KM starší žiaci
20. kolo: Martin – Pov. Bystrica A a Martin – Pov. Bystrica B odložené, K. N. Mesto – Dubnica 34:15 (14:6), Meňhart 5, Kunert 3, Jablonka 2, Kašík 2, M. Prekop 2, Šmatlánek, L. Rovne – Bojnice odložené, Lehota mala voľno.
Z 15. kola: K. N. Mesto – L. Rovne 42:8.
1. Pov. Bystrica A 19 19 0 0 783:287 38
2. K. N. Mesto 19 16 0 3 614:337 32
3. Dubnica 20 11 1 8 465:418 23
4. Lehota 19 9 1 9 425:414 19
5. Bojnice 19 9 0 10 388:524 18
6. Pov. Bystrica B 19 8 0 11 549:482 16
7. L. Rovne 17 1 0 16 211:569 2
8. Martin 18 1 0 17 232:631 2
KM mladší žiaci:
Turnaj v Pov. Bystrici: Pov. Bystrica A – Pov. Bystrica B 32:19 (17:6), Mrišo 7, Štefánik 7, Š. Machač 5, Chochula 4, Hlavatý 3, T. Jakúbek 3, Daniš 2, Kardoš – M. Jakúbek 5, Majbík 4, Miškech 2, Hraško 2, Hrenák 2, M. Machač 2, T. Gardian, Majstrík, Pov. Bystrica A – Bojnice 29:8 (16:5), Špalek 7, Chochula 6, Štefánik 5, Kardoš 3, T. Jakúbek 2, Mrišo 2, Hatňančík, Janíček, Pov. Bystrica B – K. N. Mesto 15:15 (6:10), Majbík 5, M. Jakúbek 3, Majstrík 2, Petričko 2, Hraško, Miškech, Vaňko, Pov. Bystrica A – K. N. Mesto 30:8 (14:6), Chochula 5, Hatňančík 5, T. Jakúbek 4, Mrišo 3, Hlavatý 3, Štefánik 3, Špalek 3, Kardoš 2, Čižmár, Janíček, Pov. Bystrica B – Bojnice 9:17 (3:8), Majbík 3, M. Jakúbek 2, J. Jakúbek, Hraško, M. Machač, Majstrík, Bojnice – K. N. Mesto 17:9 (6:2). (jš)
1. Pov. Bystrica A 23 23 0 0 783:238 46
2. Bojnice 24 10 0 14 332:463 20
3. K. N. Mesto 22 7 1 14 318:495 15
4. Pov. Bystrica B 23 5 1 17 304:546 11
KM staršie žiačky:
10. kolo: N. Dubnica – Púchov 14:11 (10:5), Martiniská 6, Bačová 3, Baníková 2, Hudecová 2, Adamcová – Urbanová 6, Adamčíková 2, Valášková, Murčeková, Michňová, Bytča – Bánovce 26:19, Brezová – Lehota 24:17, Partizánske – Prievidza nehrali, Prievidza sa odhlásila zo súťaže, Trenčín mal voľno.
1. Trenčín 8 8 0 0 200:75 16
2. Bytča 9 7 0 2 207:130 14
3. Bánovce 9 5 0 4 237:205 10
4. Brezová 9 6 0 3 177:137 12
5. Partizánske 8 4 1 3 164:148 9
6. Púchov 9 4 1 4 150:143 9
7. N. Dubnica 9 3 0 6 133:199 6
8. Lehota 9 1 0 8 141:213 2
KM mladšie žiačky
N. Dubnica – Púchov A 4:31 (2:14), Tomanová 2, Beňová, Melišová – Zbranková 15, Gašpárková 9, Psotná 2, Lapšová 2, Valientová 2, Tretiaková, N. Dubnica – Púchov B 7:16 (3:8), Beňová 3, Kucejová 2, Tomanová 2 – Čviriková 5, Mazáková 4, Hoždorová 3, Pojezdalová 2, Pučková, Ďurovcová, Bytča – Bánovce 43:1, Partizánske A – Prievidza a Partizánske B – Prievidza nehrali, Prievidza sa odhlásila zo súťaže, Trenčín a Lehota mali voľno.
1. Púchov A 10 10 0 0 313:52 20
2. Bytča 10 9 0 1 262:66 18
3. Lehota 9 6 0 3 137:55 12
4. Partizánske A 9 6 0 3 112:96 12
5. Trenčín 9 5 0 4 156:88 10
6. Púchov B 10 4 0 6 96:164 8
7. Bánovce 10 3 0 7 76:283 6
8. N. Dubnica 11 2 0 9 88:191 4
9. Partizánske B 9 0 0 9 25:250 0
Autor: jš