Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Futbal 5. liga 10. kolo

Hôrka n/V – Prečín 1:1 (1:0) Góly: 37. Černák – 72. Kaduch. Rozhodovala Pastorková, 50 divákov. Hôrka: Lančarič - J. Koritina, Zmeko, Galbavý, Moravčík, Farkaš, Lokša, P. Koritina, Hujík, Ostrenka, Černák, striedali Bachorík, Hrabovský, Prečín: Buda

Hôrka n/V – Prečín
1:1 (1:0)
Góly: 37. Černák – 72. Kaduch. Rozhodovala Pastorková, 50 divákov.
Hôrka: Lančarič - J. Koritina, Zmeko, Galbavý, Moravčík, Farkaš, Lokša, P. Koritina, Hujík, Ostrenka, Černák, striedali Bachorík, Hrabovský,
Prečín: Budaj – Mojžišík, Kaduch, Tuchyňa, Raček, Almásy, Vitek, Záhradný, Blaško, Micheľ, Birošík. (rš)
M. Lednice – Borčice
2:7 (0:4)
Góly: 49. Mišutka, 81. vlastný – 16. Kopačka, 20. Turza, 34. Berde, 40. Staňo, 46. a 75. Borbély, 55. Maník.
Hostia domácich predčili po všetkých stránkách. M. Ledniciam nezachytali gólmani a takmer každá strela skončila v sieti. Domáci sa iba bránili a podarilo sa im skórovať až za nepriaznivého stavu 0:5. Skóre otvoril v 16. min Kopačka z priameho kopu. V 20. min Turza zvýšil na 0:2, tretí gól pridal v 34. min Berde a skóre polčasu zavrel v 40. min Staňo. V 46. min Borbély hlavou zvýšil na 0:5. Sólo Mišutku znamenalo zníženie v 49. min. Hostia okamžite kontrovali v 55. min Maníkom,, ktorý hlavou zvýšil na 1:6. Peknú kombinačnú akciu v 75. min premenil Borbély hlavou na 1:7. V 81. min po Mišutkovom centri si hostia zrazili loptu do vlastnej brány – 2:7. Zápas sa už iba dohrával a domáci si pripísali trpkú prehru.
M. Lednice: Konušík (Rybárik) – P. Lednický, M. Vančo, J. Vančo, Ľ. Vančo, Čertík (Ďurek), Mišutka, Janoviak, Dudák, Čerňanský, J. Lednický.
Borčice: Martinák – Ďuriš, Berde, Staňo, Kočka, Kopačka, Ilas (Košťál), Sedláček (Bútora), Maník (Tomanica), Turza, Borbély. (led)
Pov. Teplá – Oslany
3:2 (0:0)
Góly: 83. a 88. Repáč, 78. Smatana – 48. Oršula, 73. Cifrík.
Domáci chceli odčiniť debakel, aktívni hostia hrozili po rohoch. Z domácich neuspeli Pavlík, Slaninka, Vozatár a Repáč. V 37. min Oršula vyskúšal domáceho Lutišana, čo bolo v prvej časti všetko. V úvode druhého polčasu po rohu zahrali hostia signál a Oršula otvoril skóre. V 49. min ten istý hráč trafil žrď. Potom sa domáci otriasli, ale šance zahadzovali. V 73. min Cifrík z trestného kopu zvýšil na 0:2. V 78. min dostal domácich do hry gólom Smatana na 1:2. Sedem minút pred koncom Repáč vyrovnal a ten istý hráč v 88. min rozhodol o cennej výhre Pov Teplej. Za bojovnosť si domáci výhru zaslúžili.
Pov. Teplá: Lutišan – Slaninka, Pavlík (Urík), Meško, Vrábel, Janíček (Smatana), Abík, Šimík, Jankejech, Repáč, Vozatár (Lašček).
Oslany: Obert – P. Šandrik, Tkáč, Vlčko, R. Šandrik, Gaži, Černák, Oršula, Cifrík, Zajačka (Kolár), Štutika. (jan)
Púchov B - H. Poruba
1:1 (0:0)
Góly: 83. Hrehuš - 72. Jozefovič.
V 10. min strelu T. Staňa Jankovič kryl, na druhej strane si P. Puček poradil so strelou Náthera. O dve minúty Bortel zblízka netrafil bránu a v 20. min hostia po brejku šancu premárnli. V 25. min Bortelovu strelu Jankovič vyrazil na žrď. O minútu Náther vyskúšal P. Pučka a v 35. min bombu P. Živčica do šibenice vyrazil Jankovič. V 53. min Jozefovičovu bombu znova vyrážal Jankovič na roh. Domáci odpovedali Hrehušovou hlavičkou vedľa. V 61. min T. Staňo znova preveril kvality Jankoviča a 66. min Hrehuš vykopával z prázdnej brány. Gól nedal ani Buchta v 68. min a hostia sa dočkali o štyri minúty, kedy Jozefovič nedal brankárovi šancu. Po trestnom kope Ciesara Škorvánek gól nedal, ale Hrehuš dotlačil loptu do siete.
Púchov B: Jankovič – Rojko, Poliak, Zábojník, Hrehuš, Ciesar, Chovanec, Pavlovič (Stehel), Hrnčiarik, Náther (Veng), Jánoško (Škorvánek).
H. Poruba: P. Puček – J. Živčic, Majerík, Suchomel, P. Živčic (A. Staňo), Buchta, Jozefovič, Krajči, Kvasnica (Papp), T. Staňo, Bortel (M. Staňo). J. Gašpárek
Ďalšie výsledky: Selec – Zem. Kostoľany 2:1 (0:0), 55. Dušák, 90.+ Horňák (11 m) – 70. A. Oršula, Trenč. Jastrabie – Brezová p/B 0:2 (0:0), 73. Klein, 90. Dobrovodský, V. Uherce - Nováky 1:1 (1:0), 13. Bučko – 53. Sedlák, Kamenec – Podolie 3:2 (3:0), 10. Šimo, 28. D. Fábry, 43. Stančiak – 50. Augustín, 53. Ivana.
1. Nováky 10 9 1 0 24:3 28 2. Brezová p/Br. 10 7 1 2 30:12 22 3. Hôrka n/V. 10 6 4 0 24:7 22 4. Borčice 10 6 2 2 30:18 20 5. H. Poruba 10 6 2 2 21:10 20 6. Selec 10 6 1 3 23:12 19 7. Púchov B 10 4 4 2 13:6 16 8. Kamenec 10 4 2 4 12:16 14 9. V. Uherce 10 3 3 4 11:13 12 10. Z. Kostoľany 10 3 2 5 12:12 11 11. Prečín 10 3 2 5 14:28 11 12. Pov. Teplá 10 2 2 6 9:34 8 13. Malé Lednice 10 2 0 8 12:22 6 14. Podolie 10 2 0 8 14:25 6 15. Oslany 10 2 0 8 16:38 6 16. Tr. Jastrabie 10 1 2 7 11:20 5