Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 2. 4. do 8. 4. 2007

Baran Barani sa pod vplyvom Marsu snažia získať čo najviac výhod v podnikaní. Aj zamestnaní sa chcú ukázať v čo najlepšom svetle, ba hľadajú možnosti, ktoré by im pomohli sa uplatniť aj v niečom novom. Nezamestnaným Baranom je tiež jasné, že potrebujú čí

Baran
Barani sa pod vplyvom Marsu snažia získať čo najviac výhod v podnikaní. Aj zamestnaní sa chcú ukázať v čo najlepšom svetle, ba hľadajú možnosti, ktoré by im pomohli sa uplatniť aj v niečom novom. Nezamestnaným Baranom je tiež jasné, že potrebujú čím viac aktivít, aby sa im aspoň niečo podarilo zmeniť na ich spôsobe života. Je teda úplne jasné, že len ak niečo budete robiť, môžete rátať so zmenami. Vaše jednanie by však malo zodpovedať vaším zámerom - ak budete vyhľadávať spory, hádať sa pre maličkosti, iste sa vám nepodarí nič doriešiť k vašej spokojnosti. Uznajte, že po dobrom to ide ľahšie a nedajte sa vyprovokovať. Využite naplno vplyv vašej vládnucej planéty a sami v sebe prebuďte to vaše lepšie JA.
Býk
Býkom sa nedarí, najmä ich zdravie vynecháva, akosi sa nedokážu do ničoho vložiť naplno celým srdcom. Ako by sa to aj dalo, keď je vaše srdce plné pochybností, trápia vás rôzne nedorozumenia a nedokážete sa nijako sústrediť na iné, ako súkromné starosti. Lenže tie práve teraz nevyriešite, a tak by bolo skutočne lepšie dať na prvé miesto prácu, podnikanie, obchody alebo cesty, proste to, čo vás živí. Vaši blízki sa musia od vás odpútať, nechajte im viac času na premýšľanie a vyčkajte na ich stanovisko. Ak budete rešpektovať vy ich, aj oni budú rešpektovať vás – aj vaše chyby, ale ocenia aj vaše dobré stránky. Nebuďte tvrdohlaví a nechajte všetkým okolo dostatok času a priestoru.
Blíženci
Blíženci sa môžu tešiť na rôzne príjemné udalosti. Majú síce za sebou jednu nepríjemnú skúsenosť, ktorá im ukázala, ako ľahko sa môže všetko zmeniť k horšiemu, no oni sami sa nemusia obávať. Mladším Blížencom sa podarí napraviť jeden problém v láske, ktorý spôsobili svojou nerozhodnosťou. Konečne ste sa dostali k tomu, že ste popremýšľali nad sebou a svojím správaním. Teraz je najvyšší čas na to, aby ste ukázali, že to so svojou zmenou myslíte vážne. Starším z vás hrozia dva vážne zdravotné problémy, nesnažte sa ich zľahčovať, ale riešte to, čo vás bude trápiť, inak sa vám to celkom vykmne z rúk a vy strávite viac času v nemocnici, ako na iných miestach – to by nebolo ani trochu vhodné, keď si uvedomíte, koľko toho máte vybaviť.
Rak
Raci sa nevedia upokojiť, ich zámery im vôbec nevychádzajú, a to ich neuveriteľne hnevá. Akoby sa všetko okolo nich proti nim spiklo. Lenže v tomto prípade nie ste vôbec vy na vine, skôr ide o problémy, ktoré spôsobili iní. Vy len znášate dôsledky, tak si to nenechajte pre seba. Presvedčte ostatných, aký podiel viny máte na danej situácii, či už ide o súkromie alebo o prácu, pretože len tak sa môžete dočkať pochopenia a riešenia. V láske sa bude dariť viac mladším ako starším, najmä ak si vstúpia do svedomia a začnú sa aspoň trochu prispôsobovať a zvažovať to, o čo ich partneri žiadajú už dlhší čas. Ak chcete mať fungujúci vzťah, tak by ste sa oňho mali aj starať, nie? Tak sa do toho pusťte, inak sa dočkáte radikálneho ukončenia.
Lev
Dobre viete, že sami vaše plány nezvládnete uskutočniť. Je pre vás problém sústrediť sa na všetko dôkladne, nevidíte to, čo je dôležité, stále sa vám niečo kamsi stratí, nie ste vôbec v takom rozpoložení, ako si vaša situácia vyžaduje. Preto sa spoľahnite na znamenia Rýb alebo Vodnára, oni vám pomôžu získať späť vašu sebaistotu. Podobne by to malo byť aj vo vašom súkromí, ak len nechcete ťahať za kratší koniec – požiadajte o pomoc niekoho z vašich príbuzných, nesnažte sa všetko zvládnuť sami. Mnohí z vás sa cítia oslabene, zdravie im neslúži tak, ako by malo a ako by potrebovali, takže bude lepšie, ak sa začnete venovať sami sebe a ostatné záležitosti necháte ísť svojím vlastným tempom. Bude to tak nakoniec výhodnejšie, než sa nútiť do niečoho, čo sa nakoniec môže skončiť fiaskom.
Panna
Pannám tento týždeň ponúka relax. Využijete to? Vy ťažko. Pre vás je oddych stratou času, vy musíte byť aktívne a aj na dovolenke si hľadáte niečo produktívne. Ale uvedomte si, že aj zmena miesta, stretávanie nových ľudí, môže byť pre vás výzvou a nemusí to byť pre vás žiadna strata, práve naopak. Mladším Pannám by sa vo voľnom čase mohla ponúknuť aj možnosť na nový vzťah, ak by sa odhodlali trochu mierniť svoje partnerské nároky. Staršie Panny by sa zase mohli zamilovať do starej lásky, ktorú stretnú na rovnakom mieste, ako prvý raz. Čo keby ste trošku dbali na znamenia a nechali sa viesť osudom? Iste by to bolo ľahšie, ako neustály boj o každý úspech.
Váhy
Váhy sa po úmornom boji za svoju pravdu môžu konečne upokojiť. Mars im pomáha po každej stránke a oni sa dokážu pozbierať z problémov, ktoré im ľudia z ich okolia v nedávnej minulosti spôsobili. Darmo, vy ste veľmi citliví na intrigy, klebety, uprednostňovanie známych - aj keď si to nechcete pripustiť. Nie je pre vás ľahké zmieriť sa s tým, že vaši kolegovia či nadriadení nie sú k vám úprimní, že vás klamú a sú v podstate vašimi nepriateľmi. Ale je to tak a čím skôr si to uvedomíte, tým skôr môžete upraviť svoje naivné očakávania a nekomplikovať si život ešte viac. Podnikajúce Váhy sa dočkajú niekoľkých telefonátov, ktoré ich najprv zaskočia, ale potom si uvedomia ich finančný dosah a budú spokojné.
Škorpión
Škorpiónom sa síce vydaria dva obchody, získajú aj skvelé kontrakty, budú mať väčšie finančné príjmy, no ani tak sa nebudú cítiť dobre – im teraz viac záleží na medziľudských vzťahoch. No, ale tie ste zamotali, ublížili ste mnohým svojim známym, aj priateľom, nie je teda ľahké nadviazať na pretrhnuté nitky. Mali by ste sa však snažiť, inak sa za vás rýchlo nájde náhrada – to, čo ste vy ponúkali, môžu vaši priatelia nájsť aj u niekoho iného. Rovnako rýchly by ste mali byť aj v práci, keď ste zamestnaní – nič nie je isté, ani trvalé, aj vaša pracovná pozícia sa môže raz dva stratiť kdesi v nedohľadne. Najmä, ak si vaši kolegovia uvedomia, že nie ste takí spoľahliví a dôveryhodní!
Strelec
O vás nie je možné pochybovať – isto iste uspejete. Zakaždým sa dostanete do užšieho výberu, ak ide o konkurz, alebo získate podporu pre váš projekt, či nájdete správne riešenie vážneho problému – nič nie je pre vás ani nemožné, ani neprekonateľné. Iba láska a city – to je pre vás oblasť, kde sa spoliehate na intuíciu a tá vám občas radí zle. Tak tomu bude aj tento týždeň – vy síce budete snívať o spoločnej budúcnosti, ale váš vyvolený či vyvolená budú mať na všetko celkom odlišné názory. Ak nedokážete zladiť ich a vaše, nakoniec sa dočkáte odcudzenia, odvrátia sa od vás a prežijete sklamanie. No môžete tomu predísť, ak budete počúvať, o čo vlastne každému ide, čo kto potrebuje a vyžaduje a najmä, či vy ste ochotní sa niečoho definitívne vzdať.
Kozorožec
Kozorožci by sa mohli v najbližších dňoch zamerať sami na seba. Iste, vy dobre viete, čo je pre ostatných najlepšie, ale sami seba často ignorujete. Pritom viete byť tvrdohlaví a presadzovať vaše názory za každú cenu. No znovu zabúdate sami na seba. Čo tak trochu si upratať sami v sebe? Nie je to lepšie, ako keby ste stále hľadali chyby vo svojom okolí? Možno nechcete vidieť jednoduché pravdy, aj keď práve tie najľahšie hovoríte iným. Skúste byť úprimní aj sami k sebe a potom môžete pokojne kritizovať všetkých okolo seba. Starším Kozorožcom nie je celkom jasné, kde urobili jednu zásadnú chybu a prečo za ňu musia teraz platiť. Mali by ste sa obrátiť na svojich priateľov, predsa len oni majú ten správny odstup od toho, čo sa stalo a môžu lepšie zhodnotiť vaše pozície.
Vodnár
Vodnári konečne dávajú svojim blízkym dostatočne najavo, čo vlastne chcú a ak nedôjde ku zmene, bude to u nich vyzerať ako na bojovom poli. Máte však všetky dôvody na to, aby ste zaútočili, tak sa nenechajte zase niekým oklamať alebo učičíkať. Vaše požiadavky by mali byť akceptované, ak nie, potom je už len jedna možnosť, radikálne riešenie. Uvedomte si, že ak budete ustupovať, nevydržíte to a potom sa s vami aj tak nebude počítať - to platí aj pre rodinu, aj pre prácu a celkovo vašu kariéru. Bez bojovnosti sa nedá postupovať vpred, je to síce pre mnohých z vás ťažké, ale najmä starší by si to už mali uvedomiť, prijať a začať hrať hru podľa práve platných pravidiel. Aj keď vám sa vôbec nepáčia, je to teraz jediná možnosť, ako nestratiť to, na čom vám záleží.
Ryby
Ryby potrebujú poradiť a vhodná príležitosť príde náhle, nečakane - neváhajte, rátajte však aj s prípadnými nepríjemnými pravdami. Pýtate sa totiž na veci, ktoré nie sú jednoduché, no je jasné, že sa o nich musí hovoriť. Podnikajúcim Rybám by takisto pomohla jedna rada, tak by si ju mali pýtať. Všeobecne tento týždeň bude o otázkach a odpovediach, položených, aj zodpovedaných, preto sa nesnažte vyhýbať sa stretnutiam s ľuďmi. Je správne, že ste zvedaví, ale aj sami informujte ostatných. Komunikácia a výmena informácií by mala byť obojsmerná, inak sa zase zamotáte do podozrení, ktoré budú založené na nesprávnom úsudku, či už vašom, alebo ľudí okolo vás. Vaša povaha je dosť uzavretá, neviete sa prejaviť vždy tak, ako by bolo vhodné, práve preto sa ľudia vo vašej blízkosti občas cítia neisto.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
 2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
 3. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
 4. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
 5. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
 6. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
 7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
 8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
 9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
 10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
 1. Duálnu prax v dm nahradilo počas pandémie online vzdelávanie
 2. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
 3. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
 4. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
 5. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
 6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
 7. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
 8. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
 9. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
 10. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
 1. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 20 526
 2. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 18 114
 3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 15 342
 4. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 13 045
 5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 679
 6. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 662
 7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 522
 8. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 11 469
 9. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 702
 10. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 453
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

MY PLUS: Pokojne zostaňte doma, náš týždenník MY si teraz prelistujete už aj online

23 regionálnych titulov MY a niekoľkoročný archív online plus odomknutý exkluzívny obsah na 27 weboch MY - to je MY PLUS.

V nedeľu pribudlo cez 1300 nakazených, takmer 140 v Trenčianskom kraji

Na Slovensku pribudlo v nedeľu 1312 nakazených z 6175 testovaných. Potvrdili ďalšie úmrtia.

ilustračné foto

AKTUÁLNE: Mesto pomáha pripravovať celoplošné testovanie

Vojaci prišli obhliadnuť navrhované odberné miesta. Mesto ponúka všetku súčinnosť. Zamestnanci sa venujú pomoci vojakom.

GALÉRIA: Armáda prišla do mesta pripraviť testovanie

Dnes predpoludním sa na mestskom úrade v Považskej Bystrici stretli armáda s vedením mesta. Pripravujú celoplošné testovanie.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?