Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky
FUTBAL MLÁDEŽ

Futbal mládež

I. liga starší dorast 30. kolo: Dubnica - Ružomberok 0:0, Inter - Púchov 7:1 (4:1), Szabo a Krištofík po 2, Kiss, Jakubek, Chlebo – Kuric, Stropkov - B. Bystrica 1:2 (0:0), Trenčín - Žilina 1:0 (0:0), Košice - Podbrezová 1:0 (0:0), Nitra - Slovan 2:5 (1:

I. liga starší dorast
30. kolo: Dubnica - Ružomberok 0:0, Inter - Púchov 7:1 (4:1), Szabo a Krištofík po 2, Kiss, Jakubek, Chlebo – Kuric, Stropkov - B. Bystrica 1:2 (0:0), Trenčín - Žilina 1:0 (0:0), Košice - Podbrezová 1:0 (0:0), Nitra - Slovan 2:5 (1:3), Prešov - Trnava 1:3 (1:0), FC ViOn - Bardejov 4:0 (3:0).
1. Košice 30 23 3 4 62:25 72
2. Trenčín 30 17 7 6 66:31 58
3. Slovan 30 17 5 8 68:34 56
4. Ružomberok 30 16 7 7 72:31 55
5. Nitra 30 17 4 9 62:45 55
6. Prešov 30 15 9 6 64:38 54
7. Dubnica 30 13 5 12 49:39 44
8. Trnava 30 14 2 14 48:59 44
9. Inter 30 11 8 11 44:36 41
10. Žilina 30 9 10 11 38:33 37
11. Stropkov 30 10 5 15 40:50 35
12. Podbrezová 30 10 3 17 35:63 33
13. B. Bystrica 30 9 5 16 36:57 32
14. FC ViOn 30 7 5 18 33:69 26
15. Bardejov 30 6 2 22 32:80 20
16. Púchov 30 5 2 23 26:85 17
I. liga mladší dorast
30. kolo: Dubnica - Ružomberok 0:1 (0:1), Bakoš, Inter - Púchov 0:0, Stropkov - B. Bystrica 2:2 (1:0), Trenčín - Žilina 2:1 (2:0), Košice - Podbrezová 3:0 (1:0), Nitra - Slovan 2:1 (1:1), Prešov - Trnava 1:1 (0:0), FC ViOn - Bardejov 2:2 (0:1).
1. Nitra 30 25 2 3 104:26 77
2. Dubnica 30 18 4 8 68:34 58
3. Ružomberok 30 18 3 9 60:36 57
4. Košice 30 18 3 9 56:34 57
5. Trenčín 30 16 7 7 73:41 55
6. Žilina 30 14 12 4 50:22 54
7. Prešov 30 15 5 9 42:26 50
8. Slovan 30 14 5 11 59:40 47
9. Trnava 30 11 10 9 47:34 43
10. Inter 30 11 7 12 50:49 40
11. B. Bystrica 30 11 7 12 39:41 40
12. Podbrezová 30 11 5 14 42:49 38
13. Bardejov 30 7 3 20 26:79 24
14. FC ViOn 30 5 2 23 23:85 17
15. Stropkov 30 3 5 22 25:92 14
16. Púchov 30 1 4 25 15:91 7
II. liga starší dorast
30. kolo: Pov. Bystrica - Prievidza 2:2, Dubnica B - Nemšová 2:0, Šaľa - Nitra B 2:1, Levice - PVFA 3:0, Nové Zámky - Myjava 2:0, ŠKP Dúbravka - Artmedia 3:4, Senec - Lok. Trnava 1:5, Inter B - Slovan B 1:5.
1. Artmedia 30 18 7 5 64:40 61
2. Nitra B 30 16 7 7 68:35 55
3. Dubnica B 30 16 7 7 68:41 55
4. Nové Zámky 30 14 6 10 61:51 48
5. Slovan B 30 12 11 7 54:41 47
6. Prievidza 30 14 5 11 74:62 47
7. Inter B 30 11 8 11 43:44 41
8. Pov. Bystrica 30 12 5 13 54:60 41
9. PVFA 30 11 7 12 51:60 40
10. ŠKP Dúbravka 30 11 5 14 61:62 38
11. Levice 30 10 7 13 41:49 37
12. Myjava 30 10 7 13 25:40 37
13. Senec 30 9 6 15 34:50 33
14. Šaľa 30 9 5 16 51:73 32
15. Lok. Trnava 30 8 6 16 37:50 30
16. Nemšová 30 6 7 17 41:69 25
II. liga mladší dorast
