II. trieda
18. kolo: D. Mariková – Lysá 4:2 (4:0), Vlach 2, P. Zemančík, Gajdoš – Barninec, Pitvorec, Kolačín – Podvažie 1:1 (0:1), Tlapák – Papšo, N. Dubnica - D. Kočkovce 5:2 (3:1), Nosický 2, Šukala 2, Ruman – Eliáš, Papučiar, K. Podhradie – Visolaje 3:0 (0:0), Cíbik, J. Puček, Marcel Živčic, Šebešťanová – Streženice 1:3 (1:0), Baláž – Hrišo 2, Janík, Jasenica – Pružina 1:3, Ilava B – Bolešov 5:1 (3:0), Baďura, P. Barták, Puček, Poliak, Brunovský – Kurinec.
1. N. Dubnica 16 14 2 0 87:12 44
2. Visolaje 16 11 2 3 60:23 35
3. Šebešťanová 16 11 1 4 49:30 34
4. Pružina 16 11 1 4 29:26 34
5. D. Mariková 16 7 2 7 40:37 23
6. K. Podhradie 16 6 4 6 27:27 22
7. Podvažie 16 6 4 6 35:38 22
8. D. Kočkovce 16 4 8 4 39:34 20
9. Ilava B 16 5 3 8 33:42 18
10. Streženice 16 5 2 9 30:38 17
11. Jasenica 16 4 3 9 31:58 15
12. Lysá 16 3 2 11 23:35 11
13. Bolešov 16 3 2 11 14:50 11
14. Kolačín 16 2 4 10 26:68 10
III. A trieda
10. kolo: Zubák – Košeca 0:1 (0:1), Strečko, Tuchyňa – Kameničany 6:3 (2:1), Filo 3, Krška 2, Štefanec – Trenčan 3, D. Breznica - H. Breznica 2:1 (0:0), Tocher, Baláž - Karas, Lednica – Tunežice 1:0 (1:0), Černoško, Č. Kameň – Kvašov 1:0 (1:0), Palček.
1. Tuchyňa 10 8 2 0 37:13 26
2. Košeca 10 7 2 1 27:8 23
3. Lednica 10 5 2 3 23:12 17
4. Č. Kameň 10 5 2 3 16:15 17
5. D. Breznica 10 4 4 2 19:17 16
6. Kvašov 10 3 2 5 20:18 11
7. Kameničany 10 3 2 5 25:29 11
8. Tunežice 10 3 2 5 13:19 11
9. Zubák 10 1 3 6 16:40 6
10. H. Breznica 10 0 1 9 11:36 1
III. B trieda
14. kolo: Bodiná – Trstie 2:1,
Nosice - FC Púchov 2:2 (1:1), Pišoja, Kováčik – Moško, Galánek, Stupné – Podmanín 3:1 (1:1), Martin Ulbrík 2, M. Hrebík – Jozef Kostelanský, Rozvoj Sverepec – Orlové 5:1(1:1), Červenec 2, Ondráš 2, Križan – Voško, Vrchteplá – Lúky 2:1, Praznov – Nimnica 1:1 (0:1), V. Gardian - Burianec.
1. R. Sverepec 12 8 3 1 31:15 27
2. Vrchteplá 12 7 4 1 32:10 25
3. Podmanín 12 8 1 3 35:28 25
4. Lúky 12 7 3 2 34:16 24
5. Orlové 12 7 1 4 35:25 22
6. Trstie 12 6 2 4 42:23 20
7. Stupné 12 5 2 5 23:23 17
8. Bodiná 12 5 2 5 20:20 17
9. Nimnica 12 3 2 7 21:33 11
10. Púchov 12 2 3 7 25:45 9
11. Nosice 12 1 1 10 11:50 4
12. Praznov 12 0 2 10 19:40 2
I. trieda dorast
18. kolo: Prečín – Lysá 1:3 (0:1), Dánek – Pišoja, Kováč, Brindza, Beluša – Mikušovce 3:1 (2:0), A. Šedík 2, Bednár – Gašpárek, Košeca - D. Kočkovce 1:2 (1:1), Hanták 2 za hostí, Papradno – Pružina 3:1 (3:0), Šupolík 2, Pavlík – Haviar, Prejta – Bolešov 0:1 (0:1), Monček, Visolaje a Pruské mali voľno.
1. D. Kočkovce 14 11 0 3 46:20 33
2. Beluša 13 10 2 1 52:20 32
3. Košeca 14 10 1 3 64:29 31
4. Lysá 13 7 2 4 42:23 23
5. Visolaje 13 6 2 5 37:40 20
6. Bolešov 13 5 3 5 32:29 18
7. Mikušovce 14 6 0 8 24:33 18
8. Prečín 14 4 5 5 30:40 17
9. Pružina 13 3 4 6 22:28 13
10. Prejta 14 4 1 9 31:38 13
11. Papradno 14 3 2 9 22:38 11
12. Pruské 13 1 0 12 12:78 3
II. trieda dorast
10. kolo: Praznov - H. Poruba 1:0 (0:0), M. Kostelanský, Rozvoj Sverepec – Orlové 1:3(1:1), Luhový – Mrišo 2, Pavúk, B&B Sverepec – Hatné 6:4 (4:0), P. Papšo 3, Lukáč, Mitaš, Strašík – T. Hrnčík, Marciník, Körmendy, Braciník, Streženice – Brvnište 4:1 (2:0), Vrábel 2, Žiačik, Kucharík – Španihel, M. Lednice – Horovce 5:1 (2:1), M. Košút 2, Čelko, Michálek, T. Lednický za domácich.
1. Praznov 10 9 1 0 40:7 28
2. Streženice 10 7 2 1 31:8 23
3. Orlové 10 6 2 2 27:14 20
4. H. Poruba 10 6 1 3 31:11 19
5. R. Sverepec 10 5 0 5 30:21 15
6. Horovce 10 4 1 5 20:21 13
7. M. Lednice 10 3 1 6 21:33 10
8. B&B Sverepec 10 2 2 6 18:31 8
9. Hatné 10 2 1 7 22:60 7
10. Brvnište 10 0 1 9 7:43 1
I. trieda starší žiaci
18. kolo: Ladce – Dohňany 4:0 (0:0), Ištok 2, Zajac, Mosorjak, Kolačín – Bolešov 2:3 (2:2), Hošták, Janík – Dvorský, Bagin, Dian, Domaniža – Streženice 5:0 (3:0), Rybár 3, K. Sádecký 2, Lysá – Papradno 0:14 (0:7), Macošinec 8, Zboran 2, Fujaček, Žilinčík, Hrebičík, Galko, Pružina - Pov. Teplá 0:6, Tuchyňa – Košeca 2:2 (1:0), Behan 2 - Bagin, Miko,
Prejta – Orlové 2:1 (1:1), J. Piaček za hostí.
1. Domaniža 16 14 2 0 126:12 44
2. Orlové 16 13 2 1 60:16 41
3. Ladce 16 10 1 5 33:28 31
4. Košeca 16 8 4 4 58:29 28
5. P. Teplá 16 8 4 4 37:23 28
6. Dohňany 16 8 2 6 39:31 26
7. Bolešov 16 8 1 7 27:44 25
8. Kolačín 16 7 3 6 51:55 24
9. Prejta 16 6 3 7 38:49 21
10. Streženice 16 5 3 8 43:34 18
11. Tuchyňa 16 4 2 10 21:57 14
12. Papradno 16 4 0 12 30:63 12
13. Lysá 16 2 0 14 16:70 6
14. Pružina 16 1 1 14 14:82 4
II. trieda starší žiaci
14. kolo: D. Mariková – H. Poruba 1:3, Udiča – Prečín 6:0 (2:0), Michalec 2, Turičík, Matučík, Ignácik, Drblík, Borčice – Stupné 1:2 (1:1), Janík – Macošinec, Mišúr, Zubák - D. Kočkovce 0:6 (0:3), Chobot 2, Král 2, Kučík, Vároš, Jasenica – Lúky 1:2 (0:1), Baštek – Martinko 2, Lazy – Pruské 1:8 (0:4), Ciesar – Ďuriš 3, Mišovec 2, Suchánek 2, Barták.
1. H. Poruba 12 11 0 1 68:9 33
2. Lúky 12 10 1 1 46:13 31
3. Stupné 12 7 3 2 34:14 24
4. D. Kočkovce 12 7 1 4 40:21 22
5. D. Mariková 12 7 0 5 30:18 21
6. Udiča 12 6 2 4 29:22 20
7.Pruské 12 6 0 6 33:25 18
8. Zubák 12 3 2 7 10:23 11
9. Borčice 12 3 2 7 12:49 11
10. Prečín 12 3 0 9 19:45 9
11. Lazy 12 1 2 9 6:50 5
12. Jasenica 12 1 1 10 18:56 4
I. trieda mladší žiaci
10. kolo: L. Rovne – Brvnište 0:4 (0:1), Hudek 2, Belej 2, Ilava – Podmanín 1:4 (0:2), Troška – J. Kostelanský 3, M. Gardian, Beluša – Ladce 3:4 (1:2), Tomáš 2, Urban – Galčák 2, Palček, Melicher, M. Lednice a N. Dubnica mali voľno. Spracoval jš
1. Podmanín 8 7 1 0 32:8 22
2. N. Dubnica 7 5 1 1 31:7 16
3. M. Lednice 7 3 2 2 28:12 11
4. Ilava 8 3 1 4 23:21 10
5. Beluša 8 3 1 4 25:28 10
6. L. Rovne 8 3 0 5 19:27 9
7. Ladce 8 2 0 6 8:32 6
8. Brvnište 8 2 0 6 8:39 6