Futbal 1. liga starší dorast
Dohrávka 5. kola: Ružomberok - Slovan 3:3 (1:0). Predohrávka 11. kola: Trenčín - Stropkov 1:0 (1:0).
1. Trenčín 8 6 1 1 26:7 19
2. Košice 7 6 1 0 21:4 19
3. Prešov 8 5 3 0 30:11 18
4. Dubnica 8 6 0 2 20:8 18
5. Ružomberok 8 4 3 1 16:7 15
6. Nitra 8 5 0 3 15:13 15
7. Stropkov 9 4 1 4 9:8 13
8. Žilina 8 3 3 2 15:8 12
9. Slovan 8 3 2 3 17:11 11
10. B. Bystrica 8 3 1 4 13:15 10
11. Inter 6 2 3 1 8:4 9
12. Z. Moravce 8 2 1 5 10:26 7
13. Podbrezová 8 2 0 6 8:23 6
14. Trnava 8 1 1 6 8:25 4
15. Púchov 8 1 0 7 6:25 3
16. Bardejov 8 0 0 8 6:33 0
futbal 1. liga mladší dorast
Dohrávka 5. kola: Ružomberok - Slovan 2:0 (0:0). Predohrávka 11. kola: Trenčín - Stropkov 3:3 (1:0).
1. Dubnica 8 7 1 0 35:7 22
2. Nitra 8 7 0 1 35:7 21
3. Žilina 8 5 3 0 26:9 18
4. Ružomberok 8 5 0 3 18:9 15
5. Trenčín 8 4 2 2 19:13 14
6. Košice 7 4 2 1 11:5 14
7. Prešov 8 4 2 1 8:6 14
8. B. Bystrica 8 4 1 3 14:9 13
9. Trnava 8 4 1 3 13:12 13
10. Slovan 8 3 2 3 8:13 11
11. Inter 6 3 1 2 21:9 10
12. Stropkov 9 1 2 6 8:31 5
13. Z. Moravce 8 1 1 6 6:28 4
14. Bardejov 8 1 0 7 5:34 3
15. Podbrezová 8 0 2 6 6:16 2
16. Púchov 8 0 0 8 3:28 0
Futbal 2. liga starší dorast
8. kolo: Pov. Bystrica - Dubnica B 2:2, Šaľa - Prievidza 4:0, Artmedia - Myjava 2:1, Lok. Trnava - PVFA 1:0, Senec - Nitra B 3:1, ŠKP Dúbravka - Levice 3:0, Slovan B - Nemšová 4:0, Inter B - Nové Zámky 2:2.
1. Dubnica B 8 5 3 0 20:8 18
2. Nitra B 8 5 2 1 23:12 17
3. Senec 8 4 3 1 10:5 15
4. Artmedia 8 4 2 2 15:15 14
5. Inter B 8 4 1 3 16:13 13
6. Nové Zámky 8 3 3 2 16:13 12
7. P. Bystrica 8 3 2 3 14:12 11
8. Prievidza 8 3 2 3 12:12 11
9. PVFA 8 3 2 3 13:17 11
10. ŠKP Dúbravka 8 3 1 4 20:18 10
11. Lok. Trnava 8 3 1 4 9:10 10
12. Myjava 8 3 1 4 7:9 10
13. Slovan B 8 2 3 3 11:10 9
14. Šaľa 8 2 1 5 10:18 7
15. Levice 8 1 2 5 3:16 5
16. Nemšová 8 1 1 6 6:17 4
futbal 2. liga mladší dorast
8. kolo: Pov. Bystrica - Dubnica B 2:4, Šaľa - Prievidza 1:3, Artmedia - Myjava 5:2, Lok. Trnava - PVFA 1:1, Senec - Nitra B 0:5, ŠKP Dúbravka - Levice 1:3, Slovan B - Nemšová 3:0, Inter B - Nové Zámky 4:1.
1. Artmedia 8 6 2 0 30:4 20
2. Levice 8 6 0 2 17:15 18
3. Nitra B 8 5 2 1 25:6 17
4. Prievidza 8 4 3 1 15:9 15
5. Inter B 8 4 2 2 11:8 14
6. P. Bystrica 8 4 2 2 14:11 14
7. Slovan B 8 3 3 2 16:10 12
8. PVFA 8 3 2 3 12:14 11
9. Dubnica B 8 3 2 3 10:13 11
10. Lok. Trnava 8 2 3 3 7:7 9
11. Šaľa 8 2 2 4 14:15 8
12. ŠKP Dúbravka 8 2 2 4 8:13 8
13. Nové Zámky 8 1 3 4 18:26 6
14. Senec 8 2 0 6 9:21 6
15. Myjava 8 1 2 5 7:18 5
16. Nemšová 8 0 2 6 7:30 2
Futbal 3. liga starší dorast
8. kolo: Led. Rovne - Bánovce 1:1, Sereď - Dun. Streda 1:1, Chrenová - AAC Trenčín 1:0, Galanta - Senica 1:0, Brezová - ČFK Nitra 5:2, Partizánske - Šamorín 2:1, Trnava B - Topoľčany 7:2, Vráble - Nové Mesto 3:1
1. Brezová 8 7 0 1 36:14 21
2. Topoľčany 8 6 1 1 29:14 19
3. AAC Trenčín 8 5 0 3 15:11 15
4. Galanta 8 5 0 3 17:17 15
5. Trnava B 8 4 2 2 25:13 14
6. Dun. Streda 8 4 2 2 17:11 14
7. Partizánske 8 4 1 3 12:15 13
8. Vráble 8 4 0 4 18:13 12
9. Nové Mesto 8 4 0 4 14:11 12
10. ČFK Nitra 8 4 0 4 17:19 12
11. Led. Rovne 8 3 2 3 15:23 11
12. Bánovce 8 2 1 5 11:18 7
13. Šamorín 8 2 1 5 12:21 7
14. Chrenová 8 2 1 5 8:19 7
15. Sereď 8 1 1 6 6:22 4
16. Senica 8 1 0 7 8:19 3
futbal 3. liga mladší dorast
8. kolo: Led. Rovne - Bánovce 1:2, Sereď - Dun. Streda 1:3, Chrenová - AAC Trenčín 0:1, Galanta - Senica 2:1, Brezová p/Br. - ČFK Nitra 1:2, Partizánske - Šamorín 0:1, Trnava B - Topoľčany 2:3, Vráble - Nové Mesto 1:2.
1. Topoľčany 8 5 2 1 30:12 17
2. Dun. Streda 8 5 1 2 34:12 16
3. Nové Mesto 8 5 1 2 24:11 16
4. AAC Trenčín 8 5 1 2 10:8 16
5. Trnava B 8 5 0 3 28:11 15
6. Brezová 8 5 0 3 14:11 15
7. Galanta 8 5 0 3 16:18 15
8. Chrenová 8 4 2 2 17:8 14
9. Vráble 8 3 2 3 11:9 11
10. ČFK Nitra 8 3 2 3 11:15 11
11. Led. Rovne 8 3 1 4 14:25 10
12. Sereď 8 3 0 5 13:18 9
13. Bánovce 8 2 1 5 9:23 7
14. Partizánske 8 1 1 6 9:20 4
15. Senica 8 1 1 6 7:18 4
16. Šamorín 8 1 1 6 6:34 4
Futbal 4. liga dorast SEVEROZÁPAD
8. kolo: Handlová - Ilava 0:2 (0:1), Daško, Dohňanský, Šaštín - Radošina 3:0 (2:0), Dolné Vestenice - Holíč 2:4 (1:2), Skalica - Moravany 3:0 (1:0), AS Trenčín B - Radošovce 8:1 (5:0), Piešťany - Hrnčiarovce 4:1 (1:0), Vrbové - Jasl. Bohunice 4:2 (3:0), Hlohovec - Nováky 4:2 (1:1).