30. kolo: Pov. Bystrica - Prievidza 1:1, Dubnica B - Nemšová 6:0, Šaľa - Nitra B 0:2, Nové Zámky - Myjava 1:1, Levice - PVFA 0:0, ŠKP Dúbravka - Artmedia 0:2, Senec - Lok. Trnava 0:1, Inter B - Slovan B 2:4.
1. Artmedia 30 22 6 2 115:17 72
2. Nitra B 30 23 2 5 99:26 71
3. Slovan B 30 17 6 7 66:32 57
4. Lok. Trnava 30 16 6 8 47:30 54
5. PVFA 30 16 6 8 54:42 54
6. Dubnica B 30 16 5 9 56:45 53
7. Inter B 30 14 4 12 61:42 46
8. Pov. Bystrica 30 12 6 12 40:46 42
9. ŠKP Dúbravka 30 12 3 15 34:52 39
10. Levice 30 11 4 15 44:60 37
11. Prievidza 30 9 7 14 41:54 34
12. Myjava 30 8 8 14 30:57 32
13. Nové Zámky 30 7 9 14 51:76 30
14. Šaľa 30 7 4 19 36:73 25
15. Senec 30 6 3 21 24:81 21
16. Nemšová 30 3 3 24 25:90 12
III. liga starší dorast
30. kolo: Led. Rovne - Galanta 3:4, ČFK Nitra - AAC Trenčín 3:1, Topoľčany - Senica 3:2, Sereď - Bánovce 2:0, Brezová - Vráble 2:3, Partizánske - Dun. Streda 0:2, Trnava B - Chrenová 1:1, Šamorín - N. Mesto 0:0.
1. AAC Trenčín 30 24 1 5 82:26 73
2. Topoľčany 30 20 4 6 77:35 64
3. Brezová 30 19 3 8 78:45 60
4. Dun. Streda 30 18 3 9 74:50 57
5. Galanta 30 16 5 9 69:51 53
6. Vráble 30 16 3 11 58:46 51
7. ČFK Nitra 30 15 3 12 70:51 48
8. Trnava B 30 13 5 12 71:60 44
9. Nové Mesto 30 13 5 12 64:58 44
10. Senica 30 11 4 15 57:61 37
11. Chrenová 30 8 9 13 47:57 33
12. Bánovce 30 8 5 17 38:64 29
13. Partizánske 30 8 5 17 42:69 29
14. Sereď 30 7 7 16 29:72 28
15. Šamorín 30 4 7 19 30:62 19
16. Led. Rovne 30 4 3 23 43:122 15
III. liga mladší dorast
30. kolo: Led. Rovne - Galanta 2:1, Topoľčany - Senica 6:1, Sereď - Bánovce 1:0, ČFK Nitra - AAC Trenčín 0:0, Partizánske - Dun. Streda 2:3, Brezová - Vráble 2:0, Šamorín - Nové Mesto 0:1, Trnava B - Chrenová 3:1.
1. Topoľčany 30 24 3 3 113:27 75
2. Dun. Streda 30 21 5 4 133:37 68
3. Trnava B 30 21 3 6 88:26 66
4. AAC Trenčín 30 18 7 5 49:23 61
5. Chrenová 30 15 7 8 56:45 52
6. ČFK Nitra 30 14 8 8 62:37 50
7. Nové Mesto 30 15 3 12 65:54 48
8. Brezová p/Br. 30 14 3 13 42:46 45
9. Senica 30 13 4 13 62:55 43
10. Galanta 30 11 2 17 45:81 35
11. Vráble 30 9 5 16 44:56 32
12. Sereď 30 9 1 20 50:96 28
13. Bánovce 30 7 6 17 36:65 27
14. Led. Rovne 30 7 4 19 38:84 25
15. Partizánske 30 5 5 20 31:67 20
16. Šamorín 30 3 2 25 19:134 11
IV. liga dorast
SEVEROZÁPAD
30. kolo: Piešťany - Ilava 6:1 (4:0), Vrbové - Dol. Vestenice 2:2 (0:0), Radošina - Moravany 3:2 (0:2), Jasl. Bohunice - Nováky 4:2 (3:1), Radošovce - Holíč 2:3 (1:1), Trenčín B - Hrnčiarovce 11:0 (6:0), Šaštín - Hlohovec 1:1 (1:0), Handlová - Skalica 3:0 kontumačne.
1. Trenčín B 30 25 4 1 148:17 79
2. Vrbové 30 19 5 6 85:50 62
3. Piešťany 30 18 5 7 83:41 59
4. Ilava 30 18 4 8 73:54 58
5. J. Bohunice 30 18 2 10 77:63 56
6. Nováky 30 18 1 11 89:67 55
7. Holíč 30 16 4 10 68:39 52
8. Moravany 30 12 1 17 48:64 37
9. Skalica 30 11 3 16 41:58 36
10. Hlohovec 30 11 2 17 49:84 35
11. D. Vestenice 30 10 4 16 60:64 34
