Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky
FUTBAL MLÁDEŽ

futbal mládež

Futbal 1. liga starší dorast 6. kolo: Púchov - B. Bystrica 2:1 (0:0), Štefún, Kecík (11 m) – Hlinka, Bardejov - Dubnica 2:3 (2:3), Jančošek, Kiseľ - J. Zápotoka 3, Stropkov - Podbrezová 4:0 (2:0), Slovan - Žilina 2:2 (1:1), Trnava - Ružomberok 1:1 (0:1),

Futbal 1. liga starší dorast
6. kolo: Púchov - B. Bystrica 2:1 (0:0), Štefún, Kecík (11 m) – Hlinka, Bardejov - Dubnica 2:3 (2:3), Jančošek, Kiseľ - J. Zápotoka 3, Stropkov - Podbrezová 4:0 (2:0), Slovan - Žilina 2:2 (1:1), Trnava - Ružomberok 1:1 (0:1), Z. Moravce - Trenčín 0:5 (0:2), Prešov - Nitra 6:0 (2:0), zápas Inter - Košice sa hrá 4. 10.
7. kolo: Dubnica - Z. Moravce 4:0 (2:0), Pálka, Seye, J. Zápotoka, Petrík, Ružomberok - Púchov 5:0 (1:0), Furman 2, Gejdoš, Kubala, Kasaj, Nitra - Stropkov 2:0 (1:0), Košice - Prešov 1:1 (0:1), B. Bystrica - Bardejov 5:1 (3:1), Žilina - Trnava 5:0 (1:0), Poliaček 2, Pleško, Karásek, Povinec, Podbrezová - Slovan 3:2 (1:2), zápas Trenčín - Inter sa hrá 18. 10.
1. Dubnica 7 6 0 1 20:6 18
2. Prešov 7 5 2 0 26:7 17
3. Košice 6 5 1 0 20:4 16
4. Trenčín 6 5 0 1 21:3 15
5. Nitra 7 5 0 2 15:12 15
6. Ružomberok 6 3 2 1 10:4 11
7. Slovan 6 3 1 2 14:7 10
8. Stropkov 7 3 1 3 8:7 10
9. Žilina 7 2 3 2 11:7 9
10. B. Bystrica 7 2 1 4 10:13 7
11. Z. Moravce 7 2 1 4 8:23 7
12. Inter 5 1 3 1 6:4 6
13. Podbrezová 7 2 0 5 8:20 6
14. Púchov 7 1 0 6 5:21 3
15. Trnava 7 0 1 6 5:25 1
16. Bardejov 7 0 0 7 6:30 0
Futbal 1. liga mladší dorast
6. kolo: Púchov - B. Bystrica 0:1 (0:1), Nemec, Bardejov - Dubnica 0:3 (0:1), Urgela 2, Varga, Stropkov - Podbrezová 2:1 (0:0), Slovan - Žilina 0:3 (0:1), Trnava - Ružomberok 2:0 (1:0), Z. Moravce - Trenčín 1:3 (0:0), Prešov - Nitra 0:3 (0:2), zápas Inter - Košice sa hrá 4. 10.
7. kolo: Dubnica - Z. Moravce 7:1 (3:0), F. Vavrík 2, Urgela, Masárik, Varga, Augustíni, Gábor – Koutný, Ružomberok - Púchov 6:1 (3:1), Lupták 3, Lovás 2, Buška - Loduha, Nitra - Stropkov 3:0 (2:0), Košice - Prešov 0:0, B. Bystrica - Bardejov 5:0 (3:0), Žilina - Trnava 0:0, Podbrezová - Slovan 1:1 (1:1), zápas Trenčín - Inter sa hrá 18. 10.
1. Nitra 7 7 0 0 34:5 21
2. Dubnica 7 6 1 0 32:5 19
3. Žilina 7 4 3 0 21:8 15
4. Trenčín 6 4 1 1 15:8 13
5. B. Bystrica 7 4 1 2 14:8 13
6. Košice 6 3 2 1 9:4 11
7. Prešov 7 3 2 1 6:5 11
8. Inter 5 3 1 1 19:6 10
9. Trnava 7 3 1 3 11:12 10
10. Ružomberok 6 3 0 3 12:9 9
11. Slovan 6 2 2 2 6:10 8
12. Stropkov 7 1 1 5 4:26 4
13. Bardejov 7 1 0 6 5:30 3
14. Podbrezová 7 0 2 5 6:14 2
15. Z. Moravce 7 0 1 6 5:28 1
16. Púchov 7 0 0 7 2:23 0
Futbal 2. starší dorast
6. kolo: Inter B - Pov. Bystrica 3:0, ŠKP Dúbravka - Dubnica B 1:2, Šaľa - Nemšová 3:1, Prievidza - Myjava 0:2, Artmedia - Nitra B 1:1, Lok. Trnava - Levice 3:0, ŠKP Dúbravka - Dubnica B 1:2, Senec - N. Zámky 3:0, Slovan B - PVFA 1:2.
1. Nitra B 6 4 2 0 20:8 14
2. Dubnica B 6 4 2 0 14:5 14
3. Inter B 6 4 0 2 13:7 12
4. Senec 6 3 2 1 6:3 11
5. Artmedia 6 3 1 2 12:13 10
6. PVFA 6 3 1 2 12:15 10
7. Prievidza 6 2 2 2 10:8 8
8. Nové Zámky 6 2 2 2 8:9 8
9. ŠKP Dúbravka 6 2 1 3 15:12 7
10. Lok. Trnava 6 2 1 3 7:8 7
11. P. Bystrica 6 2 1 3 7:9 7
12. Myjava 6 2 1 3 5:7 7
13. Slovan B 6 1 3 2 7:9 6
14. Nemšová 6 1 1 4 6:11 4
15. Šaľa 6 1 1 4 5:13 4
16. Levice 6 1 1 4 2:12 4
futbal 2. liga mladší dorast
6. kolo: Inter B - Pov. Bystrica 0:1, ŠKP Dúbravka - Dubnica B 1:2, Šaľa - Nemšová 6:3, Prievidza - Myjava 0:0, Artmedia - Nitra B 2:2, Lok. Trnava - Levice 1:2, ŠKP Dúbravka - Dubnica B 1:2, Senec - N. Zámky 4:2, Slovan B - PVFA 0:1.
1. Artmedia 6 4 2 0 22:2 14
2. Levice 6 4 0 2 10:13 12
3. Nitra B 6 3 2 1 18:6 11
4. Prievidza 6 3 2 1 11:7 11
5. P. Bystrica 6 3 2 1 9:7 11
6. PVFA 6 3 1 2 11:10 10
7. Šaľa 6 2 2 2 13:9 8
8. Lok. Trnava 6 2 2 2 6:4 8
9. Inter B 6 2 2 2 6:7 8
10. Dubnica B 6 2 2 2 6:10 8
11. ŠKP Dúbravka 6 2 1 3 4:7 7
12. Slovan B 6 1 3 2 12:10 6
13. Senec 6 2 0 4 8:12 6
14. Nové Zámky 6 1 2 3 14:19 5
15. Myjava 6 1 2 3 5:12 5
16. Nemšová 6 0 1 5 6:26 1
Futbal 3. liga starší dorast
5. kolo: Šamorín - L. Rovne 3:0, Topoľčany - Chrenová 4:1, ČFK Nitra - Galanta 1:2, Bánovce - Vráble 1:2, Senica - D. Streda 0:1, Brezová - Sereď 3:0, Partizánske - Trnava B 2:1, AAC Trenčín - N. Mesto 2:1.
6. kolo: Led. Rovne - ČFK Nitra 3:2, Galanta - Topoľčany 1:6, Dun. Streda – AAC Trenčín 3:1, Chrenová - Bánovce 0:2, Sereď - N. Mesto 0:1, Trnava B - Šamorín 2:2, Vráble - Senica 6:1, Brezová - Partizánske 7:1.
1. Topoľčany 6 5 1 0 21:7 16
2. Brezová p/Br. 6 5 0 1 28:11 15
3. Dun. Streda 6 4 1 1 16:8 13
4. AAC Trenčín 6 4 0 2 10:10 12
5. Trnava B 6 3 2 1 17:8 11
6. Led. Rovne 6 3 1 2 14:16 10
7. Vráble 6 3 0 3 15:7 9
8. Nové Mesto 6 3 0 3 11:8 9
9. ČFK Nitra 6 3 0 3 12:13 9
10. Galanta 6 3 0 3 14:16 9
11. Šamorín 6 2 1 3 10:16 7
12. Partizánske 6 2 1 3 5:13 7
13. Bánovce 6 2 0 4 9:15 6
14. Chrenová 6 1 1 4 5:15 4
15. Sereď 6 1 0 5 4:16 3
16. Senica 6 0 0 6 4:16 0
Futbal 3. liga mladší dorast
5. kolo: Šamorín - Led. Rovne 1:4, Topoľčany - Chrenová 3:1, ČFK Nitra - Galanta 4:2, Bánovce - Vráble 4:0, Brezová - Sereď 3:2, Senica - Dun. Streda 2:1, Partizánske - Trnava B 1:3, AAC Trenčín - N. Mesto 2:0.
6. kolo: Led. Rovne - ČFK Nitra 2:0, Galanta - Topoľčany 3:2, Chrenová - Bánovce 4:0, Sereď - N. Mesto 2:5, Dun. Streda – AAC Trenčín 3:1, Vráble - Senica 1:0, Trnava B - Šamorín 5:0, Brezová - Partizánske 3:0.
1. Trnava B 6 5 0 1 25:6 15
2. Nové Mesto 6 4 1 1 21:6 13
3. Brezová 6 4 0 2 10:8 12
4. AAC Trenčín 6 4 0 2 9:8 12
5. Chrenová 6 3 2 1 15:7 11
6. Topoľčany 6 3 2 1 16:8 11
7. Dun. Streda 6 3 1 2 27:10 10
8. Vráble 6 3 1 2 10:7 10
9. Led. Rovne 6 3 1 2 11:12 10
10. Galanta 6 3 0 3 12:17 9
11. Sereď 6 2 0 4 10:14 6
12. ČFK Nitra 6 1 2 3 7:13 5
13. Senica 6 1 1 4 6:14 4
14. Partizánske 6 1 1 4 8:17 4
15. Bánovce 6 1 1 4 7:20 4
16. Šamorín 6 0 1 5 4:31 1
futbal 4. LIGA dorast SEVEROZÁPAD
5. kolo: Ilava - Dolné Vestenice 4:0 (1:0), Vrbové - Piešťany 1:4 (0:2), AS Trenčín B - Šaštín 4:0, Radošovce - Handlová 3:3 (3:1), Jasl. Bohunice - Skalica 2:1 (0:0), Radošina - Hlohovec 2:1 (1:1), Moravany - Hrnčiarovce 3:0 (1:0), Nováky - Holíč 2:0 (2:0).
6. kolo: Hlohovec - Ilava 1:4 (1:2), Skalica - Radošina 5:0 (3:0), Šaštín - Radošovce 2:0 (1:0), Piešťany - Holíč 6:2 (4:0), Handlová - Jasl. Bohunice 3:1 (0:1), Vrbové - AS Trenčín B 3:3 (0:2), Hrnčiarovce - Nováky 2:4 (1:0), Dolné Vestenice - Moravany 1:2 (0:2).
1. Ilava 6 6 0 0 23:4 18
2. Trenčín B 6 5 1 0 27:6 16
3. Piešťany 6 5 0 1 22:4 15
4. J. Bohunice 6 4 0 2 16:14 12
5. Vrbové 6 3 1 2 13:11 10
6. Šaštín 6 3 1 2 5:6 10
7. Moravany 6 3 0 3 9:9 9
8. Skalica 6 3 0 3 10:11 9
9. Nováky 6 3 0 3 12:21 9
10. Holíč 6 2 0 4 16:16 6
11. D.Vestenice 6 2 0 4 14:16 6
12. Radošovce 6 1 2 3 8:10 5
13. Hrnčiarovce 6 1 1 4 8:18 4
14. Handlová 6 1 2 3 7:15 5
15. Hlohovec 6 1 0 5 9:18 3
16. Radošina 6 1 0 5 8:30 3
Futbal V. liga dorast SEVER
5. kolo: Kanianka – Ladce 0:4, N. Dubnica - Chynorany 1:5 (1:2), Šprocha, Domaniža - Plevník, Beluša - Tr. Stankovce 4:3 (2:1), B. Sviečka 2, Ďurovec, Liška, Košeca - H. Srnie 4:2 (2:0), Ševela 2, Gajdoš, Kučík, AS Trenčín C - Pov. Teplá 6:0 (2:0), Z. Kostoľany - St. Turá 3:1, N. Pravno – Sebedražie 2:0.
6. kolo: Ladce - H. Srnie 6:0 (2:0), Miroslav Mikuška 2, Majtán, Gereg, Jakuš, Michal Mikuška, Chynorany – Domaniža 0:0, Pov. Teplá - Z. Kostoľany 3:2 (3:1), Chovaník, Smatana, Škrkoň, Tr. Stankovce – Košeca 3:1, Plevník - Beluša 3:1 (2:0), Ilko, Kresáň, Čičut – Liška, Sebedražie - N. Dubnica 5:2, St. Turá - N. Pravno 7:1, Kanianka - AS Trenčín C 2:3.
1. Trenčín C 6 5 0 1 23:6 15
2. Chynorany 6 3 3 0 13:5 12
3. Pov. Teplá 6 4 0 2 10:11 12
4. Domaniža 5 3 1 1 15:6 10
5. Z. Kostoľany 6 3 1 2 14:13 10
6. Tr. Stankovce 6 3 0 3 20:15 9
7. St. Turá 6 3 0 3 14:11 9
8. Košeca 6 3 0 3 13:14 9
9. Plevník 5 3 0 2 10:11 9
10. Beluša 6 2 2 2 12:11 8
11. Ladce 6 2 1 3 13:8 7
12. Kanianka 6 2 1 3 7:12 7
13. N. Pravno 6 2 1 3 8:17 7
14. N. Dubnica 6 2 0 4 10:20 6
15. Sebedražie 6 1 0 5 8:15 3
16. H. Srnie 6 0 2 4 5:20 2
Futbal 1. liga starší žiaci
5. kolo: Dubnica - Púchov 3:5, Pov. Bystrica - SFM Senec 1:1, Nitra - Levice 4:0, N. Zámky - Slovan 0:6, Prievidza - Trnava 0:3, PVFA - AS Trenčín 2:1, Myjava - Inter 1:3.
1. Nitra 5 5 0 0 15:1 15
2. PVFA 5 4 1 0 9:2 13
3. Levice 5 4 0 1 13:10 12
4. Inter 5 3 1 1 9:5 10
5. Trnava 5 3 0 2 18:4 9
6. AS Trenčín 5 3 0 2 12:5 9
7. Slovan 5 3 0 2 16:9 9
8. Púchov 5 3 0 2 14:9 9
9. Dubnica 5 3 0 2 11:11 9
10. Myjava 5 1 1 3 3:8 4
11. SFM Senec 5 0 1 4 7:18 1
12. Nové Zámky 5 0 1 4 1:17 1
13. P. Bystrica 5 0 1 4 3:21 1
14. Prievidza 5 0 0 5 0:11 0
futbal 1. liga mladší žiaci
5. kolo: Dubnica - Púchov 0:0, Pov. Bystrica - SFM Senec 4:2, Nitra - Levice 5:0, N. Zámky - Slovan 6:2, Prievidza - Trnava 2:3, PVFA - AS Trenčín 0:3, Myjava - Inter 0:5.
1. Nitra 5 5 0 0 18:4 15
2. AS Trenčín 5 4 0 1 31:3 12
3. Inter 5 4 0 1 12:5 12
4. Púchov 5 3 1 1 9:4 10
5. Levice 5 3 0 2 12:6 9
6. Dubnica 5 2 3 0 7:3 9
7. Slovan 5 2 1 2 14:12 7
8. Trnava 5 2 1 2 9:12 7
9. PVFA 5 2 0 3 5:7 6
10. Myjava 5 2 0 3 2:10 6
11. P. Bystrica 5 2 0 3 9:19 6
12. Nové Zámky 5 1 0 4 9:19 3
13. Prievidza 5 0 0 5 4:20 0
14. SFM Senec 5 0 0 5 6:23 0
Futbal 2. liga starší žiaci
5. kolo: Partizánske - Dubnica B 1:2, Trnava B - Lok. Trnava 0:1, Šaľa - Senica 3:2, Dun. Streda - Topoľčany 3:0, Levice B - Komárno 3:2, Nitra B - FC ViOn 5:4, Vráble - Piešťany 0:1, AAC Trenčín - Chrenová 0:3.
6. kolo: Dubnica B - Vráble 0:4, FC ViOn - Chrenová 5:1, Senica - Levice B 1:0, Komárno - Trnava B 1:4, Topoľčany - Šaľa 1:1, Piešťany - Dun. Streda 1:1, Lok. Trnava - AAC Trenčín 3:0. Nitra B - Partizánske odložili na 20. 9.
1. Trnava B 6 5 0 1 27:5 15
2. Lok. Trnava 6 4 0 2 10:3 12
3. Vráble 6 3 1 2 11:6 10
4. Piešťany 6 3 1 2 11:9 10
5. Šaľa 6 3 1 2 8:7 10
6. Nitra B 5 3 1 1 11:10 10
7. Dubnica B 6 3 1 2 8:9 10
8. Senica 6 3 0 3 14:12 9
9. Topoľčany 6 2 3 1 4:4 9
10. Levice B 6 3 0 3 7:9 9
11. Dun. Streda 6 2 2 2 13:13 8
12. Partizánske 5 2 0 3 8:7 6
13. Chrenová 6 2 0 4 8:18 6
14. Komárno 6 1 2 3 10:16 5
15. FC ViOn 6 1 1 4 13:19 4
16. AAC Trenčín 6 0 1 5 1:17 1
Futbal 2. liga mladší žiaci
5. kolo: Partizánske - Dubnica B 3:0, Trnava B - Lok. Trnava 4:3, Šaľa - Senica 4:4, Dun. Streda - Topoľčany 1:4, Levice B - Komárno 3:0, Nitra B - FC ViOn 3:0, Vráble - Piešťany 3:1, AAC Trenčín - Chrenová 2:1.
6. kolo: Dubnica B - Vráble 0:2, FC ViOn - Chrenová 2:3, Senica - Levice B 4:0, Komárno - Trnava B 1:2, Topoľčany - Šaľa 1:4, Piešťany - Dun. Streda 8:0, Lok. Trnava - AAC Trenčín 2:2. Nitra B - Partizánske odložili na 20. 9.
1. Vráble 6 5 1 0 16:4 16
2. Chrenová 6 5 0 1 23:7 15
3. Partizánske 5 4 1 0 14:2 13
4. Šaľa 6 4 1 1 22:11 13
5. Nitra B 5 4 0 1 13:6 12
6. Trnava B 6 4 0 2 18:11 12
7. Piešťany 6 4 0 2 13:7 12
8. AAC Trenčín 6 3 1 2 10:12 10
9. Senica 6 2 2 2 18:15 8
10. Lok. Trnava 6 2 1 3 18:11 7
11. Topoľčany 6 2 1 3 8:11 7
12. FC ViOn 6 1 1 4 5:13 4
13. Komárno 6 1 0 5 5:14 3
14. Levice B 6 1 0 5 5:30 3
15. Dubnica B 6 0 1 5 1:9 1
16. Dun. Streda 6 0 0 6 1:27 0
Futbal 3. liga starší žiaci
5. kolo: Led. Rovne - Myjava B 1:1 (1:1), Bánovce - Púchov B 1:2 (0:2), Nové Mesto - Pov. Bystrica B 8:0 (3:0), Senica B - Holíč 2:0 (2:0), Skalica - Vrbové 4:2 (3:1), Brezová - Hlohovec 0:1 (0:1), Piešťany B - Leopoldov 1:1 (1:0), Prievidza B - Trenčín B 0:6 (0:4), Bánovce - Púchov B 1:2 (0:2).
6. kolo: Púchov B - Senica B 1:0 (1:0), Pov. Bystrica B - Vrbové 9:0, Leopoldov - Led. Rovne 5:0 (2:0), Myjava B - Skalica 2:1 (1:1), Holíč - Prievidza B 1:2 (1:0), Trenčín B - Piešťany B 8:0, Hlohovec - Bánovce 0:1 (0:0), Nové Mesto - Brezová 8:1 (3:0).
1. Trenčín B 6 5 1 0 33:1 16
2. N.Mesto 6 5 1 0 33:4 16
3. Hlohovec 6 4 0 2 18:7 12
4. Skalica 6 4 0 2 17:7 12
5. Púchov B 6 4 0 2 8:11 12
5. Vrbové 6 3 1 2 18:15 10
7. Leopoldov 6 2 3 1 11:3 9
8. Myjava B 5 2 2 1 6:7 8
9. Senica B 5 2 0 3 3:9 6
10. Piešťany B 6 1 3 2 5:15 6
11. P.Bystrica B 6 2 0 4 10:22 6
12. L.Rovne 6 1 1 4 6:17 4
13. Prievidza B 6 1 1 4 5:20 4
14. Holíč 5 1 0 4 5:14 3
15. Bánovce 5 1 0 4 4:13 3
16. Brezová 6 0 1 5 3:21 1
futbal 3. liga mladší žiaci
5. kolo: Nové Mesto - Pov. Bystrica B 2:1 (1:0), Led. Rovne - Myjava B 5:1 (3:0), Bánovce - Púchov B 2:0 (1:0), Piešťany B - Leopoldov 1:2 (0:1), Senica B - Holíč 2:4 (1:1), Prievidza B - Trenčín B 2:1 (1:0), Skalica - Vrbové 10:1 (4:0), Brezová - Hlohovec odložené pre prietrž mračien.
6. kolo: Púchov B - Senica B 2:1 (1:0), Pov. Bystrica B - Vrbové 8:0, Leopoldov - Led. Rovne 0:2 (0:0), Myjava B - Skalica 2:6 (1:2), Holíč - Prievidza B 4:4 (0:3), Trenčín B - Piešťany B 5:0, Hlohovec - Bánovce 0:0, Nové Mesto - Brezová 2:0.
1. Prievidza B 6 5 1 0 17:7 16
2. Skalica 6 5 0 1 35:8 15
3. L.Rovne 6 5 0 1 18:6 15
4. Hlohovec 5 4 1 0 28:1 13
5. Trenčín B 6 4 0 2 24:6 12
6. Holíč 5 3 1 1 24:15 10
7. N.Mesto 6 3 0 3 8:8 9
8. Púchov B 6 3 0 3 6:11 9
9. Myjava B 5 2 0 3 10:14 6
10. Leopoldov 6 1 3 2 5:9 6
11. P.Bystrica B 6 2 0 4 14:23 6
12. Bánovce 5 1 2 2 3:11 5
13. Senica B 5 1 1 3 9:9 4
14. Piešťany B 6 1 0 5 7:24 3
15. Brezová 5 0 1 4 1:25 1
16. Vrbové 6 0 0 6 2:34 0
Odložené: Myjava B - Senica B na 5.9., Holíč - Bánovce na 12.9.
Futbal krajská súťaž starší žiaci SEVER
5. kolo: N. Dubnica - Domaniža 4:1 (4:1), Tucík 3, Kirda – Kostelanský, Ilava – Chynorany 1:2 (1:0), Hlubina, Handlová – Plevník 4:0, Beluša - Podolie 6:1 (3:1), Makas 2, Vrána, Digaňa, Melišík, Cíbik, Nemšová - St. Turá 5:0, Tr. Stankovce - H. Srnie 0:2, Bošany - AAC Trenčín B 3:1, Šimonovany - N. Mesto B 9:1.
6. kolo: TTS Trenčín – Ilava 1:1, Domaniža - Tr. Stankovce 4:1 (2:0), K. Sádecký, Kucej, Svrček, Valachovič, Plevník - Beluša 0:4 (0:2), Makas 2, Štefanec, Kotris, Nemšová - N. Dubnica 7:1 (5:1), Czánik, H. Srnie – Bošany 2:1, Chynorany – Handlová 3:2, Podolie – Šimonovany 1:1, St. Turá - N. Mesto B 0:2.
1. Nemšová 6 5 0 1 30:5 15
2. Šimonovany 6 4 1 1 21:6 13
3. Handlová 6 4 0 2 19:8 12
4. Beluša 6 4 0 2 15:7 12
5. N. Dubnica 6 4 0 2 16:12 12
6. Chynorany 6 4 0 2 18:15 12
7. Domaniža 6 3 1 2 19:10 10
8. Podolie 6 3 1 2 18:14 10
9. H. Srnie 6 3 1 2 8:6 10
10. Plevník 6 3 1 2 10:11 10
11. N. Mesto C 6 3 0 3 11:19 9
12. Ilava 6 1 1 4 9:13 4
13. Bošany 6 1 1 4 8:16 4
14. St. Turá 6 1 0 5 6:19 3
15. Tr. Stankovce 6 1 0 5 10:26 3
16. TTS Trenčín 6 0 1 5 4:35 1

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Budovanie zelenej značky
  5. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  6. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  7. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  8. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  9. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  10. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 42 816
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 23 933
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 15 941
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 172
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 722
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 638
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 496
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 401
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 391
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 249
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Rodáčka z Orlového KRISTÍNA HAMÁROVÁ je nadšená cestovateľka. Spolu s kamarátkou Naďou vo svojej relácii Všesvet sprostredkúvajú zážitky a rady zo sveta.

11 h
Odberné miesto na covid.

Víkendové testovanie na ochorenie COVID-19 využilo v desiatich odberových miestach na území Púchova 5 869 ľudí.

19 h
ilustračné foto

Počas nedeľného testovacieho dňa prišlo výrazne menej ľudí. Viaceré obce však väčšinou testovali len počas soboty. POzitivita bola na podobnej úrovni ako v sobotu.

20 h
Mobilné odberové miesto v Domaniži

Obec Domaniža je jedinou v Považskobystrickom okrese, kde majú mobilné odberné miesto na antigénové testovanie. Využili ho už počas víkendového (23. - 24. 1.

20 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

15 h

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

19 h

Policajti prosia verejnosť o pomoc.

24. jan

Už ste čítali?