Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 11. 6. do 17. 6. 2007

Baran Barani budú zvedaví a budú sa pýtať na všeličo, čo ich trápi, ale aj zaujímať ako možnosť na niečo nové – pozitívne. Ale odpovede vás nepotešia – hoci akosi automaticky ste to očakávali.

Baran
Barani budú zvedaví a budú sa pýtať na všeličo, čo ich trápi, ale aj zaujímať ako možnosť na niečo nové – pozitívne. Ale odpovede vás nepotešia – hoci akosi automaticky ste to očakávali. Lenže pravda o skutočnom stave vecí nemusí byť vždy príjemná a tak sa radšej pripravte aj na zaskočenie a trápne chvíle. Vyhnite sa rozhovorom so Škorpiónmi a Blížencami, dajte si pozor aj na konflikt s Pannou. V súkromí vás čakajú zmeny k lepšiemu, a aj keď začiatok týždňa nebude vôbec podľa vašich predstáv, mali by ste veriť v zlepšenie. Starší Barani budú mať chuť aj na hazard a stávky, no bude to úplne nevhodné, pretože šťastie nie je teraz pri nich. Ak už chcete riskovať, dajte sa na nejaký šport alebo sa zapojte do nejakej súťaže či akcie s výhrou - no nerátajte príliš s veľkými úspechmi.
Býk
Býkom sa nedá úplne veriť ani v jednej oblasti. Ich náladovosť a výkyvy aktivity spôsobujú, že nie vo všetkom majú dostatočný prehľad, a ak majú na starosti niečo dôležité, môžu to ľahko pokaziť. Na druhej strane však vedia zachrániť svoju osobu pred úplným krachom a dokážu sa pozbierať aj z toho najhoršieho. Tento týždeň sa ale nebudú vedieť na nič sústrediť a všetko im bude padať z rúk. Práve preto by si mali dobre premyslieť, čo budú robiť a ako. Vyhnúť sa tomu najhoršiemu sa dokážu len vtedy, ak budú postupovať pomaly a krok za krokom. V láske sa im bude dariť viac, ako v iných smeroch, ale ani tu nebudú celkom stopercentní.
Blíženci
Blíženci sa pod vplyvom Merkúru tešia z každého dňa. Viete dobre, že sa nemusíte ničoho obávať a vo všetkom sa vám bude dariť. Uznajte, že bez dlhých bojov a vyčerpávajúcich hádok sa žije ľahšie. Mohli by ste si ušetriť aj nejaké financie, ak sa rozhodnete práve v týchto dňoch niečo kupovať alebo investovať. Máte naozaj presný prehľad a šťastie na svojej strane, preto by ste sa nemali nechať od ničoho odviesť zbytočnými prekážkami alebo ťažkosťami. Ak budete trvať na svojom, dostanete naozaj všetko. Len pozor, aby ste vedeli s tým „všetkým“ aj hospodáriť. Vyhýbajte sa Strelcom a Škorpiónom, oni majú na vás ťažké srdce a mohli by vám zničiť vaše plány. Radšej si dobre strážte svoje plány, myšlienky a nápady, aby ste sa nedostali na vedľajšiu koľaj.
Rak
Rakom vplyv Merkúru pomáha najmä v manipulovaní slabšími ľuďmi. Hoci veľakrát poznáte správny spôsob riešenia skôr ako iní, nedokážete ich presvedčiť o vašej pravde. Tento týždeň však budete mať šťastie a úspech, len sa nesmiete uzatvárať doma. V práci sa bude dariť viac samostatne podnikajúcim, dočkajú sa uznania a aj nových spoločníkov, ktorí im pomôžu rozšíriť ich aktivity. Nezamestnaní sa nemôžu spoliehať na nikoho iného, iba na seba samých, na to prídu vďaka jednému sklamaniu. Možno by ste mali zvážiť, či je naozaj ten najlepší čas na hľadanie zamestnania, možno by ste mohli uspieť skôr pri hľadaní brigády. V láske sa bude tento týždeň dariť doslova každému Rakovi, len musíte mať jasno v tom, čo vlastne od vzťahu očakávate.
Lev
Levy si plne zaslúžia odmenu a tá ich aj tento týždeň čaká. Budete spokojní so sebou a svojimi výsledkami a konečne si začnete všímať aj svoje okolie po stránke citovej. Lásku ste zanedbávali a nevenovali pozornosť ani očividným snahám ľudí okolo vás. Teraz by ste sa konečne mohli zaujímať aj vy o nich, nielen oni o vás. Mladší by si mohli nájsť peknú lásku na leto, starší zase niekoho podnetného a príjemného. Pozor ale na Strelcov a Kozorožcov, oni by sa vám mohli vysmiať a vaše snahy celkom znevážiť. Radšej si vyberajte medzi Rakmi, Pannami a Blížencami. V práci by ste nemali prepínať a ani sa príliš zaoberať úlohami iných - venujte sa výhradne sebe a svojim záujmom.
Panna
