II. liga starší dorast
11. kolo: P. Bystrica – Šaľa 2:1, Dubnica B - N. Zámky 1:0, Rapid – Lok. Trnava 0:1, Myjava – Dúbravka 3:2, FC Senec – Vion 2:0, PVFA – SFM Senec 3:2, Nitra B – Inter B 1:3, Slovan B – Prievidza 3:0.
1. Inter B 11 8 2 1 28:8 26
2. Lok. Trnava 11 6 4 1 23:13 22
3. Slovan B 11 6 3 2 22:9 21
4. N. Zámky 11 6 2 3 30:12 20
5. Vion 11 6 1 4 26:24 19
6. Dubnica B 11 5 3 3 19:17 18
7. Prievidza 11 5 2 4 22:18 17
8. FC Senec 11 4 5 2 19:21 17
9. Dúbravka 11 4 3 4 28:21 15
10. P. Bystrica 11 4 2 5 18:31 14
11. PVFA 11 2 6 3 13:15 12
12. Myjava 11 3 3 5 18:23 12
13. Šaľa 11 3 2 6 13:24 11
14. Nitra B 11 3 1 7 19:19 10
15. Rapid 11 1 2 8 8:29 5
16. SFM Senec 11 0 3 8 10:32 3
II. liga mladší dorast dorast
11. kolo: P. Bystrica – Šaľa 0:1, Dubnica B - N. Zámky 4:1, Rapid – Lok. Trnava 2:0, Myjava – Dúbravka 5:0, FC Senec – Vion 0:2, PVFA – SFM Senec 3:1, Nitra B – Inter B 3:0, Slovan B – Prievidza 0:2.
1. Nitra B 11 10 1 0 33:7 31
2. Inter B 11 10 0 1 35:8 30
3. Prievidza 11 7 0 4 25:17 21
4. Dúbravka 11 5 3 3 20:21 18
5. N. Zámky 11 5 2 4 28:27 17
6. Myjava 11 5 1 5 23:16 16
7. Dubnica B 11 4 4 3 21:20 16
8. Lok. Trnava 11 4 3 4 17:13 15
9. Vion 11 5 0 6 19:20 15
10. Rapid 11 4 2 5 18:23 14
11. P. Bystrica 11 3 4 4 11:14 13
12. PVFA 11 3 2 6 16:20 11
13. Šaľa 11 2 4 5 9:21 10
14. Slovan B 11 2 3 6 12:16 9
15. SFM Senec 11 1 4 6 5:29 7
16. FC Senec 11 0 3 8 6:26 3
IV. LIGA SEVEROZÁPAD
11. kolo: Prievidza B - Led. Rovne 2:2, Hrnčiarovce - Ilava 3:1, Púchov B - J. Bohunice 1:4, Hlohovec – Skalica 1:1, D. Vestenice - Vrbové 1:2, Radošina – Radošovce 2:2, Šaštín - Handlová 1:1, Čáčov – Piešťany 0:0.
1. L. Rovne 11 8 2 1 32:16 26
2. Šaštín 11 7 3 1 27:16 24
3. Vrbové 11 6 3 2 32:16 21
4. Hrnčiarovce 11 7 0 4 22:17 21
5. Handlová 11 6 2 3 25:17 20
6. Piešťany 11 5 4 2 27:20 19
7. Skalica 11 5 2 4 21:17 17
8. D. Vestenice 11 4 3 4 29:20 15
9. Ilava 11 4 3 4 18:23 15
10. Hlohovec 11 4 2 5 30:24 14
11. Prievidza B 11 3 4 4 26:25 13
12. Radošovce 11 3 2 6 20:23 11
13. J. Bohunice 11 2 4 5 28:31 10
14. Púchov B 11 2 2 7 14:34 8
15. Čáčov 11 2 1 8 12:27 7
16. Radošina 11 1 1 9 14:51 4
V. liga dorast SEVER
11. kolo: Domaniža - N. Dubnica 3:0 (0:0), Miroslav Kvaššay, Kotrík, M. Kardoš, P. Bystrica B - Plevník 1:0 (0:0), Jaroš, Ladce - P. Teplá 2:0 (1:0), Gurín, Kuniak, Sverepec - Tr. Stankovce 3:1 (0:0), Hanták, Ďurajka, Kardoš, Z. Kostoľany - Kanianka 3:2, AS Trenčín B – Chynorany 11:0, H. Sŕnie - N. Pravno 1:4, St. Turá - Drietoma 5:0.
1. Trenčín B 11 11 0 0 77:7 33
2. Z. Kostoľany 11 9 2 0 41:15 29
3. Domaniža 11 9 1 1 36:14 28
4. Pov. Bystrica B 11 5 4 2 23:20 19
5. N. Pravno 11 5 3 3 45:29 18
6. Tr. Stankovce 11 5 2 4 20:34 17
7. P. Teplá 11 5 0 6 16:24 15
8. Kanianka 11 4 2 5 31:30 14
9. N. Dubnica 11 4 1 6 22:25 13
10. Plevník 11 4 1 6 18:32 13
11. Ladce 11 3 2 6 13:17 11
12. Sverepec 11 3 1 7 20:25 10
13. St. Turá 11 3 1 7 15:28 10
14. Chynorany 11 3 0 8 14:34 9
15. H. Sŕnie 11 2 2 7 11:36 8
16. Drietoma 11 1 2 8 10:42 5
I. liga starší žiaci
9. kolo: N. Zámky – Púchov odložené, Prievidza – Dubnica 1:3, Nitra – Levice 1:0, Myjava – Slovan 2:4, Inter – Trnava 3:0, SFM Senec – D. Streda 8:2, AS Trenčín – Rapid 1:1.
1. Nitra 9 8 0 1 37:4 24
2. Dubnica 9 6 1 2 26:10 19
3. Slovan 9 5 2 2 25:11 17
4. Trnava 9 5 2 2 13:12 17
5. Trenčín 9 4 3 2 11:10 15
6. Levice 9 3 4 2 10:4 13
7. Prievidza 9 4 1 4 13:16 13
8. SFM Senec 9 3 2 4 17:15 11
9. Rapid 9 3 2 4 13:24 11
10. Inter 9 3 1 5 14:9 10
11. Myjava 9 2 3 4 12:16 9
12. N. Zámky 8 3 0 5 9:14 9
13. Púchov 8 1 3 4 16:18 6
14. D. Streda 9 0 0 9 7:60 0
I. liga mladší žiaci
9. kolo: 9. kolo: N. Zámky – Púchov odložené, Prievidza – Dubnica 2:1, Nitra – Levice 2:3, Myjava – Slovan 1:4, Inter – Trnava 1:0, SFM Senec – D. Streda 1:3, AS Trenčín – Rapid 6:0.
1. Trnava 9 8 0 1 37:3 24
2. Dubnica 9 7 0 2 31:10 21
3. Prievidza 9 7 0 2 18:11 21
4. Inter 9 6 1 2 34:10 19
5. Slovan 9 6 1 2 32:10 19
6. Trenčín 9 6 1 2 24:7 19
7. Levice 9 5 0 4 19:20 15
8. Nitra 9 4 1 4 26:22 13
9. N. Zámky 8 3 0 5 15:14 9
10. Púchov 8 3 0 5 17:20 9
11. Myjava 9 2 2 5 6:13 8
12. Senec 9 1 0 8 3:26 3
13. D. Streda 9 1 0 8 4:53 3
14. Rapid 9 0 0 9 2:49 0
II. liga starší žiaci
11. kolo: FC ViOn - Pov. Bystrica 0:8, Nitra B – Chrenová 1:1, Vráble – Trnava B 1:0, Prievidza B – Topoľčany 0:1, Levice B – Bánovce 3:3, Lok. Trnava – Šaľa 3:3, Senica – TTS Trenčín 3:0, Partizánske – Piešťany 0:1.
1. P. Bystrica 11 9 1 1 61:9 28
2. Nitra B 11 8 3 0 37:4 27
3. Chrenová 11 8 2 1 29:13 26
4. Vráble 11 6 2 3 20:14 20
5. Senica 11 6 1 4 22:20 19
6. Partizánske 11 5 1 5 20:14 16
7. TTS 11 5 1 5 22:25 16
8. Piešťany 11 5 1 5 15:27 16
9. Lok. Trnava 11 4 3 4 12:18 15
10. Topoľčany 11 4 1 6 15:25 13
11. Vion 11 4 0 7 24:32 12
12. Prievidza B 11 4 0 7 16:34 12
13. Levice B 11 3 2 6 22:32 11
14. Šaľa 11 1 5 5 18:41 8
15. Trnava B 11 2 1 8 9:22 7
16. Bánovce 11 1 2 8 14:26 5
II. liga mladší žiaci
11. kolo: Vion – Pov. Bystrica 5:0, Nitra B – Chrenová 2:0, Vráble – Trnava B 3:1, Prievidza B – Topoľčany 1:1, Levice – Bánovce 0:3, Lok. Trnava – Šaľa 5:1, Senica – TTS Trenčín 1:1, Partizánske – Piešťany 1:3. Dohrávka: Trnava B – Nitra B 1:5.
1. Lok. Trnava 11 10 1 0 40:1 31
2. Piešťany 11 9 1 1 36:7 28
3. Trenčín 11 8 2 1 41:7 26
4. Nitra B 11 8 1 2 30:10 25
5. Šaľa 11 7 0 4 26:19 21
6. Topoľčany 11 6 1 4 15:17 19
7. Vion 11 5 1 5 20:23 16
8. Trnava B 11 4 2 5 20:22 14
9. Senica 11 4 1 6 11:16 13
10. Bánovce 11 4 1 6 16:23 13
11. Vráble 11 4 0 7 20:22 12
12. Chrenová 11 3 1 7 16:27 10
13. P. Bystrica 11 3 1 7 8:37 10
14. Levice B 11 3 0 8 12:29 9
15. Partizánske 11 2 0 9 19:36 6
16. Prievidza B 11 1 1 9 8:42 4
Kraj žiaci SEVER
9. kolo: N. Dubnica - H. Sŕnie 6:0 (3:0), Vaško 3, Luliak, Prekop, Pružinec, Handlová – Ilava 4:1, Šimonovany – Plevník 0:3, St. Turá - Beluša 1:1, AS Trenčín B – Bošany1:0, Tr. Stankovce - Zamarovce 0:8. spracoval jš
1. Trenčín B 9 9 0 0 45:5 27
2. Plevník 9 7 1 1 36:10 22
3. Handlová 9 7 1 1 29:10 22
4. Zamarovce 9 6 0 3 29:9 18
5. N. Dubnica 9 4 2 3 18:14 14
6. Bošany 9 4 0 5 20:18 12
7. Beluša 9 3 3 3 16:21 12
8. Ilava 9 3 2 4 29:18 11
9. Šimonovany 9 3 0 6 7:24 9
10. H. Sŕnie 9 1 2 6 3:33 5
11. St. Turá 9 1 1 7 10:29 4
12. T. Stankovce 9 0 0 9 2:53 0