Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

3. liga 11. kolo

Bánovce - Led. Rovne 0:2 (0:0) Góly: 73. Detko, 87. Minárech. Po obojstranne opatrnom začiatku sa domáci dostali do mierneho tlaku, ktorý hostia narúšali nebezpečnými brejkami.

Bánovce - Led. Rovne
0:2 (0:0)
Góly: 73. Detko, 87. Minárech.
Po obojstranne opatrnom začiatku sa domáci dostali do mierneho tlaku, ktorý hostia narúšali nebezpečnými brejkami. V 7. min strieľal Slovák z otočky nad bránu Hrnčiarika, potom Šebo zakončil svoj únik zlým centrom, a minútu na to Filinova bomba z 30 m letela vedľa brány. Hostia mali prvú príležitosť v 25. min., kedy sa v 16-tke šikovne uvoľnil Petruš, avšak jeho strelu Marek Igaz chytil. V 29. min sa opäť rútil sám na bránu sklárov Šebo, ktorého Kadlec zastavil iba faulom zozadu, za čo sa predčasne pobral do kabín. Aj v druhom polčase sa domáci snažili, vytvorili si niekoľko ďalších sľubných príležitostí. Keďže príležitosti postupne nevyužili Filin, Slovák a Šebo, prišiel trest. V 73. min hostia sériou narážačiek rozobrali domácu obranu a Detko zakončil gólom - 0:1. Spartakovci postavili ďalší vývoj zápasu na jednu kartu, veľmi chceli aspoň vyrovnať. V prílišnej snahe sa strácala presnosť, hráči kopili chybu za chybou a na istote im nepridávali ani urážky niektorých tiežfanúšikov. V 87. min hostia opäť ušli do otvorenej obrany a Minárech zakončil na 0:2.
Rozhodoval Kastelovič, ŽK: Stano, Kolieska, Filin – Grendel, Meliš, Martinka, Petruš, ČK: 29. Kadlec, 150 divákov.
SPARTAK: Marek Igaz - Martin Igaz, Stano, Jurčák, Filin, Kolieska, Mezovský, Slovák (77. Hrubý), Valach (87. Buchel) , Šebo (79. Guniš), Senko. Tréner J. Jurkovič. CRYSTAL: Hrnčiarik - Meliš, Martinka, Mišík (90. Šebo), Šatka, Basila, Detko (86. Minárech), Kadlec, Grendel, Petruš, Martinka (90. Holeščák). Tréner V. Kavecký. Peter Bulík
Púchov B - J. Bohunice
3:2 (1:1)
Góly: 25. a 50. Peter Vavrík (oba z 11 m), 75. Pavlovič - 17. Ohrablo, 69. Jakab (11 m).
Hostia začali s elánom a v prvých 20 minútach boli lepším mužstvom. Gubančok sám pred brankárom trafil žrď a Ivanka s námahou kryl Uváčkov priamy kop. V 17. min po rohu sa k odrazenej lopte dostal Ohrablo a z 20 m prekvapil Ivanku - 0:1. Domáci po rozohraní začali s náporom, k lopte sa dostal Náther, no jeho prudkú strelu Horný bravúrne vyrazil. V 25. min krásne prešiel Pavlovič cez dvoch hráčov, ale tretí ho v 16-tke fauloval. Z penalty Vavrík vyrovnal na 1:1. V 34. ušiel Paštiak Vengovi, tiesnený Hrehušom vypálil, no Ivanka kryl. Púchovčania vystriedali dvoch hráčov a začali útočiť. V 50. min po centri zahral Ohrablo rukou v 16-ke a Vavrík opäť z 11 m dal vedúci gól. O tri minúty strelu Novisedláka s námahou vyrážal Horný na roh. V 69. min prenikal do 16-tky Paštiak, kde ho zrazil Šamánek a Jakab z jedenástky vyrovnal na 2:2. O šesť minút sa k lopte dostal Mičic, ktorý videl nabiehajúceho Pavloviča, a ten jeho ideálnu prihrávku využil na tretí gól. Už v nadstavenom čase mohol zvýšiť striedajúci Šovčík, no jeho strela skončila iba na ľavej žrdi.
Pred 150 divákmi rozhodoval Barczi, ŽK: Šamánek - Ohrablo.
MATADOR B: Ivanka - Veng (46. Šamánek), Hrehuš, Holčík, Závaterník, Madara (46. Mičic), Novisedlák, Náther, Vanák, Peter Vavrík, Pavlovič (90. Šovčík). Tréner L. Stehel. ŠK BLAVA: Horný - Vido (60. Karol), Gajarský, Boháčik, Pecko (46. Hrdlička), Urban, Ohrablo, Jakab, Uváček (75. Kubiš), Paštiak, Gubančok. Tréner J. Jarábek.
František Leško
Ďalšie výsledky: D. Vestenice - Vrbové 3:1 (2:1), Prievidza - Topoľčany 2:0 (1:0), Eldus Močenok - FKS Nemšová 4:1 (3:0), AFC Nové Mesto - Spartak Myjava 0:0, Vráble - Nové Zámky 4:0 (2:0), Štúrovo – Komárno 8:1 (5:1).

1. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  2. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  3. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  4. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  5. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  6. Aj matematika sa dá skrotiť
  7. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  1. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  2. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  3. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  4. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  5. Už tretí rok mení dm "Black Friday" na "Giving Friday"
  6. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  7. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!

Skromný hrdina z baráže o Euro. Šatka je v poľskom lechu lídrom

Dostal šancu vo veľkom zápase a nesklamal. Dubnický odchovanec ĽUBOMÍR ŠATKA vytvoril vo finále baráže o futbalové ME stopérsku dvojičku s Milanom Škriniarom.