Pannám sa tento týždeň nič nevydarí. Akoby sa aj mohlo, keď je Merkúr v opozícii, jeho vplyv im teda nepomáha ani v jednom pláne a darmo sa snažia, nič im nevychádza. Najlepšie by bolo, ak by si dopriali nejakú dovolenku a oddýchli si od všetkého dôležitého. Vyhýbajte sa aj hádkam a náhlym výpadkom pozornosti, ak sa nechcete dostať do sporov. Najmä v domácom prostredí by ste mali počítať s udalosťami, ktoré vás pripravia o rozvahu a nedokážete ich nijako riešiť. Radšej si na všetko vyžiadajte čas a popremýšľajte. Ak budete nasilu niečo riešiť, len si sami uškodíte a doplatíte na rýchlosť, ktorá vám vôbec nevyhovuje. Dajte si aj pozor na svoje investície a ak ste niekomu niečo požičali, žiadajte to späť, inak prídete o peniaze a aj o dôveru svojho okolia. Staršie Panny sa môžu tento týždeň dostať aj do sporu so zákonom, ale nijako nevyhrajú, len ak si ihneď priznajú svoj podiel viny.
Váhy
Váham sa tento týždeň podarí uskutočniť niektoré pozitívne zmeny, o ktorých už dlhšie uvažovali. Vyhnite sa ale nejakým radikálnym rozhodnutiam, pretože ak by už malo byť niečo definitívne, potom by ste sa ťažko mohli vrátiť späť. A vy viete, že návraty späť sú pre vás typické a radi ich robíte. Sem-tam sa snažíte konať ostrejšie a tvrdšie, no nakoniec si všetko premyslíte a dokonca aj celkom upustíte od svojich plánov. Nie je to ale vôbec dobré, ani jeden z týchto spôsobov. Mali by ste nájsť rovnováhu medzi vašimi schopnosťami a požiadavkami vášho okolia, inak nebudete spokojní a ani šťastní. Najmä ženy by sa mali viac skúmať, nájsť si čas na vlastnú analýzu. Mladšie Váhy, ktoré si dlhší čas neúspešne hľadajú prácu, konečne postretne šťastie, ibaže sa nesmú príliš preceniť.
Škorpión
Škorpióni by si mali dopriať dostatok času na premyslenie svojej budúcnosti. Váš život je vždy plný zmien a náhlenia, ale niekedy v tom zhone zabúdate na to naozaj dôležité a možno aj zabúdate na svoje sľuby. V minulosti ste sa stávali obeťami nesprávnych rozhodnutí a unálenosti, teda by ste sa nemali nechať zase zviesť na nesprávnu cestu. Aj v láske, aj v práci máte pred sebou niekoľko závažných rozhodnutí a ak nebudete konať opatrne, mohli by ste si sami uškodiť. Nedbajte toľko o mienku iných a ani na posmech, či pesimistické rady, ktorými vás vaše okolie zasype, snažte sa nájsť odpoveď v sebe a konajte viac utajene. Zdravie vám bude slúžiť a aj starší sa budú cítiť pri sile.
Strelec
Strelcom sa nevodí najlepšie. Majú síce kopu práce a aj im ide od ruky, no necítia žiadne veľké potešenie. Akoby sa im nechcelo a nevedia sa nadchnúť svojimi výsledkami. Nuž, pod vplyvom Merkúra ste precitlivení a neviete sa ubrániť pocitu márnosti. Vyhýbajte sa stretnutiam so smutnými ľuďmi a hľadajte pre seba spoločnosť milých ľudí, ktorí vám pomôžu dostať sa znovu do dobrej nálady. Mladším Strelcom, ktorí by radi cestovali, sa dostane do cesty človek, ktorý im pomôže a dokáže im splniť ich sny. Pozor ale na prílišné požiadavky, nemali by ste očakávať priveľa. Aj v tomto robíte chyby - očakávate priveľa, a ak vám niečo nesplní vaše očakávania, ste naraz celkom mimo. Tento týždeň by ste mali okrem cestovných plánov riešiť aj vaše problémy s láskou. Nemáte to v citovej sfére celkom v poriadku a ťažko sa vyjadrujete, ak máte hovoriť o svojich túžbach a predstavách.
Kozorožec
Kozorožci sa už zase dostávajú do stavu melanchólie a pochybností o zmysle vlastnej práce. Ak sa budete chcieť preorientovať, obráťte sa na svojich dvoch známych z nedávnej minulosti, ktorí by vám mohli pomôcť. Ženy by si mali nájsť dostatok času na to, aby sa začali zaujímať o svoju kondičku a našli si aj nové koníčky. Tiež by ste sa mali vybrať na komplexnú zdravotnú prehliadku, je potrebné, aby ste sa aspoň raz za čas presvedčili, že ste v poriadku. Starší muži by si mali dávať pozor na trávenie a vyhýbať sa ťažkým jedlám. Kozorožci by si naozaj mali nechať nejaký čas na premyslenie a nenechať všetko len tak plynúť, bez zmeny. Trochu sa zaoberajte sami sebou, ale nie je potrebné niečo nasilu meniť či ponáhľať sa.
