16. kolo - odložené: Piešťany - Led. Rovne, Ilava – Skalica, Handlová – Vrbové, Šaštín – Radošovce, Hrnčiarovce - J. Bohunice, Prievidza B – Čáčov, Hlohovec - Púchov B, D. Vestenice – Radošina.
17. kolo 26. 3. o 12.30 h: D. Vestenice – Piešťany, Radošina – Hlohovec, Púchov B - Prievidza B, Čáčov – Hrnčiarovce, J. Bohunice – Šaštín, Radošovce – Handlová, Vrbové – Ilava, Skalica - Led. Rovne.
18. kolo 2. 4. o 13. h: Piešťany – Skalica, Led. Rovne – Vrbové, Ilava – Radošovce, Handlová - J. Bohunice, Šaštín – Čáčov, Hrnčiarovce - Púchov B, Prievidza B – Radošina, Hlohovec - D. Vestenice.
19. kolo 9. 4. o 13. h: Hlohovec –Piešťany, D. Vestenice - Prievidza B, Radošina – Hrnčiarovce, Púchov B – Šaštín, Čáčov – Handlová, J. Bohunice – Ilava, Radošovce - Led. Rovne, Vrbové – Skalica.
20. kolo 16. 4. o 13.30 h: Piešťany – Vrbové, Skalica – Radošovce, Led. Rovne - J. Bohunice, Ilava – Čáčov, Handlová - Púchov B, Šaštín – Radošina, Hrnčiarovce - D. Vestenice, Prievidza B – Hlohovec.
21. kolo 23. 4. o 13.30 h: Prievidza B – Piešťany, Hlohovec – Hrnčiarovce, D. Vestenice – Šaštín, Radošina – Handlová, Púchov B – Ilava, Čáčov - Led. Rovne, J. Bohunice – Skalica, Radošovce – Vrbové.
22. kolo štvrtok 27. 4. o 16. h: Piešťany – Radošovce, Vrbové - J. Bohunice, Skalica – Čáčov, Led. Rovne - Púchov B, Ilava – Radošina, Handlová - D. Vestenice, Šaštín – Hlohovec, Hrnčiarovce - Prievidza B.
23. kolo 30. 4. o 13.30 h: Hrnčiarovce – Piešťany, Prievidza B – Šaštín, Hlohovec – Handlová, D. Vestenice – Ilava, Radošina - Led. Rovne, Púchov B – Skalica, Čáčov – Vrbové, J. Bohunice – Radošovce.
24. kolo 7. 5. o 14. h: Piešťany - J. Bohunice, Radošovce – Čáčov, Vrbové - Púchov B, Skalica – Radošina, Led. Rovne - D. Vestenice, Ilava – Hlohovec, Handlová - Prievidza B, Šaštín – Hrnčiarovce.
25. kolo 14. 5. o 14. h: Šaštín – Piešťany, Hrnčiarovce – Handlová, Prievidza B – Ilava, Hlohovec - Led. Rovne, D. Vestenice – Skalica, Radošina – Vrbové, Púchov B – Radošovce, Čáčov - J. Bohunice.
26. kolo štvrtok 18. 5. o 17. h: Piešťany – Čáčov, J. Bohunice - Púchov B, Radošovce – Radošina, Vrbové - D. Vestenice, Skalica – Hlohovec, Led. Rovne - Prievidza B, Ilava – Hrnčiarovce, Handlová – Šaštín.
27. kolo 21. 5. o 14.30 h: Handlová – Piešťany, Šaštín – Ilava, Hrnčiarovce - Led. Rovne, Prievidza B – Skalica, Hlohovec – Vrbové, D. Vestenice – Radošovce, Radošina - J. Bohunice, Púchov B – Čáčov.
28. kolo 28. 5. o 14.30 h: Piešťany - Púchov B, Čáčov – Radošina, J. Bohunice - D. Vestenice, Radošovce – Hlohovec, Vrbové - Prievidza B, Skalica – Hrnčiarovce, Led. Rovne – Šaštín, Ilava – Handlová.
29. kolo 4. 6. o 14.30 h: Ilava – Piešťany, Handlová - Led. Rovne, Šaštín – Skalica, Hrnčiarovce – Vrbové, Prievidza B – Radošovce, Hlohovec - J. Bohunice, D. Vestenice – Čáčov, Radošina - Púchov B.
30. kolo 11. 6. o 14.30 h: Piešťany – Radošina, Púchov B - D. Vestenice, Čáčov – Hlohovec, J. Bohunice - Prievidza B, Radošovce – Hrnčiarovce, Vrbové – Šaštín, Skalica – Handlová, Led. Rovne – Ilava.
1. L. Rovne 15 11 3 1 39:17 36
2. Šaštín 15 9 3 3 33:22 30
3. Handlová 15 9 2 4 37:22 29
4. Piešťany 15 7 5 3 44:26 26
5. D. Vestenice 15 7 3 5 45:24 24
6. Vrbové 15 7 3 4 39:27 24
7. Hrnčiarovce 15 8 0 7 27:25 24
8. Hlohovec 15 6 3 6 40:30 21
9. Radošovce 15 6 3 6 28:27 21
10. Skalica 15 6 3 6 27:27 21
11. Prievidza B 15 5 5 5 39:31 20
12. Ilava 15 4 4 7 19:36 16
13. Púchov B 15 4 3 8 26:44 15
14. J. Bohunice 15 3 4 8 32:43 13
15. Čáčov 15 2 1 12 13:41 7
16. Radošina 15 2 1 12 19:66 7