Domaniža – Topoľčany 1:2 (0:2) Góly: 74. Lagín – 4. Čuhák, 14. Matušík.

Domaniža – Topoľčany
1:2 (0:2)
Góly: 74. Lagín – 4. Čuhák, 14. Matušík.
Hostia už v 4. min otvorili skóre po rohu hlavičkou Čuháka – 0:1. V 10. min domáci P. Kardoš dvakrát vo vyloženej netrafil a v 14. min Matušík po trme-vrme pred bránou Domaniže trestal – 0:2. Domáci sa nevedeli presadiť, až v 42. min Lagínovu nebezpečnú hlavičku chytil Košovan. Do druhého polčasu nastúpili domáci s odhodlaním, ale ich tlak bol jalový a nepriniesol väčšie šance. Darček pre Domanižu znamenala Lagínova strela k žrdi v 74. min, ktorá oživila nádej, naviac, keď o tri minúty dostal Jakubovič červenú kartu. Hostia umnou hrou udržiavali stav, čo sa im mohlo vypomstiť v 90. min, ale Čelko trafil brvno. Zápasu by lepšie pristala remíza.
Rozhodoval Škadra, 200 divákov, ŽK: Vaštík, Čelko, Jakubovič, ČK: Jakubovič.
PARTIZÁN: Zaťko – Vaštík, P. Kardoš (58. Gašparetz), Valient, Ma. Augustín, Čelko, Ma. Kvaššay (46. Gáborík), Štefánik (46. Mi. Kvaššay), Mi. Augustín, Lagín, Svoboda. Tréner P. Košík. MFK TOPVAR: Košovan – Čuhák, Mrázik, Matušík, Železník, Bačík, Jakubovič, Grznár (72. Moravčík), Biely (59. Goga), Candrák, Krajčík (78. Sák).Tréner P. Jančovič. Ján Možucha
Dubnica B - Bánovce
2:1 (1:0)
Góly: 37. Adam, 74. Palasiewicz – 68. Slovák.
Hostia veľmi dobre bránili a pozmenená zostava domácich mala s ich defenzívou veľa práce. V 10. min Po Adamovom rohu Jakuš prestrelil, v 11. min v dobrej šanci netrafil Sokol. Dubničania sa nakoniec dočkali vedúceho gólu v 37. min, kedy unikol T. Zápotoka a jeho strelu, ktorú brankár vyrazil, vrátil Adam do siete – 1:0. V 41. min sa zapotil domáci gólman po dvoch strelách Morávka. V 54. min osamotený T. Zápotoka spálil tutovku a hostia v 68. min trestali. Po centri zľava vyrovnal na 1:1 Slovák. O šesť minút po Adamovej prihrávke striedajúci Palasiewicz dal víťazný gól a o štyri minúty zahodil ešte ďalšiu gólovú šancu.
Rozhodoval Barczi, ŽK: Ranuša, Varga, Kolieska, 200 divákov.
ZTS B: M. Igaz – Vlado, Ranuša, Kiačik, Burdej, T. Zápotoka, Adam, Gábor (15. Palasiewicz), Sokol (83. Košecký), Švikruha, Jakuš. Tréner M. Mičega. SPARTAK: P. Igaz – M. Igaz, Zika, Škultéty, Varga, Kolieska, Mezovský, Slovák, Morávek (65. Božik), Jamrich (80. Borcha), Malina. Tréner M. Michalička.
Alexander Bakoš
Galanta
- Lednické Rovne 2:1 (1:0)
Góly: 42. Čerňanský, 58. Blaško – 55. Basila.
V úvodných minútach sa zápas odvíjal medzi šestnástkami. V 10. min sa nepresadil z tutovky domáci Špánik, ktorý zahodil aj nemožné. V 16. minúte sa Galanťania tešili predčasne, pretože gól neplatil kvôli ofsajdu. Ich mierna prevaha sa dočkala vyvrcholenia v 42. min, v ktorej premenil center Kopčana Čerňanský. Do druhého polčasu sa hostia nabudili k lepšiemu výkonu. Po výraznej prevahe sa dostali k vyrovnaniu, to keď priamy kop zužitkoval Basila. Ich radosť však dlho netrvala, pretože po rohovom kope inkasovali z hlavy domáceho kapitána Blaška.
Rozhodoval V. Kukan, ŽK: Špánik - Martinka, 220 divákov.
SLOVAN: Valenský - Kopčan, Červenka, Lošonský, Blaško, Varga (31. Mačica), Lenivý, Špánik, Rojka, Harsányi (71. Fehér), Čerňanský (87. Bartaloš). Tréner R. Rehák. CRYSTAL: Minarech - Martinka, J. Šebo, Šatka, Basila, Kadlec, Mišík (85. Korený), Grendel, Dorotčin (77. Gajdoš), Ľ. Šebo. Tréner V. Kavecký.
JÁN FRANCISCI

Ďalšie výsledky: Moravany – Nové Zámky 1:1 (0:1), 70. Koprna (11 m) - 8. Marsal, J. Bohunice – Myjava 3:0 (2:0), 23. vlastný (Bruško), 44. Gerši, 47. Paštiak, Gabčíkovo – Šamorín 3:1 (3:1), 24. Liszkay, 27. L. Kováč, 30. Csicsay – 39. Ambrus, Veľké Ludince - Štúrovo 5:2 (2:1), 22. Kasana (z 11 m), 41. Polák, 75. Cziria (z 11 m), 78. Černý, 87. Mužík - 6. Vendégh, 90. Ger. Balázs, Neded – Partizánske 3:2 (1:1), 39. a 58. Konc, 69. Tomaček - 12. a 48. Křapka.

1. V. Ludince 7 4 3 0 15:7 15
2. J. Bohunice 7 4 2 1 10:3 14
3. Dubnica B 7 4 2 1 10:5 14
4. Topoľčany 7 4 1 2 12:10 13
5. Nové Zámky 7 3 3 1 9:4 12
6. Moravany 7 3 2 2 15:9 11
7. Led. Rovne 7 3 2 2 6:4 11
8. Gabčíkovo 7 3 2 2 9:8 11