Štvrtok, 16. september, 2021 | Meniny má ĽudmilaKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 11. 6. do 17. 6. 2007

Baran Barani budú zvedaví a budú sa pýtať na všeličo, čo ich trápi, ale aj zaujímať ako možnosť na niečo nové – pozitívne. Ale odpovede vás nepotešia – hoci akosi automaticky ste to očakávali.

Baran
Barani budú zvedaví a budú sa pýtať na všeličo, čo ich trápi, ale aj zaujímať ako možnosť na niečo nové – pozitívne. Ale odpovede vás nepotešia – hoci akosi automaticky ste to očakávali. Lenže pravda o skutočnom stave vecí nemusí byť vždy príjemná a tak sa radšej pripravte aj na zaskočenie a trápne chvíle. Vyhnite sa rozhovorom so Škorpiónmi a Blížencami, dajte si pozor aj na konflikt s Pannou. V súkromí vás čakajú zmeny k lepšiemu, a aj keď začiatok týždňa nebude vôbec podľa vašich predstáv, mali by ste veriť v zlepšenie. Starší Barani budú mať chuť aj na hazard a stávky, no bude to úplne nevhodné, pretože šťastie nie je teraz pri nich. Ak už chcete riskovať, dajte sa na nejaký šport alebo sa zapojte do nejakej súťaže či akcie s výhrou - no nerátajte príliš s veľkými úspechmi.
Býk
Býkom sa nedá úplne veriť ani v jednej oblasti. Ich náladovosť a výkyvy aktivity spôsobujú, že nie vo všetkom majú dostatočný prehľad, a ak majú na starosti niečo dôležité, môžu to ľahko pokaziť. Na druhej strane však vedia zachrániť svoju osobu pred úplným krachom a dokážu sa pozbierať aj z toho najhoršieho. Tento týždeň sa ale nebudú vedieť na nič sústrediť a všetko im bude padať z rúk. Práve preto by si mali dobre premyslieť, čo budú robiť a ako. Vyhnúť sa tomu najhoršiemu sa dokážu len vtedy, ak budú postupovať pomaly a krok za krokom. V láske sa im bude dariť viac, ako v iných smeroch, ale ani tu nebudú celkom stopercentní.
Blíženci
Blíženci sa pod vplyvom Merkúru tešia z každého dňa. Viete dobre, že sa nemusíte ničoho obávať a vo všetkom sa vám bude dariť. Uznajte, že bez dlhých bojov a vyčerpávajúcich hádok sa žije ľahšie. Mohli by ste si ušetriť aj nejaké financie, ak sa rozhodnete práve v týchto dňoch niečo kupovať alebo investovať. Máte naozaj presný prehľad a šťastie na svojej strane, preto by ste sa nemali nechať od ničoho odviesť zbytočnými prekážkami alebo ťažkosťami. Ak budete trvať na svojom, dostanete naozaj všetko. Len pozor, aby ste vedeli s tým „všetkým“ aj hospodáriť. Vyhýbajte sa Strelcom a Škorpiónom, oni majú na vás ťažké srdce a mohli by vám zničiť vaše plány. Radšej si dobre strážte svoje plány, myšlienky a nápady, aby ste sa nedostali na vedľajšiu koľaj.
Rak
Rakom vplyv Merkúru pomáha najmä v manipulovaní slabšími ľuďmi. Hoci veľakrát poznáte správny spôsob riešenia skôr ako iní, nedokážete ich presvedčiť o vašej pravde. Tento týždeň však budete mať šťastie a úspech, len sa nesmiete uzatvárať doma. V práci sa bude dariť viac samostatne podnikajúcim, dočkajú sa uznania a aj nových spoločníkov, ktorí im pomôžu rozšíriť ich aktivity. Nezamestnaní sa nemôžu spoliehať na nikoho iného, iba na seba samých, na to prídu vďaka jednému sklamaniu. Možno by ste mali zvážiť, či je naozaj ten najlepší čas na hľadanie zamestnania, možno by ste mohli uspieť skôr pri hľadaní brigády. V láske sa bude tento týždeň dariť doslova každému Rakovi, len musíte mať jasno v tom, čo vlastne od vzťahu očakávate.
Lev
Levy si plne zaslúžia odmenu a tá ich aj tento týždeň čaká. Budete spokojní so sebou a svojimi výsledkami a konečne si začnete všímať aj svoje okolie po stránke citovej. Lásku ste zanedbávali a nevenovali pozornosť ani očividným snahám ľudí okolo vás. Teraz by ste sa konečne mohli zaujímať aj vy o nich, nielen oni o vás. Mladší by si mohli nájsť peknú lásku na leto, starší zase niekoho podnetného a príjemného. Pozor ale na Strelcov a Kozorožcov, oni by sa vám mohli vysmiať a vaše snahy celkom znevážiť. Radšej si vyberajte medzi Rakmi, Pannami a Blížencami. V práci by ste nemali prepínať a ani sa príliš zaoberať úlohami iných - venujte sa výhradne sebe a svojim záujmom.
Panna
Pannám sa tento týždeň nič nevydarí. Akoby sa aj mohlo, keď je Merkúr v opozícii, jeho vplyv im teda nepomáha ani v jednom pláne a darmo sa snažia, nič im nevychádza. Najlepšie by bolo, ak by si dopriali nejakú dovolenku a oddýchli si od všetkého dôležitého. Vyhýbajte sa aj hádkam a náhlym výpadkom pozornosti, ak sa nechcete dostať do sporov. Najmä v domácom prostredí by ste mali počítať s udalosťami, ktoré vás pripravia o rozvahu a nedokážete ich nijako riešiť. Radšej si na všetko vyžiadajte čas a popremýšľajte. Ak budete nasilu niečo riešiť, len si sami uškodíte a doplatíte na rýchlosť, ktorá vám vôbec nevyhovuje. Dajte si aj pozor na svoje investície a ak ste niekomu niečo požičali, žiadajte to späť, inak prídete o peniaze a aj o dôveru svojho okolia. Staršie Panny sa môžu tento týždeň dostať aj do sporu so zákonom, ale nijako nevyhrajú, len ak si ihneď priznajú svoj podiel viny.
