Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Futbal oblastné súťaže

II. trieda 24. kolo: D. Mariková – Sverepec 2:0 (0:0), Brídzik, V. Zemančík, Č. Kameň – Streženice 3:3 (1:2), Palček 2, M. Monček – Kasenčák, Vrábel, vlastný, Podvažie - K. Podhradie 0:1 (0:0), Macko, Lysá – Tuchyňa 3:2 (2:1), Macko, J. Barninec, P. Barn

II. trieda
24. kolo: D. Mariková – Sverepec 2:0 (0:0), Brídzik, V. Zemančík, Č. Kameň – Streženice 3:3 (1:2), Palček 2, M. Monček – Kasenčák, Vrábel, vlastný, Podvažie - K. Podhradie 0:1 (0:0), Macko, Lysá – Tuchyňa 3:2 (2:1), Macko, J. Barninec, P. Barninec – Filo 2, Kolačín - D. Kočkovce 2:2 (0:2), Matej, Harangozo – Kučiak, Cesnárik, Pruské – Košeca 0:3 (0:0), Brtáň 2, Marek, Lúky – Jasenica 1:0 (1:0), Pavlis.
1. D. Mariková 24 17 1 6 61:43 52
2. Košeca 24 14 4 6 58:24 46
3. D. Kočkovce 24 13 4 7 56:31 43
4. Tuchyňa 24 11 6 7 44:36 39
5. Jasenica 24 12 3 9 64:58 39
6. Lúky 24 11 6 7 44:42 39
7. Lysá 24 10 8 6 45:33 38
8. Kolačín 24 7 10 7 50:45 31
9. Podvažie 24 8 4 12 26:39 28
10. Streženice 24 7 4 13 45:48 25
11. Sverepec 24 6 7 11 37:44 25
12. K. Podhradie 24 6 7 11 20:49 25
13. Č. Kameň 24 6 5 13 33:74 23
14. Pruské 24 4 3 17 31:49 15
III. A trieda
12. kolo: Lednica – Bolešov 1:4 (0:4), Loduha za domácich, Zubák – Tunežice 2:5 (1:1), Mosorjak, Hriadeľ, Bajza, Kušík, Porubčan za hostí, Kvašov – Kameničany 2:2 (0:2), M. Prekop, M. Sedláček za domácich, H. Breznica - D. Breznica 2:4 (1:2), Remiš, Štefina – Jambor 3, Jurga.
1. Tunežice 12 7 2 3 36:20 23
2. Bolešov 12 6 5 1 32:17 23
3. Kameničany 12 6 4 2 27:19 22
4. D. Breznica 12 6 2 4 23:20 20
5. Kvašov 12 4 2 6 20:23 14
6. H. Breznica 12 4 2 6 23:34 14
7. Lednica 12 3 3 6 12:18 12
8. Zubák 12 2 0 10 14:35 6
III. B trieda
16. kolo: FC Púchov – Nosice 6:2 (2:0), Kuchta 3, Martin Fúrik 2, Kučera – Burianec, Prostinák, Podmanín – Trstie 4:3, M. Kostelanský, A. Kostelanský, J. Kostelanský, Maroš,Vrchteplá – Praznov 4:2 (1:2), Šefara 2, Stráňovský, Kresáň – Motošický, R. Šaradín, Orlové - Bodiná 4:10 (1:6), Lazar, Vatolík, Janda, Kováčik – Janech 4, Mucha 3, Belák 2, Martyščák, Jasenica B mala voľno.
1. Bodiná 14 11 1 2 48:19 34
2. Vrchteplá 13 9 0 4 47:19 27
3. Praznov 14 8 1 5 37:23 25
4. Trstie 13 8 0 5 50:27 24
5. Podmanín 14 8 0 6 43:22 24
6. Púchov 14 5 0 9 32:39 15
7. Orlové 15 5 0 10 33:64 15
8. Nosice 15 4 2 9 17:47 14
9. Jasenica B 14 3 0 11 25:72 9
I. trieda dorast
24. kolo: Papradno – Sverepec 6:1 (2:0), Tóth 2, Šupolík 2, Macošinec, Machač – Kula, Visolaje – Prečín 2:2 (2:0), Dobrodenka 2 – Krčmárik 2, Bolešov – Pružina 2:6 (0:3), Veselý, Bočinec – Topor 3, P. Ďuriš 2, Kozák, Lysá – Tuchyňa 4:3 (2:1), Janíček 2, A. Zlocha 2 – Štefula, Jurenka, Fusek, Streženice – Prejta nehralo sa, hostia neprišli, H. Poruba – Praznov 2:1 (1:0), M. Puček, R. Staňo – Ivanovič, D. Kočkovce mali voľno.
1. D. Kočkovce 22 16 1 5 68:27 49
2. Streženice 22 15 2 5 58:23 47
3. Papradno 22 13 5 4 55:25 44
4. H. Poruba 22 12 2 8 49:33 38
5. Praznov 22 10 3 9 46:32 33
6. Tuchyňa 22 11 0 12 42:39 33
7. Pružina 22 9 6 7 34:31 33
8. Visolaje 22 7 6 9 39:40 27
9. Prečín 22 7 4 11 38:56 25
10. Sverepec 22 7 3 12 29:41 24
11. Lysá 23 7 2 14 39:78 23
12. Bolešov 22 6 3 13 28:48 21