12. Handlová 30 10 4 16 47:63 34
13. Radošovce 30 9 4 17 43:66 31
14. Hrnčiarovce 30 8 5 17 46:81 29
15. Šaštín 30 7 5 18 28:67 26
16. Radošina 30 3 1 26 28:135 10
V. liga dorast SEVER
29. kolo: Domaniža – N. Dubnica 0:3 kontumačne.
30. kolo: Kanianka – Plevník 4:2, Ladce – Domaniža 3:4 (3:1), Jakuš, Filiač, Habánek – Ďuriš 2, Kvaššay 2, N. Dubnica – Beluša 5:2, B. Sviečka 2 za hostí, N. Pravno – Košeca 3:4, M. Vicen 2, Kašša 2, Pov. Teplá – Chynorany 0:7, Trenčín C - Tr. Stankovce 0:0, Z. Kostoľany - H. Sŕnie 3:2, St. Turá – Sebedražie 6:1.
1. Trenčín C 30 25 1 4 129:33 76
2. Tr. Stankovce 30 19 2 9 90:56 59
3. Domaniža 30 17 2 11 76:51 53
4. Košeca 30 16 3 11 78:75 51
5. Ladce 30 16 2 12 87:71 50
6. Chynorany 30 14 7 9 84:51 49
7. St. Turá 30 15 4 11 70:51 49
8. Z. Kostoľany 30 12 4 14 71:90 40
9. Kanianka 30 11 5 14 56:68 38
10. Pov. Teplá 30 11 5 14 41:78 38
11. N. Dubnica 30 11 2 17 67:77 35
12. Sebedražie 30 10 4 16 44:55 34
13. N. Pravno 30 10 4 16 55:87 34
14. Beluša 30 9 6 15 51:69 33
15. H. Sŕnie 30 7 5 18 36:93 26
16. Plevník 30 6 6 18 49:79 24
I. liga starší žiaci
26. kolo: Púchov - Prievidza 1:0, Pov. Bystrica - Inter 0:3, Dubnica - Trenčín 3:2, Nitra - Myjava 2:0, N. Zámky - PVFA 2:0, Levice - Slovan 1:1, Senec - Trnava 0:3.
1. Nitra 26 21 2 3 96:13 65
2. Dubnica 26 18 2 6 53:34 56
3. Inter 26 17 4 5 53:28 55
4. Slovan 26 17 2 7 74:35 53
5. AS Trenčín 26 15 4 7 47:19 49
6. Trnava 26 11 4 11 54:40 37
7. Levice 26 10 6 10 49:54 36
8. Púchov 26 11 2 13 36:44 35
9. PVFA 26 9 7 10 42:35 34
10. Myjava 26 8 3 15 32:49 27
11. SFM Senec 26 6 3 17 32:73 21
12. P. Bystrica 26 6 3 17 23:80 21
13. Nové Zámky 26 5 2 19 23:78 17
14. Prievidza 26 4 4 18 25:57 16
I. liga mladší žiaci
26. kolo: Púchov - Prievidza 0:1, Pov. Bystrica - Inter 1:3, Dubnica - Trenčín 1:2, Nitra - Myjava 2:2, N. Zámky - PVFA 2:0, Levice - Slovan 3:4, Senec - Trnava 1:7.
1. Nitra 26 20 4 2 87:20 64
2. AS Trenčín 26 20 3 3 112:18 63
3. Inter 26 17 4 5 66:24 55
4. Slovan 26 17 3 6 69:37 54
5. Nové Zámky 26 16 3 7 58:39 51
6. Dubnica 26 10 8 8 40:24 38
7. Trnava 26 10 5 11 49:58 35
8. PVFA 26 10 4 12 36:31 34
9. Levice 26 8 5 13 26:34 29
10. Pov. Bystrica 26 8 2 16 31:67 26
11. Myjava 26 7 5 14 18:59 26
12. Prievidza 26 4 6 16 28:68 18
13. Púchov 26 4 5 17 21:61 17
14. SFM Senec 26 1 3 22 24:125 6
II. liga starší žiaci
30. kolo: Dubnica B - Senica 2:2, Nitra B - Komárno 8:0, Šaľa - Trnava B 2:1, FC ViOn - Levice B 3:2, Vráble - Chrenová 1:5, Piešťany - Topoľčany 3:0, Partizánske - Lok. Trnava 0:4, Dun. Streda - AAC Trenčín 3:0 kontumačne, hostia nepricestovali.
1. Trnava B 30 20 2 8 83:32 62
2. Senica 30 18 3 9 79:45 57
3. Lok. Trnava 30 18 2 10 55:25 56
4. Nitra B 30 15 8 7 57:38 53
5. Piešťany 30 15 5 10 49:39 50
6. Dun. Streda 30 13 8 9 59:47 47
7. Vráble 30 13 5 12 71:58 44
8. Dubnica B 30 11 10 9 38:40 439. Levice B 30 12 7 11 50:57 43
10. FC ViOn 30 12 5 13 57:67 41
11. Šaľa 30 10 9 11 42:47 39
12. Topoľčany 30 10 8 12 25:38 38
13. Komárno 30 10 6 14 51:77 36
14. Chrenová 30 9 5 16 40:58 32
15. AAC Trenčín 30 4 6 20 18:55 18
16. Partizánske 30 3 5 22 26:77 14
II. liga mladší žiaci
30. kolo: Dubnica B - Senica 3:4, Nitra B - Komárno 4:0, Dun. Streda - AAC Trenčín 3:0 kontumačne, hostia nepricestovali, Šaľa - Trnava B 3:2, FC ViOn - Levice B 6:0, Vráble - Chrenová 5:3, Piešťany - Topoľčany 2:1, Partizánske - Lok. Trnava 2:1.
1. Vráble 30 20 6 4 87:37 66
2. Šaľa 30 20 3 7 99:54 63
3. Chrenová 30 17 3 10 83:54 54
4. Dubnica B 30 16 3 11 63:38 51
5. Piešťany 30 15 5 10 50:33 50
6. Partizánske 30 15 4 11 90:66 49
7. Trnava B 30 16 1 13 75:54 49
8. Topoľčany 30 14 7 9 56:40 49
9. Senica 30 14 5 11 73:64 47
10. FC ViOn 30 14 3 13 51:46 45
11. AAC Trenčín 30 12 8 10 55:44 44
12. Nitra B 30 13 5 12 52:53 44
13. Lok. Trnava 30 13 3 14 55:49 42
14. Komárno 30 6 3 21 39:89 21
15. Dun. Streda 30 3 1 26 32:126 10
16. Levice B 30 2 0 28 17:130 6
III. liga starší žiaci
severozápad
30. kolo: Púchov B - Holíč 2:0 (1:0), Pov. Bystrica B - Piešťany B 0:2, Prievidza B - Led. Rovne 0:3, Senica B - Skalica 3:6 (0:3), Brezová - Myjava B 0:8 (0:4), Hlohovec - AS Trenčín B 1:2 (1:1), Nové Mesto - Leopoldov 2:1 (1:0), Bánovce - Vrbové 1:1.
1. Trenčín B 30 25 3 2 128:14 78
2. Skalica 30 22 3 5 94:26 69
3. N. Mesto 30 19 6 5 85:26 63
4. Púchov B 30 17 2 11 57:44 53
5. Leopoldov 30 14 5 11 68:34 47
6. L. Rovne 30 14 5 11 58:44 47
7. Vrbové 30 14 4 12 70:59 46
8. Hlohovec 30 14 2 14 57:56 44
9. Senica B 30 12 5 13 46:61 41
10. Piešťany B 30 10 6 14 59:67 36
11. Pov. Bystrica B 30 10 3 17 49:87 33
12. Bánovce 30 9 5 16 52:69 32
13. Myjava B 30 8 7 15 35:63 31
14. Prievidza B 30 7 9 14 47:64 30
15. Holíč 30 8 2 20 38:90 26
16. Brezová 30 0 5 25 14:159 5
III. liga mladší žiaci
Severozápad
30. kolo: Púchov B - Holíč 5:0, Prievidza B - Led. Rovne 1:2, Pov. Bystrica B - Piešťany B 3:0, Senica B - Skalica 1:1 (0:0), Brezová - Myjava B 0:0, Hlohovec - AS Trenčín B 3:1, Nové Mesto - Leopoldov 5:0 (3:0), Bánovce - Vrbové 2:1.
1. Skalica 30 25 2 3 142:38 77
2. Hlohovec 30 21 4 5 112:41 67
3. Holíč 30 21 2 7 130:67 65
4. L. Rovne 30 19 7 4 93:27 64
5. Trenčín B 30 20 4 6 91:32 64
6. Prievidza B 30 19 3 8 91:45 60
7. Bánovce 30 13 5 12 58:51 44
8. N. Mesto 30 10 10 10 47:44 40
9. Myjava B 30 11 7 12 42:44 40
10. Piešťany B 30 10 3 17 36:86 33
11. Púchov B 30 9 3 18 37:67 30
12. Senica B 30 7 7 16 54:56 28
13. Pov. Bystrica B 30 8 2 20 39:97 26
14. Vrbové 30 4 4 22 18:109 16
15. Leopoldov 30 3 6 21 24:94 15
16. Brezová 30 2 5 22 18:140 11
Krajská súťaž
starší žiaci SEVER
28. kolo: Domaniža – Podolie 3:0 kontumačne.
29. kolo: Beluša – Bošany 3:0 kontumačne.
30. kolo: Domaniža – Chynorany 3:0 kontumačne, N. Dubnica – Podolie 3:0 kontumačne, Ilava – Beluša 5:1 (1:0), Gocman 2, Mišovec 2, Suchánek – Jankovič,
Nemšová – Plevník 3:2, Stará Turá – Handlová 3:1, Bošany – Šimonovany 1:1, Tr. Stankovce - N. Mesto B 2:1, Horné Sŕnie - TTS Trenčín 3:0.
1. Nemšová 30 24 1 5 113:34 73
2. Šimonovany 30 22 4 4 75:21 70
3. Beluša 30 21 2 7 87:42 65
4. Plevník 30 19 4 7 73:39 61
5. N. Dubnica 30 18 2 10 68:55 56
6. Handlová 30 16 3 11 69:51 51
7. Podolie 30 15 2 13 62:62 47
8. Domaniža 30 12 3 15 67:67 39
9. Ilava 30 12 3 15 66:78 39
10. Chynorany 30 12 2 16 62:84 38
11. N. Mesto B 30 12 0 18 50:74 36
12. Stará Turá 30 10 2 18 56:65 32
13. Horné Sŕnie 30 9 4 17 32:46 31
14. Bošany 30 7 3 20 59:92 24
15. Trenčín B 30 6 2 22 29:105 20
16. Tr. Stankovce 30 5 3 22 45:99 18

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Budovanie zelenej značky
  5. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  6. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  7. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  8. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  9. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  10. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 43 187
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 24 008
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 15 858
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 185
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 740
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 658
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 507
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 406
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 404
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 261
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Rodáčka z Orlového KRISTÍNA HAMÁROVÁ je nadšená cestovateľka. Spolu s kamarátkou Naďou vo svojej relácii Všesvet sprostredkúvajú zážitky a rady zo sveta.

8 h
Odberné miesto na covid.

Víkendové testovanie na ochorenie COVID-19 využilo v desiatich odberových miestach na území Púchova 5 869 ľudí.

16 h
ilustračné foto

Počas nedeľného testovacieho dňa prišlo výrazne menej ľudí. Viaceré obce však väčšinou testovali len počas soboty. POzitivita bola na podobnej úrovni ako v sobotu.

17 h
Mobilné odberové miesto v Domaniži

Obec Domaniža je jedinou v Považskobystrickom okrese, kde majú mobilné odberné miesto na antigénové testovanie. Využili ho už počas víkendového (23. - 24. 1.

17 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

12 h

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

17 h

Policajti prosia verejnosť o pomoc.

24. jan

Už ste čítali?