Váhy
Váham sa tento týždeň podarí uskutočniť niektoré pozitívne zmeny, o ktorých už dlhšie uvažovali. Vyhnite sa ale nejakým radikálnym rozhodnutiam, pretože ak by už malo byť niečo definitívne, potom by ste sa ťažko mohli vrátiť späť. A vy viete, že návraty späť sú pre vás typické a radi ich robíte. Sem-tam sa snažíte konať ostrejšie a tvrdšie, no nakoniec si všetko premyslíte a dokonca aj celkom upustíte od svojich plánov. Nie je to ale vôbec dobré, ani jeden z týchto spôsobov. Mali by ste nájsť rovnováhu medzi vašimi schopnosťami a požiadavkami vášho okolia, inak nebudete spokojní a ani šťastní. Najmä ženy by sa mali viac skúmať, nájsť si čas na vlastnú analýzu. Mladšie Váhy, ktoré si dlhší čas neúspešne hľadajú prácu, konečne postretne šťastie, ibaže sa nesmú príliš preceniť.
Škorpión
Škorpióni by si mali dopriať dostatok času na premyslenie svojej budúcnosti. Váš život je vždy plný zmien a náhlenia, ale niekedy v tom zhone zabúdate na to naozaj dôležité a možno aj zabúdate na svoje sľuby. V minulosti ste sa stávali obeťami nesprávnych rozhodnutí a unálenosti, teda by ste sa nemali nechať zase zviesť na nesprávnu cestu. Aj v láske, aj v práci máte pred sebou niekoľko závažných rozhodnutí a ak nebudete konať opatrne, mohli by ste si sami uškodiť. Nedbajte toľko o mienku iných a ani na posmech, či pesimistické rady, ktorými vás vaše okolie zasype, snažte sa nájsť odpoveď v sebe a konajte viac utajene. Zdravie vám bude slúžiť a aj starší sa budú cítiť pri sile.
Strelec
Strelcom sa nevodí najlepšie. Majú síce kopu práce a aj im ide od ruky, no necítia žiadne veľké potešenie. Akoby sa im nechcelo a nevedia sa nadchnúť svojimi výsledkami. Nuž, pod vplyvom Merkúra ste precitlivení a neviete sa ubrániť pocitu márnosti. Vyhýbajte sa stretnutiam so smutnými ľuďmi a hľadajte pre seba spoločnosť milých ľudí, ktorí vám pomôžu dostať sa znovu do dobrej nálady. Mladším Strelcom, ktorí by radi cestovali, sa dostane do cesty človek, ktorý im pomôže a dokáže im splniť ich sny. Pozor ale na prílišné požiadavky, nemali by ste očakávať priveľa. Aj v tomto robíte chyby - očakávate priveľa, a ak vám niečo nesplní vaše očakávania, ste naraz celkom mimo. Tento týždeň by ste mali okrem cestovných plánov riešiť aj vaše problémy s láskou. Nemáte to v citovej sfére celkom v poriadku a ťažko sa vyjadrujete, ak máte hovoriť o svojich túžbach a predstavách.
Kozorožec
Kozorožci sa už zase dostávajú do stavu melanchólie a pochybností o zmysle vlastnej práce. Ak sa budete chcieť preorientovať, obráťte sa na svojich dvoch známych z nedávnej minulosti, ktorí by vám mohli pomôcť. Ženy by si mali nájsť dostatok času na to, aby sa začali zaujímať o svoju kondičku a našli si aj nové koníčky. Tiež by ste sa mali vybrať na komplexnú zdravotnú prehliadku, je potrebné, aby ste sa aspoň raz za čas presvedčili, že ste v poriadku. Starší muži by si mali dávať pozor na trávenie a vyhýbať sa ťažkým jedlám. Kozorožci by si naozaj mali nechať nejaký čas na premyslenie a nenechať všetko len tak plynúť, bez zmeny. Trochu sa zaoberajte sami sebou, ale nie je potrebné niečo nasilu meniť či ponáhľať sa.
Vodnár
Hoci Vodnárom všetko vychádza, nie sú so sebou celkom spokojní. Majú pocit, akoby im niečo stále bránilo v úplnom šťastí. Nie je to však niečo hmotné, skôr by mali hľadať problém vo vlastnej duši. Vy sami si bránite a staviate do cesty prekážky, pochybnosťami o vašich výkonoch a výsledkoch. Nemali by ste sa príliš zaoberať sami sebou a viac sa spoliehať na názory svojich priateľov. Ľudia z vášho okolia majú na vás lepší názor, hodnotnejší a aj reálnejší, ako vy sami. Zverte sa Rakom, Levom, alebo Pannám, oni vám istotne povedia úprimne, v akej ste situácii a kam by ste mali nasmerovať svoju energiu.
Ryby
Ryby si málokedy vedia dobre vybrať svojich priateľov. Potom za nich trpia a pomáhajú im, hoci si to nezaslúžia. Tento týždeň budete veľakrát ťahať za niekoho horúce gaštany z ohňa. Ale vôbec nie za takých, ktorí by vám mali za to stáť. Vaša energia nebude dobre ocenená a jediné, čo získate, bude pocit vlastného ohrozenia a sklamania. Nedajte sa využívať na ciele niekoho iného, ani nenoste zbytočne svoju „kožu na trh“. Mohli by ste ohroziť svoju dobrú povesť a aj dôveru, ktorú majú vo váš úsudok vaši známi a nadriadení. V láske sa vám bude dariť tak na 80 %, nemali by ste príliš oponovať svojim blízkym a ani svojmu partnerovi, či partnerke. Zdravotne na tom budete dobre, len sa trošku viac šetrite v oblasti chrbtice.

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

 1. Radosť zachytiť tieto krásne krivky
 2. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
 3. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi
 4. Ašot Haas v Bratislave: Nenechajte si ujsť umelecký zážitok
 5. Kanceláriám ešte neodzvonilo
 6. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
 7. Slovenský orloj – svetová atrakcia
 8. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
 9. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
 10. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
 1. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
 2. Pápež František požehnal základný kameň novej nemocnice
 3. Ašot Haas v Bratislave: Nenechajte si ujsť umelecký zážitok
 4. Stropný zdvihák zlepší život všetkým imobilným ľuďom
 5. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
 6. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou?
 7. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
 8. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
 9. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
 10. ŠKODA prišla s unikátnou platformou
 1. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 9 154
 2. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 5 978
 3. Slovenský orloj – svetová atrakcia 3 891
 4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 3 735
 5. Mayo Galuška praží extra kávu, oligarcha Hodorovský je Mr. Krach 2 832
 6. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi 2 256
 7. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 842
 8. Prvá dáma festivalu 1 714
 9. Za koľko zradil Judáš Ježiša podľa dnešných peňazí? 1 688
 10. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 1 551
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Futbalisti Beluše vo včerajšom sviatočnom kole porazili FC Nitra na jej trávniku 0:2. Po dueli rezonovali najmä dve situácie zo začiatku zápasu.


46m

Na túto ale aj mnohé iné otázky od vás odpovedáme v našej právnej poradni.


4 h

Združenie Informačných a poradenských centier mladých v SR v spolupráci s Asociáciou pre podporu rozvoja ICM v Českej republike vytvorili inovatívnu mapu príležitostí zameranú na sebarozvoj mladých.


(PR) 5 h

Hosťom relácie je viceprezident iClinic Bratislava Capitals, Dušan Pašek.


8 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Paradoxom je, že Poltár, ktorý patrí medzi okresy s najnižšou zaočkovanosťou, zostáva v najlepšom štvorlístku.


SITA 5 h

Ľudia pocítia obmedzenia.


5 h

(+Aké opatrenia budú platiť v praxi). Susedná Krupina bude bordová.


5 h

Mesto tvrdí, že pôvodne zamýšľaná výstavba sa konať nebude. Ľudí argumenty mesta veľmi nepresvedčili.


23 h

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu