Štvrtok, 23. september, 2021 | Meniny má ZdenkaKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 12. 3. do 18. 3. 2007

Baran Barani by sa nemali nechať zvádzať lichôtkami, neverte sladkým rečiam, ide len o presmerovanie vašej pozornosti na niečo nepodstatné. Verte vašej intuícii a skúsenostiam a pýtajte sa, čo sa deje, nakoniec zistíte, kde je háčik. Najmä ak samostatne

Baran
Barani by sa nemali nechať zvádzať lichôtkami, neverte sladkým rečiam, ide len o presmerovanie vašej pozornosti na niečo nepodstatné. Verte vašej intuícii a skúsenostiam a pýtajte sa, čo sa deje, nakoniec zistíte, kde je háčik. Najmä ak samostatne podnikáte, tak by ste mali premýšľať a byť väčšmi opatrní, ako ste inokedy. Niečo sa chystá a len ak budete pripravení, môžete odraziť útok. Mladším Baranom hrozia sklamania v priateľoch, akosi sa od nich odvrátia a bez vysvetlenia sa im začnú vyhýbať. Hľadajte za tým niekoho z vašej rodiny, za vaším chrbtom vás očiernil a vy by ste to nemali nechať len tak.
Býk
Býci sa dostanú do rôznych sporov, konflikty ich čakajú aj doma, bolo by lepšie, keby ste sa viac zameriavali na podstatu problémov, a nie na ľudí, ktorí ich prezentujú. Ak si všetko budete brať príliš osobne, nikam sa nedostanete, jedine do slepej uličky. Musíte prekonať sami seba a riešiť všetko postupne, jednotlivo, nenechať nič na niekoho iného. Len tak znovu získate kontrolu nad vaším životom a aj prácou. Býci na cestách by nemali urýchľovať dohody, ktoré potrebujú uzavrieť, vaša netrpezlivosť len ukáže, ako ste na tom závislí a ak narazíte na špekulantov, budú vás chcieť využiť. Radšej nikomu neprezrádzajte svoje slabé stránky, bude to pre vás výhodnejšie, z dlhodobejšieho hľadiska.
Blíženci
Blížencom sa bude dariť, konečne začnú naplno realizovať svoje plány. Len pozor, aby ste ich stavali na pevných základoch, nie vo vzduchu či na piesku, ako vy zvyknete. Nerobte znovu tie isté chyby, vyvarujte sa povrchnosti a radšej sa sústreďte aj na maličkosti. Bude to síce vyžadovať viac času, ale na druhej strane sa tým už ďalej nebudete musieť zaoberať. Tiež by ste si mali dať pozor, s kým chcete spojiť svoju budúcnosť v súkromí. Nie ste veru bezchybnými znalcami ľudí, sem tam sa pomýlite, a tak sa stalo aj teraz. Máte niekoho radi, ale je to pre vás nesprávny partner či partnerka, dosť vami manipuluje, a ak sa necháte aj naďalej, skončí to pre vás fiaskom. Preto by ste sa mali radšej vrátiť z kratšej cesty, alebo aspoň prehodnotiť vaše spolužitie a dohodnúť sa na iných podmienkach.
Rak
Raci sa s dôverou môžu spoliehať na šťastie, na pomoc hviezd, ale aj na pomoc ľudí. Ak stojíte pred nejakými závažnými rozhodnutiami alebo investíciami, pokojne sa poraďte, alebo sa nechajte viesť svojimi známymi v znamení Panny, Kozorožca a Škorpióna, nemusíte sa brániť hoci aj avantgardným nápadom. Všetko, čo začnete, bude mať pre vás význam, získate prehľad aj v celkom nových oblastiach a môžete si dopriať i nákladnejší koníček – je čas, aby ste prekročili svoj tieň. Najmä pokiaľ ide o vaše pracovné zaradenie, treba všetkým dať najavo, že chcete zaujať významnejšie miesto a bude vám to umožnené. No doma by ste sa nemali príliš stavať do popredia, vaši blízki majú teraz na vás ťažké srdce, na niečo podstatné ste zabudli. Medzi priateľmi sa ale tiež môžete viac presadiť, vaše názory budú prijímané s väčšou pozornosťou ako v iných prípadoch.
Lev
Levom sa nedarí zosúladiť ich potreby a požiadavky s potrebami ostatných, celý týždeň budete žiť v napätí, pod vplyvom rôznych nedorozumení, budete mať nakoniec pocit, že ste celkom nepochopení a nikto, ale skutočne nikto, vám nedokáže podať pomocnú ruku. Nuž, niekedy by ste mali veriť len sami sebe, nečakať od nikoho žiadnu podporu, teraz si uvedomujete, že to nie je niečo samozrejmé – taká pomoc – tú si treba zaslúžiť. A vy ste v poslednej dobe niekoľkých ľudí sklamali, ba aj oklamali, aj preto sa vám otočili chrbtom. Podnikajúci by sa tiež nemali spoliehať na to, čo je zabehané a čo sa už stalo nepísaným zvykom. Práve to, že je to len ústna dohoda, môže nakoniec spôsobiť krach vašich obchodných plánov. V najbližších dňoch by proste Levy mali byť samostatní, aj v maličkostiach, aj vo väčších podujatiach, tak sa vyhnú prehrám.
Panna
Panny by nemali dbať na skostnatené zásady a presadiť svoje myšlienky – sú správne a potrebné pre plynulejší chod ich práce či podnikania. Nedajte sa presvedčiť, naopak, vy presviedčajte, a ak bude treba, aj prikážte. Ľudia okolo vás potrebujú postrčiť, pomôcť pri rozhodovaní, nie sú si istí svojimi názormi, a tu je práve miesto a priestor pre vás – ukázať, že vy máte vo všetkom raz-dva jasno. Ale aj vy sami by ste mali premýšľať nad svojimi starosťami, nemáte ich málo, tak sa nezanedbávajte, ani svojich blízkych, to sa vám už párkrát nevyplatilo!
Váhy
Váham sa niečo vydarí a niečo celkom zlyhá. Čo to bude, je len na nich. Len od vás závisí, čo bude OK a čo sa skončí krachom. Vyberte si teda dobre, čomu sa budete venovať, hviezdy vám radia zaoberať sa viac súkromím ako prácou. Starším Váham skríži plány ich zdravie, nemajú ho pevné, oslabené je trávenie, črevá, ale aj funkcia ľadvín a u žien aj ženské veci, pozor na zápalové ochorenia! Dbajte viac sami o seba, bez dostatku síl sa ťažko môžete dostať na tie pozície, o ktoré vám ide. Vyhnite sa hádkam so Strelcami, Vodnármi a Rybami, tieto znamenia vás ľahko dostanú na kolená a vy by ste to v súčasnosti ťažko niesli. Nemožno povedať, že tento týždeň bude pre vás jednoduchý, ale aspoň si ujasníte, čo vlastne chcete a na čom vám záleží.
Škorpión
Škorpiónom sa darí, dosiahli zmierenie v rodine, aj s ľuďmi, na ktorých sa donedávna nemohli spoľahnúť. Ste teraz silnejší, ale pozor, aby ste v niekom svojím úspechom nevzbudili závisť. Lebo sa znovu dostanete do sporov a to by vás znechutilo. Ale darmo, ľudia sú už takí, závidia a nedoprajú úspech nikomu lepšiemu. Preto by ste mali byť diskrétnejší a nehovoriť o tom, čo ste získali. Najmä ak pôjde o nejaké dedičstvo, alebo podiely z majetku, tento týždeň vás čakajú finančné prírastky. Môžete rátať aj so šťastím v hre, pokojne riskujte, šťastie je na vašej strane.
Strelec
Strelcom sa bude dariť len vtedy, ak budú trpezliví a nebudú príliš veľa očakávať. Ani sami od seba. Rátajte s tým, že všetko si vyžiada viac času a energie, toho vy ale nemáte nazvyš. Pre vás by bolo lepšie, keby sa o vaše záležitosti starali iní, lenže to sa nedá, najmä ak podnikáte a nesiete zodpovednosť za rozhodovanie. Problémom je to, že sa cítite zle, máte pocit, že idete už len na rezervy a že sa aj tak nič nepodarí – niektorí z vás sa dostanú do melancholickej nálady, čo je veru niečo neobvyklé, keďže vy ste veční optimisti. No, ale Neptún vás oberá o vašu povestnú životnú energiu a hasí vašu ohnivú iskru, tak uznajte, že nemôžete byť výkonnejší, než ste.
Kozorožec
Ste teraz na výslní, niet ničoho, čo by ste nemohli získať a zužitkovať, či už mladší alebo starší, každý z vás sa môže dostať ku svojim cieľom. Iste, vy máte viacero rozrobených aktivít, vaše ambície nie sú obvyklé, vy ste nároční sami k sebe a neznášate priemernosť. No aj tak je pre vás teraz všetko na najlepšej ceste, niet žiadnej prekážky, ktorá by vás mohla zdržať. V strede týždňa vás čaká výhra, ale hneď ju aj miniete, tak je to správne - veď peniaze majú byť v obehu. Teda každý váš krok vám niečo vynesie, preto by ste nemali nečinne sedieť a nedať sa niekým odradiť od vašich plánov. Menej sa vám bude dariť doma, vaši blízki už dlhšie majú pocit, že sa im vyhýbate. Je to skutočne tak? A ak áno, tak prečo? Nemyslite si, že pred takými otázkami sa vám podarí uniknúť, radšej hľadajte odpovede!
Vodnár
Vodnári by mali pochopiť, že ak chcú niečo dosiahnuť, musia sa sami „aktivovať“. Len tak vám nič nepadne do lona - mali by ste teda hľadať nové možnosti, cestovať a stretávať sa s bohatými a vplyvnými ľuďmi, ľahko sa vám podarí získať ich na svoju stranu a realizácia jedného projektu sa tak môže rýchlo uskutočniť. Obracajte sa hlavne na ľudí, ktorí majú rovnaký, alebo podporujúci životný základ ako vy - na Baranov, Strelcov, alebo na Blížencov. U týchto dosiahnete všetko, o čo požiadate. Aj v práci budete úspešní, ale tu urobíte jednu závažnú chybu, pretože zveríte dôležité dokumenty nespoľahlivej osobe. Preto si každého dôkladne preverte.
Ryby
Neptún ešte stále vplýva na Ryby podporujúco, teda sa im bude dariť aj naďalej. Lenže jeho vplyv postupne slabne, a tak by sa mali zamyslieť nad svojimi plánmi do budúcnosti. Ak sa nepoponáhľate, tak veru ťažko nájdete v sebe silu uskutočniť všetko, čo by ste chceli. Potrebujete viac času, a tak radšej pracujte na jednoduchších úlohách, či už v práci, podnikaní alebo súkromí. Ženy by mohli dosiahnuť väčšie ocenenie, ale len ak budú odvážne a necúvnu pred zlou náladou svojich nadriadených. Je načase, aby vás konečne ocenili, tak sa nedajte a bojujte samé za seba. Kto iný by to mal robiť?

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

 1. "Je to dravec!" Priznáva šéfkuchár Michal Konrád
 2. Varujú pred púštnymi búrkami v Dubaji
 3. Potrebujeme poďakovať vzorom. Preto rozbiehame novú biznis cenu
 4. Nová certifikovaná káva na vašich obľúbených čerpacích staniciac
 5. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
 6. Môžu byť kancelárie pripravené na budúcnosť?
 7. Prišli škrečky a Dedoles počíta tržby na desiatky miliónov
 8. Jablone prekonali očakávania. O bývanie v Bytči je veľký záujem
 9. K online predplatnému teraz získate DIGI GO na 6 mesiacov zdarma
 10. Znalec slovenského brandy
 1. Stropný zdvihák zlepší život všetkým imobilným ľuďom
 2. Nevedomosť poslancov opäť zhorší podmienky pre zamestnancov
 3. Zázračné účinky Arónie na zdravie
 4. Na ropnej plošine sa len pracuje a spí
 5. Potrebujeme poďakovať vzorom. Preto rozbiehame novú biznis cenu
 6. Prišli škrečky a Dedoles počíta tržby na desiatky miliónov
 7. Varujú pred púštnymi búrkami v Dubaji
 8. Jablone prekonali očakávania. O bývanie v Bytči je veľký záujem
 9. K online predplatnému teraz získate DIGI GO na 6 mesiacov zdarma
 10. SodaStream má viac ako 700 predajcov, očakáva ďalší rast
 1. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 10 186
 2. Slovenský orloj – svetová atrakcia 5 681
 3. Ako môžu fajčiari pomôcť prírode? Úplne jednoducho 4 222
 4. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 3 992
 5. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 3 637
 6. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im? 3 091
 7. Zateplenie strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 2 565
 8. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 2 408
 9. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty 2 277
 10. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy? 2 210

Blogy SME

 1. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 3. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 4. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 5. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
 6. Karolína Farská: Dva rozdielne protesty za slobodu
 7. Adam Valček: Neexistujúca kancelária aj termín. Výpovede proti Výbohovi nesedia
 8. Pavol Koprda: Očkovacia lotéria: Čo môže priniesť a kde sú jej úskalia? Pohľad cez dáta, teóriu hier a hazardné hry
 1. Tupou Ceruzou: 3. vlna
 2. Martin Dorčák: Náhradná výhra pre Zuzanu áno, pre záchranára v službe nie
 3. Vladimír Bohm: Podporovať migráciu a utečencov? - Áno, ale inak ako doteraz
 4. Jan Pražák: Nenávidím tě, sestřičko rozmazlená!
 5. Jozef Sitko: Dilema dnes: Zákonnosť či spravodlivosť?
 6. Igor Bilák: Post Covid Príhodka #16 - Prvý beh vonku a mnoho iného
 7. Radovan Kulín: Kováčik má šťastie, že nevyrábal mastičky z konope
 8. Vladimír Troják: Trojdňový cyklovýlet na Moravu
 1. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí 25 588
 2. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič. 17 232
 3. Dušan Koniar: Ostávajú možno dva mesiace 8 930
 4. Stanislav Martinčko: Zatýkanie za spevu pápežskej hymny !! 6 059
 5. Martin Dorčák: DPH podľa Remišovej 5 539
 6. Peter Chudý: Vyšetrovateľov NAKA treba umlčať a naordinovať im leopoldovskú diétu alebo ako nevinný človek môže skončiť za mrežami 5 004
 7. Marek Mačuha: Boris Kollár preráža dno 3 744
 8. Tomáš Mihalík: Ľuboš Blaha nechcene priznal, že vakcíny chránia pred covidom 3 731
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Účelové cvičenie v prírode prispôsobili v Domaniži premnoženému medveďovi. Spolupráca so zložkami, ktoré si prizvali, bola na výbornú.


2 h

Erik prezradil aj to, ako si neoficiálne musel zabezpečiť účasť na olympiáde.


4 h

Futbalisti Považskej Bystrice sa môžu v Slovnaft Cupe tešiť na atraktívneho súpera. V dohrávanom stretnutí 2. kola vyhral MŠK Žilina na pôde Bánovej a v ďalšom kole pocestuje pod Manín.


17 h
Patrik Lušňák v drese extraligovej Nitry (vpr.)

Do Považskej Bystrice prichádza známe hokejové meno. Panteri sa pred nadchádzajúcou sezónou posilnili o útočníka Patrika Lušňáka.


20 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Nad Horehroním sa už Nízke Tatry belejú.


17 h

Situácia sa zhoršuje, v nemocnici sú zakázané návštevy, výnimkou sú ťažko chorí pacienti.


21 h

Červených okresov pribúda, zelený bude už len jeden, v bordovej farbe bude päť okresov.


23 h

Takýchto objavov je v regióne len minimum.


21. sep

Blogy SME

 1. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 3. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 4. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 5. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
 6. Karolína Farská: Dva rozdielne protesty za slobodu
 7. Adam Valček: Neexistujúca kancelária aj termín. Výpovede proti Výbohovi nesedia
 8. Pavol Koprda: Očkovacia lotéria: Čo môže priniesť a kde sú jej úskalia? Pohľad cez dáta, teóriu hier a hazardné hry
 1. Tupou Ceruzou: 3. vlna
 2. Martin Dorčák: Náhradná výhra pre Zuzanu áno, pre záchranára v službe nie
 3. Vladimír Bohm: Podporovať migráciu a utečencov? - Áno, ale inak ako doteraz
 4. Jan Pražák: Nenávidím tě, sestřičko rozmazlená!
 5. Jozef Sitko: Dilema dnes: Zákonnosť či spravodlivosť?
 6. Igor Bilák: Post Covid Príhodka #16 - Prvý beh vonku a mnoho iného
 7. Radovan Kulín: Kováčik má šťastie, že nevyrábal mastičky z konope
 8. Vladimír Troják: Trojdňový cyklovýlet na Moravu
 1. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí 25 588
 2. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič. 17 232
 3. Dušan Koniar: Ostávajú možno dva mesiace 8 930
 4. Stanislav Martinčko: Zatýkanie za spevu pápežskej hymny !! 6 059
 5. Martin Dorčák: DPH podľa Remišovej 5 539
 6. Peter Chudý: Vyšetrovateľov NAKA treba umlčať a naordinovať im leopoldovskú diétu alebo ako nevinný človek môže skončiť za mrežami 5 004
 7. Marek Mačuha: Boris Kollár preráža dno 3 744
 8. Tomáš Mihalík: Ľuboš Blaha nechcene priznal, že vakcíny chránia pred covidom 3 731

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu