Extraliga juniori
37. kolo: Košice – Dubnica odložené na 21. 2., B. Bystrica – Zvolen 3:0, Slovan – Poprad 4:1, Martin – Trnava 3:5, Žilina – Skalica 3:2, Sp. N. Ves – Trenčín odložené na 21. 2, Nitra – L. Mikuláš 4:2.
38. kolo: Dubnica – L. Mikuláš 1:4 (0:2, 0:2, 1:0), Faktor, Trenčín – Nitra 7:3, Skalica – Sp. N. Ves 8:1, Trnava – Žilina 5:2, Poprad – Martin, Zvolen – Slovan 2:1, Košice – B. Bystrica 2:3.
1. Trenčín 41 27 5 9 156:87 59
2. Trnava 42 25 3 14 119:106 53
3. Skalica 42 23 5 14 141:100 51
4. Slovan 42 21 7 14 134:109 49
5. Sp. N. Ves 41 22 5 14 144:121 49
6. Košice 41 20 7 14 128:110 47
7. L. Mikuláš 42 21 4 17 141:115 46
8. Nitra 42 17 8 17 142:124 42
9. Poprad 41 18 6 17 129:128 42
10. B. Bystrica 42 18 3 21 111:115 39
11. Žilina 42 15 6 21 106:135 36
12. Zvolen 42 14 7 21 96:116 35
13. Martin 41 11 5 25 100:136 27
14. Dubnica 41 0 7 34 75:220 7
I. liga juniori
34. kolo: Levice – Pov. Bystrica 7:4 (4:1, 2:2, 1:1), Bajtala 2, Dubovec, Kremeň, Žiar – Senica 0:5, HOBA – Piešťany 0:7, Prievidza – Topoľčany 4:3, Ružinov a N. Zámky mali voľno.
35. kolo: Pov. Bystrica – HOBA 3:3 (1:1, 1:1, 1:1), Tatar 2, Demáček, Topoľčany – Levice 3:2, Piešťany – Žiar 5:5, Senica – Ružinov 0:8, Prievidza a N. Zámky mali voľno.
1. Ružinov 28 25 1 2 169:40 51
2. Prievidza 28 19 3 6 118:70 41
3. Topoľčany 29 18 3 8 126:88 39
4. Piešťany 29 12 6 11 113:93 30
5. Žiar 29 13 4 12 110:110 30
6. P. Bystrica 29 12 5 12 107:94 29
7. Senica 29 11 3 15 103:113 25
8. N. Zámky 27 9 3 15 111:135 21
9. HOBA 29 6 4 19 80:135 16
10. Levice 29 2 0 27 46:208 4
I. liga dorast
35. kolo: Pov. Bystrica – Piešťany 15:4 (7:1, 3:2, 5:1), S. Teska 3, M. Tamáši 3, Šťastný 2, Slávik 2, Mrník 2, Mati, S. Kocian, Bačík, Dubnica – Partizánske odložené, Zvolen B – N. Zámky 0:8, Senica, HOBA a Žiar mali voľno.
36. kolo: Pov. Bystrica – Partizánske odložené, Dubnica – Piešťany 5:1 (1:0, 2:0, 2:1), Adamec, Šepták, Magula, Pejko, Kanaet, Žiar – N. Zámky 4:7, Senica, HOBA a Zvolen B mali voľno.
1. Dubnica 28 24 1 3 160:46 49
2. P. Bystrica 28 22 1 5 176:76 45
3. N. Zámky 30 18 3 9 121:78 39
4. Senica 28 15 4 9 110:83 34
5. HOBA 28 15 2 11 145:113 32
6. Žiar 28 11 2 15 108:121 24
7. Piešťany 30 8 2 20 92:149 18
8. Zvolen B 28 5 1 22 43:153 11
9. Partizánske 28 1 2 25 41:177 4
Starší žiaci A
25. kolo: Zvolen – D. Kubín 8:2.
26. kolo: Dubnica – Pov. Bystrica 6:1 (2:0, 1:0, 3:1), P. Šišovský 2, Fujerík, Fančovič, Kanaet, Kluka – S. Kocian, Detva – D. Kubín, Žilina – Zvolen 5:0, B. Bystrica – L. Mikuláš nehrali, Martin – Prievidza 9:3.
27. kolo: Pov. Bystrica – B. Bystrica odložené, Zvolen – Dubnica 1:9 (0:2, 0:5, 1:2), Kanaet 3, Staňo 2, Kázmér, Adamec, Laurenčík, Šepták, Prievidza – Detva 9:3, D. Kubín - Žilina 0:11, L. Mikuláš – Martin.
1. Dubnica 27 22 2 3 188:69 46
2. Žilina 27 21 2 4 138:52 44
3. L. Mikuláš 25 18 0 7 142:72 36
4. Martin 25 18 2 5 131:55 38
5. B. Bystrica 25 15 2 8 116:80 32
6. Prievidza 27 10 1 16 93:114 21
7. P. Bystrica 26 9 0 17 78:86 18
8. Zvolen 27 6 0 21 68:153 12
9. D. Kubín 26 3 1 22 56:183 7
10. Detva 25 3 0 22 44:194 6
Starší žiaci B
26. kolo: Pov. Bystrica – Dubnica 2:4 (0:1, 0:2, 2:1), Balla, Patáčik – Stantien 2, Ďurčo, Matejdes, L. Mikuláš – B. Bystrica, Prievidza – Martin 0:6, Zvolen – Žilina 3:4, Detva – D. Kubín.
27. kolo: B. Bystrica – Pov. Bystrica odložené, Dubnica – Zvolen 6:3 (2:1, 1:1, 3:1), Slávik 2, Královič, Stantien, Matejdes, Buliš, Prievidza – Detva 2:1, Martin – L. Mikuláš 1:3, Žilina – D. Kubín 8:2.
1. Žilina 27 18 5 4 111:48 41
2. L. Mikuláš 26 19 2 5 139:71 40
3. Zvolen 27 17 4 6 126:78 38
4. Martin 26 16 3 7 105:56 35
5. Dubnica 27 13 5 9 108:96 31
6. B. Bystrica 24 12 2 10 100:98 26
7. D. Kubín 26 6 4 16 80:128 16
8. P. Bystrica 26 5 2 19 59:118 12
9. Prievidza 26 5 2 19 59:122 12
10. Detva 25 4 1 20 43:117 9
Mladší žiaci A
25. kolo: L. Mikuláš – Dubnica 4:4 (1:1, 1:1, 2:2), Bagin 2, Prna, D. Šišovský, Zvolen – D. Kubín 6:3.
26. kolo: Dubnica – Pov. Bystrica 8:1 (1:1, 4:0, 3:0), Koyš 3, Uharček 2, Valjent, D. Šišovský, Barnošák – Hrenák, Žilina – Zvolen 3:9, B. Bystrica – L. Mikuláš nehrali, Martin – Prievidza 14:1, D. Kubín mal voľno.
27. kolo: Pov. Bystrica – B. Bystrica odložené, Zvolen – Dubnica 5:8 (1:2, 2:4, 2:2), Tvrdoň 2, Nemček 2, Uharček, Koyš, Valjent, Mišák, D. Kubín - Žilina, L. Mikuláš – Martin, Prievidza mala voľno.
1. L. Mikuláš 22 17 3 2 148:52 37
2. Dubnica 24 17 2 5 180:108 36
3. Žilina 23 16 3 4 167:100 35
4. Zvolen 24 16 2 6 144:66 34
5. B. Bystrica 22 9 4 9 97:87 22
6. Martin 23 8 2 13 83:90 18
7. D. Kubín 23 7 1 15 85:102 15
8. P. Bystrica 23 5 1 17 63:116 11
9. Prievidza 24 0 0 24 36:284 0
Mladší žiaci B
26. kolo: Pov. Bystrica – Dubnica 0:1 (0:0, 0:1, 0:0), Mutala, L. Mikuláš – B. Bystrica, Prievidza – Martin 2:2, Zvolen – Žilina 5:3, D. Kubín mal voľno.
27. kolo: B. Bystrica – Pov. Bystrica odložené, Dubnica – Zvolen 0:9 (0:3, 0:1, 0:5, Martin – L. Mikuláš 2:8, Žilina – D. Kubín 19:1, Prievidza mala voľno.
1. Žilina 24 22 0 2 215:42 44
2. Zvolen 24 20 1 3 164:56 41
3. L. Mikuláš 23 16 1 6 138:54 33
4. Martin 24 9 5 10 88:95 23
5. Prievidza 23 8 6 9 104:134 22
6. B. Bystrica 21 9 3 9 95:102 21
7. Dubnica 24 5 3 16 72:176 13
8. P. Bystrica 23 4 3 16 44:117 11
9. D. Kubín 24 0 2 22 43:188 2
2. liga juniori
10. kolo: Turč. Teplice – Púchov 5:3, Revúca – Lučenec 8:7.
1. Lučenec 9 7 1 1 68:23 15
2. Púchov 9 4 1 4 45:43 9
3. Turč. Teplice 10 3 0 7 35:55 6
4. Revúca 8 3 0 5 30:57 6
2. liga starší žiaci
8. kolo: Žiar – Lučenec 5:1. 9. kolo: Lučenec – Púchov 2:10, Zl. Moravce – Partizánske 5:2.
1. Žiar 6 6 0 0 48:9 12
2. Zl. Moravce 7 4 0 3 41:29 8
3. Partizánske 5 3 0 2 24:22 6
4. Brezno 4 2 1 1 16:17 5
5. Púchov 7 1 1 5 35:52 3
6. Lučenec 7 1 0 6 20:54 2
2. liga mladší žiaci
9. kolo: Lučenec – Púchov 11:0, Turč. Teplice – Žiar 5:5, Brezno – Detva nehrali, Partizánske malo voľno.
1. Lučenec 8 8 0 0 66:17 16
2. Partizánske 6 4 1 1 63:21 9
3. Brezno 6 2 2 2 39:47 5
4. Púchov 7 2 1 4 32:44 5
5. Detva 7 2 1 4 42:58 5
6. Turč. Teplice 8 2 1 5 48:81 5
7. Žiar 8 1 2 5 26:48 4
5 HT: Žiar – Pov. Bystrica 1:4, Jaroš 2, Kožúrik, Dubeň.
Program ľadu v Pov. Bystrici: utorok 6. 2.: 17. h I. liga muži Pov. Bystrica – Detva, streda 7. 2.: 9. a 11.30 h SŽ A a MŽ A Pov. Bystrica – Martin, sobota 10. 2.: 16. h kraj muži Pov. Bystrica B – N. Mesto, nedeľa 11. 2.: 7.30 h škola korčuľovania, 9. h 5 HT Pov. Bystrica – D. Kubín, 11.30 h 4 HT Pov. Bystrica – D. Kubín, 14.30 h verejné korčuľovanie.
Autor: jš