Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 19. 3. do 25. 3. 2007

Baran Barani sa snažia o všeobecné usporiadanie, každý smer vášho života je do istej miery narušený a vy to chcete zmeniť. Je to správne, lenže nedá sa to len tak, nestačí iba vaša snaha, je potrebné, aby aj druhá strana bola ochotná spolupracovať. Nemôž

Baran
Barani sa snažia o všeobecné usporiadanie, každý smer vášho života je do istej miery narušený a vy to chcete zmeniť. Je to správne, lenže nedá sa to len tak, nestačí iba vaša snaha, je potrebné, aby aj druhá strana bola ochotná spolupracovať. Nemôžete predsa niekoho len tak nútiť, aby sa s vami zhováral, niečo riešil, či vám ustúpil. Vaším problémom je to, že nie ste ani vytrvalí, ani trpezliví, aj sa ťažko prispôsobujete. Preto s ľuďmi máte časté spory a nedorozumenia, darmo, vy máte jasno raz dva v akomkoľvek probléme, kým ostatní ešte len tápu – ste lepší a to sa ťažko prijíma. Skúste menej upozorňovať na svoju pravdu a počúvať, čo vlastne vaše okolie trápi.
Býk
Býci budú tento týždeň až nadmieru uzavretí, odhalia svojim blízkym len kúsok z toho, čo ich trápi, nedôverujú ani osvedčeným priateľom, sami si chcú so svojím životom poradiť. To nie je zlé, lenže takýto prístup spôsobí, že budete nakoniec skutočne sami – to chcete? Z čoho pramení vaša túžba po samostatnosti? Nezamieňajte si to so samotou! Vysvetlite svoje myšlienky a pochybnosti ľuďom, ktorým na vás záleží, vyhnete sa tak zbytočným nedorozumeniam a obvineniam zo zrady ich dôvery. V láske sa pripravte na zlom, dozviete sa niečo, čo vás oberie o sily a chuť ďalej s tým človekom tráviť čas. Ale ste vy sami bez viny a bez podobných chýb?
Blíženci
Máte síce skvelú pamäť, ale čo z toho, keď ste roztržití a zabúdate na to, čo ste komu sľúbili – akoby sa tá vaša pamäť týkala len udalostí z minulosti, javov, vecí, rôznych vedomostí, ale nie vašej osoby a vzťahov k iným ľuďom. Iste, väčšinou sa dokážete zo všetkého dostať bez úhony, no tentoraz ste to prehnali a ťažko nájdete ospravedlnenie. Podobne to bude aj v láske, aj tu sa dostanete do zlého svetla, akosi sa vám nebude dariť v ničom podstatnom. Mali by ste sa viac zamerať na svoje zdravie, zájsť na rôzne preventívne vyšetrenia, dopriať si viac voľna na premýšľanie, neunikať pred spomienkami – ako inak sa môžete poučiť a ísť ďalej bez opakovania tých istých omylov?
Rak
Starším Rakom sa tento týždeň podarí uskutočniť ich dávne sny. Už ste aj skoro zabudli na to, čo ste si želali a zrazu je to na dosah ruky. Tak konajte, nečakajte, ani nespochybňujte svoje šťastie, inak sa váš sen rozplynie. Mladší z vás sa môžu dostať so spoločnosti zaujímavých ľudí, s ktorými nadviažu dobré vzťahy, je to investícia do budúcnosti, možnosť, čo vám vynesie nečakaný zisk. Aj preto by ste mali dbať na dobrý dojem, zanechať po sebe čo najlepší pocit, využite na to vašu vrodenú intuíciu a aj predstavivosť, dokážete uhádnuť, na čo dotyční myslia a čo by chceli počuť. V súkromí by ste mali byť otvorenejší, nezabudnite prejaviť svoje city, náklonnosť, či nehu, váš partner, či partnerka to potrebujú rovnako ako vy. A čo vaše zdravie? Máte nábeh na kožné ochorenia a zápaly dutín, pozor teda na prievan a na rôzne kozmetické prostriedky!
Lev
Ste priebojní, odvážni, aktívni, pohotovo riešite denné úlohy, snažíte sa presadiť v konkurenčnom prostredí, ale čo tak plánovanie na dlhší čas? Viete, čo by ste chceli dosiahnuť a kam sa dostať? Premýšľate viac dopredu, alebo vám stačí najbližší mesiac? Nemôžete sa spoliehať na svoju silu, energiu – nie sú nevyčerpateľné! Treba sa zamyslieť nad tým, čo vás vlastne motivuje, čo chcete získať a ako by ste mali postupovať – to je pre vás potrebné. Zistiť, či smer, ktorým idete, je skutočne ten, čo vás dovedie k naplneniu vašich túžob. Ak nie, mali by ste zmeniť alebo vaše ciele, alebo cestu, po ktorej idete. Aj v láske, s vašimi blízkymi – kam to celé vedie? Tento týždeň by ste mali využiť na analyzovanie, nevyhýbajte sa premýšľaniu o sebe, nikto iný predsa nepozná lepšie vaše vnútro a aj tie najtajnejšie myšlienky.
Panna
Tento týždeň budete sami zo seba zmätení a rovnako aj ostatní z vášho konania a slov. Budete jedno hovoriť a iné robiť, zamotáte sa do niekoľkých plánov, bez toho, aby ste si uvedomili, ako veľmi vaše rozhodovanie môže zasiahnuť niekoho z vašich blízkych, či kolegov, alebo aj nadriadených. Ak samostatne podnikáte, spôsobíte si problémy spomalením pri rozhodovaní o jednom obchode – v strede týždňa už ani sami nebudete vedieť, čo sa vlastne deje. Chaos vo vás bude rovnako úmerný chaosu vo vašom okolí, ba bude sa to zvyšovať priam geometrickým radom. Nuž, niekedy sú aj takéto dni, keď sa nič nedá ustriehnuť, všetko sa akosi vymkýna kontrole a vy len bezmocne pozeráte, ako sa rúcajú vaše istoty. Pre vás to ale nemusí byť tragédia, vyčkajte, až sa vyjasní vzduch nad zrúcaninami, možno sa vám nakoniec oplatí začať stavať podľa úplne nových pravidiel.
Váhy
Váhy sa nesmú skrývať, ak už ste urobili chybu, radšej sa priznajte, ako keby ste sa mali neustále vyhýbať zodpovednosti. Rovnako sa snažte o to, aby ste mali jasno vo svojom súkromnom živote, ak už nie ste spokojní s tým, čo máte, tak sa tomu postavte a neuhýbajte pred zásadnými zmenami. Pre vás, ako vzdušné znamenie, je ťažké pridlho sa venovať nejakej nudnej činnosti, no tento týždeň sa tomu nevyhnete, keďže všetky aktívnejšie úlohy vám ktosi „ukradne“, priamo spod nosa. Nič teda nebude úplne skvelé, ani jednoduché, tak, ako ste si to naplánovali, lenže aj tak sa nebudete môcť sťažovať. Koniec týždňa vám prinesie niekoľko zaujímavých pozvaní do spoločnosti, dobre si vyberte, kde budete a s kým, nech nezanedbáte nikoho podstatného!
Škorpión
Škorpióni radi študujú, ich vedomosti sú základom, na ktorom môžu pokojne budovať a práve tento týždeň sa k vám dostane jedna príležitosť, ktorú by ste si veru nemali nechať ujsť. Aj keď si to vyžiada viac času, predsa len by ste sa mali do toho pustiť, prinesie vám to nakoniec postup a uznanie od vašich nadriadených. Keď ste teraz bez práce, alebo podnikáte na vlastnú päsť, ani to by vám nemalo brániť v štúdiu – musíte byť predsa pripravení na nové možnosti, ktoré sa vám dostanú už onedlho do cesty! Investície do seba sa vám vyplatia, to už ste zistili v minulosti, či nie? Mali by ste sa o seba a svoju profesionálnu budúcnosť viac starať, hľadať pre seba možnosti na ďalší rozvoj, nové myšlienky vám umožnia lepšie uplatnenie. A možno sa stretnete aj s vašou novou láskou, medzi novými ľuďmi sa ľahko môže skrývať niekto zaujímavý, takže by ste mohli spojiť príjemné s užitočným!
Strelec
Cítite sa lepšie, vaše myšlienky sa už postupne usporadúvajú, vyjasňujú a aj ľudia, s ktorými ste niečo chceli prejednať, už sú pripravení. Je teda správny čas na rozbehnutie vašich plánov, všetko je OK, už len začať. Vplyv Marsu len podporí vašu odvahu a silu, doplní vaše zásoby energie a pomôže vám lepšie usmerniť vašu intuíciu. Strelci teda môžu aj riskovať, aj využívať rôzne skratky, či podporu svojich známych, alebo im zaviazaných ľudí. Pozor ale na vaše zdravie, najmä starší by sa nemali príliš fyzicky namáhať, vyhnite sa rýchlym pohybom, pozor na schody, šmykľavé povrchy – ľahko sa môžete stať obeťou úrazu. Aj v láske by ste mali byť opatrnejší a nevyhľadávať trecie plochy. Nie je vhodný čas na hádky a podozrievanie, radšej počkajte, kým sa vaše pocity vyjasnia!
Kozorožec
Kozorožcom vypätie v práci, náročnosť úloh a stres celkom vyhovuje. Oni potrebujú pocit ohrozenia, ten ich motivuje k vyšším výkonom, nemusia sa preto obávať nudy, či nečinnosti. Len pozor na to, aby ste nakoniec niečo nezmeškali a nezabudli na niečo podstatné. Priebežne by ste mali sledovať všetky rozbehnuté aktivity, nielen svoje vlastné, ale aj vašich kolegov, či podriadených. Ľahko sa niečo môže zamotať, vzniknúť hádka, či komplikácia, ale ak budete na to dozerať, vyriešite akýkoľvek problém. Starším Kozorožcom tento týždeň ponúkne jednu cestu mimo domova, bude to zaujímavé, podnetné a aj výhodné, mali by sa nechať zlákať. Doma vás nič nezdržiava, vaši blízki vám umožnia sa realizovať naplno, tak to využite.
Vodnár
Vaše nápady sú skutočne originálne, odhadnete situáciu na prvý pohľad, hneď viete, ako čo riešiť, lenže ťažko prechádzate od nápadu k jeho realizácii. Akoby ste potrebovali niekoho ďalšieho k tomu, aby vaša myšlienka dostala reálnu podobu. To ale nie je na závadu, viac hláv viac rozumu, možno niekto ďalší dokáže ešte doplniť váš nápad o niečo lepšie, vy nie ste úzkostliví, pokiaľ ide o autorstvo. Tento týždeň by ste sa určite mali viac zhovárať s ľuďmi, ktorým dôverujete, nečakať, že za vami niekto príde, ale sami ich vyhľadávať a počúvať, diskutovať, je vo vás tá správna iskra, ktorá zapáli aj iných – spoločnými silami nakoniec pohnete svoj život výrazne vpred. A to nielen pokiaľ ide o financie, ale aj medziľudské vzťahy.
Ryby
Ryby majú pred sebou úspešný týždeň, keď sa nemusia nad ničím príliš zamýšľať, najmä ak sa spoľahnú na svoju intuíciu. Využite ešte posledné dni, keď vládne vaša planéta, nedajte sa odstrašiť prekážkami, alebo pochybnosťami. Pozor ale na vaše súkromie, tu máte jeden nedoriešený spor, z ktorého môže vzniknúť niečo horšie, ak si nedáte záležať na urovnaní. Vyhnite sa prílišným komplikáciám, dlhým vysvetleniam, nájdite podstatu problému, riešte to, čo je skutočne potrebné, potom sa dočkáte zmeny k lepšiemu. Nezabudnite ani na starostlivosť o vaše zdravie, dbajte viac na upevnenie vašej fyzickej kondície, potrebujete byť pri sile, aby ste zvládli všetko, čo vás čaká.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Vitajte v postapokalyptickom svete
 2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
 3. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
 4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
 5. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
 6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
 7. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
 8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
 9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
 10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
 1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
 2. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
 3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
 4. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
 5. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
 6. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
 7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
 8. Úprava osobného motorového vozidla
 9. Important information for Brazilians living in Slovakia
 10. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
 1. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 726
 2. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 16 017
 3. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 12 895
 4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 306
 5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 942
 6. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 10 752
 7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 123
 8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 594
 9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 500
 10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 350
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Pagáč: Belušu v druhej lige nechceli

Hlavný sponzor FK Beluša sa smial na komentároch fanúšikov Slovana

Hlavný sponzor FK Beluša Rastislav Pagáč.

O stravenkovej petícii rokovali na ministerstve

Iniciátora petície Za zachovanie súčasnej platnej legislatívy v oblasti stravovania zamestnancov Ľubomíra Sečkára s jeho tímom prijala generálna riaditeľka sekcie práce Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR Danica Lehocká.

Nemocnica v Považskej Bystrici sprísni od piatka protipandemické opatrenia

Nemocnica s poliklinikou v Považskej Bystrici sprísňuje protipandemické opatrenia. Od piatka budú s výnimkou dvoch zavreté všetky vstupy do nemocnice.

Ilustračná fotografia.

Trenčín a Dubnica nad Váhom zvažujú úplný zákaz hazardu

Mestá Trenčín aj Dubnica nad Váhom zvažujú úplný zákaz hazardu na svojom území. Umožňuje im to novela zákona o hazardných hrách.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zoznam odberných miest v Dolnom Kubíne, Námestove, Trstenej a Tvrdošíne

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest na Orave.

Zamestnanec reťazca: Mali sme pozitívnu kolegyňu, musel som ísť aj tak do práce

Aké pocity zažívajú ľudia z prvej línie, sme zisťovali od zamestnanca nemenovaného obchodného reťazca.

Od soboty bude platiť na Slovensku zákaz vychádzania, sú aj výnimky

Pre žiakov druhého stupňa základných škôl sa v pondelok začína dištančné vyučovanie.

Už ste čítali?