Streda, 22. september, 2021 | Meniny má MóricKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 27. 4. do 3. 5. 2007

Baran Barani sa naďalej snažia o dosiahnutie svojich cieľov. Majú ich klasicky príliš veľa - ako vždy, pretože ich záujmy sú široké. Ale s vaším šťastím sa vám vydarí všetko, na čo siahnete, aj keď už nie ste pod vplyvom vašej vládnucej planéty.

Baran
Barani sa naďalej snažia o dosiahnutie svojich cieľov. Majú ich klasicky príliš veľa - ako vždy, pretože ich záujmy sú široké. Ale s vaším šťastím sa vám vydarí všetko, na čo siahnete, aj keď už nie ste pod vplyvom vašej vládnucej planéty. Venuša sa podpíše pod problémy s vaším zdravím, najmä si dajte pozor na trávenie, na pečeň a na problémy s nohami. Mladším Baranom ich zdravotné ťažkosti spôsobia „výpadok“ pri ich investičných plánoch, nedostavia sa na niektoré stretnutia, lenže aj to sa nakoniec ukáže ako šťastie, pretože človek, s ktorým mali podnikať, nie je vôbec dôveryhodný a výjde to najavo práve včas. V láske budete ťahať za kratší koniec, pretože neodhadnete správne čas a poviete to, čo máte na srdci privčas. Čo tak si kusnúť do jazyka?
Býk
Býci vládnu, Venuša im pomáha pri realizácii ich nápadov a to nielen v láske. Dariť sa vám bude aj v podnikaní, nových úlohách, na cestách, aj v hre. Nemusíte sa obávať, šťastie stojí pri vás, a aj keď narazíte na nejaké odmietnutie, nebude to nepriechodné. Len vytrvajte a dočkáte sa úspechu. Mladším Býkom ponúkne jeden z ich známych zaujímavý plán, mali by sa na to dať, hoci nemajú v danom odbore žiadne skúsenosti. To vás predsa nesmie odradiť! Práve naopak, snažte sa na sebe popracovať a presadiť sa aj za takýchto podmienok. Starším Býkom hrozí jeden zdravotný problém, najmä ženy by si mali dať na seba pozor, ak zanedbajú svoje ochorenie, tak sa to až príliš skomplikuje!
Blíženci
Blíženci sa nemôžu dočkať jednej obchodnej návštevy. Bude to naozaj príjemné stretnutie, vydarí sa vám a vaše očakávania budú splnené. Vyhnite sa ale novým zmluvám a kontaktom so zahraničnými partnermi. Títo by vás mohli zatiahnuť do nekalých podujatí a nakoniec by ste na svoju ochotu doplatili. Vaše obchodné plány, ktoré ste chceli realizovať s jedným starším mužom vám teraz krachnú, ale nebojte sa, ani nesmúťte priveľmi, lebo sa ešte všetko bude dať do poriadku. Celkovo sa vaša finančná situácia udrží v pluse, no horšie to bude v súkromí. Tu narazíte na nedôveru, pochybnosti a vyhýbavé odpovede, nemali by ste to nechať len tak, bez reakcie, ale nepreháňať to príliš – riešte to s chladnou hlavou, inak sa vaše vzťahy úplne narušia.
Rak
Raci sa ľahšie vzdávajú svojich plánov ako ostatní ľudia. Na ničom im príliš nezáleží, viac žijú životom iných, ako svojím vlastným. Dokážu sa teda ľahšie odpútať od toho, čo ich teší a uprednostniť záujmy iných – aj tie im v mnohom „sedia“. Radi sa necháte viesť a manipulovať inými, pretože sa potom môžete vyhovárať na nich, ak to nevýjde a oslavovať v skupine, ak to výjde. Ale takýto prístup by práve teraz bol dosť chybný, skúste byť bojovníkmi, nedajte sa len tak ľahko „odstaviť“. Aj vy máte nárok na to, aby ste uspeli, aby ste vynikli, aby ste získali to, čo chcete a udržali si to. Tak sa snažte!
Lev
Levy sa majú na čo tešiť, už dávnejšie nemali taký dobrý pocit z očakávania budúcnosti. V minulosti rozbehli niekoľko plánov a tie sa teraz dostávajú do ziskového štádia. Nemalo by vám robiť problém sa stretnúť s takými ľuďmi, ktorých potrebujete k svojim plánom, veď vy sami viete trošku “čarovať” a ak sa sústredíte na konkrétnu osobu, ľahko sa s ňou stretnete. Tiež vás čaká menšia výhra a pokiaľ ide o služobné cesty, aj tu sa vám bude dariť, lebo sa vyberiete na miesto, ktoré vás obohatí a dodá vám nielen silu do ďalšieho boja, ale sa aj spoznáte s jednou vplyvnou osobou. V láske sa tiež dočkáte úspechu, nemali by ste o sebe a svojom šarme pochybovať, u vás sa to vekom nestráca, ale práve naopak, upevňuje.
Panna
Panny majú pred sebou dni, ktoré ich oberú o mnoho síl. Niežeby ste ich mali málo, vy ste v poslednej dobe plní energie, lenže neviete ju usmerniť a využiť zmysluplne. Tak sa stáva, že večer ste unavení a pritom za vami nič nevidieť. Nakoniec začnete mať pocit prázdnoty a pochybovať o vlastnej cene. Stačilo by lepšie koordinovať vaše plány a využívať vhodné konexie, potom by ste sami seba lepšie zhodnotili. Nezabudnite ani na svoje lásky, v domácom prostredí by sa zišla vaša nápaditosť, originálny nápad by pomohol aj vtedy, keď sa ostatní budú hádať. Dokážte, že ste aj zmierovateľmi. Ak dosiahnete doma rovnováhu, uľahčí sa vám a potom sa môžete zamerať aj na dlhodobejšie ciele.
