Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 27. 4. do 3. 5. 2007

Baran Barani sa naďalej snažia o dosiahnutie svojich cieľov. Majú ich klasicky príliš veľa - ako vždy, pretože ich záujmy sú široké. Ale s vaším šťastím sa vám vydarí všetko, na čo siahnete, aj keď už nie ste pod vplyvom vašej vládnucej planéty.

Baran
Barani sa naďalej snažia o dosiahnutie svojich cieľov. Majú ich klasicky príliš veľa - ako vždy, pretože ich záujmy sú široké. Ale s vaším šťastím sa vám vydarí všetko, na čo siahnete, aj keď už nie ste pod vplyvom vašej vládnucej planéty. Venuša sa podpíše pod problémy s vaším zdravím, najmä si dajte pozor na trávenie, na pečeň a na problémy s nohami. Mladším Baranom ich zdravotné ťažkosti spôsobia „výpadok“ pri ich investičných plánoch, nedostavia sa na niektoré stretnutia, lenže aj to sa nakoniec ukáže ako šťastie, pretože človek, s ktorým mali podnikať, nie je vôbec dôveryhodný a výjde to najavo práve včas. V láske budete ťahať za kratší koniec, pretože neodhadnete správne čas a poviete to, čo máte na srdci privčas. Čo tak si kusnúť do jazyka?
Býk
Býci vládnu, Venuša im pomáha pri realizácii ich nápadov a to nielen v láske. Dariť sa vám bude aj v podnikaní, nových úlohách, na cestách, aj v hre. Nemusíte sa obávať, šťastie stojí pri vás, a aj keď narazíte na nejaké odmietnutie, nebude to nepriechodné. Len vytrvajte a dočkáte sa úspechu. Mladším Býkom ponúkne jeden z ich známych zaujímavý plán, mali by sa na to dať, hoci nemajú v danom odbore žiadne skúsenosti. To vás predsa nesmie odradiť! Práve naopak, snažte sa na sebe popracovať a presadiť sa aj za takýchto podmienok. Starším Býkom hrozí jeden zdravotný problém, najmä ženy by si mali dať na seba pozor, ak zanedbajú svoje ochorenie, tak sa to až príliš skomplikuje!
Blíženci
Blíženci sa nemôžu dočkať jednej obchodnej návštevy. Bude to naozaj príjemné stretnutie, vydarí sa vám a vaše očakávania budú splnené. Vyhnite sa ale novým zmluvám a kontaktom so zahraničnými partnermi. Títo by vás mohli zatiahnuť do nekalých podujatí a nakoniec by ste na svoju ochotu doplatili. Vaše obchodné plány, ktoré ste chceli realizovať s jedným starším mužom vám teraz krachnú, ale nebojte sa, ani nesmúťte priveľmi, lebo sa ešte všetko bude dať do poriadku. Celkovo sa vaša finančná situácia udrží v pluse, no horšie to bude v súkromí. Tu narazíte na nedôveru, pochybnosti a vyhýbavé odpovede, nemali by ste to nechať len tak, bez reakcie, ale nepreháňať to príliš – riešte to s chladnou hlavou, inak sa vaše vzťahy úplne narušia.
Rak
Raci sa ľahšie vzdávajú svojich plánov ako ostatní ľudia. Na ničom im príliš nezáleží, viac žijú životom iných, ako svojím vlastným. Dokážu sa teda ľahšie odpútať od toho, čo ich teší a uprednostniť záujmy iných – aj tie im v mnohom „sedia“. Radi sa necháte viesť a manipulovať inými, pretože sa potom môžete vyhovárať na nich, ak to nevýjde a oslavovať v skupine, ak to výjde. Ale takýto prístup by práve teraz bol dosť chybný, skúste byť bojovníkmi, nedajte sa len tak ľahko „odstaviť“. Aj vy máte nárok na to, aby ste uspeli, aby ste vynikli, aby ste získali to, čo chcete a udržali si to. Tak sa snažte!
Lev
Levy sa majú na čo tešiť, už dávnejšie nemali taký dobrý pocit z očakávania budúcnosti. V minulosti rozbehli niekoľko plánov a tie sa teraz dostávajú do ziskového štádia. Nemalo by vám robiť problém sa stretnúť s takými ľuďmi, ktorých potrebujete k svojim plánom, veď vy sami viete trošku “čarovať” a ak sa sústredíte na konkrétnu osobu, ľahko sa s ňou stretnete. Tiež vás čaká menšia výhra a pokiaľ ide o služobné cesty, aj tu sa vám bude dariť, lebo sa vyberiete na miesto, ktoré vás obohatí a dodá vám nielen silu do ďalšieho boja, ale sa aj spoznáte s jednou vplyvnou osobou. V láske sa tiež dočkáte úspechu, nemali by ste o sebe a svojom šarme pochybovať, u vás sa to vekom nestráca, ale práve naopak, upevňuje.
Panna
Panny majú pred sebou dni, ktoré ich oberú o mnoho síl. Niežeby ste ich mali málo, vy ste v poslednej dobe plní energie, lenže neviete ju usmerniť a využiť zmysluplne. Tak sa stáva, že večer ste unavení a pritom za vami nič nevidieť. Nakoniec začnete mať pocit prázdnoty a pochybovať o vlastnej cene. Stačilo by lepšie koordinovať vaše plány a využívať vhodné konexie, potom by ste sami seba lepšie zhodnotili. Nezabudnite ani na svoje lásky, v domácom prostredí by sa zišla vaša nápaditosť, originálny nápad by pomohol aj vtedy, keď sa ostatní budú hádať. Dokážte, že ste aj zmierovateľmi. Ak dosiahnete doma rovnováhu, uľahčí sa vám a potom sa môžete zamerať aj na dlhodobejšie ciele.
Váhy
Váham sa pod vplyvom Venuše nič nebude dariť. Mali by sa viac venovať svojim zlyhaniam a snažiť sa nájsť pre seba poučenie vo vlastných chybách a omyloch. Keď budete stále povýšene hovoriť o chybách iných a svoje prehliadať, onedlho zistíte, že ste celkom na dne a bez podpory. Čím skôr si priznáte svoje nedostatky, tým skôr budete môcť na sebe pracovať a zmeniť sa k lepšiemu. Verte, že len ak budete mať o sebe pravdivú predstavu, dokážete sa pohnúť z miesta. Staršie Váhy by tento týždeň nemali hľadať útechu na nevhodných miestach a obviňovať kadekoho z vlastného neúspechu. Mladšie Váhy majú zase teraz ťažké obdobie kvôli jednej strate, prišli o dosť veľkú sumu a teraz nevedia, ako to vysvetliť svojim blízkym.
Škorpión
Škorpióni sa už dlhší čas cítia vyčerpane a podceňujú sami seba. Mali by ste zmeniť svoje smerovanie, stačí len chcieť, uznať svoj omyl a dať sa unášať novými možnosťami. Nie je to nemožné – skúste bilancovať svoje aktíva a pasíva, zistíte tak svoju cenu a aj iní ľudia uznajú, že môžete dostať ďalšiu šancu. Podnikajúcim Škorpiónom sa naskytne zaujímavá možnosť na spoluprácu s niekým vyššie postaveným, čomu by nemali odolávať. Bude to výhodné pre obe strany, nebojte sa riskovať! V láske sa niektorí z vás boria s problémom, ktorý si zavinili sami a až keď ho doriešia, môžu rátať s ďalším posunom vpred. Konečne si teda uvedomte, kde má korene – vo vás a vyriešte ho, len tak dosiahnete zlepšenia domácej pohody.
Strelec
Strelcom sa už dávnejšie snaží priblížiť jeden človek – tento týždeň si ho konečne všimnete. Voľní Strelci si uvedomia, že by sa z tejto známosti mohlo vyvinúť niečo viac a viazaní si povzdychnú, že im zase uniká jedna šanca na peknú lásku. Žeby ste hneď využili máj – lásky čas? Možno je práve takéto očarenie tým pravým, veď už dlhší čas snívate o niečom novom na venušinom poli. Ale podnikajúci Strelci by si mali dobre zvážiť, čo vlastne je u nich na prvom mieste a nemiešať prácu so zábavou. Starším z vás sa podarí poraniť si nohu a čaká ich aj nehoda na ceste – dbajte viac na svoju osobnú bezpečnosť, uvedomte si, že už nemáte 20! Bohužiaľ.
Kozorožec
Kozorožci sa dostávajú do melancholickej nálady. Neustále sa pozorujete, analyzujete, hľadáte v sebe nejaké chybné miesta, skúšate nájsť to, čo sa vo vás neustále láme, čo vás oslabuje a čo neviete zvládnuť. Máte pocit, že ste až príliš citliví a to sa vám nestáva často. Poznáte sa ako bojovníci a teraz vás dojíma každá maličkosť a neviete sa rozhodnúť, čo by bolo lepšie. Starším z vás sa osud postará o dve zaujímavé stretnutia, pohne sa aspoň váš obchodný život a nezamestnaní sa môžu dočkať novej ponuky. Mladším Kozorožcom sa bude dariť v láske, aj keď aj tu sú až príliš citliví a príliš sa zamýšľajú nad každým slovom. To by ste nemali robiť, ak budete priveľmi zameraní sami na seba, stratíte prehľad o tom, čo je vlastne dôležité. Skúste myslieť pozitívnejšie, aj keď na to nemáte reálne dôvody.
Vodnár
Vodnári sa nesmú zastaviť pred žiadnou prekážkou. Nesmiete ukázať svoje vlastné pochybnosti, ani obavy, či zaváhanie. Vaším cieľom by malo byť rýchle dosiahnutie vašich túžob, v ktorých máte práve teraz jasno. Nie, nedajte sa zviesť k tomu, aby ste bojovali na viacerých „frontoch“, vy musíte byť cieľavedomejší a odvážnejší. Nie je to ľahké, keďže v sebe cítite priveľa energie, ale je lepšie nasmerovať ju na niekoľko skutočne blízkych cieľov a nie rozplývať sa nadšením nad snami, ktoré v podstate ani nemusia byť vaše, ale sprostredkované. Dajte si pozor na to, komu veríte, ľahko sa necháte ovplyvniť, najmä ak sú „dobré“ rady zabalené do lichôtok a klamstiev. Vyhnite sa hlavne Kozorožcom a Váham.
Ryby
Konečne prelomíte ľady, ktoré vás brzdili a ukážete, že viete byť prínosom pre firmu, či podnikanie. Budete sami so sebou spokojní, aj si niečo sami doprajete, v práci a obchodoch to pôjde ako po masle. Horšie to však bude v súkromí, tu sa vaše nápady stretávajú s odmietaním, pochybnosťami, nedokážete presvedčiť svojich blízkych o tom, že to myslíte dobre. Mladším Rybám dokonca ich partner, či partnerka dá ultimátum a je možné, že sa ukončí aj taký vzťah, ktorý mal význam a mohol sa skončiť manželstvom. Pozor teda – aj z malej búrky sa môže stať tajfún. Starším Rybám sa vymkne z rúk ich dobročinná akcia, na ktorej už dlhšie pracovali a neostane im nič iné, len sa spoliehať na pomoc ich známych.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
 2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
 7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
 8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
 9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
 10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
 1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
 2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
 4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
 5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 6. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
 7. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
 8. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
 9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 10. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 24 856
 2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 17 466
 3. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 12 941
 4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 266
 5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 594
 6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 6 764
 7. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 714
 8. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 687
 9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 393
 10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 024
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

V Púchove si celoplošné testovanie po dvoch týždňoch zopakujú

Mesto Púchov si na základe vládneho rozhodnutia po dvoch týždňoch zopakuje celoplošné antigénové testovanie. Skríning sa v Púchove začne v sobotu (23. 1.) a potrvá do utorka 26. januára.

Zdravotník odoberá vzorku z nosa počas testovania na ochorenie Covid-19.

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Pozor na snehové jazyky a záveje

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahu prvého stupňa pred snehovými závejmi a jazykmi.

Na cestách pozor na snehové jazyky.

Návštevnosť mestského webu stúpla medziročne o 20 percent

Webové sídlo mesta Dubnica nad Váhom navštívilo v minulom roku viac ako 137.000 rôznych návštevníkov. Medziročne sa ich počet zvýšil o 20 percent.

Ilustračné foto

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Informácie o skríningovom testovaní v Martine

Zatiaľ je v meste k dispozícií deväť funkčných odberových miest, celoplošne sa v metroplote Turca bude testovať najmä počas víkendu.

Zoznam mobilných odberových miest v Turci

Tieto mobilné odberové miesta fungujú už dlhšie, ďalšie odberové miesta budú mestá a obce vytvárať.

V Banskej Bystrici nahlásili hromadné prepúšťanie 1 486 zamestnancov

Ohrození sú zamestnanci z oblasti poštových služieb, ide o avizované prepúšťanie v Slovenskej pošte.

Frajeri jazdili autom po zamrznutej priehrade, prelomil sa ľad

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

Už ste čítali?