Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky
FUTBAL 3. LIGA 22. A 23. KOLO

Za Púchov skórovali obaja Vavríkovci

Led. Rovne - Púchov B 2:1 (2:0) Góly: 35. Kadlec, 45. Ľ. Šebo - 50. Peter Vavrík. V kvalitnom zápase sa domáci ujali vedenia v 35. min tečovanou strelou Kadleca, na 2:0 zvýšil v 45. Ľ. Šebo, keď dôrazne sledoval loptu. V druhom polčase v 50. min Pe

Led. Rovne - Púchov B
2:1 (2:0)
Góly: 35. Kadlec, 45. Ľ. Šebo - 50. Peter Vavrík.
V kvalitnom zápase sa domáci ujali vedenia v 35. min tečovanou strelou Kadleca, na 2:0 zvýšil v 45. Ľ. Šebo, keď dôrazne sledoval loptu. V druhom polčase v 50. min Peter Vavrík po chybe domácej obrany znížil na 2:1. Domáci odpovedali bombou Bagina do brvna, a hoci nevyužili ďalšie šance, zaznamenali zaslúžené víťazstvo. Rozhodoval V. Kováč, ŽK: Šatka - Pavol Vavrík. L. Rovne: Hrnčiarik - P. Martinka, Šatka, Bagin, J. Martinka, Basila, Kadlec, Tomana, Ľ. Šebo (85. J. Šebo), Luhový, Mišík (75. Minarech). Púchov B: Ilizi - Rojko (46. Pavlovič), Hrehuš, Brisuda, Švec, Mičic, Peter Vavrík, Pavol Vavrík, Vanák, Hloušek, Šnegoň. Tréner L. Stehel. Stanislav Detko
Ďalšie výsledky: Topoľčany - Komárno 7:1 (3:0), Vrbové - J. Bohunice 3:1 (2:0), Nemšová - Štúrovo 3:1 (1:1), Myjava - Prievidza 1:0 (1:0), Vráble - Nové Mesto 0:0, Nové Zámky - D. Vestenice 0:1 (0:1), Eldus Močenok - Bánovce 4:0 (1:0).
Matador Púchov B
– Myjava 1:0 (0:0)
Gól: 71. Pavol Vavrík (11 m).
Domáci sa do súpera pustili s chuťou, hostia ničím nezaostávali. Útoky sa počas celého zápasu striedali na oboch stranách, ale streľba bola veľmi nepresná. V 7. min potiahol loptu po pravej strane Demjan a jeho center napálil Mičic tesne vedľa. V 20. min Demjan prešiel cez dvoch súperov, ale jeho strelu Solnička s námahou vyrazil. V 32. min sa dostali k slovu hostia, keď Šnegoň fauloval Zríniho dvadsať metrov pred bránou. Zverecov priamy kop preletel tesne ponad Iliziho bránu. Pred prestávkou vystrelil pekne Peter Vavrík, avšak Solnička jeho technickú strelu kryl. V druhom polčase v 52. min Hloušek ideálne vysunul Šveca, no Demjan jeho prihrávku dobre netrafil. O tri minúty strelu Pavla Vavríka s problémami Solnička vyrazil a brankár Myjavy v 59. min zázračne vyrazil aj Mičicovu hlavičku. V 71. min unikajúceho Chovanca zastavil Bruško faulom a Pavol Vavrík z penalty dal vedúci gól. V 83. min sa v strede domácej šestnástky dostal do šance Zverec, ale jeho prudká strela tesne minula pravú žrď. V nadstavenom čase po Zverecovom rohu Zríni hlavičkoval tesne vedľa Iliziho brány. Pred 100 divákmi rozhodoval R. Farkaš, ŽK: Bruško.
MATADOR B: Ilizi – Švec, Hrehuš, Mičic, Pavol Vavrík, Hloušek (85. Zábojník), Rojko, Šnegoň, Demjan (90. Veng), Peter Vavrík (46. Chovanec), Pavlovič. Tréner L. Stehel. SPARTAK: Solnička – Viselka, Kvasnica, Bruško, Buček (76. Kumančík), Zverec, Zríni, Guzík, Neoveský, Mráz (84. Černý), Šarudi. Tréner Š. Potúček. František Leško
Juhcelpap Štúrovo – Crystal Led. Rovne
1:0 (0:0)
Góly: 82. Marsal.
Domácim sa podarilo anglický týždeň uzavrieť konečne bodovým ziskom. Úvod zápasu bol napriek posledným nepresvedčivým výkonom jasne v rukách Štúrova. Už v prvej minúte volej G. Balázsa, išiel nad, o dve min. na to Bábsky mieril vedľa a v 20. min Marsal z kroku trafil hlavou do spojnice. Hostia potom hru vyrovnali a najväčšiu šancu mal v 30. min Luhový, ale jeho strelu v poslednej chvíli zrazil Vrtiel na roh. Prvých 20 minút druhého dejstva patrilo prekvapujúco Rovniam a Štúrovčania dlho nevedeli nadviazať na výkon z prvého polčasu. Ich prevaha vyvrcholila v 65. min, ale volej Mišíka vo vyloženej šanci skončil tesne vedľa. Po tomto momente sa snažilo JCP vyvíjať tlak na bránu Crystalu, vytvorilo si niekoľko nebezpečných skrumáží, ale istý Hrnčiarik za pomoci obrancov všetky vyriešil. Rozhodnutie padlo v 82. min, keď po jednom z mnohých rohových kopov Marsal hlavou pretlačil loptu za bránkovú čiaru. Ledničania reklamovali, že lopta nebola za čiarou, no hlavný rozhodca na pokyn čiarového gól uznal. V posledných minútach stretnutia sa snažili domáci výsledok udržať a Považania sa k náporu už nedostali. Rozhodoval Kalčík, ŽK: Marsal, Urbán – Basila, Mišík, 300 divákov.
JCP: Prohászka – Urbán, Marsal, Hanák, Vrtiel, Gavroň, Tyčiak, Mankovecký (77. Dudáš), G. Balázs, Slezák (53. K. Balázs), Bábsky. Tréner L. Totkovič. CRYSTAL: Hrnčiarik – Mišík (81. Minarech), P. Martinka, Bagin, Šatka, Basila, Kadlec, Luhový, Šebo, Tomana, J. Martinka. Tréner V. Kavecký. Ján Oravec
Ďalšie výsledky: Spartak Bánovce – Spartak Vráble 0:1 (0:0), ŠK Vegum Dolné Vestenice – FK Slovan Nemšová 1:0 (0:0), HFK Prievidza – MFK Vrbové 2:1 (2:1), Eldus Močenok - Topoľčany 0:0, J. Bohunice – Komárno 3:0 (0:0), Nové Mesto - Nové Zámky 2:1 (0:0).

2. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  3. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  4. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  7. Magazín SME Ženy už v predaji
  8. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  9. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  10. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  1. Nechajte zamestnancov vybrať si služobné auto, oplatí sa vám to
  2. Moringa a Ginkgo - pomocníci z prírody
  3. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  4. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  5. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  8. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  9. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?

Obyvateľov Lúk testujú v exteriéri, prichádzajú aj ľudia z okolia

Teplé oblečenie a dáždnik patria k povinnej výbave obyvateľov Lúk (okres Púchov), ktorí sa cez víkend zúčastňujú na celoplošnom testovaní na ochorenie COVID-19.

Považskobystrická nemocnica ponúka možnosť testovania

Nemocnica s poliklinikou v Považskej Bystrici ponúka verejnosti na otestovanie odberné miesto, ktoré bolo pôvodne určené pre zamestnancov nemocnice.

Strojárenský podnik v Považskej testuje sám

Veľký strojárenský podnik v Považskej Bystrici zorganizoval vlastné testovanie. Zamestnanci, rodina ale aj stredné odborné školy a subdodávatelia prichádzajú na dobre zorganizované testovanie.

Novú výrobnú halu využili na vlastné testovanie

Na niektorých miestach dochádzajú testy, inde je situácia pokojná

Sledujeme celoplošné testovanie na Covid-19 a monitorujeme odberné miesta v okresoch Trenčín, Prievidza, Považská Bystrica, Púchov a ostatných okresoch kraja.