17:6 14
2. Trstie 6 4 1 1 30:9 13
3. Podmanín 6 4 1 1 13:11 13
4. Vrchteplá 6 3 3 0 16:5 12
5. R. Sverepec 6 3 2 1 14:9 11
6. Bodiná 6 3 2 1 10:7 11
7. Orlové 6 3 1 2 23:15 10
8. Stupné 6 2 1 3 12:15 7
9. Púchov 6 1 2 3 15:19 5
10. Nimnica 6 1 1 4 8:19 4
11. Praznov 6 0 0 6 6:18 0
12. Nosice 6 0 0 6 5:36 0
I. trieda dorast
6. kolo: Prečín – Prejta 2:0 (1:0), Hlavoň, Bazala, Papradno – Bolešov 2:2 (2:1), Lukáč, Pavlík – Maschtovský, Brindza, Pruské – Pružina 1:4 (1:1), Janíček – Kvaššay, Šebák, Ďuriš, Konušík, Košeca – Visolaje 6:0 (3:0), Sedláček 2, Melicher 2, T. Kašša, vlastný, Beluša - D. Kočkovce 4:2 (3:1), Kvasnica 2, Liška, Bednár – Kvocera 2, Lysá – Mikušovce 3:0 (2:0), Cichák, Zlocha, Pišoja. Z 12. kola: D. Kočkovce – Pružina 3:0 kontumačne.
1. Košeca 7 7 0 0 46:12 21
2. Beluša 6 4 1 1 19:10 13
3. D. Kočkovce 6 4 0 2 25:11 12
4. Visolaje 5 4 0 1 21:11 12
5. Lysá 6 3 1 2 23:10 10
6. Pružina 6 3 1 2 13:12 10
7. Prečín 6 2 2 2 10:19 8
8. Bolešov 6 2 1 3 14:15 7
9. Mikušovce 6 2 0 4 12:20 6
10. Prejta 6 1 1 4 8:15 4
11. Papradno 6 0 1 5 11:26 1
12. Pruské 6 0 0 6 3:46 0
II. trieda dorast
6. kolo: Praznov - B&B Sverepec 5:0 (1:0), Tomana 2, Heššo, Ostrochovský, Miškech,Rozvoj Sverepec – Streženice 1:3 (1:1), Špita za domácich, H. Poruba - M. Lednice 3:1 (2:1), Lachký 2, Kapko (11 m) – M. Košút, Orlové – Horovce 2:1 (1:0), Bazala, Bambúch – L. Cíbik, Hatné – Brvnište 4:3 (2:3), Marciník 3, Braciník – Palenčár, Španihel, Bardík.
1. Praznov 6 5 1 0 25:4 16
2. Streženice 6 5 1 0 17:4 16
3. Orlové 6 4 1 1 18:7 13
4. H. Poruba 6 3 1 2 24:9 10
5. R. Sverepec 6 3 0 3 19:12 9
6. Horovce 6 2 1 3 10:11 7
7. B&B Sverepec 6 1 2 3 8:16 5
8. M. Lednice 6 1 1 4 11:25 4
9. Hatné 6 1 1 4 10:38 4
10. Brvnište 6 0 1 5 6:24 1
I. trieda starší žiaci
6. kolo: Ladce – Prejta 2:0 (1:0), Zajac, T. Mosorjak, Tuchyňa – Orlové 0:4 (0:0), Kontra, Ondrejička, Gulač, Kolembus, Pružina – Košeca 1:4, Lysá - P. Teplá 3:2 (1:0), A. Zlocha 2, Panáček – Sýkora, Fiala, Domaniža – Papradno 12:0 (9:0), K. Sádecký 4, Rybár 3, Čelko 2, Lagín 2, J. Král, Kolačín – Streženice 5:0 (2:0), Mičian 2, Janík 2, David, Dohňany – Bolešov 5:0 (2:0), Brun 2, D. Behro, Hrnko, Divečka.
1. Domaniža 7 7 0 0 73:2 21
2. Orlové 7 7 0 0 26:2 21
3. Kolačín 7 4 2 1 26:19 14
4. P. Teplá 7 4 1 2 22:14 13
5. Ladce 7 4 1 2 19:14 13
6. Košeca 7 3 2 2 21:15 11
7. Dohňany 7 3 1 3 21:18 10
8. Streženice 7 3 0 4 19:16 9
9. Tuchyňa 7 3 0 4 11:22 9
10. Bolešov 7 2 1 4 6:26 7
11. Papradno 7 2 0 5 10:31 6
12. Prejta 7 1 1 5 10:32 4
13. Lysá 7 1 0 6 5:32 3
14. Pružina 7 0 1 6 6:32 1
II. trieda starší žiaci
6. kolo: D. Mariková – Jasenica 8:2 (4:0), Čelko 4, Vajdík 2, Kováč, Martikán – Štefánik, Šibík, Lazy - Zubák 1:1 (0:0), Martinus – vlastný, Borčice – Pruské 1:5 (0:3), Putala 3, Daňo 2 za hostí, Udiča – Lúky 2:3 (1:1), Michalec 2 – Lišaník, Pánis, Húževka, H. Poruba - D. Kočkovce 4:1 (1:0), P. Staňo 2, Ďuriš, Cíbik – Novosad, Prečín – Stupné 1:2 (0:1).
1. H. Poruba 6 6 0 0 39:4 18
2. Lúky 6 6 0 0 31:3 18
3. D. Mariková 6 5 0 1 19:6 15
4.Pruské 6 4 0 2 19:9 12
5. Stupné 6 3 1 2 20:8 10
6. D. Kočkovce 6 3 0 3 23:15 9
7. Zubák 6 2 1 3 6:9 7
8. Borčice 6 2 0 4 8:37 6
9. Udiča 6 1 1 4 8:16 4
10. Lazy 6 1 1 4 4:28 4
11. Prečín 6 1 0 5 7:23 3
12. Jasenica 6 0 0 6 7:33 0
I. trieda mladší žiaci
6. kolo: M. Lednice - N. Dubnica 2:3 (2:1), Čelko 2 – Körmendy, Noska, Czánik, L. Rovne – Ilava 4:1 (1:1), D. Hruška 2, M. Hruška, Hazala – Egly, Brvnište – Ladce 2:0 (0:0), Hikaník, Belej, Beluša a Podmanín mali voľno. Dohrávka 4. kola: L. Rovne – Ladce 5:0 (1:0), Pokorný 2, T. Krasňan 2, M. Hruška. Spracoval jš
1. N. Dubnica 4 3 1 0 20:4 10
2. Podmanín 2 2 0 0 11:0 6
3. M. Lednice 3 2 0 1 15:5 6
4. L. Rovne 4 2 0 2 14:10 6
5. Ilava 4 1 1 2 9:10 4
6. Beluša 3 1 0 2 9:18 3
7. Brvnište 3 1 0 2 2:18 3
8. Ladce 3 0 0 3 0:15 0