Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 12. 3. do 18. 3. 2007

Baran Barani by sa nemali nechať zvádzať lichôtkami, neverte sladkým rečiam, ide len o presmerovanie vašej pozornosti na niečo nepodstatné. Verte vašej intuícii a skúsenostiam a pýtajte sa, čo sa deje, nakoniec zistíte, kde je háčik. Najmä ak samostatne

Baran
Barani by sa nemali nechať zvádzať lichôtkami, neverte sladkým rečiam, ide len o presmerovanie vašej pozornosti na niečo nepodstatné. Verte vašej intuícii a skúsenostiam a pýtajte sa, čo sa deje, nakoniec zistíte, kde je háčik. Najmä ak samostatne podnikáte, tak by ste mali premýšľať a byť väčšmi opatrní, ako ste inokedy. Niečo sa chystá a len ak budete pripravení, môžete odraziť útok. Mladším Baranom hrozia sklamania v priateľoch, akosi sa od nich odvrátia a bez vysvetlenia sa im začnú vyhýbať. Hľadajte za tým niekoho z vašej rodiny, za vaším chrbtom vás očiernil a vy by ste to nemali nechať len tak.
Býk
Býci sa dostanú do rôznych sporov, konflikty ich čakajú aj doma, bolo by lepšie, keby ste sa viac zameriavali na podstatu problémov, a nie na ľudí, ktorí ich prezentujú. Ak si všetko budete brať príliš osobne, nikam sa nedostanete, jedine do slepej uličky. Musíte prekonať sami seba a riešiť všetko postupne, jednotlivo, nenechať nič na niekoho iného. Len tak znovu získate kontrolu nad vaším životom a aj prácou. Býci na cestách by nemali urýchľovať dohody, ktoré potrebujú uzavrieť, vaša netrpezlivosť len ukáže, ako ste na tom závislí a ak narazíte na špekulantov, budú vás chcieť využiť. Radšej nikomu neprezrádzajte svoje slabé stránky, bude to pre vás výhodnejšie, z dlhodobejšieho hľadiska.
Blíženci
Blížencom sa bude dariť, konečne začnú naplno realizovať svoje plány. Len pozor, aby ste ich stavali na pevných základoch, nie vo vzduchu či na piesku, ako vy zvyknete. Nerobte znovu tie isté chyby, vyvarujte sa povrchnosti a radšej sa sústreďte aj na maličkosti. Bude to síce vyžadovať viac času, ale na druhej strane sa tým už ďalej nebudete musieť zaoberať. Tiež by ste si mali dať pozor, s kým chcete spojiť svoju budúcnosť v súkromí. Nie ste veru bezchybnými znalcami ľudí, sem tam sa pomýlite, a tak sa stalo aj teraz. Máte niekoho radi, ale je to pre vás nesprávny partner či partnerka, dosť vami manipuluje, a ak sa necháte aj naďalej, skončí to pre vás fiaskom. Preto by ste sa mali radšej vrátiť z kratšej cesty, alebo aspoň prehodnotiť vaše spolužitie a dohodnúť sa na iných podmienkach.
Rak
Raci sa s dôverou môžu spoliehať na šťastie, na pomoc hviezd, ale aj na pomoc ľudí. Ak stojíte pred nejakými závažnými rozhodnutiami alebo investíciami, pokojne sa poraďte, alebo sa nechajte viesť svojimi známymi v znamení Panny, Kozorožca a Škorpióna, nemusíte sa brániť hoci aj avantgardným nápadom. Všetko, čo začnete, bude mať pre vás význam, získate prehľad aj v celkom nových oblastiach a môžete si dopriať i nákladnejší koníček – je čas, aby ste prekročili svoj tieň. Najmä pokiaľ ide o vaše pracovné zaradenie, treba všetkým dať najavo, že chcete zaujať významnejšie miesto a bude vám to umožnené. No doma by ste sa nemali príliš stavať do popredia, vaši blízki majú teraz na vás ťažké srdce, na niečo podstatné ste zabudli. Medzi priateľmi sa ale tiež môžete viac presadiť, vaše názory budú prijímané s väčšou pozornosťou ako v iných prípadoch.
Lev
Levom sa nedarí zosúladiť ich potreby a požiadavky s potrebami ostatných, celý týždeň budete žiť v napätí, pod vplyvom rôznych nedorozumení, budete mať nakoniec pocit, že ste celkom nepochopení a nikto, ale skutočne nikto, vám nedokáže podať pomocnú ruku. Nuž, niekedy by ste mali veriť len sami sebe, nečakať od nikoho žiadnu podporu, teraz si uvedomujete, že to nie je niečo samozrejmé – taká pomoc – tú si treba zaslúžiť. A vy ste v poslednej dobe niekoľkých ľudí sklamali, ba aj oklamali, aj preto sa vám otočili chrbtom. Podnikajúci by sa tiež nemali spoliehať na to, čo je zabehané a čo sa už stalo nepísaným zvykom. Práve to, že je to len ústna dohoda, môže nakoniec spôsobiť krach vašich obchodných plánov. V najbližších dňoch by proste Levy mali byť samostatní, aj v maličkostiach, aj vo väčších podujatiach, tak sa vyhnú prehrám.
Panna
Panny by nemali dbať na skostnatené zásady a presadiť svoje myšlienky – sú správne a potrebné pre plynulejší chod ich práce či podnikania. Nedajte sa presvedčiť, naopak, vy presviedčajte, a ak bude treba, aj prikážte. Ľudia okolo vás potrebujú postrčiť, pomôcť pri rozhodovaní, nie sú si istí svojimi názormi, a tu je práve miesto a priestor pre vás – ukázať, že vy máte vo všetkom raz-dva jasno. Ale aj vy sami by ste mali premýšľať nad svojimi starosťami, nemáte ich málo, tak sa nezanedbávajte, ani svojich blízkych, to sa vám už párkrát nevyplatilo!
Váhy
Váham sa niečo vydarí a niečo celkom zlyhá. Čo to bude, je len na nich. Len od vás závisí, čo bude OK a čo sa skončí krachom. Vyberte si teda dobre, čomu sa budete venovať, hviezdy vám radia zaoberať sa viac súkromím ako prácou. Starším Váham skríži plány ich zdravie, nemajú ho pevné, oslabené je trávenie, črevá, ale aj funkcia ľadvín a u žien aj ženské veci, pozor na zápalové ochorenia! Dbajte viac sami o seba, bez dostatku síl sa ťažko môžete dostať na tie pozície, o ktoré vám ide. Vyhnite sa hádkam so Strelcami, Vodnármi a Rybami, tieto znamenia vás ľahko dostanú na kolená a vy by ste to v súčasnosti ťažko niesli. Nemožno povedať, že tento týždeň bude pre vás jednoduchý, ale aspoň si ujasníte, čo vlastne chcete a na čom vám záleží.
Škorpión
Škorpiónom sa darí, dosiahli zmierenie v rodine, aj s ľuďmi, na ktorých sa donedávna nemohli spoľahnúť. Ste teraz silnejší, ale pozor, aby ste v niekom svojím úspechom nevzbudili závisť. Lebo sa znovu dostanete do sporov a to by vás znechutilo. Ale darmo, ľudia sú už takí, závidia a nedoprajú úspech nikomu lepšiemu. Preto by ste mali byť diskrétnejší a nehovoriť o tom, čo ste získali. Najmä ak pôjde o nejaké dedičstvo, alebo podiely z majetku, tento týždeň vás čakajú finančné prírastky. Môžete rátať aj so šťastím v hre, pokojne riskujte, šťastie je na vašej strane.
Strelec
Strelcom sa bude dariť len vtedy, ak budú trpezliví a nebudú príliš veľa očakávať. Ani sami od seba. Rátajte s tým, že všetko si vyžiada viac času a energie, toho vy ale nemáte nazvyš. Pre vás by bolo lepšie, keby sa o vaše záležitosti starali iní, lenže to sa nedá, najmä ak podnikáte a nesiete zodpovednosť za rozhodovanie. Problémom je to, že sa cítite zle, máte pocit, že idete už len na rezervy a že sa aj tak nič nepodarí – niektorí z vás sa dostanú do melancholickej nálady, čo je veru niečo neobvyklé, keďže vy ste veční optimisti. No, ale Neptún vás oberá o vašu povestnú životnú energiu a hasí vašu ohnivú iskru, tak uznajte, že nemôžete byť výkonnejší, než ste.
Kozorožec
Ste teraz na výslní, niet ničoho, čo by ste nemohli získať a zužitkovať, či už mladší alebo starší, každý z vás sa môže dostať ku svojim cieľom. Iste, vy máte viacero rozrobených aktivít, vaše ambície nie sú obvyklé, vy ste nároční sami k sebe a neznášate priemernosť. No aj tak je pre vás teraz všetko na najlepšej ceste, niet žiadnej prekážky, ktorá by vás mohla zdržať. V strede týždňa vás čaká výhra, ale hneď ju aj miniete, tak je to správne - veď peniaze majú byť v obehu. Teda každý váš krok vám niečo vynesie, preto by ste nemali nečinne sedieť a nedať sa niekým odradiť od vašich plánov. Menej sa vám bude dariť doma, vaši blízki už dlhšie majú pocit, že sa im vyhýbate. Je to skutočne tak? A ak áno, tak prečo? Nemyslite si, že pred takými otázkami sa vám podarí uniknúť, radšej hľadajte odpovede!
Vodnár
Vodnári by mali pochopiť, že ak chcú niečo dosiahnuť, musia sa sami „aktivovať“. Len tak vám nič nepadne do lona - mali by ste teda hľadať nové možnosti, cestovať a stretávať sa s bohatými a vplyvnými ľuďmi, ľahko sa vám podarí získať ich na svoju stranu a realizácia jedného projektu sa tak môže rýchlo uskutočniť. Obracajte sa hlavne na ľudí, ktorí majú rovnaký, alebo podporujúci životný základ ako vy - na Baranov, Strelcov, alebo na Blížencov. U týchto dosiahnete všetko, o čo požiadate. Aj v práci budete úspešní, ale tu urobíte jednu závažnú chybu, pretože zveríte dôležité dokumenty nespoľahlivej osobe. Preto si každého dôkladne preverte.
Ryby
Neptún ešte stále vplýva na Ryby podporujúco, teda sa im bude dariť aj naďalej. Lenže jeho vplyv postupne slabne, a tak by sa mali zamyslieť nad svojimi plánmi do budúcnosti. Ak sa nepoponáhľate, tak veru ťažko nájdete v sebe silu uskutočniť všetko, čo by ste chceli. Potrebujete viac času, a tak radšej pracujte na jednoduchších úlohách, či už v práci, podnikaní alebo súkromí. Ženy by mohli dosiahnuť väčšie ocenenie, ale len ak budú odvážne a necúvnu pred zlou náladou svojich nadriadených. Je načase, aby vás konečne ocenili, tak sa nedajte a bojujte samé za seba. Kto iný by to mal robiť?

