II. liga starší dorast
12. kolo: Pov. Bystrica - Rapid 1:5, Prievidza - Dubnica B 1:0, Šaľa – N. Zámky 2:1, Vion – Slovan B 2:1, SFM Senec – Nitra B 0:2, Lok. Trnava – PVFA 0:1, Dúbravka – FC Senec 2:1, Inter B – Myjava 1:0.
1. Inter B 12 9 2 1 29:8 29
2. Lok. Trnava 12 6 4 2 23:14 22
3. Vion 12 7 1 4 28:25 22
4. Slovan B 12 6 3 3 23:11 21
5. N. Zámky 12 6 2 4 31:14 20
6. Prievidza 12 6 2 4 23:18 20
7. Dúbravka 12 5 3 4 30:22 18
8. Dubnica B 12 5 3 4 19:18 18
9. FC Senec 12 4 5 3 20:23 17
10. PVFA 12 3 6 3 14:15 15
11. Šaľa 12 4 2 6 15:25 14
12. P. Bystrica 12 4 2 6 19:36 14
13. Nitra B 12 4 1 7 21:19 13
14. Myjava 12 3 3 6 18:24 12
15. Rapid 12 2 2 8 13:30 8
16. SFM Senec 12 0 3 9 10:34 3
II. liga mladší dorast dorast
12. kolo: Pov. Bystrica - Rapid 0:0, Prievidza - Dubnica B 2:0, Šaľa – N. Zámky 1:1, Vion – Slovan B 2:0, SFM Senec – Nitra B 0:2, Lok. Trnava – PVFA 4:1, Dúbravka – FC Senec 1:1, Inter B – Myjava 5:1.
1. Nitra B 12 11 1 0 35:7 34
2. Inter B 12 11 0 1 40:9 33
3. Prievidza 12 8 0 4 27:17 24
4. Dúbravka 12 5 4 3 21:22 19
5. Lok. Trnava 12 5 3 4 21:14 18
6. Vion 12 6 0 6 21:20 18
7. N. Zámky 12 5 3 4 29:28 18
8. Myjava 12 5 1 6 24:21 16
9. Dubnica B 12 4 4 4 21:22 16
10. Rapid 12 4 3 5 18:23 15
11. P. Bystrica 12 3 5 4 11:14 14
12. PVFA 12 3 2 7 17:24 11
13. Šaľa 12 2 5 5 10:22 11
14. Slovan B 12 2 3 7 12:18 9
15. SFM Senec 12 1 4 7 5:31 7
16. FC Senec 12 0 4 8 7:27 4
IV. liga dorast SEVEROZÁPAD
12. kolo: Čáčov - Púchov B 0:4, Ilava - Šaštín 1:2 (1:0), Tomanica, Led. Rovne - Hrnčiarovce 3:1 (0:0), J. Šebo, Brnka, Kanderka, Piešťany – Handlová 2:3, Vrbové - Hlohovec 5:2, Skalica - Prievidza B 3:3, Radošovce - D. Vestenice 4:2, J. Bohunice - Radošina 3:2.
1. L. Rovne 12 9 2 1 35:17 29
2. Šaštín 12 8 3 1 29:17 27
3. Vrbové 12 7 3 2 37:18 24
4. Handlová 12 7 2 3 28:19 23
5. Hrnčiarovce 12 7 0 5 23:20 21
6. Piešťany 12 5 4 3 29:23 19
7. Skalica 12 5 3 4 24:20 18
8. D. Vestenice 12 4 3 5 31:24 15
9. Ilava 12 4 3 5 19:25 15
10. Hlohovec 12 4 2 6 32:29 14
11. Prievidza B 12 3 5 4 29:28 14
12. Radošovce 12 4 2 6 24:25 14
13. J. Bohunice 12 3 4 5 31:33 13
14. Púchov B 12 3 2 7 18:34 11
15. Čáčov 12 2 1 9 12:31 7
16. Radošina 12 1 1 10 16:54 4
V. liga dorast SEVER
12. kolo: Drietoma - Sverepec 0:2 (0:1), Štefina, Hanták, Plevník - St. Turá 2:1 (1:0), Tichý, Lišaník, Pov. Teplá - P. Bystrica B 3:0 (2:0), Urík, Vozatár, Vrábel, Trenčín B - Domaniža 4:0, N. Pravno - Ladce 4:0, N. Dubnica - Z. Kostoľany 0:2 (0:1), Kanianka - H. Sŕnie 3:2, Chynorany - Tr. Stankovce 2:2.
Z 11. kola: Ladce – Pov. Teplá 0:3 kontumačne.
1. Trenčín B 12 12 0 0 81:7 36
2. Z. Kostoľany 12 10 2 0 43:15 32
3. Domaniža 12 9 1 2 36:18 28
4. N. Pravno 12 6 3 3 49:29 21
5. P. Teplá 12 7 0 5 22:22 21
6. Pov. Bystrica B 12 5 4 3 23:23 19
7. Tr. Stankovce 12 5 3 4 22:36 18
8. Kanianka 12 5 2 5 34:32 17
9. Plevník 12 5 1 6 20:33 16
10. Sverepec 12 4 1 7 22:25 13
11. N. Dubnica 12 4 1 7 22:27 13
12. St. Turá 12 3 1 8 16:30 10
13. Chynorany 12 3 1 8 16:36 10
14. Ladce 12 2 2 8 11:24 8
15. H. Sŕnie 12 2 2 8 13:39 8
16. Drietoma 12 1 2 9 10:44 5
I. liga starší žiaci
10. kolo: Dubnica – Trenčín 0:1, Púchov - Prievidza 3:0, Trnava – SFM Senec 3:0, Slovan – Inter 1:0, Nitra – N. Zámky 4:0, Rapid – Myjava 3:0, Levice – D. Streda 14:0.
