Štvrtok, 23. september, 2021 | Meniny má ZdenkaKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 14. 5. do 20. 5. 2007

Baran Nemôžete sedieť na dvoch stoličkách, musíte si vybrať – alebo jedno alebo druhé. Celý týždeň sa budete musieť rozhodovať, niečo získate a o niečo prídete, aj v láske, aj v práci či podnikaní.

Baran
Nemôžete sedieť na dvoch stoličkách, musíte si vybrať – alebo jedno alebo druhé. Celý týždeň sa budete musieť rozhodovať, niečo získate a o niečo prídete, aj v láske, aj v práci či podnikaní. Tvrdohlavosťou nič nezmeníte, prispôsobte sa teda a nakoniec zistíte, že ste vyhrali na celej čiare a môžete si dopriať aj splnenie jedného vášho sna. V láske sa dočkáte príjemných chvíľ s partnerom či partnerkou, môžete sa spoliehať aj na podporu svojej vzdialenejšej rodiny, takže si uvedomíte, že aj takto sa dá dôjsť k cieľu – pokojným a diplomatickým spôsobom. Starším z vás však pripraví horúce chvíle jedna návšteva z iného mesta – ľahko môžete na seba niečo povedať, tak pozor na vaše slová!
Býk
Býci sú odvážnejší a púšťajú sa aj do rizika, do väčších podujatí než obvykle - vaša vládnuca planéta je silná a pod jej vplyvom aj vy naberáte druhý dych. Verte, že sa všetky vaše povinnosti a úlohy budú ľahšie uskutočňovať a aj v ostatných oblastiach vášho života nastane harmónia. A po tej vy neustále túžite, potrebujete pokojné a príjemné prostredie, aby ste sa mohli rozvíjať a uplatniť sa. Ženy by mali tento týždeň využiť najmä na nadviazanie hoci aj malého kontaktu s osobou opačného pohlavia, ktorá sa im páči. Muži by sa mali viac venovať obchodu, aby predbehli iných konkurentov. Býci by si však celkovo mali dať pozor na svoje tajomstvá, niekto sa im bude snažiť pokaziť povesť ohováraním a útokmi na ich minulosť. Vo vašej minulosti je síce zopár temných miest, ale nie je to až také zlé.
Blíženci
Vo vašom živote sa stále deje niečo nové, vzrušujúce, ale nie je to vždy aj pozitívne. No ak sa vďaka tomu meníte, je to dobré - nezapadnite späť do vyjazdených koľají. Nie je to váš spôsob života – žiť podľa predpisov a nariadení, neviete sa podriaďovať takým činnostiam, ktoré vás nudia a hľadáte si také úlohy, ktoré vás napĺňajú len dobrými vibráciami. Nebojte sa bojovať za svoju osobnosť, vy potrebujete zaujímavú prácu a aj zaujímavého človeka, ktorý by vám stále pripravoval prekvapenia, a nie život plný stereotypu. V láske a v práci by ste teda mali konečne povedať svoj názor a vymeniť nezaujímavé za zaujímavé. Ak budete váhať, len si sami uškodíte. Vyhnite sa však riskovaniu so svojím zdravím, najmä starším z vás hrozia problémy s trávením a bolesti chrbtice.
Rak
Rakom sa tento týždeň viac darí v upevňovaní partnerského šťastia a nadväzovaní nových priateľstiev ako v práci a podnikaní. Vplyv Venuše na vás ako na jedno z vodných znamení je vyslovene pozitívny, ale iba v oblasti citov a lásky. Najmä preto by ste sa mali z práce uvoľniť a čím menej si nabrať na plecia. Inak sa len zbytočne budete namáhať, nič sa vám nebude dariť a nakoniec sa sklamane vrátite do svojho súkromného sveta. Radšej si ušetrite problémy v práci a dajte možnosť svojim citom, aby vás viedli k šťastiu a príjemným zážitkom. Určite tak prežijete hodnotnejší týždeň, ako keby ste zbytočne mrhali svojou energiou na niečo, čo vás neteší. Nemusíte sa obávať, že niečo zmeškáte, práve naopak, nazbierate väčší energetický potenciál a oddýchnutí sa pustíte do ďalšej práce – v správny čas.
Lev
Levy si veria a cítia, že problémy, ktoré ich brzdili, sa už strácajú. Možno povedať, že vám svitá na lepšie časy. Neviete síce celkom presne, čo sa chystá, ale cítite, že to bude len niečo dobré a máte pravdu. Hoci ste materialisti, máte vyvinutú aj intuíciu, a tá vám pomôže práve teraz sa dostať na správne miesto a v správny čas. Najmä nezamestnaní a obchodníci, ktorí stagnovali, sa môžu tešiť na zlepšenie svojej situácie. Finančné záležitosti sa dajú do pohybu a nájdete nielen novú podporu, no napadnú vás aj dobré myšlienky, teda budete prežívať chvíle plné eufórie. Mladšie Levy by sa nemali nechať zviesť na nesprávne chodníčky, najmä nie do spoločnosti Rýb a Kozorožcov, pod ich vplyvom by mohli prepadnúť rôznym depresiám. Vyhýbajte sa tiež prílišným citovým záväzkom, teraz by mala byť na prvom mieste vaša práca.
Panna
Pannám sa tento týždeň podarí dosiahnuť mnoho úspechov. Aj keď nie sú práve teraz príliš silné a odolné, ani sa nevedia brániť útokom, všetko zlé sa im uhne z cesty a samé budú prekvapené vlastnými výkonmi. Nedajte sa nikým odviesť od toho, čo vás zaujíma a čím viac vecí začnete tento týždeň, tým viac v nich budete mať úspech. Dobré postavenie hviezd je pre vás signálom na zmenu správania sa a aj nové nápady, ktoré máte, sa ukážu ako užitočné. Chvála sa na vás bude sypať a nájdete pochopenie aj u takých ľudí, ktorí vám doteraz nepomohli ani raz. Úspešnosť vám upevní sebavedomie, preto sa od stredy môžete pokojne pustiť aj do nadväzovania nových vzťahov v láske. Vyberajte si medzi Škorpiónmi, inými Pannami a Býkmi.
Váhy
Napriek tomu, že sa budete zo všetkých síl snažiť, nedokážete sa uplatniť v tých oblastiach, na ktorých vám bude záležať. Vplyv opozične postavenej Venuše sa na vás podpisuje negatívne a vaše sily sú už skoro vyčerpané. Neviete sa celkom „brzdiť“, najmä pokiaľ ide o vaše názory, preto tento týždeň budete inými dosť osočovaní a považovaní za neznesiteľných. Neplytvajte kritikou na ľudí, ktorí sa potom stanú vašimi nepriateľmi, prečo nepoužijete jemnejšie spôsoby na ich „odrovnanie“? Ak budete príliš otvorení, nedokážete nikoho presvedčiť o svojej pravde a iba sa stanete obeťami vlastnej neuvedomelosti. V láske sa bude dariť najmä mladším Váham, aj keď ani staršie sa nebudú môcť sťažovať. Lenže nepôjde o nič trvalé alebo stabilné, práve naopak, nakoniec budete pochybovať o svojom výbere.
Škorpión
Škorpiónom sa ani tento týždeň nebude dariť vo všetkom bez problémov. Darmo, nie každý týždeň ste všemocní a úspešní. Ak si nedáte pozor, ľahko sa môže stať, že sa ocitnete na čiernej listine a nedokážete pozitívne ovplyvniť vašu pracovnú či podnikateľskú pozíciu. Prezieravo si teda vyberte za seba nejakých náhradníkov, najlepšie v znamení Kozorožca, Panny alebo Býka. Títo ľudia by vás dokázali zastúpiť a chrániť vaše záujmy. V láske sa nebudete môcť na nič sťažovať, dariť sa vám bude celý týždeň, bez rozdielu veku. Vyhýbajte sa ale zdôverovaniu nesprávnym osobám, mohli by vaše tajomstvo zverejniť. Dbajte aj na to, aby ste riešili vaše zdravotné problémy ešte v zárodku, len tak sa vyhnete komplikáciám.
Strelec
Strelci sa teraz snažia nájsť si akýkoľvek dôvod na cesty a chceli by „vypadnúť“ zo stereotypu za každú cenu. Podarí sa vám splniť si vaše plány, ale pozor na finančné krytie. Nemáte toľko, ako v iných ročných obdobiach a ľahko by ste mohli prísť o svoje úspory. Pôžičky nemáte príliš v láske, tak sa radšej kroťte. Najmä ženy by to mohli prehnať a zaťažiť svoj rozpočet nadmieru. Snažte sa svoje túžby držať na uzde, určite to tak bude lepšie. Na cestách vás čaká mnoho dobrodružstiev, ale to už vy sami viete a rátate s tým. Ani jedna vaša cesta nebola nudná alebo nezaujímavá, teda viete dobre, čo vám chýba – nové známosti, dobrodružstvo a napätie, no aj zábava a smiech – doprajte si to všetko, ale nezabudnite aj na svoje pracovné povinnosti.
Kozorožec
Kozorožci sa zase nechávajú spútať svojimi pracovnými úlohami, jediným ich cieľom je práca a plánovanie. Toto zameranie vám síce pomáha pri sebarealizácii a osobnom úspechu, ale v medziľudských vzťahoch vytvára priepasť medzi vami a priateľmi, ktorým na vás ešte donedávno záležalo. Ste síce bojovníci a priekopníci, no aj vy raz za čas potrebujete cítiť, že nie ste sami a oddýchnuť si v kruhu priateľov – no o to práve prichádzate. Zamyslite sa nad tým, ako si sami pálite za sebou mosty a zostávate stále viac sami. Najmä mladší Kozorožci by si mali uvedomiť, že nie je všetko len o práci, že život začína po skončení pracovného času a nemusia si prácu nosiť aj domov.
Vodnár
Je najvyšší čas, aby ste sa na seba pozreli očami iných. V mnohom by sa vám ujasnilo, prečo sa k vám vaše okolie správa odmietavo. Veď čo sa dá čakať od iných, keď vy sami ste náladoví, dvojtvárni, zabúdate na svoje záväzky, strácate dôležité veci a vyhýbate sa prílišnej zodpovednosti. Raz za čas by ste si mali vstúpiť do svedomia a je jedno, v akom ste postavení. Vaša povaha nie je ľahká a aj vy sami musíte uznať, že sa len ťažko s vami vychádza, najmä preto, lebo každú chvíľu chcete niečo iné. V podstate ani nie ste zlí alebo bezcitní, iba vám chýba trocha jemnosti a taktu. Snažte sa konať ucelenejšie a neničiť všetko okolo. Ani svoje vlastné zdravie si nešetríte tak, ako by ste mali.
Ryby
Rybám sa síce nie všetko darí podľa ich predstáv, ale aspoň čo sa týka súkromia, budú môcť byť spokojné. Najmä viazané Ryby sa konečne dočkajú pozitívnych zmien u svojho partnera či partnerky a nájdu novú silu do ďalšieho spolužitia. Slobodní alebo rozvedení majú pred sebou nové možnosti na nadviazanie dobrých vzťahov a v láske sa im bude dariť viac ako v minulosti. Akoby sa ich citový život dostával na tú správnu úroveň a pod vplyvom týchto úspechov sa zlepší aj komunikácia Rýb s ich okolím. Tieto dni pod vplyvom Venuše vám pomôžu stabilizovať staré vzťahy a nadviazať nové s vhodnými partnermi. Ryby v strednom veku budú mať možnosť aj na výhru. Teda nedajte sa odradiť prekážkami, a keď pocítite „nutkanie“, konajte! Vaša intuícia je predsa na skvelej úrovni, tak ju využite!

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

 1. Môžu byť kancelárie pripravené na budúcnosť?
 2. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
 3. Varujú pred púštnymi búrkami v Dubaji
 4. Prišli škrečky a Dedoles počíta tržby na desiatky miliónov
 5. Nová certifikovaná káva na vašich obľúbených čerpacích staniciac
 6. "Je to dravec!" Priznáva šéfkuchár Michal Konrád
 7. Potrebujeme poďakovať vzorom. Preto rozbiehame novú biznis cenu
 8. Jablone prekonali očakávania. O bývanie v Bytči je veľký záujem
 9. K online predplatnému teraz získate DIGI GO na 6 mesiacov zdarma
 10. Ako môžu fajčiari pomôcť prírode? Úplne jednoducho
 1. Spravte si zásoby zdravia
 2. Stropný zdvihák zlepší život všetkým imobilným ľuďom
 3. Nevedomosť poslancov opäť zhorší podmienky pre zamestnancov
 4. Zázračné účinky Arónie na zdravie
 5. Na ropnej plošine sa len pracuje a spí
 6. Potrebujeme poďakovať vzorom. Preto rozbiehame novú biznis cenu
 7. Prišli škrečky a Dedoles počíta tržby na desiatky miliónov
 8. Varujú pred púštnymi búrkami v Dubaji
 9. Jablone prekonali očakávania. O bývanie v Bytči je veľký záujem
 10. K online predplatnému teraz získate DIGI GO na 6 mesiacov zdarma
 1. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 10 188
 2. Slovenský orloj – svetová atrakcia 5 533
 3. Ako môžu fajčiari pomôcť prírode? Úplne jednoducho 4 275
 4. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 3 820
 5. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 3 646
 6. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im? 3 100
 7. Zateplenie strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 2 622
 8. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 2 334
 9. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty 2 278
 10. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy? 2 216

Blogy SME

 1. Symptomedica: Divertikuly hrubého čreva má v pokročilom veku 50% populácie.
 2. Alžbeta Szomolaiová: Hrad Divín
 3. Jozef Javurek: Ako sme našli Budzogáň
 4. Patrik Tulinský: § 353 TZ - Ohrozenie dôvernej skutočnosti a vyhradenej skutočnosti. Z čoho boli obvinení Monika Tódová a Konštantín Čikovský
 5. Ján Valchár: Horúčka, s ktorou nič nerobíme, vedie...k článku Renáty Zelnej
 6. Inštitút strategických politík: Koniec iránskej izolácie vďaka pripojeniu Teheránu k Šanghajskej organizácii spolupráce
 7. Tupou Ceruzou: 3. vlna
 8. Jan Pražák: Nenávidím tě, sestřičko rozmazlená!
 1. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí 25 737
 2. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič. 17 267
 3. Dušan Koniar: Ostávajú možno dva mesiace 8 942
 4. Stanislav Martinčko: Zatýkanie za spevu pápežskej hymny !! 6 073
 5. Martin Dorčák: DPH podľa Remišovej 5 604
 6. Peter Chudý: Vyšetrovateľov NAKA treba umlčať a naordinovať im leopoldovskú diétu alebo ako nevinný človek môže skončiť za mrežami 4 562
 7. Marek Mačuha: Boris Kollár preráža dno 3 754
 8. Pavel Dvořák: Ako ma zmenilo desať rokov v Číne 3 561
 1. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 3. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 4. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 5. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
 6. Adam Valček: Neexistujúca kancelária aj termín. Výpovede proti Výbohovi nesedia
 7. Karolína Farská: Dva rozdielne protesty za slobodu
 8. Pavol Koprda: Očkovacia lotéria: Čo môže priniesť a kde sú jej úskalia? Pohľad cez dáta, teóriu hier a hazardné hry
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Fyzická odolnosť, zdatnosť a celkovo fyzické zdravie sa postupne vyvíjajú už od útleho veku, preto je dôležité včasné podchytenie nesprávnych návykov a nastavenie správnej terapie, ktorá ich odstráni.


51m

Záchranári z Rescue Považie usporiadali uplynulý víkend metodicko-taktické cvičenie, zamerané na záchranu osôb. Zúčastnili sa ho potápači, horolezci a psovodi.


1 h

Účelové cvičenie v prírode prispôsobili v Domaniži premnoženému medveďovi. Spolupráca so zložkami, ktoré si prizvali, bola na výbornú.


5 h

Erik prezradil aj to, ako si neoficiálne musel zabezpečiť účasť na olympiáde.


6 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Nad Horehroním sa už Nízke Tatry belejú.


20 h

Situácia sa zhoršuje, v nemocnici sú zakázané návštevy, výnimkou sú ťažko chorí pacienti.


24 h

Červených okresov pribúda, zelený bude už len jeden, v bordovej farbe bude päť okresov.


22. sep

Nitriansky kraj od 27. septembra očervenie.


23 h

Blogy SME

 1. Symptomedica: Divertikuly hrubého čreva má v pokročilom veku 50% populácie.
 2. Alžbeta Szomolaiová: Hrad Divín
 3. Jozef Javurek: Ako sme našli Budzogáň
 4. Patrik Tulinský: § 353 TZ - Ohrozenie dôvernej skutočnosti a vyhradenej skutočnosti. Z čoho boli obvinení Monika Tódová a Konštantín Čikovský
 5. Ján Valchár: Horúčka, s ktorou nič nerobíme, vedie...k článku Renáty Zelnej
 6. Inštitút strategických politík: Koniec iránskej izolácie vďaka pripojeniu Teheránu k Šanghajskej organizácii spolupráce
 7. Tupou Ceruzou: 3. vlna
 8. Jan Pražák: Nenávidím tě, sestřičko rozmazlená!
 1. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí 25 737
 2. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič. 17 267
 3. Dušan Koniar: Ostávajú možno dva mesiace 8 942
 4. Stanislav Martinčko: Zatýkanie za spevu pápežskej hymny !! 6 073
 5. Martin Dorčák: DPH podľa Remišovej 5 604
 6. Peter Chudý: Vyšetrovateľov NAKA treba umlčať a naordinovať im leopoldovskú diétu alebo ako nevinný človek môže skončiť za mrežami 4 562
 7. Marek Mačuha: Boris Kollár preráža dno 3 754
 8. Pavel Dvořák: Ako ma zmenilo desať rokov v Číne 3 561
 1. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 3. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 4. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 5. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
 6. Adam Valček: Neexistujúca kancelária aj termín. Výpovede proti Výbohovi nesedia
 7. Karolína Farská: Dva rozdielne protesty za slobodu
 8. Pavol Koprda: Očkovacia lotéria: Čo môže priniesť a kde sú jej úskalia? Pohľad cez dáta, teóriu hier a hazardné hry

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu