II. trieda
11. kolo: Visolaje - D. Mariková 2:0 (1:0), Rafaj, Sojčák, Streženice - D. Kočkovce 1:2 (0:0), Hrišo – Galovič, Rosina, Pružina – Podvažie 3:0 kontumačne, hostia neprišli, Bolešov – Lysá 2:0 (1:0), Kurinec, Maschtovský, Ilava B – Kolačín 1:4 (0:3), Baďura – Tlapák 2, Špánik, Kováč, Jasenica - N. Dubnica 0:6 (0:2), Šukala 2, Palček 2, Vasky, Fleško, Šebešťanová - K. Podhradie 1:1 (1:1), M. Petrík za domácich.
1. N. Dubnica 13 12 1 0 73:6 37
2. Visolaje 13 9 2 2 47:19 29
3. Šebešťanová 13 9 1 3 41:24 28
4. Pružina 13 8 1 4 23:24 25
5. Podvažie 13 6 2 5 30:30 20
6. D. Mariková 13 6 1 6 32:30 19
7. D. Kočkovce 13 3 7 3 27:28 16
8. K. Podhradie 13 4 4 5 20:23 16
9. Ilava B 13 4 2 7 27:32 14
10. Streženice 13 4 2 7 27:33 14
11. Jasenica 13 4 2 7 27:43 14
12. Kolačín 13 2 3 8 22:58 9
13. Lysá 13 2 2 9 17:27 8
14. Bolešov 13 2 2 9 9:40 8
III. B trieda
11. kolo: Lúky – Bodiná 2:1 (0:0), Revák, Pavlis – Puškár, Nimnica – Orlové 0:2 (0:1), Vatolík, Voško, Praznov – Podmanín 1:5 (1:2), P. Kostelanský 3, I. Sovík, Adamčík za hostí, Vrchteplá - FC Púchov 7:0 (2:0), Stráňovský 5, M. Kresáň, Minarčík, Rozvoj Sverepec – Trstie 3:1 (2:0), Gombár, Červenec, Vala – Vician, Stupné – Nosice 2:0 (0:0), Novák, Počiatek.
1. Podmanín 11 8 1 2 34:25 25
2. Lúky 11 7 3 1 33:14 24
3. R. Sverepec 10 7 2 1 24:12 23
4. Orlové 11 7 1 3 34:20 22
5. Vrchteplá 10 6 3 1 28:7 21
6. Trstie 11 6 2 3 41:21 20
7. Bodiná 11 4 2 5 18:19 14
8. Stupné 11 4 2 5 20:22 14
9. Nimnica 11 3 1 7 20:32 10
10. Púchov 11 2 2 7 23:43 8
11. Nosice 11 1 0 10 9:48 3
12. Praznov 11 0 1 10 18:39 1
I. trieda dorast
11. kolo: Visolaje – Prečín 3:3 (0:2), Baránek 2, Pazdera – Hlavoň 2, Poliček, Pružina – Mikušovce 0:1 ((0:0), Borovský, Bolešov – Lysá 2:2 (0:1), Daňo, Bagin – Kováč, Lišaník, Prejta – Beluša 2:6 (0:2), Halaška, Behan – Zbín 3, B. Sviečka 2, Bednár, Papradno – Košeca 0:1 (0:1), Gajdoš, D. Kočkovce a Pruské mali voľno.
1. Košeca 11 10 1 0 58:18 31
2. Beluša 11 8 2 1 45:17 26
3. D. Kočkovce 11 8 0 3 39:17 24
4. Lysá 11 5 2 4 36:21 17
5. Visolaje 11 5 2 4 31:33 17
6. Mikušovce 11 5 0 6 18:26 15
7. Prejta 11 4 1 6 24:27 13
8. Prečín 11 3 4 4 23:33 13
9. Bolešov 11 3 3 5 29:29 12
10. Pružina 11 3 3 5 20:24 12
11. Papradno 11 1 2 8 16:35 5
12. Pruské 11 1 0 10 10:71 3
I. trieda starší žiaci
11. kolo: Papradno – Ladce 0:3 (0:1), Kandráč, T. Mosorjak, M. Mosorjak, Pov. Teplá – Streženice 1:1 (0:1), Harvančík – Tlčina, Košeca – Bolešov 5:0 (3:0), Nemec 2, Miko, Vicen, Mikulčík, Orlové – Dohňany 4:3 (2:1), Gulač 2, Ondrejička, Kolembus – Brun, Hrnko, Behro, Prejta – Kolačín 5:1 (4:1), J. Žiaček 2, Katerinčin, Gulač, Husár – Janík, Tuchyňa – Domaniža 0:15 (0:7), Rybár 7, Král 2, K. Sádecký 2, Mrenka 2, Kucej, Martinka, Pružina – Lysá 3:2 (2:1), Hlubina, Topor, Jurkech – Panáček, Zlocha.
1. Domaniža 13 11 2 0 106:9 35
2. Orlové 13 11 2 0 52:13 35
3. Ladce 13 9 1 3 29:18 28
4. Košeca 13 7 3 3 53:25 24
5. P. Teplá 13 6 4 3 29:21 22
6. Kolačín 13 6 3 4 40:42 21
7. Dohňany 13 6 2 5 32:26 20
8. Prejta 13 5 2 6 33:44 17
9. Bolešov 13 5 1 7 17:40 16
10. Streženice 13 4 2 7 31:26 14
11. Tuchyňa 13 4 1 8 19:45 13
12. Lysá 13 2 0 11 13:48 6
13. Papradno 13 2 0 11 14:57 6
14. Pružina 13 1 1 11 11:65 4
II. trieda starší žiaci
11. kolo: Lúky - D. Mariková 5:2 (2:1), Pánik 2, Krátky, Húževka, Martinko – R. Polník, Čelko, Pruské - D. Kočkovce 0:2 (0:0), Kudlej, Novosad, Lazy – Stupné 0:3 (0:2), Barenčík, Hudek, Macošinec, Jasenica – Prečín 6:4 (2:3), Baštek 2, Bubela 2, Janáček, Šibík – Orávik 3, Patáčik, Zubák – H. Poruba 0:3 (0:2), M. Puček, F. Staňo, P. Staňo, Borčice – Udiča 0:0.
1. H. Poruba 11 10 0 1 65:8 30
2. Lúky 11 9 1 1 44:12 28
3. Stupné 11 6 3 2 32:13 21
4. D. Mariková 11 7 0 4 29:15 21
5. D. Kočkovce 11 6 1 4 34:21 19
6. Udiča 11 5 2 4 23:22 17
7.Pruské 11 5 0 6 25:24 15
8. Zubák 11 3 2 6 10:17 11
9. Borčice 11 3 2 6 11:47 11
10. Prečín 11 3 0 8 19:39 9
11. Lazy 11 1 2 8 5:42 5
12. Jasenica 11 1 1 9 17:54 4
I. trieda mladší žiaci
2. kolo: M. Lednice – Beluša 2:2 (1:0), Lednický, Boško – Kušík, Vavrík, Ilava – Ladce 8:0 (4:0), Egly 3, Vacho 2, Čiernik, Porubčan, Jáňa, N. Dubnica – Podmanín 0:2 (0:0), Gardian, J. Kostelanský, L. Rovne a Brvnište mali voľno. Spracoval jš
1. Podmanín 7 6 1 0 28:7 19
2. N. Dubnica 7 5 1 1 31:7 16
3. M. Lednice 7 3 2 2 28:12 11
4. Ilava 7 3 1 3 22:17 10
5. Beluša 7 3 1 3 22:24 10
6. L. Rovne 7 3 0 4 19:23 9
7. Ladce 7 1 0 6 4:29 3
8. Brvnište 7 1 0 6 4:39 3