Váhy
Váham sa pod vplyvom Venuše nič nebude dariť. Mali by sa viac venovať svojim zlyhaniam a snažiť sa nájsť pre seba poučenie vo vlastných chybách a omyloch. Keď budete stále povýšene hovoriť o chybách iných a svoje prehliadať, onedlho zistíte, že ste celkom na dne a bez podpory. Čím skôr si priznáte svoje nedostatky, tým skôr budete môcť na sebe pracovať a zmeniť sa k lepšiemu. Verte, že len ak budete mať o sebe pravdivú predstavu, dokážete sa pohnúť z miesta. Staršie Váhy by tento týždeň nemali hľadať útechu na nevhodných miestach a obviňovať kadekoho z vlastného neúspechu. Mladšie Váhy majú zase teraz ťažké obdobie kvôli jednej strate, prišli o dosť veľkú sumu a teraz nevedia, ako to vysvetliť svojim blízkym.
Škorpión
Škorpióni sa už dlhší čas cítia vyčerpane a podceňujú sami seba. Mali by ste zmeniť svoje smerovanie, stačí len chcieť, uznať svoj omyl a dať sa unášať novými možnosťami. Nie je to nemožné – skúste bilancovať svoje aktíva a pasíva, zistíte tak svoju cenu a aj iní ľudia uznajú, že môžete dostať ďalšiu šancu. Podnikajúcim Škorpiónom sa naskytne zaujímavá možnosť na spoluprácu s niekým vyššie postaveným, čomu by nemali odolávať. Bude to výhodné pre obe strany, nebojte sa riskovať! V láske sa niektorí z vás boria s problémom, ktorý si zavinili sami a až keď ho doriešia, môžu rátať s ďalším posunom vpred. Konečne si teda uvedomte, kde má korene – vo vás a vyriešte ho, len tak dosiahnete zlepšenia domácej pohody.
Strelec
Strelcom sa už dávnejšie snaží priblížiť jeden človek – tento týždeň si ho konečne všimnete. Voľní Strelci si uvedomia, že by sa z tejto známosti mohlo vyvinúť niečo viac a viazaní si povzdychnú, že im zase uniká jedna šanca na peknú lásku. Žeby ste hneď využili máj – lásky čas? Možno je práve takéto očarenie tým pravým, veď už dlhší čas snívate o niečom novom na venušinom poli. Ale podnikajúci Strelci by si mali dobre zvážiť, čo vlastne je u nich na prvom mieste a nemiešať prácu so zábavou. Starším z vás sa podarí poraniť si nohu a čaká ich aj nehoda na ceste – dbajte viac na svoju osobnú bezpečnosť, uvedomte si, že už nemáte 20! Bohužiaľ.
Kozorožec
Kozorožci sa dostávajú do melancholickej nálady. Neustále sa pozorujete, analyzujete, hľadáte v sebe nejaké chybné miesta, skúšate nájsť to, čo sa vo vás neustále láme, čo vás oslabuje a čo neviete zvládnuť. Máte pocit, že ste až príliš citliví a to sa vám nestáva často. Poznáte sa ako bojovníci a teraz vás dojíma každá maličkosť a neviete sa rozhodnúť, čo by bolo lepšie. Starším z vás sa osud postará o dve zaujímavé stretnutia, pohne sa aspoň váš obchodný život a nezamestnaní sa môžu dočkať novej ponuky. Mladším Kozorožcom sa bude dariť v láske, aj keď aj tu sú až príliš citliví a príliš sa zamýšľajú nad každým slovom. To by ste nemali robiť, ak budete priveľmi zameraní sami na seba, stratíte prehľad o tom, čo je vlastne dôležité. Skúste myslieť pozitívnejšie, aj keď na to nemáte reálne dôvody.
Vodnár
Vodnári sa nesmú zastaviť pred žiadnou prekážkou. Nesmiete ukázať svoje vlastné pochybnosti, ani obavy, či zaváhanie. Vaším cieľom by malo byť rýchle dosiahnutie vašich túžob, v ktorých máte práve teraz jasno. Nie, nedajte sa zviesť k tomu, aby ste bojovali na viacerých „frontoch“, vy musíte byť cieľavedomejší a odvážnejší. Nie je to ľahké, keďže v sebe cítite priveľa energie, ale je lepšie nasmerovať ju na niekoľko skutočne blízkych cieľov a nie rozplývať sa nadšením nad snami, ktoré v podstate ani nemusia byť vaše, ale sprostredkované. Dajte si pozor na to, komu veríte, ľahko sa necháte ovplyvniť, najmä ak sú „dobré“ rady zabalené do lichôtok a klamstiev. Vyhnite sa hlavne Kozorožcom a Váham.
Ryby
Konečne prelomíte ľady, ktoré vás brzdili a ukážete, že viete byť prínosom pre firmu, či podnikanie. Budete sami so sebou spokojní, aj si niečo sami doprajete, v práci a obchodoch to pôjde ako po masle. Horšie to však bude v súkromí, tu sa vaše nápady stretávajú s odmietaním, pochybnosťami, nedokážete presvedčiť svojich blízkych o tom, že to myslíte dobre. Mladším Rybám dokonca ich partner, či partnerka dá ultimátum a je možné, že sa ukončí aj taký vzťah, ktorý mal význam a mohol sa skončiť manželstvom. Pozor teda – aj z malej búrky sa môže stať tajfún. Starším Rybám sa vymkne z rúk ich dobročinná akcia, na ktorej už dlhšie pracovali a neostane im nič iné, len sa spoliehať na pomoc ich známych.

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

 1. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi
 2. Odpady nad zlato
 3. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
 4. Zateplenie strechy PUR penou či minerálnou vlnou?
 5. "Je to dravec!" Priznáva šéfkuchár Michal Konrád
 6. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
 7. Znalec slovenského brandy
 8. Ako môžu fajčiari pomôcť prírode? Úplne jednoducho
 9. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy?
 10. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty
 1. SodaStream má viac ako 700 predajcov, očakáva ďalší rast
 2. Nová udržateľná značka kávy, ktorá dodá energiu na cesty
 3. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
 4. Prvé bezbariérové fitko vo Zvolene otvára ZŤP cestu k športu
 5. Odpady nad zlato
 6. Schneider Electric má podporiť VELUX v uhlíkovej neutralite
 7. Ako môžu fajčiari pomôcť prírode? Úplne jednoducho
 8. Znalec slovenského brandy
 9. Lekárne sa stanú miestom prevencie a edukácie pacientov
 10. Projekt KRAJa na podporu včelárov priniesol svoju úrodu
 1. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 10 162
 2. Slovenský orloj – svetová atrakcia 6 506
 3. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 4 247
 4. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 3 602
 5. Ako môžu fajčiari pomôcť prírode? Úplne jednoducho 3 410
 6. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im? 2 960
 7. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 2 886
 8. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí 2 576
 9. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu 2 239
 10. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty 2 189

Blogy SME

 1. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 3. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 4. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 5. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
 6. Karolína Farská: Dva rozdielne protesty za slobodu
 7. Adam Valček: Neexistujúca kancelária aj termín. Výpovede proti Výbohovi nesedia
 8. Adam Valček: Kauza DPB: Predaj vyše stotisíc pokút skontrolujú, toto sú ďalšie pochybnosti
 1. Roland Vizner: Krach Evergrande je vážny, dlhy dosahujú 3-násobok HDP Slovenska. No nie je to Lehman. Pripomína skôr Arca či Váhostav po Čínsky, teda krát 300 :)
 2. Irena Šimuneková: Fotohrátky 15.
 3. Helena Smihulova Laucikova: Bodkované
 4. Človek v ohrození: Libanon: láska na prvý pohľad?
 5. Ústav aplikovanej psychológie FSEV UK: Istota matiek vs. neistota otcov
 6. Unicef Slovensko: Haiti: Mesiac po zemetrasení
 7. Rudolfa Vallová: Rovnaký meter pre každého
 8. Stanislav Martinčko: Bude Róbert Fico aj Borisovi Kollárovi ďakovať za dobre odvedenú prácu?
 1. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí 24 507
 2. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič. 17 649
 3. Dušan Koniar: Ostávajú možno dva mesiace 8 896
 4. Peter Chudý: Vyšetrovateľov NAKA treba umlčať a naordinovať im leopoldovskú diétu alebo ako nevinný človek môže skončiť za mrežami 6 657
 5. Stanislav Martinčko: Zatýkanie za spevu pápežskej hymny !! 6 040
 6. Tomáš Mihalík: Ľuboš Blaha nechcene priznal, že vakcíny chránia pred covidom 5 341
 7. Martin Dorčák: DPH podľa Remišovej 5 328
 8. Marek Mačuha: Boris Kollár preráža dno 3 725
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Futbalisti Považskej Bystrice sa môžu v Slovnaft Cupe tešiť na atraktívneho súpera. V dohrávanom stretnutí 2. kola vyhral MŠK Žilina na pôde Bánovej a v ďalšom kole pocestuje pod Manín.


1 h
Patrik Lušňák v drese extraligovej Nitry (vpr.)

Do Považskej Bystrice prichádza známe hokejové meno. Panteri sa pred nadchádzajúcou sezónou posilnili o útočníka Patrika Lušňáka.


4 h

Futbalisti Bolešova sa šplhali z ôsmej ligy, kam vypadli pred pätnástimi rokmi. Dlhodobou mravčou prácou sa dostali do päťky a už dva roky nepocítili trpkosť ligovej prehry. V nedeľu ich veľkú sériu ukončili Zemianske Kostoľany.


7 h

Na Martina Škrtela si posvietili tréneri. V akom zmysle, to sa dozviete v našom videopodcaste.


12 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Takýchto objavov je v regióne len minimum.


21. sep

Osudnou sa im stala jazda na bicykloch.


(JN) 21. sep

Červených okresov pribúda, zelený bude už len jeden, v bordovej farbe bude päť okresov.


6 h

Prípad je v štádiu vyšetrovania.


21. sep

Blogy SME

 1. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 3. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 4. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 5. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
 6. Karolína Farská: Dva rozdielne protesty za slobodu
 7. Adam Valček: Neexistujúca kancelária aj termín. Výpovede proti Výbohovi nesedia
 8. Adam Valček: Kauza DPB: Predaj vyše stotisíc pokút skontrolujú, toto sú ďalšie pochybnosti
 1. Roland Vizner: Krach Evergrande je vážny, dlhy dosahujú 3-násobok HDP Slovenska. No nie je to Lehman. Pripomína skôr Arca či Váhostav po Čínsky, teda krát 300 :)
 2. Irena Šimuneková: Fotohrátky 15.
 3. Helena Smihulova Laucikova: Bodkované
 4. Človek v ohrození: Libanon: láska na prvý pohľad?
 5. Ústav aplikovanej psychológie FSEV UK: Istota matiek vs. neistota otcov
 6. Unicef Slovensko: Haiti: Mesiac po zemetrasení
 7. Rudolfa Vallová: Rovnaký meter pre každého
 8. Stanislav Martinčko: Bude Róbert Fico aj Borisovi Kollárovi ďakovať za dobre odvedenú prácu?
 1. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí 24 507
 2. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič. 17 649
 3. Dušan Koniar: Ostávajú možno dva mesiace 8 896
 4. Peter Chudý: Vyšetrovateľov NAKA treba umlčať a naordinovať im leopoldovskú diétu alebo ako nevinný človek môže skončiť za mrežami 6 657
 5. Stanislav Martinčko: Zatýkanie za spevu pápežskej hymny !! 6 040
 6. Tomáš Mihalík: Ľuboš Blaha nechcene priznal, že vakcíny chránia pred covidom 5 341
 7. Martin Dorčák: DPH podľa Remišovej 5 328
 8. Marek Mačuha: Boris Kollár preráža dno 3 725

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu