Piatok, 30. október, 2020 | Meniny má Simon, SimonaKrížovkyKrížovky
VOLEJBAL EXTRALIGA MUŽI DOHRÁVKA 1. KOLA + 7. KOLO

Púchov dokázal za štyri dni vyhrať trikrát v tajbrejku!

VŠK Púchov – Slávia Prešov 3:2 (-17, -16, 18, 18, 12) VŠK Púchov: Repák, Diviš, Bencz, M. Šomko, Pastorek, Seifert (libero Čuntala – T. Šomko, Gernát, Zábojník, Števko, Luhový).

VŠK Púchov – Slávia Prešov 3:2 (-17, -16, 18, 18, 12)
Púchovčanom prvé dva sety vôbec nevyšli, hostia po veľmi dobrom výkone viedli hladko 0:2. Potom sa domáci pozviechali, zlepšili výkon a podarilo sa im zápas vyrovnať. V tajbrejku získali domáci od začiatku vedenie a nedovolili, aby súper natiahol ich nepriaznivú sériu prehraných piatich setov.
VŠK Púchov – Strojár Malacky 3:1 (-31, 21, 23, -22, 7)
Už prvý set mali Púchovčania vyhrať, ale v koncovke nezvládli niekoľko lôpt. V ďalšom priebehu boli lepším mužstvom, keď hrali lepšie na sieti i v poli a otočili na 2:1. Domáci mohli rozhodnúť o výhre už vo štvrtom sete, ale snaživí Záhoráci im v tom zabránili a vyrovnali. Púchovčania si po výhre nad Prešovom verili i v tajbrejku, ktorí začali excelentne, keď viedli 4:0 a strany sa otáčali za stavu 8:3. Hostia sa na vážnejší odpor nezmohli a sedem bodov nemohlo proti Púchovu stačiť.
VŠK Púchov: Repák, Bencz, M. Šomko, T. Šomko, Pastorek, Seifert (libero Čuntala – Diviš, Svorada, Gernát).
VŠK Púchov – VKP Bratislava 3:2 (25, -19, 18, -20, 12)
Proti vedúcemu družstvu extraligy podali Púchovčania veľmi dobrý výkon. V napínavom sete sa oba celky ťahali o každú loptu až do koncovky, ktorú lepšie zvládli domáci zverenci trénera Františka Božoka. V druhom sete im policajti ušli a bez problémov vyrovnali na 1:1. V treťom sete sa súperi opäť ťahali až do polovice setu, no záver patril Púchovu. Bratislavčania zaskočili domácich v úvode štvrtej časti a získaný náskok kontrolovali až do konca. Púchov tak čakal piaty tajbrejk v rade, z toho posledné dva vyhral. Domáci opäť ťažili z výborného nástupu, kedy viedli 3:0, 4:1 a strany sa menili za stavu 8:4. Policajti zabojovali, postupne sťahovali na 9:7, 10:8 a 11:10, lenže domáci odskočili na 13:10. Hostia znížili ešte na 14:12, no posledný bod patril domácim, ktorí zakončili náročný domáci týždeň tretím päťsetovým víťazstvom.
VŠK Púchov: Repák, T. Šomko, Bencz, M. Šomko, Pastorek, Seifert (libero Čuntala – Diviš, Svorada, Števko, Gernát).
Ďalšie zápasy: N. Mesto – VKP 2:3, Nitra – Žilina 3:0, Prešov – Humenné 3:1, N. Mesto – Malacky 3:1, Zvolen – Žilina 3:1, N. Mesto – Prešov 3:2.
9. Nitra 11 1 10 8:30 12

V sobotu 3. 12. hrá v zápase 8. kola VŠK Púchov v Žiline.

1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť
  3. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  4. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  5. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  6. Magazín SME Ženy už v predaji
  7. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  8. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?

Odberné miesta v Ilave

Celoplošné testovanie prebehne aj v meste Ilava. Vyčlenili päť odberných miest.

Zoznam odberných miest v Púchove

Už tento víkend prebehne celoplošné testovanie. V Púchove je trinásť odberných miest, kde sa môžete dať otestovať.

Zoznam odberných miest v meste Púchov

AKTUALIZOVANÉ: Zoznam odberných miest v Považskej Bystrici

Vojaci preverovali podmienky, jedna miestosť nevyhovovala. Občania však môžu prísť na plošné testovanie na Covid-19 do okolitých odberných miest.