Vodnár
Hoci Vodnárom všetko vychádza, nie sú so sebou celkom spokojní. Majú pocit, akoby im niečo stále bránilo v úplnom šťastí. Nie je to však niečo hmotné, skôr by mali hľadať problém vo vlastnej duši. Vy sami si bránite a staviate do cesty prekážky, pochybnosťami o vašich výkonoch a výsledkoch. Nemali by ste sa príliš zaoberať sami sebou a viac sa spoliehať na názory svojich priateľov. Ľudia z vášho okolia majú na vás lepší názor, hodnotnejší a aj reálnejší, ako vy sami. Zverte sa Rakom, Levom, alebo Pannám, oni vám istotne povedia úprimne, v akej ste situácii a kam by ste mali nasmerovať svoju energiu.
Ryby
Ryby si málokedy vedia dobre vybrať svojich priateľov. Potom za nich trpia a pomáhajú im, hoci si to nezaslúžia. Tento týždeň budete veľakrát ťahať za niekoho horúce gaštany z ohňa. Ale vôbec nie za takých, ktorí by vám mali za to stáť. Vaša energia nebude dobre ocenená a jediné, čo získate, bude pocit vlastného ohrozenia a sklamania. Nedajte sa využívať na ciele niekoho iného, ani nenoste zbytočne svoju „kožu na trh“. Mohli by ste ohroziť svoju dobrú povesť a aj dôveru, ktorú majú vo váš úsudok vaši známi a nadriadení. V láske sa vám bude dariť tak na 80 %, nemali by ste príliš oponovať svojim blízkym a ani svojmu partnerovi, či partnerke. Zdravotne na tom budete dobre, len sa trošku viac šetrite v oblasti chrbtice.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
 2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
 3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
 4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
 5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
 6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
 1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
 2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
 3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
 4. Hygge ako životný štýl
 5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
 6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
 7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
 8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
 9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
 10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
 1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 35 633
 2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 34 498
 3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 12 043
 4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 449
 5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 982
 6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 219
 7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 781
 8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 443
 9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 359
 10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 4 876
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

V Nemocnici s poliklinikou (NsP) v Považskej Bystrici je momentálne hospitalizovaných 82 pacientov s ochorením COVID-19. V porovnaní s minulým piatkom (15. 1.) klesol ich počet o osem.

5 h

Vo štvrtok zachytili PCR testy 1 785 nakazených koronavírusom, laboratóriá otestovali 11 018 vzoriek. Počet úmrtí pacientov na COVID-19 stúpol o 93. Vyliečilo sa ďalších 2 813 osôb.

8 h

Do systému plateného parkovania v Považskej Bystrici je po novom zaradených už len deväť parkovacích plôch.

8 h

Krajský vyšetrovateľ z Trenčína obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov ich držanie a obchodovanie s nimi 32-ročného muža z okr. Trenčín a 33-ročnú ženu z okr. Vranov nad Topľou.

8 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

8 h

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Záchranári odkazujú, nie každý s Covidom patrí do nemocnice.

13 h

Správa Národného parku Nízke Tatry sa obrátila na návštevníkov prírody s výzvou.

20. jan

Už ste čítali?