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
 2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
 7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
 8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
 9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
 10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
 1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
 2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
 4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
 5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 6. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
 7. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
 8. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
 9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 10. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 24 454
 2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 15 596
 3. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 13 044
 4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 111
 5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 539
 6. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 650
 7. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 6 624
 8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 595
 9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 322
 10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 163
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu.

Pozor na snehové jazyky a záveje

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahu prvého stupňa pred snehovými závejmi a jazykmi.

Na cestách pozor na snehové jazyky.

Návštevnosť mestského webu stúpla medziročne o 20 percent

Webové sídlo mesta Dubnica nad Váhom navštívilo v minulom roku viac ako 137.000 rôznych návštevníkov. Medziročne sa ich počet zvýšil o 20 percent.

Ilustračné foto

Za graffiti na stenách mu hrozí rok väzenia

Policajti obvinili z prečinu poškodzovania cudzej veci voči 37-ročnému mužovi z Považskej Bystrice.

Graffiti v Považskej Bystrici.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Informácie o skríningovom testovaní v Martine

Zatiaľ je v meste k dispozícií deväť funkčných odberových miest, celoplošne sa v metroplote Turca bude testovať najmä počas víkendu.

V Banskej Bystrici nahlásili hromadné prepúšťanie 1 486 zamestnancov

Ohrození sú zamestnanci z oblasti poštových služieb, ide o avizované prepúšťanie v Slovenskej pošte.

Zoznam mobilných odberových miest v Turci

Tieto mobilné odberové miesta fungujú už dlhšie, ďalšie odberové miesta budú mestá a obce vytvárať.

Už ste čítali?