, Krcheň, Tuchyňa – Jasenica 2:4 (1:0), Gorelka, Štefanec – T. Martinka 2, Jánošík, Pavlík, D. Kočkovce – Košeca 1:0 (0:0), Pavlis.
1. Košeca 7 5 0 2 22:3 15
2. D. Mariková 7 5 0 2 22:13 15
3. Jasenica 7 5 0 2 25:22 15
4.Kolačín 7 4 2 1 25:14 14
5. Lysá 7 4 2 1 17:9 14
6. Lúky 7 4 1 2 12:8 13
7. D. Kočkovce 7 4 1 2 11:7 13
8. Streženice 7 3 1 3 12:9 10
9. K. Podhradie 7 3 1 3 7:14 10
10.Sverepec 7 2 2 3 10:14 8
11. Pruské 7 2 1 4 11:14 7
12. Č. Kameň 7 1 1 5 9:27 4
13. Tuchyňa 7 1 0 6 8:19 3
14.Podvažie 7 0 0 7 5:23 0
III. A trieda
6. kolo: H. Breznica – Lednica 2:0 (0:0), Kvašov - D. Breznica 1:0 (1:0), Juraj Gereg, Zubák – Kameničany 1:4 (0:2), Bolešov – Tunežice 2:2 (1:1), Kurinec 2 – Porubčan, E. Gašpar. Z 5. kola: Kameničany – Kvašov 3:0 kontumačne.
1.Tunežice 6 4 1 1 25:13 13
2. Bolešov 6 3 3 0 16:9 12
3. Kameničany 6 4 0 2 13:12 12
4. H. Breznica 6 3 1 2 16:17 10
5. D. Breznica 6 3 0 3 12:11 9
6. Kvašov 6 2 0 4 9:15 6
7. Lednica 6 1 1 4 6:10 4
8. Zubák 6 1 0 5 9:19 3
III. B trieda
6. kolo: Orlové – Praznov 1:3 (0:1), Sárinec – P. Šaradín 2, R. Šaradín, Vrchteplá – Trstie 3:2 (1:0), Búšfy, Minarčík, Kresáň – J. Pružinec 2, Podmanín – Nosice 6:1 (1:0), M. Kostelanský 2, Jozef Kostelanský 2, P. Kostelanský najst., R. Kostelanský za domácich, FC Púchov - Jasenica B 6:1 (2:1), Kuchta 2, Ondrašík, Krátky, Kučera, Bodorík – Bašo, Bodiná mala voľno.
1. Vrchteplá 5 5 0 0 22:5 15
2. Podmanín 5 4 0 1 22:6 12
3. Praznov 5 3 1 1 14:8 10
4. Orlové 6 3 0 3 17:18 9
5. Bodiná 5 2 1 2 7:10 7
6. Trstie 5 2 0 3 14:14 6
7. FC Púchov 5 2 0 3 13:14 6
8. Jasenica B 6 1 0 5 12:34 3
9. Nosice 6 0 2 4 7:19 2
I. trieda dorast
7. kolo: Bolešov – Papradno 1:4 (1:0), Šlosár – Strašík 2, Lapúnik, Tóth, Visolaje – Lysá 7:0 (3:0), Dobrodenka 5, Hlaváč, Gažo, Sverepec – Streženice 0:2 (0:0), Šprta, Fedor, Prečín - D. Kočkovce 2:4 (1:1), M. Dánek 2 za domácich, Pružina - H. Poruba 3:2 (2:1), Šebák, Dolinka, Kardoš – M. Ďuriš, R. Živčic, Tuchyňa – Praznov 1:2 (1:0), Filo - Tomana, P. Kostelanský, Prejta mala voľno.
