Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky
HOKEJ MUŽI KRAJ 17. KOLO

Bystričania nemajú rešpekt pred nikým

Slovan Tr. Teplice – HK 95 Pov. Bystrica B 6:8 (4:0, 1:4, 1:4) Góly: Stránsky 2, Jankovský, Mravík, Fraňo, Drobný – J. Pavlus 3, Švirec 2, Dvorský, Ďuriš, Kvašňovský.

Slovan Tr. Teplice – HK 95 Pov. Bystrica B 6:8 (4:0, 1:4, 1:4)
Góly: Stránsky 2, Jankovský, Mravík, Fraňo, Drobný – J. Pavlus 3, Švirec 2, Dvorský, Ďuriš, Kvašňovský.
Víťaz súťaže začal ako sa patrí a prvú tretinu vyhral bez väčšej námahy 4:0. Po vedení 5:0 v polovici zápasu domáci hru vypustili, súper dal gól, ktorý ich povzbudil a do konca tretiny znížil na 5:4. V poslednej časti dobre naladení hostia potvrdili streleckú formu z posledných duelov a zápas dokonale otočili. Slovan utrpel prvú prehru v súťaži, ktorá však nemá vplyv na jeho prvenstvo.
Pivrnec Púchov – Hermes Dubnica 6:5 (3:0, 1:2, 2:3)
Góly: Haluška, R. Ladecký, Kvocera, Faktor, Ivor, Hecl – Cepek, Koložváry, Latkóczy, Jurenka, Žitňanský.
Pivrnec si vybudoval slušný náskok, hostia sa snažili získať aspoň bod, ale márne.
Ravenous Eagles Ilava – Transport Škorpión Trenčín 2:12 (2:2, 0:5, 0:5)
Ilavčania dokázali so súperom držať krok iba v prvej tretine, keď stopercentne premenili ponúknuté šance na strelenie gólu a presadil sa najlepší útočník Jozef Klíma. V druhej tretine sa dostávali pod veľký tlak a súper väčšinu šancí zakončil gólovo. V tretej tretine nechceli Ilavčania predať kožu lacno a vytvorili si viacero sľubných šancí. Kazda trafil iba do žrde a počas presiloviek sa vyznamenal spoľahlivo chytajúci gólman škorpiónov. Namiesto zníženia prišla ďalšia gólová smršť.
Góly: 2. Škvarka 0:1, 6. Klíma 1:1, 12. Mrázik 1:2, 12. Klíma 2:2, 28. Fašánok 2:3, 30. Jambor 2:4, 34. Korienek 2:5, 40. Korienek 2:6, 40. Mrázik 2:7, 41. Korienek 2:8, 53. Králik 2:9, 55. Mrázik 2:10, 56. Jambor 2:11, 57. Matula 2:12.
Ravenous Eagles Ilava: Tomík (Šimo), Kuchta, Stano, Klíma, Bagin, Kazda, Poláček, Rajčan, Jakúbek, Beňačka, Janeček, Varga, Doktor, Hajas, Koncový. Peter Stano
Strojstav N. Mesto – Gladiators Nemšová 4:10 (1:2, 2:2, 1:6)
Góly: Škoda, Sikorčin, Tupý, Nemček – Dacko 3, Pakši 2, Karšay 2, Dian, Slugeň, Troška.
Nemšovania postupne získavali prevahu, hoci domáci po druhej tretine prehrávali iba 3:4. Záver však bol úplne v réžii gladiátorov.
ŠKP Trenčín mal voľno.
Zo 16. kola: Gladiators Nem­šová – ŠKP Trenčín 5:0 kontumačne.

9. N. Mesto 15 0 2 13 61:166 2
17. kolo 3. – 5. 3.: HK 95 Pov. Bystrica – Strojstav N. Mesto, Transport Škorpión Trenčín – Pivrnec Púchov, ŠKP Trenčín – Ravenous Eagles Ilava, Hermes Dubnica – Slovan Tr. Teplice, Gladiators Nemšová má voľno.

1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 607

Na Slovensku za uplynulý deň pribudlo 1 544 pozitívne testovaných ľudí formou PCR testov a 2 097 pozitívne testovaných antigénnymi testami.

9 h

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahy pred poľadovicou na území celého Trenčianskeho kraja.

9 h
Skríningové testovanie

Trenčiansky samosprávny kraj pomohol samosprávam s celoplošným skríningovým testovaním antigénovými testami, ochrannými pomôckami, priestormi stredných škôl, študentmi zdravotníckych škôl a personálom z troch krajských nemocníc.

10 h

Počas víkendu väčšina obcí v regióne otvára Mobilné odberové miesta. Sledujeme pre vás priebeh testovania aj dostupnosť odberových miest.