Piatok, 14. máj, 2021 | Meniny má BonifácKrížovkyKrížovky

3. liga 13. kolo

Púchov B - Topoľčany 0:0 Od začiatku sa hralo väčšinou medzi šestnástkami. Hostia umne bránili, nepúšťali domácich do vyložených šancí, ale nevynechali žiadnu možnosť na rýchly protiútok. V 17. min Demjanovu strelu zrazili obrancovia na roh, na druhej

Púchov B - Topoľčany
0:0
Od začiatku sa hralo väčšinou medzi šestnástkami. Hostia umne bránili, nepúšťali domácich do vyložených šancí, ale nevynechali žiadnu možnosť na rýchly protiútok. V 17. min Demjanovu strelu zrazili obrancovia na roh, na druhej strane v 20. min vystrelil Candrák, ale Valach bol namieste. V 31. min prešiel po pravej strane Demjan, obišiel dvoch protihráčov, avšak jeho prihrávku smerujúcu na Madaru obrancovia zrazili na roh. Päť minút pred prestávkou Teplanský po narážačke prešiel stredom a jeho strelu zo 17 metrov Valach kryl. Aj v druhom polčase sa domáci sa snažili streliť gól, no hostia ich nepúšťali do vážnejších šancí. V 58. min po rohovom kope Hrehušova hlavička preletela tesne ponad Neuschlovu bránu. V 66. min dostal z ľavej strany peknú prihrávku Buday, ale sám pred Valachom bez prípravy z hranice šestnástky bránu netrafil. V 72. min sa po chybe obrany dostal v šestnástke k lopte Demjan, obišiel obrancu, no Neuschl jeho strelu strelu vyrazil na brvno. O päť minút Novisedlákov priamy kop iba tesne minul ľavú žrď. V 82. min po centri z ľavej strany vo vyloženej šanci hlavičkoval Matušík nad. V poslednej minúte po rozohraní nepriameho kopu prudko vystrelil Hrehuš, avšak Neuschl jeho strelu vyrazil. Pred 100 divákmi rozhodoval Kravárik, ŽK: Mrázik. MATADOR B: Valach - Pauer, Hrehuš, Mičic (74. Michálek), Závaterník, Madara, Novisedlák, Vanák, Demjan, Šnegoň, Pavlovič (65. Rojko), Tréner L. Stehel. MFK TOPVAR: Neuschl - Čuhák, Mihálik (63. Murko), Matušík, Teplanský, Bačík, Mrázik, Miškov, Frťala, Candrák (79. Mucha), Buday. Tréner A. Farkaš.
František Leško
Vráble - Led. Rovne
3:1 (1:0)
Góly: 34. Ürge, 75. a 77. Toman - 90. Molnár (11 m).
Domáci sa do silného súpera zahryzli od úvodného hvizdu. Už v 2. min si vychutnal Drienovského volej hosťujúci gólman a ani brankárom vyrazenú loptu nedokázal vrátiť do siete Ürge. V 5. min sa po trme-vrme v šestnástke hostí dostal k tutovke Ürge, ale opäť nedal. Do tretice sa pokúšal Ürge o gól v 29. min, lenže jeho jedovku Hrnčiarik pekne vyrazil. Všetku svoju snahu pečatil po nedôraznom atakovaní hosťujúcej obrany Ürge krížnou strelou - 1:0. V 36. min sa k tutovke prihlásil Gyepes, ale nepochodil. Hostia po prvýkrát pohrozili v 37. min strelou Molnára. Do druhého dejstva sa Vrábľania hnali za tromi bodmi. Ich prevaha však priniesla ovocie až v 75. min, keď Toman spravil z hosťujúceho gólmana „štatistu“. O necelé dve minútky sa skóre menilo znova. Balkovu prihrávku do šestnástky predĺžil hlavou Ürge a Toman už nemohol netrafiť. Keď sa už zdalo, že domáci si ustrážia nulu, tak prišiel zbytočný faul vo svojom pokutovom území a z bieleho bodu v 90. min korigoval hosťujúci Molnár. Rozhodoval Žákech, ŽK: Drienovský, Pánik - Basila, 850 divákov.
SPARTAK: Tonhauser - Slíž, Poláček, Husár, Drienovský, Gyepes, Ürge, Turčan (77. Balko), Pánik (86. Gonda), Toman, T. Slovák (65. Kuťka). Tréner J. Kollárik. CRYSTAL: Hrnčiarik - Molnár, P. Martinka, Mišík, Šatka, Basila (85. Koleščák), Detko, Kadlec, Grendel (85. Kollár), Petruš (85. Šebo), J. Martinka. Tréner V. Kavecký. Július Meszároš
Ďalšie výsledky: Nové Zámky - Nemšová 3:2 (2:0), Bánovce - Vrbové 2:1 (0:1), Dol. Vestenice –Jasl. Bohunice 3:1 (2:1), Eldus Močenok - Myjava 2:0 (0:0), AFC Nové Mesto - KFC Majorka Komárno 6:0 (4:0), Štúrovo - Prievidza 4:0 (2:0).
1. Močenok 13 11 1 1 29:5 34
2. Nové Mesto 13 8 2 3 21:8 26
3. D. Vestenice 13 7 5 1 19:9 26
4. Vrbové 13 7 4 2 30:13 25
5. Štúrovo 13 8 0 5 33:14 24
6. Led. Rovne 13 7 1 5 30:19 22
7. Vráble 13 6 2 5 21:16 20
8. Topoľčany 13 5 4 4 16:11 19