2. liga muži
8. dvojkolo: N. Dubnica – TTC Pov. Bystrica A 8:10 (Gunár 2, Molnár 2, Jurč 2, Vojtek 2 – Sárinec 3, M. Konrád 2, M. Višenka 2, Gaduš, 2 x štvorhra), N. Dubnica – TTC Pov. Bystrica B 13:5 (Jurč 4, Molnár 3, Ježo 2, 2 x štvorhra – Trúchlik 3, R. Fapšo 2), Drietoma – TTC Pov. Bystrica B 15:3 (Trúchlik 2, štvorhra), Drietoma – TTC Pov. Bystrica A 6:12 (Sárinec 4, Gaduš 3, M. Konrád 2, M. Višenka 2, štvorhra), Dubnica – Veľké Uherce 10:8 (Páleník 4, Novosedliak 3, Švikruha, 2 x štvorhra), Dubnica - UKF Nitra C 13:5 (Páleník 3, Rojkovič 3, Novosedliak 3, Švikruha 2, 2 x štvorhra), Lazany – UKF Nitra C 8:10, Levice – Nové Mesto A 7:11, Bánov – Nové Mesto B 12:6, Lazany – Veľké Uherce 5:13, Levice – Nové Mesto B 12:6, Bánov – Nové Mesto A 4:14.
1. TTC PB A 14 12 0 2 162:90 38
2. N. Mesto A 14 11 0 3 164:88 36
3. UKF Nitra C 14 10 1 3 149:103 35
4. Dubnica 14 10 1 3 146:106 35
5. V.Uherce 14 7 4 3 145:107 32
6. Lazany 14 7 2 5 137:115 30
7. Levice 14 6 3 5 138:114 29
8. Bánov 14 5 2 7 121:131 26
9. Drietoma 14 4 1 9 93:159 23
10. N.Dubnica 14 3 1 10 103:149 21
11. N. Mesto B 14 1 1 12 91:161 17
12. TTC PB B 14 0 0 14 63:189 14
3. liga muži
9. dvojkolo: TTC Pov. Bystrica C – Karpatia Prievidza 9:9 (Mroščák 3, L. Bačík 2, M. Bačík 2, Guláč, štvorhra), Pružina – STK Prievidza 9:9 (Tomanica 3, Mitaš 2, I. Hrevuš 2, Gabčo, štvorhra), TTC Pov. Bystrica C – STK Prievidza 14:4 (Mroščák 4, M. Bačík 3, L. Bačík 2, Guláč 2, Ľ. Višenka, 2 x štvorhra), Pružina – Karpatia Prievidza 10:8 (Tomanica 3, I. Hrevuš 2, Mitaš 2, Gabčo 2, štvorhra), Heller Partizánske – Klátová Nová Ves 9:9, KŠK Partizánske – Bošany 8:10, Trenčín – Bystričany 9:9, Stará Turá – Oslany 17:1, Handlová – Lazany B 9:9, Heller Partizánske – Bošany 7:11, KŠK Partizánske – Klátová Nová Ves 9:9, Trenčín – Oslany 16:2, Stará Turá – Bystričany 14:4.
1. Bošany 17 15 0 2 198:108 47
2. Klátová 17 11 5 1 194:112 44
3. Trenčín 17 12 3 2 190:116 44
4. KŠK Partizánske 17 10 4 3 177:129 41
5. Stará Turá 17 10 2 5 177:129 39
6. Heller 17 6 4 7 143:163 33
7. Lazany B 16 7 3 6 143:145 33
8. Bystričany 16 6 4 6 144:144 32
9. Pružina 17 4 4 9 152:154 29
10. Handlová 16 4 4 8 134:154 28
11. Karpatia 17 3 5 9 140:166 28
12. STK Prievidza 17 5 1 11 131:175 28
13. TTC C 17 3 3 11 123:183 26
14.Oslany 16 0 0 16 60:228 16
4. liga muži
9. dvojkolo: TTC Pov. Bystrica D – Lysá 5:13 (Paulovič 2, Zemanová, Šebáková, štvorhra – M. Panáček 4, Kurta 3, Vatolík 3, A. Panáček 2, štvorhra), TTC Pov. Bystrica D – D. Mariková 9:9 (J. Bačík 3, Zemanová 2, Paulovič, Šebáková, 2 x štvorhra – Podmaník 4, Striženec 3, Galanský 2), Slovan Pov. Bystrica – Lysá 11:7 (R. Hrdlička 3, P. Hlubina 3, R. Grznár 2, J. Hlubina, 2 x štvorhra – Kurta 3. Vatolík 2, M. Panáček, A. Panáček), Slovan Pov. Bystrica – Dolná Mariková 9:9 (P. Hlubina 3, R. Hrdlička 3, Grznár 2, Zemančík – Podmaník 3, Galanský 2, Striženec 2, 2 x štvorhra), Drietoma B – N. Dubnica B 12:6 (Karas 2, Janiga, Hudcovský, Barančík, štvorhra), Trenčín B – Dubnica B 12:6 (P. Páleník 2, M. Páleník, Vyhnička 2, štvorhra), N. Mesto C – Ladce 9:9 (V. Popelka 2, A. Popelka 2, Hrehor 2, Hromek 1, 2 x štvorhra), Trenčín B – Ladce 16:2 (A. Popelka 2), Nové Mesto C – Dubnica B 15:3 (P. Páleník 2, M. Páleník), N. Pravno – Otrhánky 9:9, Lazany C – Veľké Uherce B 6:12, Nitrianske Pravno – Veľké Uherce B 9:9, Lazany C – Otrhánky 10:8.
