I. liga starší dorast
11. kolo: Dubnica – Levice 0:0, Púchov – Inter 1:1 (0:0), Trubíny.
I. liga mladší dorast
11. kolo: Dubnica – Levice 2:0 (1:0), Alžbetkin, Lupták, Púchov – Inter 1:1 (1:0), Kryštof.
II. liga starší dorast
10. kolo: Šaľa - Dubnica B 1:0, Lok. Trnava - P. Bystrica 6:2 (1:1), Švec, Oravík.
1. Inter B 10 7 2 1 25:7 23
2. N. Zámky 10 6 2 2 30:11 20
3. Lok. Trnava 10 5 4 1 22:13 19
4. Vion 10 6 1 3 26:22 19
5. Slovan B 10 5 3 2 19:9 18
6. Prievidza 10 5 2 3 22:15 17
7. Dúbravka 10 4 3 3 26:18 15
8. Dubnica B 10 4 3 3 18:17 15
9. FC Senec 10 3 5 2 17:21 14
10. Šaľa 10 3 2 5 12:22 11
11. P. Bystrica 10 3 2 5 16:30 11
12. Nitra B 10 3 1 6 18:16 10
13. PVFA 10 1 6 3 10:13 9
14. Myjava 10 2 3 5 15:21 9
15. Rapid 10 1 2 7 8:28 5
16. SFM Senec 10 0 3 7 8:29 3
II. liga mladší dorast dorast
10. kolo: Šaľa - Dubnica B 4:4, Lok. Trnava - P. Bystrica 1:1 (1:1).
1. Inter B 10 10 0 0 35:5 30
2. Nitra B 10 9 1 0 30:7 28
3. Prievidza 10 6 0 4 23:17 18
4. Dúbravka 10 5 3 2 20:16 18
5. N. Zámky 10 5 2 3 27:23 17
6. Lok. Trnava 10 4 3 3 17:11 15
7. Myjava 10 4 1 5 18:16 13
8. Dubnica B 10 3 4 3 17:19 13
9. P. Bystrica 10 3 4 3 11:13 13
10. Vion 10 4 0 6 17:20 12
11. Rapid 10 3 2 5 16:23 11
12. Slovan B 10 2 3 5 12:14 9
13. PVFA 10 2 2 6 13:19 8
14. Šaľa 10 1 4 5 8:21 7
15. SFM Senec 10 1 4 5 4:26 7
16. FC Senec 10 0 3 7 6:24 3
IV. LIGA SEVEROZÁPAD
10. kolo: Ilava - Prievidza B 2:2 (1:1), Pagáč, Habánek, Led. Rovne – Hlohovec 5:1, Radošovce - Púchov B 1:0, Piešťany - Šaštín 5:1, Handlová – Hrnčiarovce 2:1, Vrbové - Radošina 6:0, Skalica - D. Vestenice 4:0, J. Bohunice - Čáčov 7:0.
1. L. Rovne 10 8 1 1 30:14 25
2. Šaštín 10 7 2 1 26:15 23
3. Handlová 10 6 1 3 24:16 19
4. Vrbové 10 5 3 2 30:15 18
5. Piešťany 10 5 3 2 27:20 18
6. Hrnčiarovce 10 6 0 4 19:16 18
7. Skalica 10 5 1 4 20:16 16
8. D. Vestenice 10 4 3 3 28:18 15
9. Ilava 10 4 3 3 17:20 15
10. Hlohovec 10 4 1 5 29:23 13
11. Prievidza B 10 3 3 4 24:23 12
12. Radošovce 10 3 1 6 18:21 10
13. Púchov B 10 2 2 6 13:30 8
14. J. Bohunice 10 1 4 5 24:30 7
15. Čáčov 10 2 0 8 12:27 6
16. Radošina 10 1 0 9 12:49 3
V. liga dorast SEVER
10. kolo: Drietoma - P. Bystrica B 0:4 (0:0), Koňušiak 2, Boško, Bartovič, Plevník - Ladce 2:0 (1:0), Ilko, Lišaník, Pov. Teplá - H. Sŕnie 3:0 (3:0), Urík 2, Vozatár, Kanianka - Domaniža 2:5, N. Dubnica - Trenčín B 0:4, Chynorany – Sverepec 2:0, Tr. Stankovce - St. Turá 3:1, N. Pravno - Z. Kostoľany 3:3. Dohrávka: Tr. Stankovce – Trenčín B 1:8.
1. Trenčín B 10 10 0 0 66:7 30
2. Z. Kostoľany 10 8 2 0 38:13 26
3. Domaniža 10 8 1 1 33:14 25
4. Tr. Stankovce 10 5 2 3 19:31 17
5. Pov. Bystrica B 10 4 4 2 22:20 16
6. N. Pravno 10 4 3 3 41:28 15
7. P. Teplá 10 5 0 5 16:22 15
8. Kanianka 10 4 2 4 29:27 14
9. N. Dubnica 10 4 1 5 22:22 13
10. Plevník 10 4 1 5 18:31 13
11. Chynorany 10 3 0 7 14:23 9
12. Ladce 10 2 2 6 11:17 8
13. H. Sŕnie 10 2 2 6 10:32 8
14. Sverepec 10 2 1 7 17:24 7
15. St. Turá 10 2 1 7 10:28 7
16. Drietoma 10 1 2 7 10:37 5
I. liga starší žiaci
8. kolo: Dubnica - N. Zámky 4:0, Púchov - Nitra 1:4.
1. Nitra 8 7 0 1 36:4 21
2. Trnava 8 5 2 1 13:9 17
3. Dubnica 8 5 1 2 23:9 16
4. Slovan 8 4 2 2 21:9 14
5. Trenčín 8 4 2 2 10:9 14
6. Levice 8 3 4 1 10:3 13
7. Prievidza 8 4 1 3 12:13 13
8. Rapid 8 3 1 4 12:23 10
9. Myjava 8 2 3 3 10:12 9
10. N. Zámky 8 3 0 5 9:14 9
11. SFM Senec 8 2 2 4 9:13 8
12. Inter 8 2 1 5 11:9 7
13. Púchov 8 1 3 4 16:18 6
14. D. Streda 8 0 0 8 5:52 0
I. liga mladší žiaci
8. kolo: Dubnica - N. Zámky 3:0, Púchov - Nitra 2:3.
1. Trnava 8 8 0 0 37:2 24
2. Dubnica 8 7 0 1 30:8 21
3. Prievidza 8 6 0 2 16:10 18
4. Inter 8 5 1 2 33:10 16
5. Slovan 8 5 1 2 28:9 16
6. Trenčín 8 5 1 2 18:7 16
7. Nitra 8 4 1 3 24:19 13
8. Levice 8 4 0 4 16:18 12
9. N. Zámky 8 3 0 5 15:14 9
10. Púchov 8 3 0 5 17:20 9
11. Myjava 8 2 2 4 5:9 8
12. Senec 8 1 0 7 2:23 3
13. Rapid 8 0 0 8 2:43 0
14. D. Streda 8 0 0 8 1:52 0
II. liga starší žiaci
10. kolo: P. Bystrica - Prievidza B 13:0 (4:0), Kvasník 3, Haviar 2, Čičút 2, Janík 2, Vrábel 2, Čelko, Gajdošík.
1. P. Bystrica 10 8 1 1 53:9 25
2. Chrenová 10 8 1 1 28:12 25
3. Nitra B 9 7 2 0 35:3 23
4. Vráble 10 5 2 3 19:14 17
5. Partizánske 10 5 1 4 20:13 16
6. TTS 10 5 1 4 22:22 16
7. Senica 10 5 1 4 19:20 16
8. Lok. Trnava 10 4 2 4 9:15 14
9. Piešťany 10 4 1 5 14:27 13
10. Vion 10 4 0 6 24:24 12
11. Prievidza B 10 4 0 6 16:33 12
12. Levice B 10 3 1 6 19:29 10
13. Topoľčany 10 3 1 6 14:25 10
14. Trnava B 9 2 1 6 9:20 7
15. Šaľa 10 1 4 5 15:38 7
16. Bánovce 10 1 1 8 11:23 4
II. liga mladší žiaci
10. kolo: P. Bystrica - Prievidza B 2:1 (1:0).
1. Lok. Trnava 10 9 1 0 35:0 28
2. Trenčín 10 8 1 1 40:6 25
3. Piešťany 10 8 1 1 33:6 25
4. Šaľa 10 7 0 3 25:14 21
5. Nitra B 9 6 1 2 23:9 19
6. Topoľčany 10 6 0 4 14:16 18
7. Trnava B 9 4 2 3 18:14 14
8. Vion 10 4 1 5 15:23 13
9. Senica 10 4 0 6 10:15 12
10. Chrenová 10 3 1 6 16:25 10
11. Bánovce 10 3 1 6 13:23 10
12. P. Bystrica 10 3 1 6 8:32 10
13. Vráble 10 3 0 7 17:21 9
14. Levice B 10 3 0 7 12:26 9
15. Partizánske 10 2 0 8 18:33 6
16. Prievidza B 10 1 0 9 7:41 3
Kraj žiaci SEVER
8. kolo: Plevník - St. Turá 5:1 (5:0), M. Buday 2, Ďurkech, Birošík, Butko, Ilava - Šimonovany 10:0 (4:0), Pružinec 5, Kováč 2, Šándor, Šišaj, Ladecký, Beluša - N. Dubnica 1:4 (0:4), Melišík – Vaško 2, Prekop, Staňo, Zamarovce - Handlová 1:2, H. Sŕnie - Trenčín B 0:13, Bošany - Tr. Stankovce 10:0.
1. Trenčín B 8 8 0 0 44:5 24
2. Plevník 8 6 1 1 33:10 19
3. Handlová 8 6 1 1 25:9 19
4. Zamarovce 8 5 0 3 21:9 15
5. Bošany 8 4 0 4 20:17 12
6. Ilava 8 3 2 3 28:14 11
7. N. Dubnica 8 3 2 3 12:14 11
8. Beluša 8 3 2 3 15:20 11
9. Šimonovany 8 3 0 5 7:21 9
10. H. Sŕnie 8 1 2 5 3:27 5
11. St. Turá 8 1 0 7 9:28 3
12. T. Stankovce 8 0 0 8 2:45 0