1. D. Kočkovce 7 6 0 1 26:8 18
2. Streženice 7 6 0 1 18:7 18
3. Praznov 7 5 1 1 17:8 16
4. H. Poruba 7 5 0 2 23:7 15
5. Papradno 7 4 0 3 19:12 12
6. Pružina 6 3 1 2 8:9 10
7. Visolaje 6 3 0 3 12:17 9
8. Prečín 6 2 0 4 12:16 6
9. Lysá 7 2 0 5 9:30 6
10. Prejta 6 1 2 3 10:17 5
11. Sverepec 6 1 2 3 7:15 5
12. Tuchyňa 6 1 0 5 8:13 3
13. Bolešov 6 0 0 6 5:15 0
II. trieda dorast
7. kolo: Podvažie - M. Lednice 2:4 (2:3), Hluchý, Drblík – Vitko 2, M. Čelkom, Čerňanský, Horovce – Zubák 7:0 (4:0), P. Gorelka 4, M. Kováč 2, Pilný, Brvnište – Lúky 4:3 (4:0), Kristín, Hudek, Balušík, Gardian – Hedlík 2, J. Martiško, Borčice – Pruské 1:3 (0:1), Sirotný – Daňo 2, Zlatoš, Hatné – Orlové 0:10 (0:7), Šulan 3, Gulač 2, Kušnier 2, Mrišo, Piaček, Bambúch
1. Pruské 7 7 0 0 23:9 21
2. Orlové 7 5 0 2 37:10 15
3. Horovce 7 5 0 2 25:12 15
4. M. Lednice 7 5 0 2 23:14 15
5. Lúky 7 4 1 2 31:15 13
6. Brvnište 7 2 1 4 17:19 7
7. Podvažie 6 1 2 3 13:28 5
8. Borčice 6 1 0 5 9:27 3
9. Zubák 7 1 0 6 12:39 3
10. Hatné 7 0 2 5 13:30 2
I. trieda starší žiaci
7. kolo: Košeca – Papradno 4:0 (2:0), Nemec, Chalúpek, Gajdoš, Palček, Pov. Teplá – Pružina 0:0, H. Poruba – Kolačín 1:1 – nedohrané pre malý počet hráčov hostí, F. Staňo – Ronec, Ladce - D. Kočkovce 1:0 (0:0), E. Kandráč, Streženice – Lúky 2:1 (1:0), Brun za hostí, Mikušovce – Bolešov 2:1 (1:0), Gajdoš 2 – Bagin, Prejta – Orlové 5:0 (3:0), Voříšek 2, Zbranek, Porubčan, Katerinčin.
1. Ladce 7 7 0 0 43:2 21
2. Košeca 7 5 0 2 47:17 15
3. Kolačín 6 5 0 1 33:5 15
4. H. Poruba 6 4 2 0 49:7 14
5. Prejta 7 4 1 2 16:9 13
6. D. Kočkovce 7 4 1 2 15:9 13
7. Pov. Teplá 7 4 1 2 11:10 13
8. Streženice 6 4 0 2 31:5 12
9. Lúky 7 2 0 5 12:31 6
10. Mikušovce 7 2 0 5 5:43 6
11. Pružina 6 1 1 4 15:26 4
12. Papradno 5 1 0 4 6:11 3
13. Bolešov 7 0 0 7 2:53 0
14. Orlové 7 0 0 7 1:58 0
II. trieda starší žiaci
7. kolo: Jasenica - D. Mariková 4:0 (1:0), Janáček 2, Pavlík, Hlušek, Dulov – Pruské 1:0 (0:0), Šimonffy, Borčice – Udiča 2:1 (0:0), Holíček, Burdej za domácich, K. Podhradie – Prečín 1:7 (0:4), Šturdík – Tomana 2, M. Krabáč 2, Veteška, Lubek, Valášek, Šebešťanová – Stupné 1:2 (1:0), Hozák – Čamaj, Hároník, M. Lednice a Lysá mali voľno.
1. Prečín 6 6 0 0 37:3 18
2. Stupné 6 5 0 1 31:4 15
3. D. Mariková 6 5 0 1 23:9 15
4. M. Lednice 6 4 0 2 36:13 12
5. Šebešťanová 6 4 0 2 23:5 12
6. Jasenica 5 3 0 2 12:7 9
7. Borčice 6 2 1 3 6:14 7
8. Udiča 6 2 0 4 10:9 6
9. Pruské 6 2 0 4 5:13 6
10. Dulov 6 1 0 5 3:31 3
11. K. Podhradie 6 0 1 5 2:53 1
12. Lysá 5 0 0 5 1:28 0
I. trieda mladší žiaci
5. kolo: Pružina - N. Dubnica 1:7, Karvaš 3, Pribil 3, Noska za hostí, Ilava – Podmanín 3:1 (2:0), Sondor 2, Býček za domácich, Beluša – Ladce 7:2 (3:2), Košík 3, Kujaník, Vavrík, Urban, Moško – M. Kučma 2, L. Rovne – Brvnište 1:3 (0:3), Egly – Belej 2, Hároník, Košeca mala voľno.
Spracoval jšm
1. N. Dubnica 4 4 0 0 31:3 12
2. Brvnište 5 3 1 1 9:5 10
3. Beluša 4 3 0 1 16:6 9
4. Ladce 4 2 0 2 10:13 6
5. Ilava 5 2 0 3 9:12 6
6. Košeca 4 1 1 2 2:14 4
7. Podmanín 4 1 0 3 9:13 3
8. L. Rovne 4 1 0 3 4:11 3
9. Pružina 4 1 0 3 5:18 3