Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky
HOKEJ MUŽI KRAJ 11. KOLO

Ilavčania mali piatok trinásteho v sobotu...

Eagle Ilava – Gladiators Nemšová 3:6 (1:1, 2:4, 0:1) Domácim citeľne chýbal útočník Kazda. Viacerí hráči sú bez hokejovej minulosti a tentoraz sympatický snaživý výkon na súpera z Nemšovej nestačil.

Eagle Ilava – Gladiators Nemšová 3:6 (1:1, 2:4, 0:1)
Domácim citeľne chýbal útočník Kazda. Viacerí hráči sú bez hokejovej minulosti a tentoraz sympatický snaživý výkon na súpera z Nemšovej nestačil. Ilava sa ujala vedenia v 8. min Klímom, lenže gladiátori v 15. min vyrovnali zásluhou Svrbíka. V druhej tretine mali viac z hry Nemšovania, čo potvrdili troma gólmi. V 24. min skóroval Dacko a o dve minúty Bročko zvýšil na 1:3. Ilava kontrovala v 31. min druhým gólom Klímu, ale uplynulo iba niekoľko sekúnd a Troška dal na 2:4. Potom išiel Dian sám na domáceho Tomíka, ktorý jeho sólo zneškodnil. Hosťujúci útočník nešportovo odhodil hokejku do hľadiska, za čo od rozhodcov podľa signalizácie „vyfasoval“ 2 + 10 + DKZ. Lenže o chvíľu si arbiter všetko rozmyslel a hriešnik dostal iba desať minút. V 36. min zvýšil Dacko na 2:5, ale v 40. min oživil šance orlov Bagin – 3:5. V poslednej tretine mali Ilavčania niekoľko presiloviek, no ani v dvojnásobnej výhode ich puk nechcel poslúchať a odmietal skončiť v sieti. „Akoby sme si piatok trinásteho vybrali v dnešnú sobotu, pretože smoly bolo skutočne dosť. Napriek prehre sme s výkonom mužstva spokojní,“ dodal jeden z Ilavčanov P. Stano. Keď nedali gól domáci, v 60. min Trokan uzavrel skóre na 3:6.
Góly: Klíma 2, Bagin – Dacko 2, Svrbík, Bročko, Troška, Trokan.
Ilava: Tomík, Stano, Čudai, Černý, Rajčan, Varga, Klíma, Bagin, Doktor, Beňačka, Masaryk, Jakúbek, Ondrejík, Janeček.
Hermes Dubnica – HK 95 Pov. Bystrica B 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
Góly: Prekop, Jakubík, Pažítka - Pavlus.
Hostia nastúpili bez viacerých hráčov kvôli maródke. Prvú tretinu udržali bezgólový stav, lenže potom sa presadili aktívnejší Dubničania. V úvode tretej tretiny Pavlus dostal kontaktným gólom panterov do zápasu, lenže tí onedlho inkasovali tretí gól a o výhre Hermesu bolo rozhodnuté.
ŠKP Trenčín – Slovan Trenčianske Teplice 2:7 (0:1, 2:1, 0:5)
Góly: Bernát, Habánik – Mravík 2, Stránsky 2, Macák, Rehák, Nosek.
Vo vyrovnanom zápase Tepličania rozhodli o svojej výhre až v záverečnej tretine, kedy dali päť gólov.
Strojstav N. Mesto – Škorpión Trenčín 1:9 (0:2, 0:3, 1:4)
Góly: Černý – Škvarka 3, Králik 2, Vachánek, Fašanok, Jambor, Ondrášek.
Nováčik je aj po desiatom zápase stále bez bodu. Škorpióni mali viac z hry, po dvoch tretinách viedli 0:5 a výhru ešte potvrdili ďalšími gólmi.
8. Ilava 9 2 0 7 30:52 4
9. N. Mesto 10 0 0 10 44:119 0 12. kolo 20. – 12. 1.: Pov. Bystrica B – Škorpión Trenčín, Nemšová – Hermes Dubnica, Pivrnec – Ilava, N. Mesto – ŠKP, Tr. Teplice majú voľno.

1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 861

Za sobotu pribudlo 1 905 pozitívnych prípadov odhalených PCR testami a 103 úmrtí. V nemocniciach je momentálne hospitalizovaných 3 354 pacientov.

24m
Športová hala sa premenila na testovacie centrum

Počas soboty testovala väčšina obcí, v mestách boli desiatky odberových miest. Na sumárne výsledky z celého skríningu si musíme počkať, za sobotu sú však už známe.