Stolný tenis
1. liga muži
TTC Pov. Bystrica A – ŠK Rača B 7:7 (L. Bačík 3, Sárinec 2, Valúch 2), TTC Pov. Bystrica A – Ister Bratislava 3:11 (Valúch 2, M. Bačík), Trnovec - Domino sv. Marka Nitra 4:10, STK N. Zámky - Tovarníky 6:8, Piešťany - Galanta 7:7,Tr. Teplá - Ister Ba 9:5, Trnava - Senec 7:7. Trnovec - Tovarníky 6:8, STK N. Zámky - Domino sv. Marka Nitra 6:8, Trnava - Galanta 7:7, Tr. Teplá - Rača B 8:6, Piešťany - Senec 3:11.
1. Galanta 22 17 5 0 214:94 61
2. Domino Nitra 22 17 4 1 206:102 60
3. STK N. Zámky 22 17 1 4 191:117 57
4. Tr. Teplá 22 9 5 8 160:148 45
5. Trnovec 22 8 2 12 149:159 40
6. Trnava 22 7 4 11 141:167 40
7. Senec 22 7 3 12 138:170 39
8. Rača B 22 7 3 12 139:169 39
9. Tovarníky 22 7 2 13 125:183 38
10. Piešťany 22 5 5 12 133:175 37
11. P. Bystrica 22 5 5 12 128:180 37
12. Ister Ba 22 6 1 15 124:184 35
Galanta bude hrať kvalifikáciu s víťazom I. ligy Východ o extraligu. Vypadáva posledný a možno aj predposledný tím.
2. liga muži
TTC Pov. Bystrica B – Nová Dubnica 11:7 (Trúchlik 3, Tretiník 2, M. Višenka 2, Mazúch 2, 2 x štvorhra – Jurč 3, Vojtek 2, Molnár, Prekop), TTC Pov. Bystrica B – Drietoma 10:8 (M. Višenka 3, Mazúch 2, Trúchlik 2, Tretiník, 2 x štvorhra), Dubnica – Nová Dubnica 15:3 (I. Páleník 4, Novosedliak 4, Rojkovič 4, Švikruha 2, štvorhra – Jurč, Vojtek, Gunár), Dubnica – Drietoma 10:8 (I. Páleník 4, Novosedliak 3, Švikruha 3), Klátová – Nové Mesto 10:8, Levice – V. Uherce 5:13, Bánov – Lazany 9:9, Nitra B – Nové Mesto 10:8, Klátová – Stará Turá 10:8, Levice – Lazany 9:9, Bánov – V. Uherce 5:13
1. UKF Nitra B 22 21 0 1 307:89 64
2. N. Mesto 22 17 0 5 253:143 56
3. V. Uherce 22 14 3 5 256:140 53
4. Lazany 22 14 3 5 214:182 53
5. Dubnica 22 11 2 9 202:194 46
6. Bánov 22 9 5 8 212:184 45
7. Levice 22 6 6 10 185:211 40
8. N. Dubnica 22 7 2 13 168:228 38
9. Drietoma 22 5 4 13 155:241 36
10. P. Bystr. B 22 5 2 15 130:266 34
11. Klát. N. Ves 22 4 3 15 156:240 33
12. St. Turá 22 3 2 17 138:258 30
3. liga muži
Oslany – TTC Pov. Bystrica C 8:10 (Konrád 4, Fapšo 2, Guláč 2, Ľ. Višenka, štvorhra), Otrhánky – TTC Pov. Bystrica C 4:14 (Konrád 4, Guláč 4, Fapšo 2, Ľ. Višenka 3, štvorhra), Otrhánky – Pružina 7:11 (I. Hrevuš 4, Tomanica 3, Gabčo 2, Čelko, štvorhra), Oslany – Pružina 5:13 (Gabčo 4, Tomanica 4, I. Hrevuš 3, Behro, štvorhra), N. Mesto B – Bošany 13:5, Trenčín – Klátová B 18:0, Heller Partizánske – KŠK Partizánske 7:11, Prievidza – Handlová 11:7, Bystričany – Lazany B 12:6, Nové Mesto B – Klátová B 18:0, Trenčín – Bošany 13:5, Prievidza – Lazany B 11:7, Bystričany – Handlová 12:6
1. N. Mesto B 26 20 3 3 308:160 69
2. Trenčín 26 19 2 5 299:169 66
3. Bystričany 26 19 2 5 281:187 66
4. Handlová 26 15 4 7 266:202 60
5. Prievidza 26 15 4 7 258:210 60
6. Pružina 26 14 1 11 251:217 55
7. KŠK 26 13 3 10 252:216 55
8. Lazany B 26 10 5 11 242:226 51
9. TTC PB C 26 10 3 13 217:251 49
10. Heller 26 8 4 14 227:241 46
11. Bošany 26 9 1 16 211:257 45
12. Oslany 26 8 2 16 211:257 44
13. Otrhánky 26 5 0 21 194:274 36
14. Klátová B 26 0 0 26 59:409 26
Karpatia Prievidza – TTC Pov. Bystrica D 10:8 (L. Bačík 3, Bukvai 2, J. Bačík, 2 x štvorhra), Lazany – TTC Pov. Bystrica D 10:8 (Guláč 3, L. Bačík 2, Bukvai 2, štvorhra), D. Mariková – Stará Turá B 14:4 (Galanský 4, Podmaník 4, Tretiník 4, Striženec), D. Mariková – Nové Mesto C 9:9 (Podmaník 4, Tretiník 3, Galanský 2), Slovan Pov. Bystrica A – Nové Mesto C 6:12 (Grznár 2, J. Hlubina 2, Nguyen, štvorhra), Slovan Pov. Bystrica A – Stará Turá B 14:4 (Hrdlička 4, Grznár 4, J. Hlubina 3, Nguyen 2), Karpatia Prievidza – Dubnica B 10:8 (P. Páleník 3, Vyhnička 2, Bezecný, 2x štvorhra), Lazany C – Dubnica B 9:9 (P. Páleník 3, Vyhnička 2, Bezecný 2, M. Páleník, štvorhra), N. Dubnica B – Slovan Pov. Bystrica B 12:6 (Hudcovský 4, Karas 3, Mikuš 2, Janiga, 2 x štvorhra – Kmecík 3, Zemančík 2, Záhorec), N. Dubnica B – N. Pravno 11:7 (Mikuš 4, Karas 3, Hudcovský 2, Ježo, štvorhra), Drietoma – Slovan Pov. Bystrica B 13:5 (Kmecík 3, Zemančík 2), Trenčín B – Myjava 15:3, Drietoma B – N. Pravno 12:6.
1. K.Prievidza 26 23 0 3 296:172 72
2. N. Dubnica B 26 18 5 3 273:195 67
3. Drietoma B 26 16 3 7 263:205 61
4. N. Pravno 26 14 2 10 249:219 56
5. N. Mesto C 26 13 2 11 235:233 54
6. Slovan PB A 26 11 6 9 256:212 54
7. D. Mariková 26 11 6 9 249:219 54
8. Dubnica B 26 9 9 8 248:220 53
9. Lazany C 26 10 6 10 226:242 52
10. TTC PB D 26 10 3 13 233:235 49
11. Trenčín B 26 8 4 14 206:262 46
12. Slovan PB B 26 7 3 16 205:263 43
13. S. Turá B 26 4 1 21 177:291 35
14. Myjava 26 3 0 23 160:308 32