Štvrtok, 23. september, 2021 | Meniny má ZdenkaKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 2. 4. do 8. 4. 2007

Baran Barani sa pod vplyvom Marsu snažia získať čo najviac výhod v podnikaní. Aj zamestnaní sa chcú ukázať v čo najlepšom svetle, ba hľadajú možnosti, ktoré by im pomohli sa uplatniť aj v niečom novom. Nezamestnaným Baranom je tiež jasné, že potrebujú čí

Baran
Barani sa pod vplyvom Marsu snažia získať čo najviac výhod v podnikaní. Aj zamestnaní sa chcú ukázať v čo najlepšom svetle, ba hľadajú možnosti, ktoré by im pomohli sa uplatniť aj v niečom novom. Nezamestnaným Baranom je tiež jasné, že potrebujú čím viac aktivít, aby sa im aspoň niečo podarilo zmeniť na ich spôsobe života. Je teda úplne jasné, že len ak niečo budete robiť, môžete rátať so zmenami. Vaše jednanie by však malo zodpovedať vaším zámerom - ak budete vyhľadávať spory, hádať sa pre maličkosti, iste sa vám nepodarí nič doriešiť k vašej spokojnosti. Uznajte, že po dobrom to ide ľahšie a nedajte sa vyprovokovať. Využite naplno vplyv vašej vládnucej planéty a sami v sebe prebuďte to vaše lepšie JA.
Býk
Býkom sa nedarí, najmä ich zdravie vynecháva, akosi sa nedokážu do ničoho vložiť naplno celým srdcom. Ako by sa to aj dalo, keď je vaše srdce plné pochybností, trápia vás rôzne nedorozumenia a nedokážete sa nijako sústrediť na iné, ako súkromné starosti. Lenže tie práve teraz nevyriešite, a tak by bolo skutočne lepšie dať na prvé miesto prácu, podnikanie, obchody alebo cesty, proste to, čo vás živí. Vaši blízki sa musia od vás odpútať, nechajte im viac času na premýšľanie a vyčkajte na ich stanovisko. Ak budete rešpektovať vy ich, aj oni budú rešpektovať vás – aj vaše chyby, ale ocenia aj vaše dobré stránky. Nebuďte tvrdohlaví a nechajte všetkým okolo dostatok času a priestoru.
Blíženci
Blíženci sa môžu tešiť na rôzne príjemné udalosti. Majú síce za sebou jednu nepríjemnú skúsenosť, ktorá im ukázala, ako ľahko sa môže všetko zmeniť k horšiemu, no oni sami sa nemusia obávať. Mladším Blížencom sa podarí napraviť jeden problém v láske, ktorý spôsobili svojou nerozhodnosťou. Konečne ste sa dostali k tomu, že ste popremýšľali nad sebou a svojím správaním. Teraz je najvyšší čas na to, aby ste ukázali, že to so svojou zmenou myslíte vážne. Starším z vás hrozia dva vážne zdravotné problémy, nesnažte sa ich zľahčovať, ale riešte to, čo vás bude trápiť, inak sa vám to celkom vykmne z rúk a vy strávite viac času v nemocnici, ako na iných miestach – to by nebolo ani trochu vhodné, keď si uvedomíte, koľko toho máte vybaviť.
Rak
Raci sa nevedia upokojiť, ich zámery im vôbec nevychádzajú, a to ich neuveriteľne hnevá. Akoby sa všetko okolo nich proti nim spiklo. Lenže v tomto prípade nie ste vôbec vy na vine, skôr ide o problémy, ktoré spôsobili iní. Vy len znášate dôsledky, tak si to nenechajte pre seba. Presvedčte ostatných, aký podiel viny máte na danej situácii, či už ide o súkromie alebo o prácu, pretože len tak sa môžete dočkať pochopenia a riešenia. V láske sa bude dariť viac mladším ako starším, najmä ak si vstúpia do svedomia a začnú sa aspoň trochu prispôsobovať a zvažovať to, o čo ich partneri žiadajú už dlhší čas. Ak chcete mať fungujúci vzťah, tak by ste sa oňho mali aj starať, nie? Tak sa do toho pusťte, inak sa dočkáte radikálneho ukončenia.
Lev
Dobre viete, že sami vaše plány nezvládnete uskutočniť. Je pre vás problém sústrediť sa na všetko dôkladne, nevidíte to, čo je dôležité, stále sa vám niečo kamsi stratí, nie ste vôbec v takom rozpoložení, ako si vaša situácia vyžaduje. Preto sa spoľahnite na znamenia Rýb alebo Vodnára, oni vám pomôžu získať späť vašu sebaistotu. Podobne by to malo byť aj vo vašom súkromí, ak len nechcete ťahať za kratší koniec – požiadajte o pomoc niekoho z vašich príbuzných, nesnažte sa všetko zvládnuť sami. Mnohí z vás sa cítia oslabene, zdravie im neslúži tak, ako by malo a ako by potrebovali, takže bude lepšie, ak sa začnete venovať sami sebe a ostatné záležitosti necháte ísť svojím vlastným tempom. Bude to tak nakoniec výhodnejšie, než sa nútiť do niečoho, čo sa nakoniec môže skončiť fiaskom.
Panna
Pannám tento týždeň ponúka relax. Využijete to? Vy ťažko. Pre vás je oddych stratou času, vy musíte byť aktívne a aj na dovolenke si hľadáte niečo produktívne. Ale uvedomte si, že aj zmena miesta, stretávanie nových ľudí, môže byť pre vás výzvou a nemusí to byť pre vás žiadna strata, práve naopak. Mladším Pannám by sa vo voľnom čase mohla ponúknuť aj možnosť na nový vzťah, ak by sa odhodlali trochu mierniť svoje partnerské nároky. Staršie Panny by sa zase mohli zamilovať do starej lásky, ktorú stretnú na rovnakom mieste, ako prvý raz. Čo keby ste trošku dbali na znamenia a nechali sa viesť osudom? Iste by to bolo ľahšie, ako neustály boj o každý úspech.