1. Ilava 8 8 0 0 28:4 24
2. Trenčín B 8 7 1 0 39:7 22
3. Piešťany 8 6 0 2 26:9 18
4. Šaštín 8 4 2 2 8:6 14
5. Vrbové 8 4 1 3 19:17 13
6. J. Bohunice 8 4 1 3 18:18 13
7. Holíč 8 4 0 4 27:18 12
8. Skalica 8 4 0 4 13:14 12
9. Moravany 8 4 0 4 12:13 12
10. Nováky 8 4 0 4 19:28 12
11. Handlová 8 2 2 4 14:18 8
12. Radošovce 8 2 2 4 13:20 8
13. D.Vestenice 8 2 0 6 19:25 6
14. Hlohovec 8 2 0 6 14:23 6
15. Hrnčiarovce 8 1 1 6 9:29 4
16. Radošina 8 1 0 7 9:40 3
Futbal 5. liga dorast SEVER
8. kolo: Ladce – Tr. Stankovce 4:2 (2:0), Suran 2, Gereg, Kučma, Chynorany – Košeca 1:2, Pov. Teplá – N. Dubnica 2:0 (1:0), Smatana, Urík, Plevník – H. Sŕnie 1:1 (0:1), S. Buday, Sebedražie – Beluša 2:0, St. Turá – Domaniža 2:1, Kanianka – N. Pravno 3:0, AS Trenčín C – Z. Kostoľany 8:0.
1. Trenčín C 8 7 0 1 32:6 21
2. Domaniža 8 5 1 2 24:8 16
3. Pov. Teplá 8 5 1 2 14:13 16
4. Košeca 8 5 0 3 18:17 15
5. Chynorany 8 3 4 1 16:9 13
6. Z. Kostoľany 8 4 1 3 17:21 13
7. Tr. Stankovce 8 4 0 4 27:20 12
8. St. Turá 8 4 0 4 17:14 12
9. Ladce 8 3 1 4 17:11 10
10. Kanianka 8 3 1 4 10:15 10
11. Plevník 8 3 1 4 13:22 10
12. Beluša 8 2 3 3 14:15 9
13. N. Dubnica 8 3 0 5 12:23 9
14. N. Pravno 8 2 2 4 10:22 8
15. Sebedražie 8 2 0 6 10:16 6
16. H. Sŕnie 8 0 3 5 7:26 3
Futbal 1. liga starší žiaci
7. kolo: Nitra - Dubnica 0:1, Pov. Bystrica - Púchov 0:1, Nové Zámky - SFM Senec 3:0, Prievidza - Levice 3:2, PVFA - Slovan 0:2, Inter - AS Trenčín 0:0, Myjava - Trnava 0:2.
1. Nitra 7 6 0 1 26:2 18
2. Slovan 7 5 0 2 25:9 15
3. Dubnica 7 5 0 2 17:11 15
4. Levice 7 5 0 2 19:14 15
5. PVFA 7 4 2 1 10:5 14
6. Inter 7 4 2 1 11:6 14
7. Trnava 7 4 1 2 21:5 13
8. AS Trenčín 7 4 1 2 16:5 13
9. Púchov 7 4 0 3 16:11 12
10. Myjava 7 1 1 5 3:14 4
11. Nové Zámky 7 1 1 5 4:21 4
12. Prievidza 7 1 0 6 3:20 3
13. SFM Senec 7 0 1 6 7:31 1
14. P. Bystrica 7 0 1 6 3:27 1
futbal 1. liga mladší žiaci
7. kolo: Nitra - Dubnica 1:0, Pov. Bystrica - Púchov 2:0, N. Zámky - SFM Senec 6:3, Prievidza - Levice 2:0, PVFA - Slovan 0:2, Inter - AS Trenčín 3:3, Myjava - Trnava 0:0.
1. Nitra 7 7 0 0 23:5 21
2. Inter 7 5 1 1 16:8 16
3. AS Trenčín 7 4 2 1 35:7 14
4. Slovan 7 4 1 2 21:12 13
5. Levice 7 4 0 3 14:8 12
6. Dubnica 7 2 4 1 8:5 10
7. Púchov 7 3 1 3 9:7 10
8. P. Bystrica 7 3 1 3 12:20 10
9. PVFA 7 3 0 4 8:9 9
10. Trnava 7 2 2 3 9:15 8
11. Myjava 7 2 2 3 3:11 8
12. Nové Zámky 7 2 0 5 16:24 6
13. Prievidza 7 1 0 6 6:25 3
14. SFM Senec 7 0 0 7 10:34 0
Futbal 2. liga starší žiaci
8. kolo: Dubnica B - Šaľa 1:0, Nitra B - Dun. Streda 2:1, FC ViOn - Lok. Trnava 1:0, Komárno - Chrenová 1:1, Topoľčany - Trnava B 1:2, Piešťany - Levice B 0:0, Partizánske - Vráble 1:2, Senica - AAC Trenčín 2:1.
1. Trnava B 7 6 0 1 29:6 18
2. Vráble 8 4 2 2 15:9 14
3. Nitra B 7 4 2 1 15:13 14
4. Dubnica B 8 4 2 2 9:9 14
5. Lok. Trnava 8 4 1 3 10:4 13
6. Šaľa 8 4 1 3 9:8 13
7. Levice B 8 4 1 3 10:11 13
8. Senica 7 4 0 3 16:13 12
9. Piešťany 8 3 2 3 11:10 11
10. FC ViOn 8 3 1 4 16:20 10
11. Dun. Streda 8 2 3 3 14:15 9
12. Topoľčany 8 2 3 3 7:9 9
13. Chrenová 8 2 2 4 9:19 8
14. Komárno 8 1 4 3 11:17 7
15. Partizánske 7 2 0 5 10:11 6
16. AAC Trenčín 8 0 2 6 2:19 2
futbal 2. liga mladší žiaci
8. kolo: Dubnica B - Šaľa 5:1, Nitra B - Dun. Streda 1:0, FC ViOn - Lok. Trnava 2:1, Komárno - Chrenová 0:3, Topoľčany - Trnava B 2:1, Partizánske - Vráble 0:3, Senica - AAC Trenčín 1:1, Piešťany - Levice B 5:0.
1. Chrenová 8 7 0 1 31:8 21
2. Vráble 8 6 2 0 22:7 20
3. Partizánske 7 5 1 1 18:6 16
4. Nitra B 7 5 1 1 17:9 16
5. Šaľa 8 5 1 2 26:18 16
6. Piešťany 8 5 0 3 20:10 15
7. Topoľčany 8 4 1 3 13:13 13
8. Trnava B 7 4 0 3 19:13 12
9. AAC Trenčín 8 3 2 3 11:16 11
10. Senica 7 2 3 2 19:16 9
11. Lok. Trnava 8 2 1 5 20:18 7
12. Dubnica B 8 2 1 5 10:11 7
13. FC ViOn 8 2 1 5 8:18 7
14. Komárno 8 2 0 6 8:17 6
15. Levice B 8 1 0 7 6:38 3
16. Dun. Streda 8 0 0 8 2:32 0
Futbal 3. liga starší žiaci
8. kolo: Pov. Bystrica B - Myjava B 5:0, Holíč - Led. Rovne 0:0, Púchov B - Piešťany B 1:6, Brezová - Bánovce 1:1, Nové Mesto - Senica B 3:1, Trenčín - Skalica 0:0, Hlohovec - Prievidza B 3:1, Leopoldov - Vrbové 2:0. Dohrávka: Holíč - Bánovce 3:2.
1. N.Mesto 8 6 1 1 36:6 19
2. Trenčín B 8 5 2 1 33:2 17
3. Skalica 8 5 1 2 19:8 16
4. Hlohovec 8 5 0 3 21:10 15
5. Vrbové 8 4 1 3 22:17 13
6. Leopoldov 8 3 3 2 14:5 12
7. Púchov B 8 4 0 4 10:19 12
8. Senica B 8 3 1 4 8:14 10
9. P.Bystrica B 8 3 1 4 17:24 10
10. Holíč 8 3 1 4 9:16 10
11. Piešťany B 8 2 3 3 11:17 9
12. Myjava B 8 2 3 3 8:18 9
13. L. Rovne 8 2 2 4 7:17 8
14. Bánovce 8 2 1 5 8:17 7
15. Prievidza B 8 2 1 5 8:24 7
16. Brezová 8 0 3 5 6:24 3
futbal 3. liga mladší žiaci
8. kolo: Pov. Bystrica B - Myjava B 1:1, Holíč - Led. Rovne 3:1 (1:0), Púchov B - Piešťany B 1:3, Brezová - Bánovce 0:9, Nové Mesto - Senica B 1:0, Trenčín - Skalica 4:0, Hlohovec - Prievidza B 1:3, Leopoldov - Vrbové 3:1 (1:0). Dohrávka: Holíč - Bánovce 4:1.
1. Prievidza B 8 7 1 0 24:8 22
2. Skalica 8 6 0 2 41:13 18
3. Hlohovec 7 5 1 1 33:6 16
4. Trenčín B 8 5 1 2 30:8 16
5. Holíč 8 5 1 2 33:22 16
6. L. Rovne 8 5 1 2 21:11 16
7. N. Mesto 8 4 1 3 9:8 13
8. Myjava B 8 4 1 3 17:17 13
9. P. Bystrica B 8 3 1 4 17:24 10
10. Bánovce 8 2 3 3 13:15 9
11. Leopoldov 8 2 3 3 9:16 9
12. Púchov B 8 3 0 5 7:18 9
13. Piešťany B 8 3 0 5 15:27 9
14. Senica B 8 1 1 6 13:18 4
15. Brezová 7 0 1 6 1:36 1
16. Vrbové 8 0 0 8 3:39 0
Futbal krajská súťaž
starší žiaci SEVER
8. kolo: N. Dubnica – Tr. Stankovce 2:1 (1:1), Cibula, Kirda, TTS Trenčín – Beluša 1:2 (0:1), Bulejčík, Makas, Domaniža – Ilava 4:2 (2:0), K. Špánik 2, Rezák, Špánik za domácich, Plevník – N. Mesto B 3:0 (3:0), Kremeň, T. Ďurkech, M. Buday, Nemšová – Bošany 3:1, Chynorany – Šimonovany 0:0, H. Sŕnie – Handlová 0:2, St. Turá – Podolie 1:2.
1. Nemšová 8 7 0 1 39:6 21
2. Handlová 8 6 0 2 25:8 18
3. Beluša 8 6 0 2 21:8 18
4. N. Dubnica 8 6 0 2 19:13 18
5. Šimonovany 8 5 2 1 24:7 17
6. Domaniža 8 4 1 3 23:15 13
7. Podolie 8 4 1 3 22:19 13
8. Plevník 8 4 1 3 14:14 13
9. Chynorany 8 4 1 3 18:19 13
10. N. Mesto C 8 4 0 4 15:24 12
11. H. Sŕnie 8 3 2 3 9:9 11
12. Bošany 8 2 1 5 12:19 7
13. Ilava 8 1 2 5 12:18 5
14. St. Turá 8 1 0 7 7:22 3
15. Tr. Stankovce 8 1 0 7 11:34 3
16. TTS Trenčín 8 0 1 7 5:41 1