Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky
FUTBAL 2. LIGA 3. KOLO

Domáci Púchov suverénne zdolal Slovan

Púchov – Slovan B 3:0 (3:0) Góly: 1. Šamánek, 30. Chovanec, 36. Kozík (11 m). Domáci začali výborne, v 1. min Chovancovu strelu vyrazil Kaniš na roh, ktorý zahral Kozík na Šamánkovu hlavu – 1:0. V 28. min chytil Ivanka tvrdú strelu Duckého, o minútu zas

Púchov – Slovan B 3:0 (3:0)
Góly: 1. Šamánek, 30. Chovanec, 36. Kozík (11 m).
Domáci začali výborne, v 1. min Chovancovu strelu vyrazil Kaniš na roh, ktorý zahral Kozík na Šamánkovu hlavu – 1:0. V 28. min chytil Ivanka tvrdú strelu Duckého, o minútu zasahoval Kaniš pred Holeščákom. V 30. min odcentroval sprava Kozík a Chovanec hlavičkoval presne – 2:0. V 35. min Chovancov trestný kop zdiaľky preletel až do siete, ale gól pre ofsajd neplatil. Agilný domáci útočník bol o minútu faulovaný Belicom a Kozík pri jedenástke poslal Kaniša do opačného rohu – 3:0. V druhom polčase tempo opadlo a za zmienku stála iba Peťovského hlavička z päťky tesne nad a Kozíkova strela v 76. min, ktorú Kaniš vyrazil.
Rozhodoval Hádek, ŽK: Hrehuš, Mičic, Kozík – Belica, 476 divákov.
MATADOR: Ivanka – Hrehuš, Holčík, Šamánek, Holeščák (62. Pavlovič), Chovanec, Martinka (46. Revák), Kozík, Vanák, Mičic, Náther (15. Šimáček). SLOVAN B: Kaniš – Belica (37. Peňaška), Habai, Schleifer, Rechtorík, Rafaj (51. Beňa), Peťovský (71. Vaško), Ducký, Kratochvíl, Mojský, Nemček. Jozef Šprocha
Ďalšie výsledky: Artmedia B - Prievidza 1:0 (1:0), 35. Purdek, ŠKP Dúbravka - Nové Mesto 4:0 (3:0), 10., 24. a 30. Kuba, 64. Hajas, Vrbové – SFM Senec 0:0, Trnava B – Rača 0:0, Nemšová - Nitra B 2:1 (1:1), 31. Šmelko, 46. Protuš - 14. Bubenko, Vráble – D. Vestenice 3:0 (2:0), 5. Toman, 33. Balko, 78. Tesársky.

2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  10. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  3. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?

FOTOGALÉRIA: Otužilcov z Podhradského mora nezastavil ani ľad

Otužilci z Podhradského mora opäť raz ukázali, že v chlade sa cítia ako ryby vo vode. Nezastavil ich ani ľad, sekerami vysekali dieru do mora a užívali si blahodárne účinky ľadovej vody.

Rybník sa počas zimných mrazivých dní mení na miesto pre športy.

AKTUALIZOVANÉ: Odberné miesta v okrese Považská Bystrica, Púchov a Ilava

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v okrese Považská Bystrica, Púchov a Ilava. Doplnili sme odberné miesta za okres Považská Bystrica, okres Púchov a v meste Ilava.