1. Nitra 10 9 0 1 41:4 27
2. Slovan 10 6 2 2 26:11 20
3. Trnava 10 6 2 2 16:12 20
4. Dubnica 10 6 1 3 26:11 19
5. Trenčín 10 5 3 2 12:10 18
6. Levice 10 4 4 2 24:4 16
7. Rapid 10 4 2 4 16:24 14
8. Prievidza 10 4 1 5 13:19 13
9. SFM Senec 10 3 2 5 17:18 11
10. Inter 10 3 1 6 14:10 10
11. Púchov 9 2 3 4 19:18 9
12. Myjava 10 2 3 5 12:19 9
13. N. Zámky 9 3 0 6 9:18 9
14. D. Streda 10 0 0 10 7:74 0
I. liga mladší žiaci
10. kolo: Dubnica – Trenčín 0:8, Púchov - Prievidza 0:2, Trnava – SFM Senec 8:0, Slovan – Inter 2:2, Nitra – N. Zámky 1:0, Rapid – Myjava 0:2, Levice – D. Streda 7:0.
1. Trnava 10 9 0 1 45:3 27
2. Prievidza 10 8 0 2 20:11 24
3. Trenčín 10 7 1 2 32:7 22
4. Dubnica 10 7 0 3 31:18 21
5. Inter 10 6 2 2 36:12 20
5. Slovan 10 6 2 2 34:12 20
7. Levice 10 6 0 4 26:20 18
8. Nitra 10 5 1 4 27:22 16
9. Myjava 10 3 2 5 8:13 11
10. N. Zámky 9 3 0 6 15:15 9
11. Púchov 9 3 0 6 17:22 9
12. Senec 10 1 0 9 3:34 3
13. D. Streda 10 1 0 9 4:60 3
14. Rapid 10 0 0 10 2:51 0
II. liga starší žiaci
12. kolo: Pov. Bystrica - Nitra B 1:0, Prievidza B – Vion 1:2, Chrenová – Senica 3:4, Topoľčany – Trnava B 3:0, Šaľa – Vráble 0:4, TTS Trenčín – Levice B 1:0, Piešťany – Lok. Trnava 1:1, Bánovce – Partizánske 0:2.
1. P. Bystrica 12 10 1 1 62:9 31
2. Nitra B 12 8 3 1 37:5 27
3. Chrenová 12 8 2 2 32:17 26
4. Vráble 12 7 2 3 24:14 23
5. Senica 12 7 1 4 26:23 22
6. Partizánske 12 6 1 5 22:14 19
7. TTS 12 6 1 5 23:25 19
8. Piešťany 12 5 2 5 16:28 17
9. Lok. Trnava 12 4 4 4 13:19 16
10. Topoľčany 12 5 1 6 18:25 16
11. Vion 12 5 0 7 26:33 15
12. Prievidza B 12 4 0 8 17:36 12
13. Levice B 12 3 2 7 22:33 11
14. Šaľa 12 1 5 6 18:45 8
15. Trnava B 12 2 1 9 9:25 7
16. Bánovce 12 1 2 9 14:28 5
II. liga mladší žiaci
12. kolo: Pov. Bystrica - Nitra B 0:5, Prievidza B – Vion 0:4, Chrenová – Senica 1:0, Topoľčany – Trnava B 2:3, Šaľa – Vráble 5:0, TTS Trenčín – Levice B 3:0, Piešťany – Lok. Trnava 0:1, Bánovce – Partizánske 1:0.
1. Lok. Trnava 12 11 1 0 41:1 34
2. Trenčín 12 9 2 1 44:7 29
3. Piešťany 12 9 1 2 36:8 28
4. Nitra B 12 9 1 2 35:10 28
5. Šaľa 12 8 0 4 31:19 24
6. Vion 12 6 1 5 24:23 19
7. Topoľčany 12 6 1 5 17:20 19
8. Trnava B 12 5 2 5 23:24 17
9. Bánovce 12 5 1 6 17:23 16
10. Senica 12 4 1 7 11:17 13
11. Chrenová 12 4 1 7 17:27 13
12. Vráble 12 4 0 8 20:27 12
13. P. Bystrica 12 3 1 8 8:42 10
14. Levice B 12 3 0 9 12:32 9
15. Partizánske 12 2 0 10 19:37 6
16. Prievidza B 12 1 1 10 8:46 4
III. liga starší žiaci
12. kolo: Brezová - Led. Rovne 1:3, R. Pagáč 2, Košík.
III. liga mladší žiaci
12. kolo: Brezová. - Led. Rovne 0:0.
Kraj žiaci SEVER
10. kolo: Zamarovce - Ilava 4:0 (2:0), Beluša - Šimonovany 4:3 (2:1), Digaňa 2, Makas, Koštialik, Bošany - N. Dubnica 0:2, Plevník – Handlová 0:3 (0:1), H. Sŕnie - St. Turá 0:1, Tr. Stankovce - Trenčín B 0:14.
1. Trenčín B 10 10 0 0 59:5 30
2. Handlová 10 8 1 1 32:10 25
3 Plevník 10 7 1 2 36:13 22
4. Zamarovce 10 7 0 3 33:9 21
5. N. Dubnica 10 5 2 3 20:14 17
6. Beluša 10 4 3 3 20:24 15
7. Bošany 10 4 0 6 20:20 12
8. Ilava 10 3 2 5 29:22 11
9. Šimonovany 10 3 0 7 10:28 9
10. St. Turá 10 2 1 7 11:29 7
11. H. Sŕnie 10 1 2 7 3:34 5
12. T. Stankovce 10 0 0 10 2:67 0