zápasy oblastných futbalových súťaží, ktoré často priniesli nečakané výsledky. Súčasťou tipovania bolo zodpovedanie vedomostnej otázky.
V doterajších ročníkoch sme mali víťazov z rôznych kútov regiónu. Prvá cena už putovala do Bolešova, Horného Moštenca, Sverepca, Dolnej Marikovej či Považskej Bystrice a ďalších obcí. Aby nedochádzalo k predčasnej radosti či sklamaniu, výsledky posledného kola uverejňujeme s týždňovým odstupom, aby sme zaradili aj tikety, ktoré prišli poštou až po uzávierke v pondelok.
Po zrátaní hlasov sme zistili zaujímavý fakt. Na prvých troch miestach sa umiestnilo trio z Hornej Poruby, ktoré zhodne nazbieralo 115 bodov. Keďže všetky tipy mali počas celej súťaže rovnaké, musel o poradí a cenách rozhodnúť žreb. Podobne tvrdý súboj bol aj o štvrté miesto, kde mali dvaja súťažiaci rovnaký počet bodov - 109. Rozhodovalo sa v hodnotení jednotlivých kôl. V šiestich kolách boli bodové zisky súperov rovnaké, štyrikrát bol lepší tipujúci z D. Marikovej, kým jeho súper zo Sádočného pomyselný súboj vyhral trikrát.
Pretože cien bolo šesť, o šieste miesto tentoraz podobný boj nebol, pretože tipujúci z Dulova získal 106 a pred ďalšími prenasledovateľmi, ktorí ostali bez cien, mal trojbodový náskok.
Okrem pekných cien sa súťažilo aj v každom kole, kde najlepší v jednotlivom kole vyhral sadu pohárov od Rony Lednické Rovne.
Aby mali šancu všetci tipujúci, i tí, ktorí sú ďaleko za stupňami najlepších, opäť sme sa rozhodli v spolupráci s Františkom Matušíkom vyžrebovať náhodného tipujúceho. Šťastie sa usmialo na Miroslava Laskoviča z Beluše, ktorý si odnesie darčekový kôš.
Na najlepších čakajú kvalitné ceny – prvým dvom ich venuje Elektro František Jánošík Považská Bystrica a ďalších štyroch odmení Inspo Púchov.
Poradie:
1. 024 Rudolf Pučkovica, H. Poruba 196 – 115 – domáce kino
2. 025 Rudolf Pučkovica ml., H. Poruba 196 – 115 – DVD prehrávač
3. P. Novotný, H. Poruba 196 – 115 – nákup tovaru v hodnote 1400 Sk
4. Š. Remiš, D. Mariková 46 – 109 – nákup tovaru v hodnote 1300 Sk
5. I. Sádecký, Sádočné 25 - 109 – nákup tovaru v hodnote 1200 Sk
6. J. Gereg, Dulov 253 – 106 – nákup tovaru v hodnote 1095 Sk
7. M. Kohutiar, Dohňany – 103
8. T. Filiač, Beluša – 103
9. T. Vojtek, Dubnica – 103
10. D. Hanták, L. Rovne – 103-
Cena útechy: 203 – M. Laskovič, Štúrova 17/28, Beluša – darčekový kôš.
Všetkým výhercom blahoželáme, ceny si prevezmú v redakcii podľa telefonickej dohody.
Pre terajších tipujúcich, ale aj tých, čo sa ešte len chystajú tipovať, máme dobrú správu. Od jarnej časti tu bude nová Vaša tipovacia liga o zaujímavé ceny. Tešíme sa na vašu bohatú účasť.