Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Futbalová jar začína v prvú aprílovú nedeľu

1. trieda muži 15. kolo: 1. 4. o 15.30 h: Pružina – Papradno, Ladce – Mikušovce, Dulov – Prejta, Visolaje – Šebešťanová, Horovce – Ilava, Brvnište – Plevník, Beluša – Udiča.

1. trieda muži
15. kolo: 1. 4. o 15.30 h: Pružina – Papradno, Ladce – Mikušovce, Dulov – Prejta, Visolaje – Šebešťanová, Horovce – Ilava, Brvnište – Plevník, Beluša – Udiča.
16. kolo 8. 4. o 15.30 h: Papradno – Beluša, Udiča - Brvnište, Plevník – Horovce, Ilava -Visolaje, Šebešťanová – Dulov, Prejta – Ladce, Mikušovce – Pružina.
17. kolo 15. 4. o 15.30 h: Mikušovce – Papradno, Pružina – Prejta, Ladce – Šebešťanová, Dulov – Ilava, Visolaje - Plevník, Horovce –Udiča, Brvnište – Beluša.
18. kolo 22. 4. o 16. h: Papradno – Brvnište, Beluša – Horovce, Udiča –Visolaje, Plevník –Dulov, Ilava – Ladce, Šebešťanová – Pružina, Prejta – Mikušovce.
19. kolo 29. 4. o 16. h: Prejta – Papradno, Mikušovce – Šebešťanová, Pružina – Ilava, Ladce –Plevník, Dulov – Udiča, Visolaje – Beluša, Horovce – Brvnište.
20. kolo 6. 5. o 16.30 h: Papradno – Horovce, Brvnište – Visolaje, Beluša – Dulov, Udiča –Ladce, Plevník – Pružina, Ilava – Mikušovce, Šebešťanová – Prejta.
21. kolo 13. 5. o 16.30 h: Šebešťanová – Papradno, Prejta – Ilava, Mikušovce – Plevník, Pružina - Udiča, Ladce - Beluša, Dulov – Brvnište, Visolaje – Horovce.
22. kolo 20. 5. o 17. h: Papradno – Visolaje, Horovce – Dulov, Brvnište - Ladce, Beluša -Pružina, Udiča – Mikušovce, Plevník – Prejta, Ilava – Šebešťanová.
23. kolo 27. 5. o 17. h: Ilava - Papradno, Šebešťanová – Plevník, Prejta - Udiča, Mikušovce –Beluša, Pružina – Brvnište, Ladce – Horovce, Dulov –Visolaje.
24. kolo 3. 6. o 17. h: Papradno – Dulov, Visolaje - Ladce, Horovce – Pružina, Brvnište –Mikušovce, Beluša – Prejta, Udiča – Šebešťanová, Plevník – Ilava.
25. kolo 10. 6. o 17. h: Plevník – Papradno, Ilava - Udiča, Šebešťanová - Beluša, Prejta -Brvnište, Mikušovce – Horovce, Pružina – Visolaje, Ladce – Dulov.
26. kolo 17. 6. o 17. h: Papradno – Ladce, Dulov – Pružina, Visolaje – Mikušovce, Horovce –Prejta, Brvnište – Šebešťanová, Beluša – Ilava, Udiča – Plevník.
2. trieda muži
15. kolo 1. 4. o 15.30 h: K. Podhradie - D. Mariková, Streženice - Tuchyňa, Sverepec - D. Kočkovce, Č. Kameň - Košeca, Podvažie – Jasenica, Lysá - Lúky, Kolačín – Pruské.
16. kolo 8. 4. o 15.30 h: D. Mariková – Kolačín, Pruské – Lysá, Lúky – Podvažie, Jasenica -Č. Kameň, Košeca – Sverepec, D. Kočkovce – Streženice, Tuchyňa - K. Podhradie.
17. kolo 15. 4. o 15.30 h: Tuchyňa - D. Mariková, K. Podhradie - D. Kočkovce, Streženice –Košeca, Sverepec – Jasenica, Č. Kameň – Lúky, Podvažie - Pruské, Lysá - Kolačín.
18. kolo 22. 4. o 16. h: D. Mariková – Lysá, Kolačín – Podvažie, Pruské - Č. Kameň, Lúky –Sverepec, Jasenica – Streženice, Košeca - K. Podhradie, D. Kočkovce – Tuchyňa.
19. kolo 29. 4. o 16. h: D. Kočkovce - D. Mariková, Tuchyňa – Košeca, K. Podhradie –Jasenica, Streženice - Lúky, Sverepec – Pruské, Č. Kameň - Kolačín, Podvažie - Lysá.
20. kolo 6. 5. o 16.30 h: D. Mariková – Podvažie, Lysá - Č. Kameň, Kolačín – Sverepec, Pruské - Streženice, Lúky - K. Podhradie, Jasenica – Tuchyňa, Košeca - D. Kočkovce.
21. kolo 13. 5. o 16.30 h: Košeca - D. Mariková, D. Kočkovce – Jasenica, Tuchyňa – Lúky,
K. Podhradie – Pruské, Streženice – Kolačín, Sverepec – Lysá, Č. Kameň – Podvažie.
22. kolo 20. 5. o 17. h: D. Mariková - Č. Kameň, Podvažie – Sverepec, Lysá – Streženice, Kolačín - K. Podhradie, Pruské – Tuchyňa, Lúky - D. Kočkovce, Jasenica – Košeca.
23. kolo 27. 5. o 17. h: Jasenica - D. Mariková, Košeca – Lúky, D. Kočkovce – Pruské, Tuchyňa – Kolačín, K. Podhradie – Lysá, Streženice – Podvažie, Sverepec - Č. Kameň.
24. kolo 3. 6. o 17. h: D. Mariková - Sverepec, Č. Kameň - Streženice, Podvažie - K. Podhradie, Lysá – Tuchyňa, Kolačín - D. Kočkovce, Pruské – Košeca, Lúky – Jasenica.
25. kolo 10. 6. o 17. h: Lúky - D. Mariková, Jasenica – Pruské, Košeca – Kolačín, D. Kočkovce – Lysá, Tuchyňa - Podvažie, K. Podhradie - Č. Kameň, Streženice – Sverepec.
26. kolo 17. 6. o 17. h: D. Mariková – Streženice, Sverepec - K. Podhradie, Č. Kameň –Tuchyňa, Podvažie - D. Kočkovce, Lysá – Košeca, Kolačín – Jasenica, Pruské – Lúky.
3. A trieda
8. kolo 6. 5. o 16.30 h: Lednica – Kvašov, H. Breznica – Zubák, D. Breznica – Bolešov, Kameničany - Tunežice.
9. kolo 13. 5. o 16.30 h: Kameničany – Lednica, Tunežice - D. Breznica, Bolešov - H. Breznica, Zubák – Kvašov.
10. kolo 20. 5. o 17. h: Lednica – Zubák, Kvašov – Bolešov, H. Breznica - Tunežice, D. Breznica – Kameničany.
11. kolo 27. 5. o 17. h: D. Breznica - Lednica, Kameničany - H. Breznica, Tunežice – Kvašov, Bolešov – Zubák.
12. kolo 3. 6. o 17. h: Lednica – Bolešov, Zubák – Tunežice, Kvašov – Kameničany, H. Breznica - D. Breznica.
13. kolo 10. 6. o 17. h: H. Breznica - Lednica, D. Breznica – Kvašov, Kameničany – Zubák,
Tunežice – Bolešov.
14. kolo 17. 6. o 17. h: Lednica – Tunežice, Bolešov – Kameničany, Zubák - D. Breznica, Kvašov - H. Breznica.
3. B trieda
10. kolo 22. 4. o 16. h: Vrchteplá má voľno, Orlové – Podmanín, Bodiná - FC Púchov, Praznov - Jasenica B, Trstin – Nosice.
11. kolo 29. 4. o 16. h: Trstin má voľno, Nosice – Praznov, Jasenica B – Bodiná, FC Púchov –Orlové, Podmanín – Vrchteplá.
12. kolo 6. 5. o 16.30 h: Podmanín má voľno, Vrchteplá - FC Púchov, Orlové - Jasenica B, Bodiná - Nosice, Praznov – Trstin.
13. kolo 13. 5. o 16.30 h: Praznov má voľno, Trstin – Bodiná, Nosice – Orlové, Jasenica B –Vrchteplá, FC Púchov – Podmanín.
14. kolo 20. 5. o 17. h: FC Púchov má voľno, Podmanín - Jasenica B, Vrchteplá - Nosice, Orlové - Trstin, Bodiná – Praznov.
15. kolo 27. 5. o 17. h: Bodiná má voľno, Praznov - Orlové, Trstin – Vrchteplá, Nosice -Podmanín, Jasenica B - FC Púchov.
16. kolo 3. 6. o 17. h: Jasenica B má voľno, FC Púchov – Nosice, Podmanín – Trstin, Vrchteplá – Praznov, Orlové - Bodiná.
17. kolo 10. 6. o 17. h: Orlové má voľno, Bodiná - Vrchteplá, Praznov – Podmanín, Trstin -FC Púchov, Nosice - Jasenica B.
18. kolo 17. 6. o 17. h: Nosice majú voľno, Jasenica B – Trstin, FC Púchov – Praznov, Podmanín – Bodiná, Vrchteplá – Orlové.
1. trieda dorast
15. kolo 1.4. o 13. h: Pružina – Papradno, Prečín – Tuchyňa, Sverepec – Prejta, Visolaje –Košeca, Bolešov – Praznov, Lysá - H. Poruba, Streženice - D. Kočkovce.
16. kolo 8. 4. o 13. h: Papradno – Streženice, D. Kočkovce – Lysá, H. Poruba – Bolešov,
Praznov – Visolaje, Košeca - Sverepec, Prejta – Prečín, Tuchyňa – Pružina.
17. kolo 15. 4. o 13.30 h: Tuchyňa - Papradno, Pružina – Prejta, Prečín – Košeca, Sverepec –Praznov, Visolaje - H. Poruba, Bolešov - D. Kočkovce, Lysá – Streženice.
18. kolo 22. 4. o 13.30 h: Papradno – Lysá, Streženice – Bolešov, D. Kočkovce – Visolaje, H. Poruba - Sverepec, Praznov - Prečín, Košeca – Pružina, Prejta – Tuchyňa.
19. kolo 29. 4. o 13.30 h: Prejta – Papradno, Tuchyňa – Košeca, Pružina – Praznov, Prečín -H. Poruba, Sverepec - D. Kočkovce, Visolaje – Streženice, Bolešov – Lysá.
20. kolo 6. 5. o 14. h: Papradno – Bolešov, Lysá – Visolaje, Streženice - Sverepec, D. Kočkovce – Prečín, H. Poruba – Pružina, Praznov – Tuchyňa, Košeca – Prejta.
21. kolo 13. 5. o 14. h: Košeca – Papradno, Prejta - Praznov, Tuchyňa - H. Poruba, Pružina -D. Kočkovce, Prečín – Streženice, Sverepec – Lysá, Visolaje – Bolešov.
22. kolo 20. 5. o 14.30 h: Papradno – Visolaje, Bolešov – Sverepec, Lysá – Prečín, Streženice – Pružina, D. Kočkovce – Tuchyňa, H. Poruba – Prejta, Praznov - Košeca.
23. kolo 27. 5. o 14.30 h: Praznov – Papradno, Košeca - H. Poruba, Prejta - D. Kočkovce, Tuchyňa – Streženice, Pružina – Lysá, Prečín – Bolešov, Sverepec – Visolaje.
24. kolo 3. 6. o 14.30 h: Papradno – Sverepec, Visolaje – Prečín, Bolešov – Pružina, Lysá –Tuchyňa, Streženice - Prejta, D. Kočkovce - Košeca, H. Poruba – Praznov.
25. kolo 10. 6. o 14.30 h: H. Poruba - Papradno, Praznov - D. Kočkovce, Košeca - Streženice, Prejta – Lysá, Tuchyňa – Bolešov, Pružina – Visolaje, Prečín – Sverepec.
26. kolo 17. 6. o 14.30 h: Papradno – Prečín, Sverepec – Pružina, Visolaje – Tuchyňa, Bolešov – Prejta, Lysá – Košeca, Streženice – Praznov, D. Kočkovce - H. Poruba.
2. trieda dorast
10. kolo 22. 4. o 13.30 h: M.Lednice – Pruské, Orlové – Lúky, Hatné – Zubák, Borčice –Podvažie, Brvnište – Horovce.
11. kolo 29. 4. o 13.30 h: Brvnište - M. Lednice, Horovce - Borčice, Podvažie - Hatné, Zubák – Orlové, Lúky – Pruské.
12. kolo 6. 5. o 14. h: M. Lednice – Lúky, Pruské - Zubák, Orlové - Podvažie, Hatné – Horovce, Borčice – Brvnište.
13. kolo 13. 5. o 14. h: Borčice - M. Lednice, Brvnište – Hatné, Horovce - Orlové, Podvažie –Pruské, Zubák - Lúky.
14. kolo 20. 5. o 14.30 h: M. Lednice – Zubák, Lúky – Podvažie, Pruské - Horovce, Orlové –Brvnište, Hatné – Borčice.
15. kolo 27. 5. o 14.30 h: Hatné - M. Lednice, Borčice – Orlové, Brvnište – Pruské, Horovce – Lúky, Podvažie – Zubák.
16. kolo 3. 6. o 14.30 h: M. Lednice - Podvažie, Zubák – Horovce, Lúky – Brvnište, Pruské –Borčice, Orlové – Hatné.
17. kolo 10. 6. o 14.30 h: Orlové - M. Lednice, Hatné – Pruské, Borčice – Lúky, Brvnište –Zubák, Horovce – Podvažie.
18. kolo 17. 6. o 14.30 h: M. Lednice – Horovce, Podvažie – Brvnište, Zubák – Borčice, Lúky - Hatné, Pruské – Orlové.
1. trieda starší žiaci
15. kolo 1. 4. o 10.30 h: Streženice – Papradno, Ladce – Mikušovce, H. Poruba - Prejta, Pov. Teplá – Orlové, Košeca – Bolešov, Pružina - Lúky, Kolačín - D. Kočkovce.
16. kolo 8. 4. o 10.30 h: Papradno – Kolačín, D. Kočkovce – Pružina, Lúky – Košeca, Bolešov - Pov. Teplá, Orlové - H. Poruba, Prejta – Ladce, Mikušovce – Streženice.
17. kolo 15. 4. o 10.30 h: Mikušovce – Papradno, Streženice – Prejta, Ladce – Orlové, H. Poruba - Bolešov, Pov. Teplá – Lúky, Košeca - D. Kočkovce, Pružina – Kolačín.
18. kolo 22. 4. o 10.30 h: Papradno - Pružina, Kolačín – Košeca, D. Kočkovce - Pov. Teplá, .Lúky - H. Poruba, Bolešov – Ladce, Orlové - Streženice, Prejta – Mikušovce.
19. kolo 29. 4. o 10.30 h: Prejta – Papradno, Mikušovce – Orlové, Streženice – Bolešov, Ladce – Lúky, H. Poruba - D. Kočkovce, Pov. Teplá - Kolačín, Košeca – Pružina.
20. kolo 6. 5. o 10.30 h: Papradno – Košeca, Pružina - Pov. Teplá, Kolačín - H. Poruba, D. Kočkovce – Ladce, Lúky – Streženice, Bolešov – Mikušovce, Orlové – Prejta.
21. kolo 13. 5. o 10.30 h: Orlové – Papradno, Prejta – Bolešov, Mikušovce – Lúky, Streženice - D. Kočkovce, Ladce – Kolačín, H. Poruba – Pružina, Pov. Teplá – Košeca.
22. kolo 20. 5. o 10.30 h: Papradno - Pov. Teplá, Košeca - H. Poruba, Pružina – Ladce, Kolačín – Streženice, D. Kočkovce – Mikušovce, Lúky – Prejta, Bolešov – Orlové.
23. kolo 27. 5. o 10.30 h: Bolešov - Papradno, Orlové – Lúky, Prejta - D. Kočkovce, Mikušovce – Kolačín, Streženice – Pružina, Ladce - Košeca, H. Poruba - Pov. Teplá.
24. kolo 3. 6. o 10.30 h: Papradno - H. Poruba, Pov. Teplá – Ladce, Košeca - Streženice, Pružina – Mikušovce, Kolačín – Prejta, D. Kočkovce – Orlové, Lúky – Bolešov.
25. kolo 10. 6. o 10.30 h: Lúky – Papradno, Bolešov - D. Kočkovce, Orlové – Kolačín, Prejta – Pružina, Mikušovce - Košeca, Streženice - Pov. Teplá, Ladce - H. Poruba.
26. kolo 17. 6. o 10.30 h: Papradno – Ladce, H. Poruba – Streženice, Pov. Teplá – Mikušovce, Košeca – Prejta, Pružina – Orlové, Kolačín – Bolešov, D. Kočkovce – Lúky.
2. trieda starší žiaci
15. kolo 1. 4. o 10.30 h: K. Podhradie - D. Mariková, Borčice – Stupné, Dulov - M. Lednice, Lysá má voľno, Jasenica – Šebešťanová, Prečín má voľno, Pruské - Udiča.
16. kolo 8. 4. o 10.30 h: D. Mariková – Pruské, Udiča má voľno, Prečín – Jasenica, Šebešťanová - Lysá, Dulov má voľno, M. Lednice – Borčice, Stupné - K. Podhradie.
17. kolo 15. 4. o 10.30 h: Stupné - D. Mariková, K. Podhradie - M. Lednice, Borčice majú voľno, Dulov – Šebešťanová, Lysá - Prečín, Jasenica – Udiča, Pruské má voľno.
18. kolo 22. 4. o 10.30 h: D. Mariková má voľno, Pruské - Jasenica, Udiča – Lysá, Prečín –Dulov, Šebešťanová - Borčice, K. Podhradie má voľno, M. Lednice – Stupné.
19. kolo 29. 4. o 10.30 h: M. Lednice - D. Mariková,, Stupné má voľno, K. Podhradie – Šebešťanová, Borčice - Prečín, Dulov – Udiča, Lysá – Pruské, Jasenica má voľno.
20. kolo 6. 5. o 10.30 h: D. Mariková – Jasenica, Lysá mí voľno, Pruské – Dulov, Udiča –Borčice, Prečín - K. Podhradie, Šebešťanová – Stupné, M. Lednice majú voľno.
21. kolo 13. 5. o 10.30 h: D. Mariková má voľno, M. Lednice – Šebešťanová, Stupné – Prečín, K. Podhradie – Udiča, Borčice – Pruské, Dulov má voľno, Lysá - Jasenica.
22. kolo 20. 5. o 10.30 h: D. Mariková – Lysá, Jasenica – Dulov, Borčice majú voľno, Pruské - K. Podhradie, Udiča - Stupné, Prečín - M. Lednice, Šebešťanová má voľno.
23. kolo 27. 5. o 10.30 h: Šebešťanová - D. Mariková, Prečín má voľno, M. Lednice – Udiča, Stupné - Pruské, K. Podhradie má voľno, Borčice - Jasenica, Dulov – Lysá.
24. kolo 3. 6. o 10.30 h: D. Mariková – Dulov, Lysá – Borčice, Jasenica - K. Podhradie, Stupné má voľno, Pruské - M. Lednice, Udiča má voľno, Prečín - Šebešťanová.
25. kolo 10. 6. o 10.30 h: Prečín - D. Mariková, Šebešťanová – Udiča, Pruské má voľno, M. Lednice majú voľno, Stupné - Jasenica, K. Podhradie – Lysá, Borčice – Dulov.
26. kolo 17. 6. o 10.30 h: D. Mariková – Borčice, Dulov - K. Podhradie, Lysá – Stupné, Jasenica - M. Lednice, Pruské – Šebešťanová, Udiča – Prečín.
1. trieda mladší žiaci
10. kolo 22. 4. o 10.30 h: Podmanín má voľno, Ladce - N. Dubnica, Brvnište – Košeca, L. Rovne - Pružina, Beluša – Ilava.
11. kolo 29. 4. o 10.30 h: Beluša má voľno, Ilava - L. Rovne, Pružina – Brvnište, Košeca –Ladce, N. Dubnica – Podmanín.
12. kolo 6. 5. o 10.30 h: N. Dubnica má voľno, Podmanín – Košeca, Ladce – Pružina, Brvnište – Ilava, L. Rovne – Beluša.
13. kolo 13. 5. o 10.30 h: L. Rovne majú voľno, Beluša – Brvnište, Ilava – Ladce, Pružina –Podmanín, Košeca - N. Dubnica.
14. kolo 20. 5. o 10.30 h: Košeca má voľno, N. Dubnica - Pružina, Podmanín – Ilava, Ladce – Beluša, Brvnište - L. Rovne.
15. kolo 27. 5. o 10.30 h: Brvnište má voľno, L. Rovne – Ladce, Beluša –Podmanín, Ilava - N. Dubnica, Pružina – Košeca.
16. kolo 3. 6. o 10.30 h: Pružina má voľno, Košeca – Ilava, N. Dubnica - Beluša, Podmanín -L. Rovne, Ladce – Brvnište.
17. kolo 10. 6. o 10.30 h: Ladce majú voľno, Brvnište – Podmanín, L. Rovne - N. Dubnica, Beluša - Košeca, Ilava – Pružina.
18. kolo 17. 6. o 10.30 h: Ilava má voľno, Pružina – Beluša, Košeca - L. Rovne, N. Dubnica –Brvnište, Podmanín - Ladce.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  2. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  3. Bývanie v meste predlžuje život
  4. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  5. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  6. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  7. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  8. Slovenská výskumníčka odhaľuje tajomstvá starovekého Egypta
  9. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  10. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  1. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
  2. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  3. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
  4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  5. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  6. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  7. Slovenská výskumníčka odhaľuje tajomstvá starovekého Egypta
  8. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  9. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  10. Bývanie v meste predlžuje život
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 28 694
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 19 199
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 13 305
  4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 11 739
  5. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 335
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 266
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 7 853
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 596
  9. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 475
  10. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 6 850
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Pribudlo ďalších 1 849˙pozitívne testovaných a 22 úmrtí

Laboratóriá vo štvrtok˙otestovali 10 928 vzoriek. Najviac pozitívnych prípadov pribudlo v Trenčianskom kraji.

ilustračné foto

FOTO: V Trenčianskom kraji pribudlo ďalších päť lavičkových pohľadníc s QR kódom

Bojnice, Trenčianske Teplice, Považská Bystrica, Beckov a Brezová pod Bradlom sú ďalšie miesta, kde Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Trenčín Región umiestnila originálne lavičkové pohľadnice.

Pohľadnicová lavička v Partizánskom.

Investície v meste zatiaľ pokračujú

Výpadok mestského rozpočtu je takmer 900 tisíc eur. Mesto má zámervyužiť podporu zo štátu. Pokračuje rekonštrukcia štadióna, dobrou správou je začiatok konania k výstavbe cyklotrasy.

Na štadióne aktuálne prebieha rozsiahla rekonštrukcia

Skromný hrdina z baráže o Euro. Šatka je v poľskom Lechu lídrom

Dostal šancu vo veľkom zápase a nesklamal. Dubnický odchovanec ĽUBOMÍR ŠATKA vytvoril vo finále baráže o futbalové ME stopérsku dvojičku s Milanom Škriniarom.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Tragická nehoda si vyžiadala jeden život

Pri nehode v meste Šaštín-Stráže jeden človek zomrel a traja sa zranili

Zranené dievča prežilo dva dni s vážnymi zraneniami pod holým nebom

Lučeneckí kriminalisti rýchlo vypátrali páchateľa otrasného činu

Už ste čítali?