Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky
HOKEJ KRAJ 16. KOLO

Transport Trenčín získal majstrovský titul

HK 95 Pov. Bystrica B – Strojstav N. Mesto 12:1 (2:0, 5:0, 5:1) Góly: 10. Pavlus 1:0, 20. Švirec 2:0, 24. Ďuriš 3:0, 35. Švirec 4:0, 36. Švirec 5:0, 39. Ďuriš 6:0, 40. Ďuriš 7:0, 44. Švirec 8:0, 49. Švirec 9:0, 49. Pavlus 10:0, 52. Pavlus 11:0, 53. Lacko

HK 95 Pov. Bystrica B – Strojstav N. Mesto 12:1 (2:0, 5:0, 5:1)
Góly: 10. Pavlus 1:0, 20. Švirec 2:0, 24. Ďuriš 3:0, 35. Švirec 4:0, 36. Švirec 5:0, 39. Ďuriš 6:0, 40. Ďuriš 7:0, 44. Švirec 8:0, 49. Švirec 9:0, 49. Pavlus 10:0, 52. Pavlus 11:0, 53. Lacko 12:0, 57. Chudý 12:1.
Zápas trpel v úvode nepresnosťami na oboch stranách. V 4. min Pavlus išiel sám na bránu, ale neskóroval. Strelecky aktivnejší hostia však nedokázali trafiť priestor domácej brány. V 8. min Mizerákovu strelu tečoval Vrkoča, ale Leskovjanský bol pripravený. Pri dvojnásobnom oslabení ušiel Švirec, ale bránu prestrelil. O dve minúty neuspel v sóle Rigóci, no Pavlus o chvíľu otvoril skóre. V 16. min Ďuriš trafil žrď a na druhej strane ho tečovanou strelou napodobil Miklo. Zrážku dvojice domácich obrancov nepotrestal Guráň, keď po sóle netrafil bránu. Po akcii Pavlusa s Ďurišom zakončil Švirec do prázdnej brány – 2:0. Od druhej tretiny už bolo na ľade iba domáce mužstvo. Ondrašík v 23. min trafil Hrožku, v 24. min Ďuriš bombou nad lapačku nedal gólmanovi šancu, ktorý o dve minúty znova vychytal Ondrašíka. Hostia potom nevyužili dvojminútovú presilovku 5:3, keď ich takmer potrestal Ďuriš. Hrožka vychytal v 31. min Kvašňovského a Lečka, ktorí boli pred ním úplne sami. V 35. min Švirec v presilovke dal štvrtý gól a v o minútu v ďalšej presilovke si jeho prihrávku spoza brány zrazil jeden z obrancov do vlastnej siete – 5:0. V 39. min Ďuriš pri početnej prevahe dal tvrdou strelou na 6:0 a v 40. min po buly bez prípravy zvýšil na 7:0. Strelecky aktívny Švirec v 44. min tečoval strelu od modrej čary do šibenice – 8:0. Hosťujúci Mizerák o minútu trafil žrď a v 48. min Mikla vychytal Tarnek. Deviaty gól panterov dal v 49. min Švirec po sóle, keď si položil aj brankára, ktorý sa nechal vystriedať. O dvadsať sekúnd po Švirecovej prihrávke Pavlus nekompromisne prekonal Hanzela - 10:0. V 52. min Pavlus zasunul Ďurišovu prihrávku do opustenej brány – 11:0. O minútu ušiel Ďuriš a Lacko sa nemýlil – 12:0. Tri minúty pred koncom pri 4:4 Chudý po ľade dal čestný gól N. Mesta.
Pov. Bystrica B: Leskovjanský (Tarnek) – Lacko, Mišovec, Pokorný, Antoniazi, Slaninka, Lečko, Švirec, Pavlus, Mičúch, Ondrašík, Firit, Kvašňovský, Ďuriš, Hrenák, Rigoci.
N. Mesto: Hrožka (Hanzel) – Chudý, Sýkorčin, Mizerák, Miklo, Nemček, Kukuča, Tupý, Vrkoča, Guráň.
Gladiators Nemšová – Eagles Ravenous 5:6 (4:1, 1:4, 0:1)
Góly: Dacko 2, Žitňanský, Kazda, Dian – Valient 2, Beňačka, Stano, Klíma, Žitný.
V kvalitnom zápase dokázali hostia po nevydarenej prvej tretine, keď v 11. min prehrávali 4:0, priebeh otočiť a v poslednej časti rozhodli o výhre.
Transport Trenčín – ŠKP Trenčín 8:4 (1:1, 1:0, 6:3)
Góly: Korienek 2, Králik, Ďurech, Fašanok, Škvarka, Jambor, Varhánek – Robota 2, Radosa, Hagara.
V trenčianskom derby bol stav po dvoch tretinách mimoriadne vyrovnaný, ale v záverečnej časti líder dokázal nastrieľať šesť gólov a po výhre sa stal v predstihu majstrom kraja.
Pivrnec Púchov a Slovan Tr. Teplice mali voľno.
8. N. Mesto 12 0 0 12 48:138 0
17. kolo 16. - 18.2.: Eagles Ravenous – HK 95 Pov. Bystrica B, Strojstav N. Mesto – Transport Trenčín, ŠKP Trenčín – Slovan Tr. Teplice, Pivrnec Púchov a Gladiators Nemšová majú voľno.

1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Hygge ako životný štýl
  4. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  5. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  6. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  7. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  8. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  9. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  10. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?

Mobilné odberové miesto.

Trenčianska župa spolu so svojimi organizáciami pomôže samosprávam so zabezpečením plošného testovania obyvateľstva na ochorenie COVID-19 tak, ako jej to ukladá Uznesenie vlády SR č. 30 zo 17. januára 2021.

11 h

Pre považskobystrickú samosprávu sa končí tri týždne trvajúce rozpočtové provizórium. Mestskí poslanci na dnešnom rokovaní zastupiteľstva schválili vyrovnaný rozpočet na rok 2021.

11 h
Mobilné odberové miesto na sídlisku SNP v Považskej Bystrici

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v okrese Považská Bystrica, Púchov a Ilava. Doplnili sme odberné miesta za okres Považská Bystrica, okres Púchov a v meste Ilava.