Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky
HÁDZANÁ – I. LIGA ŽENY 7. KOLO

V zápase bezbodových súperov vyšli naprázdno Púchovčanky

Púchov – Bánovce 19:29 (8:11) Pok. hody: 5/4 - 7/6, vylúčenia: 4 – 6 (ČK: 49. Michalcová) Rozhodovali: Bujna – Mičuda, 50 divákov.

Púchov – Bánovce 19:29 (8:11)
Pok. hody: 5/4 - 7/6, vylúčenia: 4 – 6 (ČK: 49. Michalcová)
Rozhodovali: Bujna – Mičuda, 50 divákov.
V prvom polčase sa hosťujúce hráčky prispôsobili pomalej hre domáceho Púchova. Hostia z Bánoviec sa viackrát dostali aj do únikov, ale všetko to bolo pomalé. Bánovce vychádzali zo zabezpečenej obrany a presadzovali sa len cez nábehy a preskoky. Preto v prvom polčase padlo menej gólov, avšak prvú polovicu zápasu mali pevne v rukách hosťujúce hráčky. V druhom polčase sa Bánovciam podarilo náskok ešte zvýšiť a hoci zahodili množstvo šancí, príchodom Šiplakovej v 40. min. sa hra zrýchlila. Následne hostia odstavili obe krídla Púchova a po rýchlych brejkov sa dostal až do dvanásťgólového vedenia. Púchov sa presadzoval prevažne cez stred obrany alebo len zo striel z diaľky. Tadiaľ však cesta neviedla, pretože v bránke Bánoviec stála výborne chytajúca I. Grachová, ktorá mala 50-percentnú úspešnosť zákrokov. V závere stretnutia dal hosťujúci tréner Pokorný príležitosť aj hráčkam z lavičky, čo domáce hráčky využili na upravenie stavu. Bánovce v zápase zaslúžene vyhrali, pripísali si na konto prvé dva body. Za víťazstvo však svoju daň zaplatili tréner Pokorný s vedúcim družstva, pretože hneď po víťaznom zápase išli dohola, keď ich v kabíne ostrihali hráčky.
Púchov: Halásová, I. Bočiková – Michalcová 5, Vokelová 5, A. Bočiková 3, Gabková 3, Panová 2, I. Kalmová 1, Baďurová, S. Kalmová, Majstríková.
Ostatné výsledky: Nitra - Košice 22:28, Modranka - Čadca 25:27, Trenčín B - Inter 25:29, Topoľčany – N. Zámky 25:23, Zlatná mala voľno.
11. Púchov 7 0 0 7 173:241 0
Ďalší program: 8. kolo – 18. – 19. 11.: Zlatná n/O. - Inter Bratislava, Čadca - Trenčín (st. d.), Bernol. Košice – Modranka, N. Zámky – Nitra, Bánovce – Topoľčany (o 18.), Púchov má voľno.

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Hygge ako životný štýl
  2. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  5. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  6. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  7. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  8. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?

Mobilné odberové miesto na sídlisku SNP v Považskej Bystrici

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v okrese Považská Bystrica, Púchov a Ilava. Doplnili sme odberné miesta za okres Považská Bystrica, okres Púchov a v meste Ilava.