Piatok, 17. september, 2021 | Meniny má OlympiaKrížovkyKrížovky

Futbal 4. liga 18. kolo

Pov. Bystrica – Chynorany 5:0 (3:0) Góly: 14., 76. a 77. Hrnčík, 21. a 36. Bednár, V prvom polčase mali domáci výraznú prevahu a už v 2. min J. Gáborík trafil brankára. V 14. min umiestnil Hrnčík center do siete a Raven vyhrával. Vzápätí F. Hedera po

Pov. Bystrica
– Chynorany 5:0 (3:0)
Góly: 14., 76. a 77. Hrnčík, 21. a 36. Bednár,
V prvom polčase mali domáci výraznú prevahu a už v 2. min J. Gáborík trafil brankára. V 14. min umiestnil Hrnčík center do siete a Raven vyhrával. Vzápätí F. Hedera podbehol ideálny center, no v 21. min prudkú prízemnú prihrávku J. Gáboríka poslal do brány Bednár – 2:0. J. Gáborík sa v 25. min prekľučkoval obranou, ale jeho strela skončila v bočnej sieti. Ranincov priamy kop z hranice šestnástky v 30. min s námahou vyrazil Gajdoš. O dve minúty zahodili šancu Hrnčík s J. Gáboríkom a polčasový stav na 3:0 upravil v 36. min Bednár, keď zmenil smer Ondričkovej strely. V 48. min J Gáborík obstrelil brankára, ktorému pomohla žrď. V 55. min Gajdoš zachránil v poslednej chvíli pred Hrnčíkom. J. Gáborík potom mieril nepresne a rovnako v 71. min. Hrnčík pridal štvrtý gól v 76. min po prihrávke J. Gáboríka a o minútu z uhla pridal aj piaty gól. Pred Bednárom zachránil so šťastím Magdolen a v 79. min Melicherík z päťky prekopol bránu. Jedinú strelu Chynorian, ktorú vyslal Hvišť v 85. min, vyrazil Bartek, Posledné slovo mal v 88. min Ondrička, ktorý napálil loptu do brvna.
P. BYSTRICA: Bartek – Pauer, Nemček, Ištok, Bednár, Ondrička, M. Hedera (Čelko), F. Hedera (Melicherík), Raninec (Valient), Hrnčík, J. Gáborík.
CHYNORANY: Gajdoš – Magdolen, Parkan, Mikula, Košťal, P. Maťavka (Boháčik), J. Maťavka, Oravec (Kozinka), Hvišť, Ondrejkovič, Košík. (šp)
N. Dubnica – Bošany
2:0 (2:0)
Góly: 7. a 35. Haviar.
Domáci sa od úvodu zahryzli do suseda v tabuľke a v 2. min Tvrdík kryl strelu R. Šukalu. V 7. min Haviar hlavou dal gól a bolo 1:0. Taktovku držali domáci pevne v rukách a v 35. min zvýšil Haviar znova hlavou na 2:0. Od začiatku druhej časti Novodubničania naďalej útočili a súper sa nedostával k ich bráne. Tlak MFK pokračoval, ale z množstva už jeho hráči nepremenili ani jedinú, ale napriek tomu zaslúžene vyhrali.
N. DUBNICA: Múčka – Malovec, Gramblička, Štiffel, Dohál (Nosický), Beňo, Batla, Haviar, Ruman, R. Šukala, Maník.
BOŠANY: Tvrdík – Kapusta, Jamrich, Kontúr, Kalamár, Taraba (Vrábel), Kostolný, Latka (Turček), Ambróz, Husár (Guniš), Šesták. (duš)
Ďalšie výsledky: Skalica – T. Stankovce 2:2 (1:1), 24. a 62. Bajan - 19. Poruban, 89. Mikula, Hrnčiarovce – V. Kostoľany 6:1 (1:1), 19., 75. a 90 +Heteš, 53. Kitta (11 m), 57. Kurinec, 72. Minčič – 23. Lužák (11 m), Senica – Tovarníky 3:0 (1:0), Sekáč, Varga, Starych, Kanianka – Častkovce 2:2 (0:1), 58. Hvolka, 80. Kurbel – 20. Madro, 48. Kostelan, Mýtna N. Ves – N. Pravno 1:0 (1:0), 45. Koprda, Šimonovany – Solčany 1:3 (0:1), Svorad - Soboňa, L. Michalík, M. Michalík.
1. P. Bystrica 18 16 2 0 55:7 50 2. Mýtna N. Ves 18 14 2 2 46:15 44 3. T. Stankovce 18 13 2 3 48:14 41 4. Častkovce 18 11 3 4 54:30 36
5. Solčany 18 10 3 5 37:26 33
6. Skalica 18 9 4 5 34:19 31
7. Kanianka 18 9 2 7 43:26 29
8. Hrnčiarovce 18 9 2 7 30:25 29
9. Bošany 18 7 0 11 28:32 21
10. Chynorany 18 6 3 9 25:45 21
11. N. Dubnica 18 6 2 10 28:35 20
12. N. Pravno 18 6 1 11 34:47 19