Váhy
Váhy sa po úmornom boji za svoju pravdu môžu konečne upokojiť. Mars im pomáha po každej stránke a oni sa dokážu pozbierať z problémov, ktoré im ľudia z ich okolia v nedávnej minulosti spôsobili. Darmo, vy ste veľmi citliví na intrigy, klebety, uprednostňovanie známych - aj keď si to nechcete pripustiť. Nie je pre vás ľahké zmieriť sa s tým, že vaši kolegovia či nadriadení nie sú k vám úprimní, že vás klamú a sú v podstate vašimi nepriateľmi. Ale je to tak a čím skôr si to uvedomíte, tým skôr môžete upraviť svoje naivné očakávania a nekomplikovať si život ešte viac. Podnikajúce Váhy sa dočkajú niekoľkých telefonátov, ktoré ich najprv zaskočia, ale potom si uvedomia ich finančný dosah a budú spokojné.
Škorpión
Škorpiónom sa síce vydaria dva obchody, získajú aj skvelé kontrakty, budú mať väčšie finančné príjmy, no ani tak sa nebudú cítiť dobre – im teraz viac záleží na medziľudských vzťahoch. No, ale tie ste zamotali, ublížili ste mnohým svojim známym, aj priateľom, nie je teda ľahké nadviazať na pretrhnuté nitky. Mali by ste sa však snažiť, inak sa za vás rýchlo nájde náhrada – to, čo ste vy ponúkali, môžu vaši priatelia nájsť aj u niekoho iného. Rovnako rýchly by ste mali byť aj v práci, keď ste zamestnaní – nič nie je isté, ani trvalé, aj vaša pracovná pozícia sa môže raz dva stratiť kdesi v nedohľadne. Najmä, ak si vaši kolegovia uvedomia, že nie ste takí spoľahliví a dôveryhodní!
Strelec
O vás nie je možné pochybovať – isto iste uspejete. Zakaždým sa dostanete do užšieho výberu, ak ide o konkurz, alebo získate podporu pre váš projekt, či nájdete správne riešenie vážneho problému – nič nie je pre vás ani nemožné, ani neprekonateľné. Iba láska a city – to je pre vás oblasť, kde sa spoliehate na intuíciu a tá vám občas radí zle. Tak tomu bude aj tento týždeň – vy síce budete snívať o spoločnej budúcnosti, ale váš vyvolený či vyvolená budú mať na všetko celkom odlišné názory. Ak nedokážete zladiť ich a vaše, nakoniec sa dočkáte odcudzenia, odvrátia sa od vás a prežijete sklamanie. No môžete tomu predísť, ak budete počúvať, o čo vlastne každému ide, čo kto potrebuje a vyžaduje a najmä, či vy ste ochotní sa niečoho definitívne vzdať.
Kozorožec
Kozorožci by sa mohli v najbližších dňoch zamerať sami na seba. Iste, vy dobre viete, čo je pre ostatných najlepšie, ale sami seba často ignorujete. Pritom viete byť tvrdohlaví a presadzovať vaše názory za každú cenu. No znovu zabúdate sami na seba. Čo tak trochu si upratať sami v sebe? Nie je to lepšie, ako keby ste stále hľadali chyby vo svojom okolí? Možno nechcete vidieť jednoduché pravdy, aj keď práve tie najľahšie hovoríte iným. Skúste byť úprimní aj sami k sebe a potom môžete pokojne kritizovať všetkých okolo seba. Starším Kozorožcom nie je celkom jasné, kde urobili jednu zásadnú chybu a prečo za ňu musia teraz platiť. Mali by ste sa obrátiť na svojich priateľov, predsa len oni majú ten správny odstup od toho, čo sa stalo a môžu lepšie zhodnotiť vaše pozície.
Vodnár
Vodnári konečne dávajú svojim blízkym dostatočne najavo, čo vlastne chcú a ak nedôjde ku zmene, bude to u nich vyzerať ako na bojovom poli. Máte však všetky dôvody na to, aby ste zaútočili, tak sa nenechajte zase niekým oklamať alebo učičíkať. Vaše požiadavky by mali byť akceptované, ak nie, potom je už len jedna možnosť, radikálne riešenie. Uvedomte si, že ak budete ustupovať, nevydržíte to a potom sa s vami aj tak nebude počítať - to platí aj pre rodinu, aj pre prácu a celkovo vašu kariéru. Bez bojovnosti sa nedá postupovať vpred, je to síce pre mnohých z vás ťažké, ale najmä starší by si to už mali uvedomiť, prijať a začať hrať hru podľa práve platných pravidiel. Aj keď vám sa vôbec nepáčia, je to teraz jediná možnosť, ako nestratiť to, na čom vám záleží.
Ryby
Ryby potrebujú poradiť a vhodná príležitosť príde náhle, nečakane - neváhajte, rátajte však aj s prípadnými nepríjemnými pravdami. Pýtate sa totiž na veci, ktoré nie sú jednoduché, no je jasné, že sa o nich musí hovoriť. Podnikajúcim Rybám by takisto pomohla jedna rada, tak by si ju mali pýtať. Všeobecne tento týždeň bude o otázkach a odpovediach, položených, aj zodpovedaných, preto sa nesnažte vyhýbať sa stretnutiam s ľuďmi. Je správne, že ste zvedaví, ale aj sami informujte ostatných. Komunikácia a výmena informácií by mala byť obojsmerná, inak sa zase zamotáte do podozrení, ktoré budú založené na nesprávnom úsudku, či už vašom, alebo ľudí okolo vás. Vaša povaha je dosť uzavretá, neviete sa prejaviť vždy tak, ako by bolo vhodné, práve preto sa ľudia vo vašej blízkosti občas cítia neisto.

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

 1. "Je to dravec!" Priznáva šéfkuchár Michal Konrád
 2. Môžu byť kancelárie pripravené na budúcnosť?
 3. Potrebujeme poďakovať vzorom. Preto rozbiehame novú biznis cenu
 4. Varujú pred púštnymi búrkami v Dubaji
 5. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
 6. Nová certifikovaná káva na vašich obľúbených čerpacích staniciac
 7. Prišli škrečky a Dedoles počíta tržby na desiatky miliónov
 8. Jablone prekonali očakávania. O bývanie v Bytči je veľký záujem
 9. K online predplatnému teraz získate DIGI GO na 6 mesiacov zdarma
 10. Znalec slovenského brandy
 1. Spravte si zásoby zdravia
 2. Stropný zdvihák zlepší život všetkým imobilným ľuďom
 3. Nevedomosť poslancov opäť zhorší podmienky pre zamestnancov
 4. Zázračné účinky Arónie na zdravie
 5. Na ropnej plošine sa len pracuje a spí
 6. Potrebujeme poďakovať vzorom. Preto rozbiehame novú biznis cenu
 7. Prišli škrečky a Dedoles počíta tržby na desiatky miliónov
 8. Varujú pred púštnymi búrkami v Dubaji
 9. Jablone prekonali očakávania. O bývanie v Bytči je veľký záujem
 10. K online predplatnému teraz získate DIGI GO na 6 mesiacov zdarma
 1. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 10 191
 2. Slovenský orloj – svetová atrakcia 5 468
 3. Ako môžu fajčiari pomôcť prírode? Úplne jednoducho 4 299
 4. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 3 761
 5. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 3 646
 6. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im? 3 101
 7. Zateplenie strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 2 639
 8. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 2 286
 9. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty 2 278
 10. "Je to dravec!" Priznáva šéfkuchár Michal Konrád 2 239

Blogy SME

 1. Symptomedica: Divertikuly hrubého čreva má v pokročilom veku 50% populácie.
 2. Alžbeta Szomolaiová: Hrad Divín
 3. Patrik Tulinský: § 353 TZ - Ohrozenie dôvernej skutočnosti a vyhradenej skutočnosti. Z čoho boli obvinení Monika Tódová a Konštantín Čikovský
 4. Ján Valchár: Horúčka, s ktorou nič nerobíme, vedie...k článku Renáty Zelnej
 5. Jozef Javurek: Ako sme našli Budzogáň
 6. Inštitút strategických politík: Koniec iránskej izolácie vďaka pripojeniu Teheránu k Šanghajskej organizácii spolupráce
 7. Tupou Ceruzou: 3. vlna
 8. Martin Dorčák: Náhradná výhra pre Zuzanu áno, pre záchranára v službe nie
 1. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí 25 764
 2. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič. 17 236
 3. Dušan Koniar: Ostávajú možno dva mesiace 8 946
 4. Stanislav Martinčko: Zatýkanie za spevu pápežskej hymny !! 6 074
 5. Martin Dorčák: DPH podľa Remišovej 5 620
 6. Peter Chudý: Vyšetrovateľov NAKA treba umlčať a naordinovať im leopoldovskú diétu alebo ako nevinný človek môže skončiť za mrežami 4 401
 7. Marek Mačuha: Boris Kollár preráža dno 3 756
 8. Pavel Dvořák: Ako ma zmenilo desať rokov v Číne 3 564
 1. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 3. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 4. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 5. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
 6. Karolína Farská: Dva rozdielne protesty za slobodu
 7. Adam Valček: Neexistujúca kancelária aj termín. Výpovede proti Výbohovi nesedia
 8. Pavol Koprda: Očkovacia lotéria: Čo môže priniesť a kde sú jej úskalia? Pohľad cez dáta, teóriu hier a hazardné hry
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Fyzická odolnosť, zdatnosť a celkovo fyzické zdravie sa postupne vyvíjajú už od útleho veku, preto je dôležité včasné podchytenie nesprávnych návykov a nastavenie správnej terapie, ktorá ich odstráni.


2 h

Záchranári z Rescue Považie usporiadali uplynulý víkend metodicko-taktické cvičenie, zamerané na záchranu osôb. Zúčastnili sa ho potápači, horolezci a psovodi.


2 h

Účelové cvičenie v prírode prispôsobili v Domaniži premnoženému medveďovi. Spolupráca so zložkami, ktoré si prizvali, bola na výbornú.


6 h

Erik prezradil aj to, ako si neoficiálne musel zabezpečiť účasť na olympiáde.


7 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Nad Horehroním sa už Nízke Tatry belejú.


20 h

Situácia sa zhoršuje, v nemocnici sú zakázané návštevy, výnimkou sú ťažko chorí pacienti.


22. sep

Nitriansky kraj od 27. septembra očervenie.


24 h

Podľa nemocnice ide o jediný a zatiaľ najbezpečnejší spôsob následnej identifikácie pacienta.


TASR 22. sep

Blogy SME

 1. Symptomedica: Divertikuly hrubého čreva má v pokročilom veku 50% populácie.
 2. Alžbeta Szomolaiová: Hrad Divín
 3. Patrik Tulinský: § 353 TZ - Ohrozenie dôvernej skutočnosti a vyhradenej skutočnosti. Z čoho boli obvinení Monika Tódová a Konštantín Čikovský
 4. Ján Valchár: Horúčka, s ktorou nič nerobíme, vedie...k článku Renáty Zelnej
 5. Jozef Javurek: Ako sme našli Budzogáň
 6. Inštitút strategických politík: Koniec iránskej izolácie vďaka pripojeniu Teheránu k Šanghajskej organizácii spolupráce
 7. Tupou Ceruzou: 3. vlna
 8. Martin Dorčák: Náhradná výhra pre Zuzanu áno, pre záchranára v službe nie
 1. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí 25 764
 2. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič. 17 236
 3. Dušan Koniar: Ostávajú možno dva mesiace 8 946
 4. Stanislav Martinčko: Zatýkanie za spevu pápežskej hymny !! 6 074
 5. Martin Dorčák: DPH podľa Remišovej 5 620
 6. Peter Chudý: Vyšetrovateľov NAKA treba umlčať a naordinovať im leopoldovskú diétu alebo ako nevinný človek môže skončiť za mrežami 4 401
 7. Marek Mačuha: Boris Kollár preráža dno 3 756
 8. Pavel Dvořák: Ako ma zmenilo desať rokov v Číne 3 564
 1. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 3. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 4. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 5. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
 6. Karolína Farská: Dva rozdielne protesty za slobodu
 7. Adam Valček: Neexistujúca kancelária aj termín. Výpovede proti Výbohovi nesedia
 8. Pavol Koprda: Očkovacia lotéria: Čo môže priniesť a kde sú jej úskalia? Pohľad cez dáta, teóriu hier a hazardné hry

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu