Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 9. 4. do 15. 4. 2007

Baran Baranom sa vplyv Marsu vypláca. Darí sa im najmä v ekonomických podujatiach, v politike či v investíciách. Nemali by sa veľmi venovať láske, pretože akékoľvek rozptýlenia by ich prišli draho. Radšej svoju pozornosť venujte práci a podnikaniu, inves

Baran
Baranom sa vplyv Marsu vypláca. Darí sa im najmä v ekonomických podujatiach, v politike či v investíciách. Nemali by sa veľmi venovať láske, pretože akékoľvek rozptýlenia by ich prišli draho. Radšej svoju pozornosť venujte práci a podnikaniu, investujte do svojho pracovného života. V láske sa vám nebude dariť a iba by ste zbytočne narúšali to, čo je v poriadku. Ženy sú síce o trošku úspešnejšie a budú mať pracovný a ľúbostný život v rovnováhe, ale ani ony by nemali zbytočne riskovať a púšťať sa do nejakých radikálnych riešení, či závažných rozhovorov. Radšej menej ako viac, to by malo byť vaše heslo, potrebujete sa mierne rozhýbať, nie prudko a aj to len v tom, čo vás rozvíja a nie čo vás brzdí.
Býk
Tento týždeň sa na vás šťastie usmeje, aj keď ešte stále nie je všetko tak, ako by ste si priali. Máte teraz pocit, že sa okolo vás kopia problémy, nedorozumenia a ťažkosti, ktoré sa predtým kdesi strácali a vy ste o nich nevedeli, či skôr nechceli vedieť. Mladší z vás by mali byť opatrnejší a dať si poradiť, ak narazia na niečo, čomu nebudú rozumieť, a to nielen pokiaľ pôjde o prácu, ale aj pokiaľ pôjde o súkromie. Ťažko nájdete len tak – bez námahy ten správny kompromis. Starším Býkom ponúkne jeden ich známy zaujímavý projekt, nemali by sa nechať ovplyvniť jeho nejasnosťou, ide o dobrú vec. Bez toho, aby ste sa poradili aj s inými ľuďmi sa však k ničomu podstatnému nezaväzujte.
Blíženci
Blíženci sa snažia o to, aby medzi nimi a ich blízkymi zavládol konečne súlad. Využite na to víkend, bude to pre vás vhodný čas na dlhšie rozhovory a aj na výlety, ak sa zmierite. Nemali by ste byť stále v uzavretých priestoroch, je potrebné, aby ste rozprúdili energiu v sebe, nie je ľahké mať potrebný rozhľad, keď ste stále niečím a niekým ohraničení. Najmä mladším Blížencom by pomohlo, ak by sa vybrali niekam mimo obvyklé miesta a našli si čas na premýšľanie. Podnikajúci by sa zase nemali nechať prehovoriť na nejaké pracovné „fušky“, aj oni by si mali dopriať oddych. Týždeň vám aj tak neprinesie žiadne výrazné zmeny, začnite si viac vážiť svoje voľno a hľadajte pre seba nové koníčky, je potrebné, aby ste sa nezaoberali len a len prácou.
Rak
Buďte tento týždeň viac otvorení, optimistickejší a najmä sa neuzatvárajte pred kritikou a názormi iných na vaše činy. Už ste svojou uzavretosťou spôsobili mnoho zlého a ak by ste otvorenejšie komunikovali, sami by ste si ušetrili množstvo zdravotných problémov. Vaše stresy sa totiž raz dva prejavia na vašom zdraví, najmä na žlčníku a tlaku, no máte slabšie aj trávenie a chrbticu. Tento týždeň by ste si mali nájsť čas na sebaanalýzu a aj na stanovenie svojich nových cieľov. Ak nebudete na sebe pracovať a žiadať od seba tie isté výkony, ako od iných, tak sa ťažko dostanete na takú pozíciu o akej snívate.
Lev
Vaše plány sa tento týždeň konečne pohnú vpred. Tí správni ľudia budú znovu na správnych miestach a nájdu si čas na konzultáciu s vami. Mali by ste využiť svoju dobrú povesť a začať hoci aj nejaké nové finančné operácie. Pokiaľ ste nezamestnaní, hľadajte si nové miesto pomocou vlastného úsudku, uvidíte, že sa vám to podarí. U mladších Levov je vhodný čas na nové kontakty v láske a mali by sa osmeliť, aj keď si myslia, že nemajú nijaké šance. Ženy by si mali dopriať nejakú tú radosť zo života a zmeniť na sebe aspoň niečo, je potrebné, aby ste sa vedeli zo života aj tešiť, nie stále iba pracovať a šetriť. Ak nebudete peniaze držať v obehu, ťažko sa dočkáte nejakého zisku.
Panna
Vám tento týždeň prinesie kopu zdravotných problémov. Pozor si dajte na to, čo budete jesť, raz dva môžete doplatiť na svoje trávenie, a tak by ste sa sami mohli pripraviť o výhodné cesty a stretnutia. Najmä samostatne podnikajúci by sa nemali spoliehať na svoje zdravie bezvýhradne, no aj u starších sa prejavia rôzne výkyvy. Vplyv Marsu sa u vás podpíše pod náladovosť a nestálosť v rozhodnutiach, ale aj pod vzniknuté konflikty medzi vami a vašimi rodinnými príslušníkmi. Vaši partneri či partnerky sa konečne odhodlajú k ráznym krokom a ťažko sa vám bude naprávať to, čo ste si dlhodobo kazili. Teda tento týždeň vôbec nebude jednoduchý a bez skutočnej námahy sa vám v ňom nič nepodarí. Nielen Mars, ale aj živel oheň, ktorý teraz vládne, sú proti vám, vy ako zemné znamenie potrebujete iné prostredie pre vlastné presadenie sa.
Váhy
Váhy si tento týždeň predstavovali celkom inak. Aj keď nie sú príliš pracovité, snažia sa dosiahnuť viac, ako inokedy, no nič im nevychádza. Energia, ktorú vynaložia na prácu sa im vôbec nevráti a tak už v strede týždňa budú v zlej nálade a bez chuti do hocičoho. Aj keď o sebe začnete pochybovať, nie je nutná až taká beznádej. Čo keby ste sa obrátili o pomoc na svojich známych, veď vy nikdy nie ste celkom sami a bez priateľov. Najmä Kozorožci a Panny by vám radi pomohli, viete predsa, že sú skoro vždy na vašej strane. Medzi nimi môžete nájsť aj niekoho, kto vás tajne miluje – popremýšľajte – možno by ste mali niekomu dať šancu.
Škorpión
Tento týždeň s vami nebude reč. Budete dosť uzavretí a neschopní zveriť sa niekomu s tým, čo vás trápi. A toho, čo vás trápi, je naozaj dosť. Máte všade problémy, či už ide o lásku, medziľudské vzťahy, alebo prácu, či podnikanie. Každá oblasť, ktorá by vám mohla niečo pozitívne priniesť, je pre vás nedostupnejšia ako inokedy a ťažko zdolávate aj tie najbežnejšie prekážky. Hľadajte pre seba pokojné miesto, popremýšľajte nad sebou a venujte sa svojim problémom viac, ako inokedy. Čo keby ste sa na ne pozreli komplexnejšie, zhodnotili svoje pozície a začali napravovať čo sa dá? Máte svoju budúcnosť vo svojich rukách, naozaj sa nemusíte vzdávať, iba treba zvoliť iný spôsob boja.
Strelec
Strelci si pri svojej veľkej aktívnosti ani nespomenú na nepríjemné povinnosti. Budú mať toľko práce a nových záujmov, že sa nedokážu sústrediť na obvyklé a nudné povinnosti, ako sú pre nich rodinné oslavy. To, že sa na svoju rodinu dívajú ako na príťaž sa im však teraz vypomstí a nakoniec budú ľutovať svoj nezáujem. Nevážite si to, čo máte a zistíte to neskoro, keď už bude nutná veľká námaha, aby ste všetko napravili. Snažte sa tomu vyhnúť a už od začiatku týždňa sa správajte ku svojim blízkym s väčšou ochotou a toleranciou. Využite aj voľné dni na to, aby ste upevnili svoje domáce postavenie, je dôležité, aby ste dokázali, že viete byť nielen dobrými pracovníkmi, ale aj dobrými partnermi. Slobodným Strelcom by dobre padla aj nejaká cesta, čo keby ste sa len tak vybrali do neznáma?
Kozorožec
Kozorožci si tento týždeň vôbec neoddýchnu a tak sa nemôžu čudovať, že na to nakoniec doplatia. Váš organizmus je síce zdravý a dosť silný, no ak mu nedoprajete dlhší čas relax, je jasné, že vám vypovie. Najmä mladší Kozorožci by to nemali preháňať a snažiť sa radšej o úspechy v láske, ako o úspechy vo výdrži a pracovnej sfére. Pokiaľ študujete, nebráňte sa vzťahom so staršími osobami a ak ste v strednom veku, hľadajte si rozptýlenie na pracovisku. Boli by ste prekvapení, koľko ľudí iba čaká na vaše znamenie, malý úsmev, či pohľad očí, aby sa prejavili a ukázali vám svoj záujem. Podnikajúcim Kozorožcom sa bude dariť, ich nápady sa stretnú s veľkou podporou ich známych, nemalo by sa vám nič zdať nemožné, len treba nájsť spôsob, ako to dosiahnuť a to vy dobre viete.
Vodnár
Vodnári síce mávajú super nápady, no teraz sa im akosi nedarí. Hocičo, čo začnú, skončí fiaskom a pri ich zvyku smiať sa z vlastných chýb, sa veru budú smiať dosýta. To je práve ten rozdiel medzi nimi a ich okolím, oni sa aj v ťažkých chvíľach dokážu na problémy dívať s úsmevom a kvôli tomu sa im aj mnoho ľudí snaží pomôcť. Inak to nebude ani tento týždeň a nakoniec zo všetkého Vodnári výjdu ako absolútni víťazi. V láske to však budete mať ťažšie, tam sa za vás nebude mať kto prihovoriť, najmä ak neodoláte pokušeniu a necháte sa zviesť osobou opačného pohlavia. Vaše tajné hry lásky však nebudú tajné úplne a budete sa musieť priznať ku svojim pokleskom. Radšej by ste sa mali rovno všetkému nečestnému vyhýbať.
Ryby
Rybám sa tentokrát máločo podarí presadiť. Ak ste vo vedúcom postavení či pred nejakými novými úlohami, radšej všetko odložte a nechajte sa trochu zastúpiť inými ľuďmi. Napriek tomu, že sa viete v živote obracať a viete aj odhadnúť ľudí, sami seba odhadnúť neviete. Práve teraz, keď je dôležitá koncentrácia, ste sa nechali rozptýliť svojimi domácimi problémami a mladší aj láskou. Teda myslíte na všetko iné, iba na prácu nie, a tak nečudo, že vaše výkony sú na nule. Pritom práve tento čas je výhodný pre vaše aktivity, či už ide o prácu alebo podnikanie. Hľadajte cesty k zlepšeniu vašich výkonov, pretože inak sa ťažko môžete spoliehať na finančnú stabilitu. Venujte sa viac práci a svoje súkromie nechajte bokom. Vplyv Marsu na váš citový život nie je ani trochu vhodný, uznajte, že by ste mali v tomto smere urobiť pauzu.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
 2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
 7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
 8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
 9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
 10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
 1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 2. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
 3. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
 4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 5. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
 6. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
 7. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
 8. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 9. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 10. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
 1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 22 872
 2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 13 981
 3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 629
 4. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 431
 5. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 687
 6. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 583
 7. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 273
 8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 224
 9. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 6 196
 10. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 064
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Pondelok je zatiaľ najchladnejším dňom tejto zimy

V regióne sme v skorých ranných hodinách na svojich teplomeroch na niektorých miestach zaznamenali teplotu mínus 19 stupňov celzia.

ilustračná foto

AKTUÁLNE: V Považskej Bystrici rokuje krízový štáb

Nové nariadenia vlády, ktoré vydali len v nedeľu večer, musí teraz okres urýchlene zapracovať. Kľúčové budú odberné miesta na antigénové testovanie.

ilustračná foto

PCR testy odhalili minulý týždeň v TSK 1574 osôb infikovaných koronavírusom

Na Slovensku malo v minulom týždni pozitívny PCR test 15 316 osôb. Najviac pozitívne testovaných (2888) bolo v Nitrianskom, najmenej (1057) v Banskobystrickom samosprávnom kraji.

ilustračné foto

FOTO: V Prejte horel rodinný dom

Po príchode hasičov na ohlásené miesto bolo zistené, že požiarom je zasiahnutá časť druhého podlažia a strecha dvojpodlažného rodinného domu. Majiteľ sa bez zranení nachádzal mimo postihnutého objektu.

ilustračné foto

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V Banskej Bystrici nahlásili hromadné prepúšťanie 1 486 zamestnancov

Ohrození sú zamestnanci z oblasti poštových služieb, ide o avizované prepúšťanie v Slovenskej pošte.

Informácie o skríningovom testovaní v Martine

Zatiaľ je v meste k dispozícií deväť funkčných odberových miest, celoplošne sa v metroplote Turca bude testovať najmä počas víkendu.

Prievidza sa pripravuje na skríningové testovanie

Mesto počas víkendu predbežne plánuje vytvoriť 25 odberných miest. V článku nájdete ich zoznam.

Už ste čítali?