Štvrtok, 22. apríl, 2021 | Meniny má SlavomírKrížovkyKrížovky
HOKEJ 2. LIGA

Finiš Púchova prišiel neskoro

2. kolo: Matterhorn Púchov – Partizánske 3:6 (0:1, 0:3, 3:2) Proti súperovi, posilnenému viacerými hráčmi Topoľčian, sa domáci ťažko presadzovali. Po prehratej prvej tretine inkasovali dvakrát pri oslabení a do kabín po druhej časti išli so štvorgólovým

2. kolo: Matterhorn Púchov – Partizánske 3:6 (0:1, 0:3, 3:2)
Proti súperovi, posilnenému viacerými hráčmi Topoľčian, sa domáci ťažko presadzovali. Po prehratej prvej tretine inkasovali dvakrát pri oslabení a do kabín po druhej časti išli so štvorgólovým mankom. V poslednej tretine Partizánske zvýšilo na hrozivých 0:5, ale Matterhon sa nevzdával. Najprv Doležal premenil Klemanovu prihrávku a potom využil Kuspiš presilovku, keď mu gól ponúkol Hulák. O minútu R. Ladecký znížil na 3:5, ale definitívnu šancu na skorigovanie zamietol v závere Gális z ďalšej presilovky.
Góly: 14. Varga 0:1, 22. Kutňanský 0:2, 27. Gális 0:3, 40. Tvrdík 0:4, 49. Kabát 0:5, 50. Doležal 1:5, 54. Kuspiš 2:5, 55. R. Ladecký 3:5, 59. Gális 3:6.
Matterhorn: Sivý, Hulák, Sušanin, Kuspiš, R. Ladecký, Boda, Rendek, Blaško, Chládek, Kleman, Huňa, Žilinčík, Dutka, Dvorský, Korený, Doležal, Vasilenko, Gajdoš. Partizánske: Kostolník, Krchňavý, Križan, Tomka, Paulovič, Kutňanský, Kabát, Šupa, Porubský, Zelený, Kohýl, Varga, Jakubík, Gális, Tvrdík, Ďurčo, Klačanský.
Ďalšie výsledky: HK 96 Nitra – Šaľa 3:5, Ružinov – Z. Moravce 10:2, N. Zámky – Žiar 2:4.
1. Ružinov 2 1 1 0 13:5 3
2. Žiar 2 1 1 0 7:5 3
3. N. Zámky 2 1 0 1 9:4 2
4. Partizánske 2 1 0 1 11:9 2
5. Šaľa 1 1 0 0 5:3 2
6. Nitra 2 1 0 1 9:10 2
7. Z. Moravce 1 0 0 1 2:10 0
8. Matterhorn 2 0 0 2 3:13 0
V sobotu 12. 11. hrá Matterhorn Púchov v Žiari nad Hronom.

1. Chceli by ste televízor alebo práčku k nákupu ako bonus?