Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 28. 5. do 3. 6. 2007

Baran Ste sami k sebe až príliš prísni. Málokedy viete pripustiť svoju vinu či vlastné chyby, no raz za čas vás to všetko „dobehne“ a vy sa začnete obviňovať. Buďte však spravodliví – iste, narobili ste mnoho zmätku svojimi rozhodnutiami, ale nie je to a

Baran
Ste sami k sebe až príliš prísni. Málokedy viete pripustiť svoju vinu či vlastné chyby, no raz za čas vás to všetko „dobehne“ a vy sa začnete obviňovať. Buďte však spravodliví – iste, narobili ste mnoho zmätku svojimi rozhodnutiami, ale nie je to ani trochu tragické, všetko sa ešte dá zvrátiť. Bolo by teda dobré, keby ste sa na seba pozerali pravdivo a nie zase tak po vašom – čierno/bielo. Nie ste úplne nanič a nie ste ani úplne skvelí. Ste normálni ľudia, so slabosťami a silnými stránkami, tak sa zamerajte na to, v čom vynikáte a neplačte nad rozliatym mliekom. Bude to tak pre vás lepšie, viac využijete tento vhodný čas na nové začiatky. Nielen pokiaľ ide o obchody, ale aj v medziľudských vzťahoch.
Býk
Máte pred sebou dni, keď sa nezastavíte. Práce bude veľa a povinnosti len na vašej hlave. Aj preto, že sa nemôžete spoliehať na nikoho iného. Nie ste teraz v takej spoločnosti, kde by sa našli dôveryhodní ľudia, ktorí by bezvýhradne stáli na vašej strane. Práve naopak, opatrnosti nie je nazvyš, takže sa nedajte nikým podviesť! Mladším Býkom osud privedie do cesty novú známosť, bolo by dobré, keby ste si overili, či vám tiež neklame – ľahko sa môžete pomýliť a dať svoje srdce nesprávnemu človeku – sklamaní už máte za sebou dosť, či nie? Tak ovládnite svoje srdce rozumom a vyčkajte, kým sa nevyjasní, kto je kto. Starším Býkom tento týždeň pripraví jedno zdravotné zlyhanie, dosť vás to vydesí, prečo vlastne? Keď dobre viete, že sa o seba nestaráte primerane. Sledujte viac svoje trávenie, metabolizmu a popracujte aj na svojej kondícii.
Blíženci
Naďalej ste pri sile, skutočne sa nedá povedať, kde sú vaše hranice. Ste výkonní, máte kopu skvelých nápadov a aj ich realizujete, sami motivujete iných, pomáhate im nájsť a vydať zo seba to najlepšie, s priateľmi riešite ich problémy a doma radíte svojim blízkym, kde a ako investovať. Nuž, je to pre vás týždeň rôznych možností, upevnite si teda svoje pozície v každej oblasti vášho života, je dobré, aby ste mali na čom stavať do budúcnosti. Mnohí z vás sú teraz spokojní, vyrovnaní a nechcú nič zásadne meniť na svojom spôsobe života, tak len pozor na vaše zdravie, najmä na ťažkosti s pohybom, chrbticou a pľúcami – ľahko prechladnete a zápaly by ste nemali podceňovať! Najmä starším Blížencom hrozia rôzne ochorenia, ktoré sa však ľahko môžu skomplikovať. Teda – nezanedbajte ani túto oblasť.
Rak
Raci si dobre uvedomujú, že len sami sú zodpovední za to, čo si navarili. Je to dosť nechutná kaša, všakže? Tak sa neodťahujte, ale začnite svojim blízkym vysvetľovať, čo sa stalo. Rovnako postupujte aj v práci, tak sa vyhnete tomu najhoršiemu. Nesmiete sa skrývať, ani uhýbať pred zodpovednosťou, je to pre vás ťažké obdobie a už trvá dlhší čas, lenže nedá sa s tým nič robiť – len to prežiť. Vyhnite sa novým úlohám, dobre skontrolujte tie, čo máte na starosti teraz a zamerajte sa aj na návštevy svojich známych, musíte nájsť podporu na každom možnom mieste. Aspoň doma môžete rátať s podporou, ak stihnete uviesť všetko na pravú mieru.
Lev
Levy sa dokážu raz dva zorientovať aj v ťažkých situáciách. Tento týždeň ich prinesie neúrekom, ale pre vás nebude problém väčšinu z nich vyriešiť. Pracovne teda budete vyťažení, no to isté vás čaká aj v domácnosti. Najlepšie na tom sú osamelé Levy, oni si aspoň budú môcť oddýchnuť po ťažkom dni, kým ostatní s rodinami a s partnermi sa nedokážu vymotať z „bludného“ kruhu. Nevadí, veď vy radi žijete v napätí a stres v podstate potrebujete ako súčasť života. Problémy vám signalizujú, že sa niečo deje a vy ako činné znamenia potrebujete zmeny a možnosti ich realizovať. Nemusíte sa však nad nikoho vyvyšovať, ak je menej aktívny, bystrý a kreatívny, než ste vy. Aj vám dlhšie trvalo, kým ste našli sami seba, či nie?
