Utorok, 21. september, 2021 | Meniny má MatúšKrížovkyKrížovky
I. TRIEDA 7. A 13. KOLO

Prvé víťazstvá Prejty a Brvnišťa, Beluša je už posledná

Horovce – Udiča 3:1 (1:1) Domáci bez viacerých hráčov nastrelili v úvode žrď Gatialom a v 23. min po rohu otvoril skóre V. Siekel. Hostia nevyužili niekoľko príležitostí, ale v 28. min dostal loptu na svoju parketu I. Chochel a bolo 1:1. Udičania v dru

Horovce – Udiča
3:1 (1:1)
Domáci bez viacerých hráčov nastrelili v úvode žrď Gatialom a v 23. min po rohu otvoril skóre V. Siekel. Hostia nevyužili niekoľko príležitostí, ale v 28. min dostal loptu na svoju parketu I. Chochel a bolo 1:1. Udičania v druhom polčase doplatili na koncovku a ich hrubé chyby domáci dokonale potrestali. Najprv v 65. min Janíček a o minútu Pavlis potvrdili výhru 3:1.
Horovce: Dohňanský, Kučo, F. Kováč, Cíbik, Pavlis, Svorada, Janíček, M. Siekel, V. Siekel, Gatial, Dubový. Udiča: Bašo, M. Gašpárek, Crkoň (Ištok), T. Gašpárek, Harvánek (Drblík), Oravec, Macháček, I. Chochel, Remiš (Klabník), Cesnárik, Milák. Rozhodovali Gančár, Milčík, Briestenský. ŽK: Crkoň, Bašo. (ll)
Pruské – Beluša
6:1 (1:1)
Jakúbek už v 1. min nedal, nasledovala séria rohov Beluše, Vlasatý mieril nad a v sieti skončila Drošťákova delovka v 13. min – 0:1. Po polhodine ešte dvakrát musel zasahovať domáci Rajník, ale v 33. min Jakúbek zblízka vyrovnal a jeho ďalší pokus v 43. min kryl Turza. V druhej časti Prušťania koncertovali, keď v 57. min M. Machala trafil technicky k žrdi a o dve minúty Majerík zvyšovali na 3:1. Ďalšiu chybu trestal v 68. min Ľ. Galko hlavičkou do prázdnej brány. Keď nedal Vlasatý, v 72. min M. Machala pridal piaty gól a v 78. min dotlačil loptu do siete Rebro. Naviac v 85. min zaváhal v čistej šanci V. Šatka. Pruské: Rajník, Minárik (Mazáň), M. Suchánek, M. Galko, P. Machala, Majerík, Vlasatý, M. Machala, M. Šatka, Ľ. Galko (Rebro), Jakúbek (V. Šatka). Beluša: Turza, Drak, Huňačka (Štefanec), Vričan, Drošťák, Ďurica, Kubena, Trenčan, Sviečka, Topolan, Medňanský (Hlúbik). Rozhodovali M. Stratený, F. Kováč, Zigo. ŽK: Rebro, Vlasatý, Topolan, Ďurica.
(bol)
Ladce – Ilava
1:2 (1:0)
V prvom polčase mali Ladce prevahu, ale šance absentovali. V 25. min Brtáň mieril vedľa, v 42. min Marián Habánek do brankára, ale divákov nakoniec potešil v 44. min po Šedíkovej prihrávke J. Váň. Hostia cementárov zaskočili v 48. min gólom Balona, na ktorý reagoval v 51. min Šedík strelou do žrde, čo bolo z domácej strany všetko. Striedajúci P. Pagáč dal v 65. min vedúci gól Ilavy, ktorá už víťazstvo nepustila. Ladce: D. Porubčan, Šedík, Brtáň, Koštialik, Michal Habánek, Hudec (Vyhnička), Jamrich, J. Váň (E. Pagáč), Hromka (Ľ. Porubčan), F. Váň, Marián Habánek. Ilava: Turza, Barkáč, Ilončiak, Pilát, Šedo, Strapko, Cabaj (Kňažek), Marienka, Balon, Ptáček, Staňo (P. Pagáč). Rozhodovali Brundza, Kameník, Klabník. ŽK: Brtáň, Ptáček, Marienka, Barkáč. (ga)
Lazy – Plevník
2:0 (1:0)
V dobrom zápase sa Lazania ujali rýchlo vedenia v 19. min z rohu, kedy skóroval Luhový. Ďalšiu šancu nevyužil o chvíľu Barninec, ktorému ju zmaril R. Gaňo a v 26. min Sviečkova krížna strela letela tesne vedľa. Hostia o chvíľu nebezpečne pohrozili, ale Š. Tamáši v 30. min medzi žrde netrafil. V 47. min po rohu vrátil loptu pred bránu Novotný a Babiš nekompromisne hlavou pridal dôležitý druhý gól. Veľkú šancu nevyužil Sviečka, keď sa prebil cez troch súperov, ale R. Gaňa neprekonal a v sieti neskončila ani šanca Škorvánka. Po výhre sa Lazy premiérovo usadili v čele tabuľky. Lazy: Brindza, Mihálik, Sviečka (Janoško), Pivko, Luhový, Barninec, Škorvánek, Š. Rác, Babiš, Rosina (Vrábel), Novotný. Plevník: R. Gaňo, Turčáni (Miroslav Kremeň), F. Ďurkech, Butko, Adamec (Ligas), P. Tomaník, Š. Tamáši, Monček, M.Gaňo, Babinec, M. Ďurkech (J. Tomaník). Rozhodovali Bušovský, Koleno, Oselský. (bab)
Prejta – Mikušovce
2:1 (1:1)
Hostia začali dobre a už v 3. min po rohu skórovali Satinom. Ich prevaha trvala do 15. min, no potom akoby uťal. Hralo sa väčšinou medzi šestnástkami, ale keď dve strely Dobrodeja neskončili vo Vrábelovej sieti, Prejta v 38. min vyrovnala zásluhou Mutalu. V druhom polčase sa hral slabý futbal, hosťom nevychádzali brejky, ale v 61. min mohol dať gól M. Holba, lenže Vrábel sa vyznamenal. V 84. min potrestal zaváhanie gólmana Mikušoviec, ktorému strela zdiaľky prekĺzla po tele do siete, Uhlík. Vrábel potom zabránil v skórovaní M. Gašparovi, a keď M. Holba bránu netrafil, Prejta prvýkrát vyhrala. Prejta: Vrábel, Uhlík, Ronec, M. Bušík, Duras, Porubčan, Králik, Trnka, Mutala, Vysocký (Kováč), Pilný (H. Bušík). Mikušovce: Jozef Gašpárek st., Meliška, Vršata, S. Borovský, Hoštacký (M. Gašpar), Jozef Gašpárek ml., Eliáš, Dobrodej (Palkech), Satina (P. Gašpar), Ján Gašpar, M. Holba. Rozhodovali Vyletelka, Dobrodenka. ŽK: Ronec, Duras, S. Borovský, Hoštacký. (bor)
Dulov – Brvnište
5:0 (2:0)
Brvnišťania v Dulove sklamali a domáceho gólmana takmer neohrozili. Hráči Dulova mali výbornú produktivitu, čo znamenalo ich päťgólové víťazstvo. Skóre zápasu otvoril v 12. min Pažitný a druhý gól pridal v 34. min Baláž. Po zmene strán sa domáci gólostroj nezastavil. V 56. min zvýšil na 3:0 Puček a potom prišli chvíle Baláža. V 78. min zvýšil na 4:0 a v 84. min dosiahol hattrick, čím uzavrel skóre na konečných, ale zaslúžených 5:0. Dulov: Rafaj, Pavlis (V. Novosad), Slabý (M. Novosad), Mojto (Troška), Lazor, Cíbik, Puček, Dzurko, Baláž, Pažitný, Mikoláš. Brvnište: Bratina, Priesečan, Vališík, B. Čapliar, M. Čapliar, Zela (Fusko), Miniarik, Šištík, M. Hároník (Baninec), Šlesár, J. Hároník. Rozhodovali Jakúbek, Švec, Mikoláš. ŽK: Mikoláš, Baninec, Šlesár, Miniarik, Bratina. (jak)
Papradno – Borčice
0:0
Domácim patril prvý polčas, ale šance Petra Babiara v 4. min a Nemčíka v 9. min skončili na telách obrancov. Neskóroval ani osamotený Nemčík v 35. min, ktorého vychytal Martinák. Po zmene strán neuspel v 47. min Patrik Babiar, keď z 25 metrov trafil brvno. V 57. min Martinák chytil pokus Petra Babiara a v 65. min sa po Kočkovej strele vyznamenal domáci Krištof. Hosťujúci brankár v 75. min vyrazil bombu S. Truchlíka a víťazný gól nedal ani Černošík v 90. min, pretože mieril vedľa. Papradno: Krištof, Jurčík, Lukáč, Trnčík, S. Truchlík, M. Truchlík, Klabník, Černošík, A. Kozáčik (Patrik Babiar), Peter Babiar, Nemčík. Borčice: Martinák, Kuric, Tomanica, Mazáň, Solín, Kopačka, Košťál, Kočka, Kasenčák, Š. Rác (Burdej), Sedáček. Rozhodovali M. Mazan, Petrušek, Štefanec. (zdu)
Mikušovce – Ilava
2:2 (1:1)
Hostia pôsobili technickejším dojmom a v 9. min P. Pagáč trafil žrď. Do vedenia však išli v 18. min domáci po strele Eliáša, no v 30. min Marienka po vyšachovaní obrany vyrovnal. V 38. min spoza prekonaného domáceho gólmana Gašpárka vykopol loptu jeho menovec Jozef. Ilava sa ujala vedenia v 51. min, kedy brankárovi vypadla lopta z rúk a P. Pagáč bez problémov dal na 1:2. V 67. min z tlaku domácich Beňo nastrelil spojnicu a z protiútoku P. Pagáč prestrelil. Mikušovce sa dočkali v 81. min, keď po nepriamom kope Jozef Gašpárek vymie­tol pavučinu. Mikušovce: Jozef Gašpárek st, Eliáš, S. Borovský, Vršata, Beňo, Jozef Gašpárek ml., Satina, Meliška, M. Holba, Palkech (P. Gašpar – Hošťák)), Ján Gašpar. Ilava: Turza, Barkáč, Ilončiak, Poliak, Šedo, Strapko, Cabaj, Marienka, P. Pagáč, Ptáček (Kňažek)., Staňo. Rozhodovali Zvak, Mihálik, ŽK: Eliáš, Meliška, M. Holba, Kňažek. (pzv)
Plevník – Borčice
2:2 (1:1)
Hostia zaskočili domácich v 18. min, kedy sa k odrazenej lopte dostal Sedláček a otvoril skóre. V 38. min pretiahnutý center preskočil obrancu hostí a M. Gaňo bez prípravy napálil loptu do siete - 1:1. Diváci sledovali vyrovnaný technický futbal. Borčiciam vyšla v 65. pekná akcia, po ktorej Kasenčák zblízka doklepol loptu do siete – 1:2. Hneď po rozohraní Monček z uhla popod vybiehajúceho brankára vyrovnal.
Plevník: R. Gaňo, Ligas (Turčáni), Jurčaga, Butko, Adamec, J. Tomaník, Š. Tamáši, Monček (Čižmárik), M. Gaňo, F. Ďurkech, Miroslav Kremeň (Babinec). Borčice: Martinák, Kuric, Tomanica, Mazáň, Solín (Suchý), Kopačka, Košťál, Kočka, Kasenčák, I. Rác (Burdej), Sedláček. Rozhodovali Švec, M. Mazan, Kvaššay. ŽK: Kuric. (mil)
Brvnište – Beluša
3:1 (3:1)
V 5. min Šlesár využil hrubku brankára a dal vedúci gol Brvnišťa. Beluša kontrovala v 10. min, kedy Vričan nádhernou krížnou strelou vyrovnal. Potom sa hralo v strede ihriska a po nedorozumení obrany v 35. min Šlesár dal na 2:1. Hostia dirigovaní Michálkom pridali, ale v 39. min po narážačke s J. Hároníkom Šlesár zvýšil na 3:1. V druhom polčase mala Beluša začiatku prevahu, ale paradoxne mal šance domáci Šlesár, lenže tri pokusy mu Ďuriška chytil.
Brvnište: J. Čapliar, M. Hároník (Baninec), Vališík, B. Čap­liar, M. Čapliar, Priesečan (Ecker), Miniarik, Šamaj, Čvirik, Šlesár, J. Hároník: Beluša: Ďuriška, Ďurica, Ďurovec, Hlúbik, Drošťák, Huňačka (Turza), Kubena, Belobrad, Medňanský, Michálek, Vričan.
Rozhodovali Koleno, Oselský. ŽK: Ďurica. (os)
Ladce – Udiča
5:1 (1:1)
Vo vyrovnanom prvom polčase otvoril skóre I. Chochel z priameho kopu po zaváhaní brankára. Štyri minúty pred prestávkou rovnako z priameho kopu vyrovnal Michal Habánek. Postupom času hostia fyzicky nestačili a domáci chytili druhý dych. V 61. min Brtáňovu strelu Bašo ešte vyrazil, ale v 65. min už na jeho pokus nestačil – 2:1. V 67. min po samostatnej akcii Marián Habánek zvýšil na 3:1 a v 71. min jeho ďalšiu strelu Bašo kryl. V 87. min zvýšil Jamrich na 4:1 a v 90. min zavŕšil vysokú výhru Brtáň po Hudecovom centri.
Ladce: D. Porubčan, Šedík, Brtáň, Koštialik, Michal Habánek, Mrážik (Hromka), Jamrich, J. Váň, E. Pagáč, F. Váň (Marián Habánek), Martinka (Hudec). Udiča: Bašo, M. Gašpárek, T. Gašpárek, Cigánik, Harvánek (Doblej), Oravec, Macháček (Remiš), Milák, I. Chochel (Klabník), Zlatoš, Cesnárik. Rozhodovali Pecuš, Cíbik, Peťovský. ŽK: Koštiakik, Harvánek. (ga)
Dulov – Horovce
2:2 (1:1)
V susedskom derby už v 5. min jedovatá strela Mikoláša skončila vedľa a vzápätí Prekopa dvakrát vychytal Rafaj. V 37. min pekne trafil Gatial a bolo 0:1. Minútu pred polčasom vyšla domácim akcia, ktorú s prehľadom zakončil gólom Baláž. V druhom polčase obe mužstvá predvádzali futbal, ktorý divákov zaujal. Najskôr Cíbik zaváhal a neujala sa ani ďalekonosná strela Vozára. Rafaj potom kryl šancu Kuča a z protiútoku nezúročil Mojto Pažitného center. Kučovu strelu vyrazil Rafaj iba pred seba a Gatialova dorážka gól neznamenala. V 72. min domáci brankár prudkú strelu Prekopa vyrazil pred Dubového, a ten sa nemýlil – 1:2. Desať minút pred koncom po Mikolášovom trestnom kope striedajúci M. Novosad vyrovnal na spravodlivých 2:2. Dulov: Rafaj, Vozár, Pavliš, Mojto, Lazor, Cíbik, Puček (M. Novosad), Dzurko (Slabý), Baláž, Pažitný, Mikoláš. Horovce: Dohňanský, Kučo, Kováč, Cíbik, Pavlis, Svorada, Janíček, M. Siekel, Prekop, Gatial, Dubový. Pred 300 divákmi rozhodovali Turčan, M. Stratený, Barenčík, ŽK: Mojto, Puček, M. Cíbik, Prekop, Kučo. P. Prekop
Lazy – Pruské
5:2 (2:1)
V 10. min otvoril skóre Š. Rác, no už v 16. min Vlasatý z jedenástky vyrovnal. O tri minúty mal rovnakú výhodu Babiš, ale trafil iba brankára Rajníka. V 36. min si loptu na biely bod postavil Sviečka a nezaváhal – 2:1. V 54. min ten istý hráč pridal tretí gól a v 57. min napravil penaltové zaváhanie Babiš štvrtým gólom. Posledné slovo mal v 88. min Sviečka.
Lazy: Brindza, Mihálik, Sviečka, Pivko, Luhový, Barninec, Škorvánek (Janoško), Š. Rác, Babiš, Chovanec, Novotný. Pruské: Rajník, Minárik, M. Suchánek, M. Galko, P. Machala, Majerník, Vlasatý, M. Machala, M. Šatka, Ľ. Galko, Jakúbek. Rozhodovali Milčík, Gančár, ŽK: Babiš, Pivko, Barninec, Ľ. Galko, M. Šatka.
(jg)
Prejta – Papradno
2:1 (1:1)
Domáci sa ujali vedenia v 23. min, keď po priamom kope hlavou po zaváhaní obrany Mutala dal na 1:0. V 38. min po individuálnej akcii Patrika Babiara Nemčík zblízka vyrovnal na 1:1. V 50. min Králik z priameho kopu dal opäť vedúci gól Prejty. Bojovní hostia mohli vyrovnať v 70. a v 79. min, ale Patrik Babiar a Nemčík zblízka nedali.
Prejta: Vrábel, Porubčan, H. Bušík (Laštinec), M. Bušík, Uhlík, Mutala, Trnka, Králik, Kubiš, Pilný (Kováč), Vysocký. Papradno: Krištof, Jurčík (P. Balušík), J. Balušík, Lukáč, S. Truchlík, M. Truchlík, Klabník, Černošík, Patrik Babiar, Peter Babiar (Trnčík – Zboran)), Nemčík. Rozhodovali Strýček, Weissabel, Vánik, ŽK: Uhlík. (lej)
1. Lazy 9 7 0 2 22:9 21
2. Ladce 9 6 1 2 25:8 19
3. Borčice 9 5 3 1 21:10 18
4. Horovce 9 5 3 1 20:13 18
5. Plevník 9 5 2 2 18:11 17
6. Udiča 9 4 1 4 17:15 13
7. Pruské 9 4 0 5 15:20 12
8. Ilava 9 3 2 4 18:18 11
9. Mikušovce 9 3 2 4 15:18 11
10. Dulov 9 3 1 5 15:22 10
11. Papradno 9 2 1 6 12:13 7
12. Brvnište 9 1 4 4 10:21 7
13. Prejta 9 2 1 6 8:20 7
14. Beluša 9 2 1 6 14:32 7

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

 1. "Je to dravec!" Priznáva šéfkuchár Michal Konrád
 2. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
 3. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
 4. BLoKK: Z nevyužitých kancelárií v centre štýlové bývanie
 5. Lekárne sa stanú miestom prevencie a edukácie pacientov
 6. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy?
 7. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty
 8. Školy sa znova môžu zapojiť do zberu starých mobilov
 9. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
 10. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
 1. Lekárne sa stanú miestom prevencie a edukácie pacientov
 2. Projekt KRAJa na podporu včelárov priniesol svoju úrodu
 3. Prečo čakať, keď teraz je najvyšší čas vykurovať eko-vedome?
 4. Schodolez pre imobilných - Viete ako sa testuje?
 5. Škola ich učí pracovať v tíme a pod tlakom
 6. Zateplenie strechy PUR penou či minerálnou vlnou?
 7. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
 8. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy?
 9. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty
 10. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 1. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 9 994
 2. Slovenský orloj – svetová atrakcia 7 615
 3. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 3 603
 4. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 3 373
 5. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 3 195
 6. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 3 126
 7. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí 3 065
 8. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu 2 594
 9. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im? 2 446
 10. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte 1 935

Blogy SME

 1. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 3. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 4. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
 5. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 6. Karolína Farská: Dva rozdielne protesty za slobodu
 7. Adam Valček: Neexistujúca kancelária aj termín. Výpovede proti Výbohovi nesedia
 8. Adam Valček: Kauza DPB: Predaj vyše stotisíc pokút skontrolujú, toto sú ďalšie pochybnosti
 1. Anton Kaiser: Poznávanie histórie Zlatých Moraviec
 2. Lucie Meisnerová: Svadba v polovici života
 3. Marian Baran: Bol som na hubách
 4. Lucia Žárska: Technologická skupina FAANG silno rastie. Na pozíciu lídra má našliapnuté Apple
 5. Ľubomír Belák: Na Novej scéne sa hrali na Jánošíka
 6. Alžbeta Szomolaiová: Cez Prielom Hornádu na Letanovský mlyn
 7. Eva Gallova: Lúčne kvety, hmyz a rosa
 8. Jozef Javurek: Kúpele Nimnica
 1. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič. 15 986
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí 13 739
 3. Dušan Koniar: Ostávajú možno dva mesiace 8 788
 4. Tomáš Mihalík: Ľuboš Blaha nechcene priznal, že vakcíny chránia pred covidom 7 582
 5. Peter Chudý: Vyšetrovateľov NAKA treba umlčať a naordinovať im leopoldovskú diétu alebo ako nevinný človek môže skončiť za mrežami 6 536
 6. Stanislav Martinčko: Zatýkanie za spevu pápežskej hymny !! 5 983
 7. Peter Chudý: Budú obvinení všetci policajní vyšetrovatelia na Slovensku? Alebo pokrivené uznesenie o vznesení obvinenia vyšetrovateľom NAKA. 4 866
 8. Martin Dorčák: DPH podľa Remišovej 4 713
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Novozrekonštruovaná plaváreň v Trebišove už otvorila svoje brány.

Na mieste bývalej práčovne v Dubnici nad Váhom chce radnica postaviť novú plaváreň s celoročnou prevádzkou.


TASR 6 h
Višňovský potok za Hriadkami. Znečistenie je zrejmé aj voľným okom.

Trenčianski a dubnickí hasiči zasahovali obci Košecké Podhradie.


SITA 8 h

Hokejisti Považskej Bystrice vstupujú do nového ročníka Slovenskej hokejovej ligy. Mohli by ísť hore, verí tréner Július Pénzeš, ktorý zostáva na lavičke panterov.


9 h

Tréner hokejovej Nitry nám povedal viac o sľubnom kádri a pozrieme sa aj na začiatok druhej hokejovej ligy.


14 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Majiteľ súkromného dopravcu sa odmietol vyjadriť.


Lenka Drahňáková 7 h

Priniesť má aj pracovné miesta. Pôjde o jedno z troch moderných stredísk, aké zatiaľ na Slovensku nie sú.


20. sep

O nájomné bývanie je v dedine veľký záujem.


11 h

Z miesta činu unikalo biele auto.


20. sep

Blogy SME

 1. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 3. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 4. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
 5. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 6. Karolína Farská: Dva rozdielne protesty za slobodu
 7. Adam Valček: Neexistujúca kancelária aj termín. Výpovede proti Výbohovi nesedia
 8. Adam Valček: Kauza DPB: Predaj vyše stotisíc pokút skontrolujú, toto sú ďalšie pochybnosti
 1. Anton Kaiser: Poznávanie histórie Zlatých Moraviec
 2. Lucie Meisnerová: Svadba v polovici života
 3. Marian Baran: Bol som na hubách
 4. Lucia Žárska: Technologická skupina FAANG silno rastie. Na pozíciu lídra má našliapnuté Apple
 5. Ľubomír Belák: Na Novej scéne sa hrali na Jánošíka
 6. Alžbeta Szomolaiová: Cez Prielom Hornádu na Letanovský mlyn
 7. Eva Gallova: Lúčne kvety, hmyz a rosa
 8. Jozef Javurek: Kúpele Nimnica
 1. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič. 15 986
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí 13 739
 3. Dušan Koniar: Ostávajú možno dva mesiace 8 788
 4. Tomáš Mihalík: Ľuboš Blaha nechcene priznal, že vakcíny chránia pred covidom 7 582
 5. Peter Chudý: Vyšetrovateľov NAKA treba umlčať a naordinovať im leopoldovskú diétu alebo ako nevinný človek môže skončiť za mrežami 6 536
 6. Stanislav Martinčko: Zatýkanie za spevu pápežskej hymny !! 5 983
 7. Peter Chudý: Budú obvinení všetci policajní vyšetrovatelia na Slovensku? Alebo pokrivené uznesenie o vznesení obvinenia vyšetrovateľom NAKA. 4 866
 8. Martin Dorčák: DPH podľa Remišovej 4 713

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu