II. trieda
16. kolo: D. Mariková – Kolačín 6:3 (3:2), P. Zemančík 2, Gajdoš, Rak, Hudek, Vlach – Šošovička, R. Čačko, Matej, N. Dubnica – Lysá 4:0 (3:0), Nosický, Šukala, Vasky, Fleško, K. Podhradie – Podvažie 4:1 (1:1), J. Puček 2, M. Živčic, V. Turza – Uhliar, Šebešťanová - D. Kočkovce 2:1 (1:1), K. Petrík 2 – Pavlis, Jasenica – Visolaje 1:5 (1:3), Pavlík – Rafaj 2, Palme, Martinka, Hybben, Ilava B – Streženice 4:3 (2:3), Puček, Nemečkay, Rexa, Habánek – Medňanský 2, Rosina, Bolešov – Pružina 0:4 (0:1).
21. kolo: Jasenica - D. Mariková 2:4 (0:2), Pecník, Pavlík – Turičík, P. Zemančík, Hudek, Buday, Ilava B – Šebešťanová 4:3 (1:1), Gašpar 3, Baďura – K. Petrík 2, L. Petrík, Bolešov - K. Podhradie 1:1 (1:1), Kurinec – P. Cíbik, Pružina - N. Dubnica 1:1 (0:1), Streženice – Kolačín 4:2 (2:2), Medňanský, Ciesar, Hrišo, Šimo – Ľ. Čačko, Tlapák, Visolaje – Lysá 3:1 (0:1), Sagan (11 m), Rafaj, vlastný – Gereg, D. Kočkovce – Podvažie 5:1 (3:0), Dvorský 2, Filo, Lutišan, J. Urban – Zelenák.
1. N. Dubnica 20 16 4 0 99:17 52
2. Visolaje 20 14 3 3 77:31 45
3. Pružina 20 13 2 5 35:29 41
4. Šebešťanová 20 13 1 6 64:36 40
5. D. Mariková 20 10 2 8 55:44 32
6. K. Podhradie 20 8 6 6 34:29 30
7. D. Kočkovce 20 7 8 5 53:41 29
8. Ilava B 20 8 3 9 43:52 27
9. Podvažie 20 6 5 9 39:53 23
10. Streženice 20 6 3 11 37:47 21
11. Jasenica 20 5 3 12 39:70 18
12. Bolešov 20 4 3 13 17:66 15
13. Lysá 20 3 3 14 27:46 12
14. Kolačín 20 2 4 14 35:88 10
III. A trieda
13. kolo: Lednica – Zubák 3:1 (2:0), Loduha, J. Černoško, M. Černoško – Gažo, Č. Kameň - D. Breznica 2:1 (2:0), Monček, Mišún – Dorotčin, Kvašov – Tuchyňa 0:3 (0:0), Backo, Berčík, M. Štefanec, Tunežice – Košeca 0:1 (0:1), Strečko, H. Breznica – Kameničany 2:6 (2:2), Štefina, Mokrička – Buday 2, Baláž, Trenčan, Zlatoš, Dubnička.
1. Tuchyňa 13 11 2 0 47:13 35
2. Košeca 13 10 2 1 38:9 32
3. Č. Kameň 13 8 2 3 24:16 26
4. Lednica 13 6 3 4 26:14 21
5. D. Breznica 13 6 4 3 24:20 22
6. Kameničany 13 4 2 7 34:40 14
7. Kvašov 13 3 3 7 20:23 12
8. Tunežice 13 3 2 8 14:28 11
9. Zubák 13 2 3 8 21:50 9
10. H. Breznica 13 0 1 12 13:48 1
III. B trieda
12. kolo: Bodiná – Nosice 8:0 (5:0), Belák 3, Puškár, Michal Barenčík, Sklenář, Martyščák, Kojtal, Stupné – Trstie 5:2 (3:2), Martin Ulbrík 3, Sojčík, Michal Ulbrík – J. Pružinec, Dinga, Rozvoj Sverepec - FC Púchov zápas sa bude opakovať, Vrchteplá – Podmanín 0:0, Praznov – Orlové 1:1 (1:0), Dvorščík – Vatolík, Nimnica – Lúky 0:4 (0:2), Revák, Pavlis, Kozma, Kresánek.
17. kolo: Vrchteplá – Bodiná 2:1 (1:0), Stráňovský, Minarčík – Belák, Praznov - Rozvoj Sverepec 2:9 (2:5), P. Šaradín 2 – M. Illo 4, Červenec 3, P. Špita, S. Richtárik, Nimnica – Stupné 1:3 (0:2), Majtán – Novák, M. Hrebík, Hajný, Lúky – Nosice 8:0 (4:0), Kresánek 3, Revák 2, Pavlis, Baška, Vodár, Orlové – Trstie 0:2 (0:1), Blaško, Šebák, Podmanín - FC Púchov 10:0 (3:0), P. Kostelanský 4, Gardian 2, Letko, I. Sovík, Guniš, Pilár.
1. Podmanín 16 11 2 3 58:29 35
2. Lúky 16 10 4 2 51:20 34
3. R. Sverepec 15 10 4 1 49:19 34
4. Vrchteplá 16 9 5 2 37:13 32
5. Orlové 16 9 2 5 38:28 29
6. Bodiná 16 7 3 6 39:25 24
7. Trstie 16 7 2 7 49:36 23
8. Stupné 16 7 2 7 33:30 23
9. Nimnica 16 4 2 10 24:48 14
10. Púchov 15 3 3 9 32:67 12
11. Praznov 16 0 4 12 22:52 4
12. Nosice 16 1 1 14 11:76 4
I. trieda dorast
16. kolo: Prečín – Beluša 3:2 (2:2), Dvorský 2, Hlavoň – Sviečka, Ďurovec, Košeca – Lysá 10:0 (3:0), Sedláček 2, Kašša 2, Mihálik 2, Palček, Galko, Ševela, vlastný, Pruské - D. Kočkovce 1:5 (0:3), Mišovec – Gajdoš 3, Kvocera, Rosina, Papradno – Visolaje 0:0, Bolešov – Pružina 0:1 (0:1), Haviar, Mikušovce a Prejta mali voľno.
21. kolo: Papradno – Prečín 5:4 (3:4), Šupolík 2, Machač 2, Lukáč – Hrenák 2, Dánek, Bazala, Prejta – Pruské 1:1 (0:0), Behan – Mišík, Pružina – Košeca 0:2 (0:1), Sedláček, Mihálik, Visolaje – Lysá 4:1 (2:0), Hrenák 2, Sojčák, Šuly – Brindza, D. Kočkovce – Mikušovce 7:0 (3:0), Rosina 3, Hanták 2, Gajdoš, Valient, Bolešov a Beluša mali voľno. Z 20. kola: Prečín – Mikušovce 3:0 kontumačne.
1. Košeca 17 13 1 3 80:29 40
2. D. Kočkovce 18 13 0 5 59:26 39
3. Beluša 16 12 2 2 59:23 38
4. Lysá 17 8 3 6 47:40 27
5. Visolaje 17 7 3 7 41:47 24
6. Prečín 18 6 5 7 40:49 23
7. Papradno 18 6 3 9 35:48 21
8. Pružina 16 5 4 7 27:31 19
9. Mikušovce 17 6 1 10 26:45 19
10. Bolešov 16 5 3 8 34:38 18
11. Prejta 17 5 2 10 38:44 17
12. Pruské 17 2 1 14 20:88 7
II. trieda dorast
13. kolo: Streženice – Praznov 1:0 (1:0), Blaško, M. Lednice - B&B Sverepec 3:3, Horovce - Rozvoj Sverepec nehralo sa pre nespôsobilý terén, nový termín 26. 5. o 17.30 h, Brvnište - H. Poruba 1:0 (1:0), Barník, Hatné – Orlové 1:4 (1:2), Seko – Ondrašík 2, Bambúch, Mrišo.
1. Streženice 13 10 2 1 45:12 32
2. Praznov 13 10 1 2 49:12 31
3. H. Poruba 13 8 1 4 36:15 25
4. Orlové 13 7 2 4 34:25 23
5. R. Sverepec 12 6 0 6 36:23 18
6. B&B Sverepec 13 4 3 6 25:34 15
7. M. Lednice 13 4 2 7 29:46 14
8. Horovce 12 4 1 7 22:27 13
9. Hatné 13 3 1 9 26:67 10
10. Brvnište 13 1 1 11 8:51 4
I. trieda starší žiaci
16. kolo: Ladce – Kolačín 0:1 (0:0), Múčka, Domaniža – Dohňany 11:0 (5:0), Rybár 7, K. Sádecký, Martinka, Mrenka, Král, Lysá – Bolešov 0:6, Pružina – Streženice 0:5 (0:2), Valient, Drahuta, Kováčik, Crkoň, Lacko, Papradno - Tuchyňa 2:0 (1:0), Macošinec, Zboran, Prejta - Pov. Teplá 2:0 (0:0), Kubáň, Žiaček, Orlové – Košeca 0:0.
21. kolo: Tuchyňa – Ladce 2:0 (2:0), Behan, M. Pagáč, Prejta – Pružina 5:0 (4:0), Kubáň 2, Katerinčin, Gulač, Žiaček, Orlové – Lysá nehralo sa, hostia neprišli, Košeca – Domaniža 0:3 (0:2), Rybár, K. Sádecký, Král, Pov. Teplá – Kolačín 5:0 (2:0), Krčmárik 2, Slaninka, Valachovič, Šťastný, Papradno – Dohňany 0:0, Streženice – Bolešov 3:0 (0:0), Kováčik, Crkoň, Králik.
1. Domaniža 20 18 2 0 150:15 56
2. Orlové 19 15 3 1 67:16 48
3. Ladce 20 12 1 7 38:31 37
4. Košeca 20 10 5 5 72:35 35
5. P. Teplá 20 10 4 6 50:31 34
6. Bolešov 20 10 1 9 35:49 31
7. Prejta 20 9 3 8 52:54 30
8. Kolačín 20 8 5 7 54:62 29
9. Dohňany 20 8 4 8 40:45 28
10. Streženice 20 7 5 8 53:36 26
11. Papradno 20 5 2 13 35:68 17
12. Tuchyňa 20 5 2 13 25:68 17
13. Lysá 19 2 0 17 17:89 6
14. Pružina 20 1 1 18 16:105 4
II. trieda starší žiaci
12. kolo: D. Mariková – Udiča 3:1 (1:0), Kompaník, R. Polník, P. Polník – Turičík, Borčice – H. Poruba 0:9 (0:3), M. Ďuriš 2, P. Staňo 2, P. Draškovec 2, Š. Draškovec, J. Stano, F. Staňo, Zubák – Prečín 2:1 (1:1), Majerík, Kopiš – Tomana, Jasenica – Stupné 1:7 (1:3), Baštek – Barenčík 3, Mišúr 2, Macošinec, Gaban, Lazy - D. Kočkovce 0:1 (0:0), Kučík, Pruské – Lúky 0:4 (0:2), Húževka, Dundek (11 m), Martinko, Lišaník.
17. kolo: Jasenica - D. Mariková 2:1 (0:1), Borčický, Baštek – M. Martikáň, Zubák – Lazy 1:1 (1:1), Slabý – Tvarožek, Pruské – Borčice 3:2 (0:2), Ilončiak, Suchánek, Mišovec – Sabo, Janík, Lúky – Udiča 2:0 (1:0), Krcho, Húževka, D. Kočkovce – H. Poruba 1:2 (0:1), Kučík – M. Ďuriš 2, Stupné – Prečín 5:0.
1. H. Poruba 16 15 0 1 94:10 45
2. Lúky 16 14 1 1 60:14 43
3. D. Mariková 16 10 0 6 51:21 30
4. Stupné 16 9 3 4 47:22 30
5. D. Kočkovce 16 9 2 5 48:25 29
6.Pruské 16 8 0 8 38:34 24
7. Udiča 16 7 3 6 34:30 24
8. Zubák 16 5 3 8 16:30 18
9. Borčice 16 3 2 11 15:68 11
10. Jasenica 16 3 1 12 25:68 10
11. Prečín 16 3 0 13 20:69 9
12. Lazy 16 1 3 12 9:66 6
I. trieda mladší žiaci
Dohrávka 12. kola: L. Rovne – Podmanín 0:1 ((0:0), J. Kostelanský.
13. kolo: Ilava - M. Lednice 2:0 (1:0), Jáňa, Egly, Beluša - N. Dubnica 1:5 (0:2), Košík – Brix, Kollman, Körmendy, Czánik, Číhal, Ladce - L. Rovne 5:0 (1:0), Mikula 2, Kučma, Makas, T. Kútny, Podmanín a Brvnište mali voľno.
1. N. Dubnica 10 8 1 1 46:9 25
2. Podmanín 10 8 1 1 34:10 25
3. Ilava 11 5 1 5 35:25 16
4. Beluša 11 5 1 5 35:37 16
5. M. Lednice 10 3 3 4 32:21 12
6. L. Rovne 10 3 0 7 19:33 9
7. Ladce 11 3 0 8 14:49 9
8. Brvnište 9 2 1 6 9:40 7