Panna
Panny sa nesmú k ničomu záväzne vyjadrovať. Nie ste teraz dostatočne objektívne, ani rozhľadené, vaše názory sa akosi nedajú všeobecne použiť, dá sa povedať, že ste zamerané príliš jednosmerne. A ešte k tomu pesimisticky, teda by ste iných nemotivovali, práve naopak, znechutili by ste ich. Nie ste v poriadku, sami to cítite, ale netreba si tým príliš lámať hlavu. Je to len prechodné, keďže Merkúr je teraz v opozícii. Aj v láske ste teraz na dne, bez nadšenia, ochoty ku kompromisom, stačí aj maličkosť a vybuchnete. Len neútočte na svojich blízkych – kto vám ostane, ak ich urazíte? Nikto z nich s vami predsa nemusí žiť, tak si vážte ich prítomnosť. Radšej otvorene povedzte o tom, ako sa cítite a čo je na príčine vašej nálade. Tak všetkým dáte možnosť, aby vám pomohli.
Váhy
Váham tento týždeň prinesie nové možnosti, ale len od nich bude závisieť, či sa dajú zlákať. Mali ste síce nedávno pocit, že neviete kam skôr, no chcete sa pustiť do realizácie? Vaši známi, kolegovia, aj nadriadení – všetci vám ponúknu nejaké riešenie. Ale nemali by ste váhať, ak vám hoci aj neznámi ľudia pomôžu, snažte sa využiť všetko a všetkých, aby ste získali širší pohľad na to, kam sa dať a čo vás to bude stáť. Pozor však na vaše zdravie, nie je celkom OK, máte toho už dosť, čomu by ste sa mali venovať – kĺby, trávenie, hlasivky, mandle a dutiny. Váhy, ktoré zvažovali vycestovanie a pobyt mimo SR, získajú zaujímavé informácie. Bolo by správne, ak by ste im venovali dostatočnú pozornosť, inak sa zase miniete s dobrou šancou na zmenu k lepšiemu. Nedajte sa odradiť rôznymi obmedzeniami, či záväzkami, ide predsa o niečo, čo vás už dávno lákalo!
Škorpión
Máte teraz možnosť zmeniť svoj prístup k ľuďom, čo tak menej hovoriť a viac počúvať? Možno nakoniec zmeníte aj svoje vžité názory a aj niektoré z vašich zastaralých morálnych zásad. Konečne by ste si mali rozšíriť svoj obzor a nedať sa zväzovať minulosťou a minulými zážitkami – je najvyšší čas. Ale pozor, aby ste sa nenechali ovplyvniť niekým až príliš - netreba sa celkom riadiť radami iných. Hlavne mladší z vás by mali byť opatrní a aj keď sa niečím nadchnú, nemali by sa hneď zaväzovať. Trochu zdržanlivosti vám len pomôže a zapôsobíte aj na vaše okolie ako dôslední a precízni ľudia. Starší Škorpióni by mali viac pozornosti venovať svojmu zdraviu, nie sú celkom v poriadku, najviac ohrozené sú pľúca, nohy, cievy a aj oči.
Strelec
Strelci o sebe pochybujú. Ich intuícia im vraví, že idú nesprávnym smerom, aj srdce ich varuje, že sú pri nevhodnom človeku, ale rozum akosi váha vydať tie správne „nariadenia“. Váhate, premýšľate, skúmate - akoby ste nevedeli, čo skôr a ako to zariadiť, aby všetko bolo v poriadku. Odpovede na všetky otázky máte ale v sebe, lenže nemáte na rozhovor sami so sebou čas. Takže sa aspoň na chvíľku zastavte, aby ste mohli vymyslieť lepšiu stratégiu. Inak sa skutočne zamotáte do ťažkostí a zväzkov, ktoré nie sú pre vás ani trochu výhodné alebo podnecujúce. Vy predsa potrebujete voľnosť, slobodu, rozlet, cesty a nové vedomosti – môžete to mať aj pri takomto spôsobe života a s takým partnerom, či partnerkou, aký je pri vás?
Kozorožec
Kozorožci budú stále v pohybe, či už na cestách, alebo na rôznych jednaniach, či schôdzach - nedokážu sa zastaviť. Zameranie na prácu im len prospeje, pretože majú v tomto smere zopár neukončených úloh. Len pozor – dôkladne sa venujte všetkému, inak môžete prísť o svoje istoty. Z času na čas si neviete vážiť to, čo máte a doslova hazardujete so svojím šťastím. Neplatí to len v práci, ale aj v súkromí. Neviete si svoj čas správne zadeliť a potom často strácate prehľad o tom, čo ešte máte vybaviť a v akom časovom rozpätí a žijete v strese. Mali by ste sa snažiť zlepšiť sa v organizovaní svojho života, inak sa zbytočne sami zničíte. Mladší Kozorožci by si mali dať pozor na svoje slová a popremýšľať, kým začnú niekoho kritizovať, aby sa im to hneď nevrátilo. Ak vy začnete útok, rátajte s tým, že sa vám dostane podobnej odvety.
Vodnár
Vodnári sú naďalej plní energie. Urán si s Merkúroom rozumie a tak na nich táto kombinácia vplýva dobre a stále ich ženie k novým cieľom. Pomáha im aj viac dávať najavo svoje city, teda v láske by mohli zaznamenať trvalejšie úspechy. Starší Vodnári by si mali dožičiť nejakú menšiu zmenu v ich štýle života – zmeniť niečo na sebe, ale aj vo vzťahu k iným ľuďom, no aj okolo seba niečo prestavať. Potrebujete zabezpečiť nové prúdenie energií okolo vás, na to je práve teraz vhodný čas – preto sa nedajte zastaviť pri realizácii dobrých zmien. Niekedy máte pocit, akoby vás iní brzdili, nedovoľte im to teraz. Doprajte si aj nejaké nové veci, zariadenie, spotrebiče – proste trochu toho na seba pomíňajte.
Ryby
Ryby sa ocitnú na okraji priepasti. Ani jeden váš plán, nič z vašich aktivít sa nevydarí, máte teda pred sebou ťažký týždeň. Nepomôže ani nejaká pomoc zvonku či náhle a riskantné rozhodnutia – radšej sa vzdajte. Spadne vám všetko, čo nebolo pevne poistené a upevnené, teda rátajte s veľkými stratami. Vyčkajte na to, kým sa rozruch utíši a potom sa pusťte do nápravy. Možno si sami uvedomíte, že je to takto lepšie a že radšej začnete nanovo, bez zbytočných záťaží. Problémy by ste nemali brať ako niečo tragické, skôr ako výzvu a možnosť zmeniť svoju budúcnosť. Vyhnite sa teda zliepaniu, popremýšľajte skôr o niečom celkom novom. Aj v láske, aj v práci sa pred vami otvárajú nové obzory.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
 2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
 3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
 4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
 5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
 6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
 7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
 8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
 9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
 10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
 1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
 2. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
 3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
 4. Budovanie zelenej značky
 5. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
 6. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
 7. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
 8. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
 9. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
 10. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
 1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 39 753
 2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 23 748
 3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 16 208
 4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 239
 5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 800
 6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 689
 7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 594
 8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 490
 9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 468
 10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 343
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Rodáčka z Orlového KRISTÍNA HAMÁROVÁ je nadšená cestovateľka. Spolu s kamarátkou Naďou vo svojej relácii Všesvet sprostredkúvajú zážitky a rady zo sveta.

14 h
Odberné miesto na covid.

Víkendové testovanie na ochorenie COVID-19 využilo v desiatich odberových miestach na území Púchova 5 869 ľudí.

23 h
ilustračné foto

Počas nedeľného testovacieho dňa prišlo výrazne menej ľudí. Viaceré obce však väčšinou testovali len počas soboty. POzitivita bola na podobnej úrovni ako v sobotu.

23 h
Mobilné odberové miesto v Domaniži

Obec Domaniža je jedinou v Považskobystrickom okrese, kde majú mobilné odberné miesto na antigénové testovanie. Využili ho už počas víkendového (23. - 24. 1.

24 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

18 h

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

23 h

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

13 h

Už ste čítali?