13. Prejta 21 3 3 15 25:77 12
II. trieda dorast
15. kolo: Podvažie – Zubák 3:0 kontumačne.
16. kolo: M. Lednice – Podvažie 5:0 nedohrané pre nedostatočný počet hráčov hostí, Zubák – Horovce 1:9 (0:5), Žársky - Gorelka 5, M. Kováč 3, Žeravík, Lúky – Brvnište 5:2 (2:1), Mokrička 2, Marcel Húževka 2, Martinko – Španihel, Barenčík, Pruské – Borčice 4:1 (1:1), Daňo 2, Jaroš 2 – Szöcs, Orlové – Hatné 6:0 (4:0), Gulač 3, Ondreička 2, Šulan.
1. Horovce 16 12 1 3 60:20 37
2. Orlové 16 11 2 3 75:18 35
3. Pruské 16 11 0 5 48:34 33
4. Lúky 16 8 3 5 79:34 27
5. M. Lednice 15 9 0 6 61:35 27
6. Brvnište 16 7 2 7 40:37 23
7. Podvažie 15 4 4 7 32:57 16
8. Borčice 16 4 2 10 31:74 14
9. Hatné 16 2 4 10 28:61 10
10. Zubák 16 2 0 14 22:106 6
I. trieda starší žiaci
20. kolo: Pružina – Pov. Teplá 3:0 kontumačne.
23. kolo: Bolešov – Papradno 3:0 kontumačne, H. Poruba - Pov. Teplá 3:0 kontumačne.
24. kolo: Papradno - H. Poruba 3:2 (1:1), Zboran, Fojtík, Galko – P. Drážkovec, Hudec, Pov. Teplá – Ladce 1:1 (1:1), Lutišan – Palček, Košeca – Streženice 1:2 (0:1), Mikulčík – Valient, Šesták, Pružina – Mikušovce 12:1 (6:0), Paulec 5, Jakubech 2, Svitek 2, Bušík, Jurkech, Hlubina – Rendek, Kolačín – Prejta 1:4 (0:1), Kvasnička – M. Žiačik 2, J. Žiačik, Belán, D. Kočkovce – Orlové 6:0 (3:0), Kučík 2, Michálek 2, Králik 2, Lúky – Bolešov 3:2 (0:2), Brun 2, Pánik – Fusko, M. Prekop.
1. Ladce 24 19 2 3 100:17 59
2. H. Poruba 24 18 2 4 128:33 56
3. Streženice 24 18 0 6 80:24 54
4. Košeca 24 16 3 5 88:32 51
5. D. Kočkovce 24 15 5 4 65:21 50
6. Prejta 24 11 4 9 61:35 37
7. Lúky 24 10 2 12 58:68 32
8. Pov. Teplá 24 9 4 11 33:48 31
9. Papradno 24 9 3 12 38:44 30
10. Pružina 24 9 2 13 57:70 29
11. Kolačín 24 9 1 14 57:55 28
12. Orlové 24 4 1 19 25:103 13
13. Bolešov 24 4 1 19 32:138 13
14. Mikušovce 24 2 0 22 19:152 6
II. trieda starší žiaci
24. kolo: D. Mariková – Dulov 6:0 (1:0), Čelko 2, Kompaník, Salaník, Marciník, Šujak, Lysá – Borčice 0:2 (0:2), Marek Burdej 2, Jasenica - K. Podhradie 6:0 (1:0), Dzurianík 2, Smokoň, Hlušek, Janáček, Šibík, Pruské - M. Lednice 6:5 (4:0), Buday 3, Vlasatý, Pagáč, Poláček – J. Lednický 3, M. Lednický, Dubovan, Prečín – Šebešťanová 4:0 (2:0), M. Krabáč 2, Drevenák, Babinec, Stupné a Udiča mali voľno.
1. Stupné 20 19 0 1 116:7 57
2. Prečín 20 16 1 3 109:28 49
3. D. Mariková 20 15 3 2 77:21 48
4. Borčice 20 12 1 7 54:35 37
5. Šebešťanová 20 11 0 9 49:39 33
6. Jasenica 20 10 1 9 60:35 31
7. Pruské 21 9 1 11 28:42 28
8. M. Lednice 21 8 1 12 64:79 25
9. Udiča 20 6 3 11 36:54 21
10. Lysá 20 4 2 14 17:75 14
11. K. Podhradie 20 2 1 17 8:117 7
12. Dulov 20 2 0 18 10:96 6
I. trieda mladší žiaci
16. kolo: Košeca – Ilava 1:2 (0:0), Rebro – Sondor, Babčan, N. Dubnica – Beluša 1:3 (0:1), Noska – Kujaník, Moško, Košík, Podmanín - L. Rovne 6:3 (1:0), M. Sovík 2, J. Sovík, Miškech, Gardian, Pilár – Buček, Siekel, Škrabko, Ladce – Brvnište 0:3 (0:3), Machač, Kuvik, Marikovec, Pružina mala voľno.
1. Beluša 14 13 0 1 89:15 39
2. N. Dubnica 14 12 0 2 81:16 36
3. Brvnište 14 9 1 4 36:21 28
4. Ilava 15 8 0 7 41:30 24
5. Pružina 14 5 0 9 28:60 15
6. L. Rovne 14 5 0 9 25:60 15
7. Ladce 15 4 0 11 23:48 12
8. Podmanín 14 4 0 10 29:56 12
9. Košeca 14 3 1 10 16:62 10

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  4. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  1. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  2. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  3. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  4. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  5. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  6. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  7. Hygge ako životný štýl
  8. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 41 458
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 40 322
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 14 033
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 359
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 920
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 849
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 300
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 177
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 036
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 914
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Na sídlisku SNP v Považskej Bystrici zriadili štyri odberné tímy, ktoré pracovali v Športovej hale. Pri testovaní pomáhali vojaci aj mestská polícia.

14 h
Odberné miesto v športovej hale v Považskej Bystrici

Testovanie pokračuje aj v nedeľu. V okrese Púchov je priebežná pozitivita pod pol percenta.

14 h
Minister vnútra SR Roman Mikulec, predseda vlády SR Igor Matovič a minister zdravotníctva SR Marek Krajčí počas tlačového brífingu k vyhodnoteniu doterajších výsledkov celoplošného skríningu na ochorenie COVID-19.

Najvyššie pozitivita bola podľa predsedu vlády Igora Matoviča za sobotu zaznamenaná v okrese Revúca.

17 h
ilustračné foto

Za sobotu pribudlo 1 905 pozitívnych prípadov odhalených PCR testami a 103 úmrtí. V nemocniciach je momentálne hospitalizovaných 3 354 pacientov.

18 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

23. jan

Pozitivita je zatiaľ nízka.

23. jan

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

10 h

Na Kysuciach pokračuje celoplošné testovanie.

23. jan

Už ste čítali?