Extraliga juniori:
4. kolo: Trnava – Dubnica 4:5 (2:0, 0:3, 2:2), Štuller 2, Chlepko 2, Čakloš, 5. kolo: Dubnica – Senica 5:2 (0:0, 4:1, 1:1), Doskočil, Šatka, Havlíček, Jelínek, Brídik.
I. liga juniori
4. kolo: N. Zámky – Pov. Bystrica 3:6 (2:1, 1:3, 0:2), Bajtala 2, Priedhorský 2, Drevenák, Velič, 5. kolo: Pov. Bystrica – Piešťany 3:1 (1:0, 1:1, 1:0), Kubovčík, Slaninka, Bajtala.
1. Ružinov 5 5 0 0 41:9 10
2. Detva 4 4 0 0 27:6 8
3. P. Bystrica 5 3 0 2 15:10 6
4. Piešťany 5 3 0 2 12:8 6
5. Topoľčany 5 3 0 2 17:15 6
6. Prievidza 5 1 1 3 11:15 3
7. Trebišov 5 1 1 3 10:24 3
8. Levice 5 1 1 3 8:23 3
9. N. Zámky 4 1 0 3 20:29 2
10. HOBA 5 0 1 4 8:30 1
Extraliga dorast
5. kolo: Pov. Bystrica – Martin 4:4 (1:2, 3:2, 0:0), Michalec, Mrník, Štubňa, Šťastný, Dubnica – L. Mikuláš 2:1 (0:0, 0:1, 2:0), Holba, Prna, Trenčín – Košice 3:1, Skalica – Prešov 5:0, Trnava – Slovan 2:2, Nitra – Ružinov 6:0, Poprad – Zvolen 3:3, Sp. N. Ves – Detva 4:1.
6. kolo: Pov. Bystrica – L. Mikuláš 4:3 (3:0, 0:3, 1:0), Šťastný, Priedhorský, J. Tamáši, Mrník, Dubnica – Martin 1:4, Trenčín – Prešov 6:5, Skalica – Košice 1:2, Trnava – Ružinov 5:2, Nitra – Slovan 4:2, Poprad – Detva 4:0, Sp. N. Ves – Zvolen 2:1.
1. Trenčín 6 6 0 0 24:11 12
2. Nitra 6 4 1 1 24:11 9
3. Poprad 6 4 1 1 22:14 9
4. Sp. N. Ves 6 4 0 2 18:15 8
5. Trnava 6 3 1 2 21:14 7
6. P. Bystrica 6 3 1 2 25:19 7
7. Skalica 6 3 1 2 19:14 7
8. Slovan 6 3 1 2 20:15 7
9. Zvolen 6 3 1 2 15:12 7
10. Martin 6 2 2 2 17:18 6
11. Košice 6 3 0 3 13:15 6
12. Dubnica 6 2 0 4 11:16 4
13. Detva 6 1 1 4 10:25 3
14. L. Mikuláš 6 1 0 5 14:21 2
15. Ružinov 6 1 0 5 13:25 2
16. Prešov 6 0 0 6 12:31 0
9 HT: Pov. Bystrica – Prievidza 2:7 (0:1, 0:4, 2:2), Dej, Šťastný, L. Mikuláš – Dubnica 5:8 (1:3 2:2, 2:3), Tatar 3, Šišovský 3, Slávik, Šepták, Detva - Pov. Bystrica 1:8 (0:3, 1:4, 0:1), A. Boško 2, Praženica, Raček, Hrebičík, Kasaj, Ligas, T. Krupa, D. Kubín – Dubnica 2:7 (0:1, 1:3, 1:3), Šepták 2, Staňo, Sobota, Slávik, Laurenčík, Šišovský.
8 HT: Pov. Bystrica – Prievidza 2:7 (1:1, 1:3, 0:3), F. Koleno, Patáčik, L. Mikuláš – Dubnica 7:6 (0:3, 4:3, 3:0), Trška 2, Magut 2, Hanták, Bludovič, Detva - Pov. Bystrica 0:5 (0:0, 0:3, 0:2), Karas, Torous, Majerík, Vrábel, Bubela, D. Kubín – Dubnica 1:6 (0:1, 1:1, 0:4), Hanták 4, Valach, Kluka.
7 HT: Prievidza - Pov. Bystrica 6:1 (0:0, 2:0, 4:1), Prešnajder, Dubnica – L. Mikuláš 6:6, Pov. Bystrica – Detva 18:3 (8:3, 6:0, 4:0), Prešnajder 5, Richtárik 3, Balla 2, Potocký 2, Hozák 2, Gachulinec, Marikovec, Kubín, Bubník, Dubnica – D. Kubín 3:5.
6 HT: Prievidza - Pov. Bystrica 7:5 (3:1, 3:4, 1:0), Džanaj, Ligas, Mičúch, Kvaššay, I. Tománek, Dubnica – L. Mikuláš 3:9, Pov. Bystrica – Detva 2:3 (0:0, 1:1, 1:2), Tománek, Mičúch, Dubnica – D. Kubín 3:1.
Program: sobota 24. 9.: 9. a 11.30 h 9 a 8 HT Pov. Bystrica – Zvolen, 17. h I. liga juniori Pov. Bystrica – Prievidza, nedeľa 25.9.: 7.30 h škola korčuľovania, 10.45 h nábor do 5 HT, 14.15 – 15.45 h verejné korčuľovanie.
Škola korčuľovania: V nedeľu 25. 9. od 7.30 h začína populárna a rokmi overená škola korčuľovania, kde sa deti môžu naučiť základom korčuľovania alebo zdokonaľovať svoj talent pod vedením skúsených trénerov. Podmienkou je okrem poplatku ochrana rúk a hlavy. Informácie podá tajomník HK 95 Robert Ondrašík – 0903 518 153 alebo Peter Kadáčik 0902 786 701.
Hoci prvý zápas doma odohrajú panteri až 23. septembra, je možnosť zakúpiť si permanentky na sezónu u tajomníka R. Ondrašíka alebo u J. Lukáča na štadióne v Taxi.
Autor: jš