Púchov B – Hôrka 1:1 (1:0) Góly: 45. vlastný – 80. J. Korytina.

Púchov B – Hôrka
1:1 (1:0)
Góly: 45. vlastný – 80. J. Korytina.
V dobrom zápase boli domáci lepším mužstvom, ale prvú šancu mali hostia v 3. min, kedy Zmekov pokus Jankovič krásne vyrazil. V 6. min Nátherovu „gólovku“ vyrazil brankár. V 28. min po chybe Kováča zachraňoval pred Hrabovským Jankovič. Po Nátherovom rohu a teči Zábojníka si dali hostia v závere polčasu „vlastenca“. V 48. min Náther zle trafil v dobrej šanci loptu a o dve minúty Kováč na päťke minul Nátherov center, Hostia vyrovnali desať minút pred koncom po skrumáži gólom J. Korytinu, ktorý padol po vymyslenom faule. V 84. min mal Černák šancu, ale mieril vedľa. Dve minúty pred koncom Zmeko netrafil z päťky prázdnu bránu a v 90. min po ďalšom signáli Jankovič vyrazil strelu Černáka.
Púchov B: Jankovič – Rojko, Poliak, Zábojník, Kováč, Ciesar, Chovanec, Janoško, Hrnčiarik, Rosina (Škorvánek), Náther (Stehel). Hôrka: Lančarič – J. Korytina, Zmeko, Hrabovský, Moravčík, Bachorík, P. Korytina (Galbavý), Horniak, Hujík (Mutala), Ostrenka (Farkaš), Černák. J Gašpárek
H. Poruba
- M. Lednice 3:0 (3:0)
Góly: 3. Hofierka (11 m), 16. Bortel, 44. M. Staňo.
Domáci mali šancu už v 2. min, ale Bortel po Melišovom rohu netrafil presne. O minútu Konušík fauloval Bortela a Hofierka premenil jedenástku – 1:0. V 8. min spálil veľkú šancu T. Staňo. Ten istý hráč v 16. min vystrelil a Bortel loptu tečoval do siete. – V 20. min sa po zrážke so spoluhráčom Krajčim zranil Hofierka a skončil v nemocnici s desiatimi stehmi na hlave. O päť minút P. Puček bravúrne vyrazil hlavičku J. Vanča. Skóre uzavrel v 44. min M. Staňo. Po prestávke bola hra rozháraná, nepripomínala V. ligu. Spomenúť možno iba šance T. Staňa v 55. a Obšivana v 69. min, ktoré už zmenu skóre nepriniesli.
H. Poruba: P. Puček – Hofierka (Suchomel), Majerík (Papp), Meliš, Buchta, A. Staňo, M. Staňo, Krajči, J. Živčic, T. Staňo, Bortel (R. Puček). M. Lednice: Konušík – P. Lednický, Ľ. Vančo, J. Vančo, M. Vančo, Miloš Lednický (J. Čelko), Bielik (Obšivan), Janoviak, Mišutka, Čerňanský, J. Lednický. (sta)
Borčice – Prečín
6:1 (5:1)
Góly: 10., 13. a 85. (11 m) Berde, 24. Birleanu, 30. Turza, 35. Staňo – 42. Almasy.
Domáci v hodovom zápase krstili nové šatne a v prvom domácom zápase si to odniesol Prečín. O výsledku sa rozhodlo už v prvom polčase a potom sa už iba zápas dohrával. Najprv dvakrát skóroval Berde, potom spálil dve šance Maník. Birleanu hlavou pridal tretí gól, hostia odpovedali brvnom I. Birošíka v 31. min. Nasledovali rýchle góly a bolo 5:0 až v závere polčasu korigoval Almasy. Posledné slovo mal Berde z jedenástky.
Borčice: Gabriš – Kuric, Berde, Staňo, Tomanica, Kopačka, Ilas, Sedláček, Maník, Turza, Birleanu (Solín, Paška, Kasenčák). Prečín: Bartovič – Mojžišík, Buday, Sádecký, Kadúch, Almasy, J. Oravík, Záhradník, Blaško, Michel, I. Birošík (Hlavoň, Raček). (bob)
Nováky – Pov. Teplá
3:0 (0:0)
Góly: 75. a 76. Iliaš, 70. Zaťko z 11 m, 250 divákov, rozhodoval Marcinák.
Domáci odohrali najslabší zápas na domácej pôde. Bez pohybu a nasadenia sa nedá vyhrať ani s mužstvami z dolnej polovice tabuľky. Ale napriek tomu mohli vyhrať s oveľa väčším rozdielom. Už v 3. min Hrubina v dobrej pozícii prestrelil. Hostia sa dostali do nebezpečnej blízkosti bránky, keď dvaja hráči z dobrých pozícií netrafili bránu. V 9. min po kombinácii Jakubis - Hrubina v čistej šanci Gajdoš prestrelil. V 12. min Škrípovu hlavičku brankár hostí zázračne vyrazil. O desať min po prihrávke Hrubinu Zaťko opäť prestrelil. V 37. min Jakubisovu strelu z trestného kopu do šibenice brankár hostí vyrazil. Druhý polčas začali domáci aktívnejšie, šance pribúdali, ale všetky postupne zahadzovali. Vyslobodenie prišlo v 70. min, keď Píš bol v šestnástke faulovaný a Zaťko jedenástku bezpečne premenil. Víťazstvo poistil v 76. min Iliaš, keď v priebehu minúty skóroval dvakrát.
NOVÁKY: Vaňo – Hrubina, Zaťko, Sedlák, Škríp, Gajdoš, Árgyusi, Píš, Kováč, Jakubis, Iliaš, str. Ďuriš, Švirik, Jankeje. POV. TEPLÁ: Zábojník – Slaninka, Hrubo, Kolembus, Meško, Fabík, Janíček, S. Urík, Jankejech, Michálek, str. P. Urík, Mitašík, Dlhopolček. Ľ. Ďurech
Ďalšie výsledky: Brezová – Selec 3:0 (1:0), 25. Pavlík, 60. Šimek, 77. Kavecký, V. Uherce - Tr. Jastrabie 3:2 (1:1), 45., 85. Kráľ (11 m), 60. Žiak – 26. Beleš, 48. Piláthy, Oslany - Kamenec p/Vt. 0:1 (0:1), 34. Lauro, Z. Kostoľany – Podolie 2:1 (0:0), 84. J. Oršula 88. V. Mokoš - 61. Augustín.
1. Prievidza B 7 7 0 0 20:1 21
2. Hôrka. 7 5 2 0 20:4 17
3. H. Poruba 7 5 0 2 15:6 15
4. Brezová. 7 4 1 2 18:10 13
5. Selec 7 4 1 2 9:7 13
6. Púchov B 7 3 3 1 11:4 12
7. Z. Kostoľany 7 3 2 2 9:5 11
8. Borčice 7 3 2 2 18:15 11