SlovenskÝ pohár 2005 Slovenskej tanečnej organizácie D IDO
2. miesto - Jakub Rufati disco dance chlapci
2. miesto - Andrej Kardoš hip hop muži
3. miesto - Ladislav Pongrác disco dance muži
2. miesto - Stella – súbor roka
Pohár riaditeľa SZUŠ 25. 3. 2006 – 1. kolo Slov. pohára STO D IDO
Deti
2. miesto DD chlapci - Jakub Rufati
7. miesto DD duo - N. Briestenská, L. Pavlíková
2. miesto DD skup. - Stella „G“
1. miesto DD skup - Stella
Juniori
4. miesto HH duo - J. Ormandyová, I. Folučková
1. miesto HH skup. - Stella
1. miesto DD skup - Stella
Dospelí
1. miesto DD muži - Ladislav Pongrác
1. miesto DD skup. - Stella
Považskobystrický pohár – tanečná súťaž 1. - 2. 4. 2006
1. miesto - Katarína Altániová
3. miesto - Patrícia Janíčková, L. Rajňáková
2. miesto - TS Limit
3. miesto - TS Rytmus
1. miesto - TS Hviezdička
3. miesto - TS Plamienok
MY POP STAR - spevácka súťaž 5. 4. Trenčín
I. kategória
3. miesto - Silvia Cingelová
II. kategória
1. miesto - Jana Haviarová
Majstrovstvá SR v Šali STO D IDO 7. - 8. 4. 2006
6. miesto DD muži - Ladislav Pongrác (nominácia ME)
5. miesto DD skupina - Stella
Bojnice dance fitness 2006 - 28. 4. 2006
1. miesto - TS Hviezdička
1. miesto - TS Limit
2. miesto - TS Dream
Tanečný festival,
Bratislava 6. 5. 2006
3. miesto - TS Vega
Majstrovstvá SR STO D IDO v Lipt. Hrádku
5. - 7. 5. 2006
Deti
3. miesto DD formácia - Stella chor. I wanna dance whit somebody (nominácia ME,MS)
7. miesto DD skup. - Stella „G“
2. miesto DD skup. - Stella (nominácia ME, MS)
3. miesto DD dievčatá - Lucia Pavlíková (nominácia ME, MS)
4. miesto DD duo - Nikola Briestenská, Lucia Pavlíková /nominácia ME, MS/
4. miesto DD chlapci - Jakub Rufati (nominácia ME, MS)
dospelí
2. miesto HH duo - Andrej Kardoš, Ivana Freudenfeldová
BOJNICKÁ PERLA 2006 (6. 5. 06) - umiestnenie spevákov SZUŚ
strieborné pásmo - Petra Škoríková (uč. L. Janáčková), Kristína Rakovanová (uč. Z. Vidová)
bronzové pásmo - Silvia Cingelová (uč. J.Kováč)
BOJNICE DANCE FITNESS 2006 /28. 4. 2006/
umiestnenie tan. súborov SZUŠ
6 - 8 rokov : 1. miesto TS HVIEZDIČKA (uč. D. Škrabáková)
12 - 14 rokov : 1. miesto TS LIMIT (uč. E. Miklošovičová)
12 - 14 rokov : 2. miesto TS DREAM (p. uč. T. Ščepková).
Blahoželáme!