1. Lazany C 17 13 1 3 178:128 44
2. Drietoma B 16 13 2 1 183:105 44
3. Slovan PB 17 9 4 4 160:146 39
4. V. Uherce B 17 8 4 5 159:147 37
5. Otrhánky 17 7 4 6 166:140 35
6. D. Mariková 17 6 6 5 159:147 35
7. Lysá 17 7 3 7 160:146 34
8. N. Mesto C 17 5 5 7 147:159 32
9. Trenčín B 17 5 4 8 150:156 31
10. N. Pravno 17 4 4 9 143:163 29
11. N. Dubnica B 16 3 7 6 130:158 29
12. Ladce 16 4 4 8 134:154 28
13. Dubnica B 16 4 3 9 123:165 27
14. TTC D 17 2 3 12 114:192 24
5. SATES liga
16. kolo: Nová Dubnica C – Dolné Kočkovce 16:2 (Ježo 4, Janiga 4, Lamačka 4, Barančík 2, 2 x štvorhra – Michalec, Fedora), Pružina B – Zliechov 10:8 (Behro 3, Gabčo 3, J. Kozák 3, Gajdoš – Nemečkay 3, Vicen 2, Topák, 2 x štvorhra), Dubnica C – TTC Pov. Bystrica E 13:5 (J. Páleník 4, Eckert 3, Sklenár 3, M. Páleník 2, štvorhra – Zemanová 2, Šebáková 2, štvorhra), Lysá B – Slovan Pov. Bystrica B 5:13 (Bartek 2, Ladecký, Bambušek, štvorhra – J. Hlubina 4, Zemančík 3, Jandušík 3, Záhorec 2, štvorhra), D. Mariková B – Slovan Pov. Bystrica C 7:11 (Striženec 2, Kučík 2, Lacko, 2 x štvorhra – Kardoš 4, Nguyen 3, Jurčík 2, Roman Grznár 2), Domaniža – Pružina C 13:5 (Kvaššay 4, Tabaček 3, Jozef Gálik 3, I. Hrdlička 2, štvorhra – Vrábel 2, Krupa 2, Sádecký, štvorhra).
1. Slovan B 16 13 2 1 190:98 44
2. N. Dubnica C 16 13 2 1 204:84 44
3. Zliechov 16 12 1 3 184:104 41
4. Domaniža 16 10 3 3 170:118 39
5. Pružina B 16 7 3 6 148:140 33
6. TTC E 16 6 4 6 145:143 32
7. Pružina C 16 4 5 7 126:162 29
8. Dubnica C 16 5 1 10 127:161 27
9. D. Kočkovce 16 5 0 11 125:163 26
10.D. Mariková B 16 3 4 9 122:166 26
11. Slovan C 16 3 3 10 116:172 25
12. Lysá B 16 1 0 15 71:217 18
6. REKONT liga
18. kolo: Dreank Pov. Bystrica – Belušské Slatiny 5:13 (J. Hanták 2, Slaninka, Dubec, Gazdík – Šutriepka 4, Ďurajka 4, Crkoň 3, 2 x štvorhra), Pruské – Jasenica 17:1 (Jozef Šatka 4, Jaroslav Šatka 4, Pavlovič 4, Meluch 2, Černej, 2 x štvorhra – Kňažko st.), Klobušice – Ladce B 13:5 (Kopačka 4, Sládek 3, Kminiak 2, Staňo 2, 2 x štvorhra – Kalus 3, J. Letko 2), PS Pov. Bystrica – Dulov 15:3 (Hedera 4, Herco 4, Lipa 4, Jakúbek 2, štvorhra – J. Jurček, P. Mišík, štvorhra), TTC Pov. Bystrica F – Nová Dubnica D 3:15 (Golejová, Toporová, Feranc – I. Machciníková 4, R. Machciníková 3, Pšenková 3, Vrzoň 3, 2 x štvorhra), Zliechov B – Nozdrovice 1:17 (Mišík ml. – Koštialik 4, Vlasatý 4, Vavrík 4, Otruba 3, 2 x štvorhra), Záriečie – Udiča 11:7 (Hološko 4, M. Pišoja 2, Deneš 2, A. Pišoja, 2 x štvorhra – Belák 3, Kostka 2, Harvánková, Packová).
1. Záriečie 18 16 1 1 238:86 51
2. Pruské 18 16 0 2 223:101 50
3. N. Dubnica D 18 13 3 2 199:125 47
4. Ladce B 18 13 0 5 207:117 44
5. PS PB 18 12 1 5 220:104 43
6. Klobušice 18 11 0 7 212:112 40
7. B.Slatiny 18 11 0 7 187:137 40
8. Udiča 18 8 2 8 169:155 36
9. TTC F 18 5 0 13 123:201 28
10. Dulov 18 5 0 13 115:209 27
11. Zliechov B 18 4 1 13 101:223 27
12. Nozdrovice 18 3 0 15 95:229 24
13. Jasenica 18 3 0 15 105:219 24
14. Dreank 18 2 0 16 74:250 22