II. trieda
26. kolo: D. Mariková – Streženice 2:0 (2:0), Brídzik, P. Zemančík, Sverepec - K. Podhradie 1:0 (1:0), Štedrák, Č. Kameň – Tuchyňa 0:3 (0:1), Štefanec, Filo, Poliak, Podvažie - D. Kočkovce 1:3 (0:1), Michálek – Cesnárik 2, Rosina, Lysá – Košeca 3:4 (1:0), J. Barninec, Vraník, Dlobík – Brtáň 2, Marek, Vlasatý, Kolačín – Jasenica 4:2 (2:0), Tlapák, Sokolík, Homola, Čačko – Illo, Kňažko, Pruské – Lúky 3:2 (0:2), Kvasnička 2, Rexa – Baďura, Novotný. Z 25. kola: K. Podhradie – Č. Kameň 3:0 kontumačne.
1. D. Mariková 26 18 1 7 63:46 55
2. Košeca 26 16 4 6 65:27 52
3. D. Kočkovce 26 15 4 7 62:32 49
4. Tuchyňa 26 13 6 7 49:37 45
5. Jasenica 26 13 3 10 68:63 42
6. Lúky 26 12 6 8 49:45 42
7. Lysá 26 10 8 8 48:40 38
8. Kolačín 26 8 10 8 54:50 34
9. Podvažie 26 8 4 14 28:44 28
10. Streženice 26 8 4 14 48:50 28
11. Sverepec 26 7 7 12 38:47 28
12. K. Podhradie 26 7 7 12 23:50 28
13. Č. Kameň 26 6 5 15 33:80 23
14. Pruské 26 5 3 18 35:53 18
III. A trieda
14. kolo: Lednica – Tunežice 2:1 (0:0), Loduha, Ilavský za domácich, Bolešov – Kameničany 3:2 (1:1), Botola 2, Burdej – Kopčan 2, Zubák - D. Breznica 0:3 (0:1), Kvašov - H. Breznica 5:0 (3:0), J. Martinko 2, J. Gereg ml. 2, P. Floriš.
1. Bolešov 14 8 5 1 36:19 29
2. D. Breznica 14 8 2 4 29:21 26
3. Kameničany 14 7 4 3 38:22 25
4. Tunežice 14 7 2 5 37:23 23
5. Kvašov 14 5 2 7 26:26 17
6. Lednica 14 4 4 6 17:22 16
7. H. Breznica 14 4 3 7 26:42 15
8. Zubák 14 2 0 12 14:47 6
III. B trieda
18. kolo: Jasenica B – Trstie nehralo sa, hostia neprišli, FC Púchov – Praznov 4:1 (2:1), Ondrašík 2, Urík, Kučera – P. Šaradín, Podmanín – Bodiná 1:2 nedohrané pre inzultáciu rozhodcu, Vrchteplá – Orlové 6:0 (4:0), Šefara 3, Minarčík, Majtán, Kresáň, Nosice mali voľno.
1. Vrchteplá 16 12 0 4 58:19 36
2. Bodiná 15 11 1 3 48:21 34
3. Trstie 15 9 0 6 55:31 27
4. Podmanín 15 9 0 6 48:24 27
5. Praznov 16 8 1 7 40:32 25
6. Púchov 16 6 0 10 37:45 18
7. Nosice 16 5 2 9 24:47 17
8. Orlové 16 5 0 11 33:70 15
9. Jasenica B 15 3 0 12 25:79 9
I. trieda dorast
26. kolo: Papradno – Prečín 5:0 (2:0), Lališ 2, Lapúnik, Machač, P. Truchlík, Sverepec – Pružina 2:3 (1:0), Mikula, Richtárik – Dolinka 3, Visolaje – Tuchyňa 2:1 (0:0), Trnka, Hlaváč – Štefula, Bolešov – Prejta 2:4 (0:1), Daňo, Mišák – Smolka 2, Marušinec, Závodný, Streženice – Praznov 3:2 (0:1), Šprta 2, Fusík – Omanovič, Kuliha, D. Kočkovce - H. Poruba 4:0 (2:0), Kvocera 2, Valient, Kryštof, Lysá mala voľno.
1. D. Kočkovce 24 17 2 5 74:29 53
2. Streženice 24 17 2 5 64:25 53
3. Papradno 24 14 5 5 60:27 47
4. H. Poruba 24 13 2 9 51:37 41
5. Pružina 24 10 7 7 39:35 37
6. Tuchyňa 24 12 0 13 46:42 36
7. Praznov 24 10 4 10 50:37 34
8. Visolaje 24 8 7 9 43:43 31
9. Prečín 24 8 4 12 41:63 28
10. Sverepec 24 7 3 14 33:47 24
11. Lysá 24 7 2 15 41:82 23
12. Bolešov 24 6 3 15 31:55 21
13. Prejta 24 5 3 16 33:84 18
II. trieda dorast
18. kolo: M. Lednice – Horovce 1:2, Podvažie – Brvnište 0:1 (0:0), Krekáč, Zubák – Borčice 2:7 (1:3), Karba 2, Forgáč 2, Haviar 2, Uhlík za hostí, Lúky – Hatné 7:1 (4:0), Pruské – Orlové 1:1 (1:0), Horečný - Gulač.
1. Horovce 18 13 2 3 64:23 41
2. Orlové 18 12 3 3 77:19 39
3. Pruské 18 12 1 5 54:37 37
4. Lúky 18 9 4 5 89:38 31
5. M. Lednice 18 10 0 8 66:38 30
6. Brvnište 18 9 2 7 44:38 29
7. Borčice 18 5 3 10 41:79 18
8. Podvažie 18 4 5 9 34:64 17
9. Hatné 18 2 4 12 31:73 10
10. Zubák 18 2 0 16 25:116 6
I. trieda starší žiaci
25. kolo: Streženice - Pov. Teplá 3:0 kontumačne.
26. kolo: Papradno – Ladce 2:2 (0:1), Galko, Fojtík – Kučma, Prekop, H. Poruba – Streženice 3:5 (2:3), F. Staňo 2, P. Drážkovec – Šesták 2, R. Šedík 2, Lacko, Pov. Teplá – Mikušovce 3:0 (1:0), Beňo, Smatana, Janíček, Košeca – Prejta 5:0 (2:0), Štepanovič 2, Mihálik, Filko, Pavol Ondrejka, Pružina – Orlové 3:1 (0:0), Bušík, Dolinka, Jakubech – Čihovský, Kolačín – Bolešov 7:2 (4:2), Kvasnička 3, Mihula 2, Hrudkay, Klimek – Leško, Dian, D. Kočkovce – Lúky 6:1 (2:0), Králik 4, Kučík 2 - Húževka.
1. Ladce 26 19 3 4 103:23 60
2. Streženice 26 20 0 6 88:27 60
3. H. Poruba 26 19 2 5 135:39 59
4. Košeca 26 18 3 5 96:33 57
5. D. Kočkovce 26 16 6 4 73:24 54
6. Prejta 26 11 4 11 62:42 37
7. Pružina 26 11 2 13 62:72 35
8. Lúky 26 11 2 13 62:76 35
9. Pov. Teplá 26 10 4 12 36:51 34
10. Kolačín 26 10 1 15 65:64 31
11. Papradno 26 9 4 13 42:49 31
12. Orlové 26 5 1 20 33:107 16
13. Bolešov 26 4 2 20 36:147 14
14. Mikušovce 26 2 0 24 20:158 6
II. trieda starší žiaci
26. kolo: D. Mariková – Borčice 4:1 (2:0), Vajdík 2, M. Čelko 2 - Holíček, Dulov - K. Podhradie 4:0 (0:0), Černuška 4, Lysá – Stupné 1:4 (0:1), Pšenka – Hudek, Mišúr, Čamaj, Kramarík, Jasenica - M. Lednice 13:1 (4:0), Janáček 5, Belúch 2, Dratnál 2, Štefánik, Smokoň, Balušík, Šibík – M. Lednický, Pruské – Šebešťanová 0:0, Udiča – Prečín 1:5 (0:3), Matušík – M. Krabáč 3, Baránek, Kresáň.
1. Stupné 22 21 0 1 124:9 63
2. Prečín 22 18 1 3 115:29 55
3. D. Mariková 22 16 3 3 81:23 51
4. Borčice 22 13 1 8 63:39 40
5. Šebešťanová 22 12 1 9 54:40 37
6. Jasenica 22 11 1 10 74:40 34
7. Pruské 22 9 2 11 28:42 29
8. M. Lednice 22 8 1 13 65:92 25
9. Udiča 22 6 3 13 38:64 21
10. Lysá 22 5 2 15 19:79 17
11. Dulov 22 3 0 19 14:104 9
12. K. Podhradie 22 2 1 19 8:122 7
I. trieda mladší žiaci
18. kolo: Pružina – Beluša 1:2 (0:1), Šebák - Urban, M. Košík, Košeca - L. Rovne 18:2 (8:0), Rebro 7, Mikula 4, Laskovič 2, Golej 2, Palček 2, Lacko za domácich, N. Dubnica – Brvnište 1:5 (0:1), Čery – Mário Hároník 2, Matej Hároník, Belej, Zelenák, Podmanín – Ladce 15:1 (7:0), Miškech 3, Pilár 3, Hanusa 3, Kubiš 2, A. Kostelanský, M. Kostelanský, Helebrand, vlastný – Zajac, Ilava mala voľno.
1. Beluša 16 15 0 1 100:16 45
2. N. Dubnica 16 12 0 4 83:23 36
3. Brvnište 16 10 1 5 43:26 31
4. Ilava 16 8 1 7 42:31 25
5. Podmanín 16 6 0 10 48:59 18
6. L. Rovne 16 6 0 10 29:79 18
7 Pružina 16 5 1 10 30:63 16
8. Košeca 16 4 1 11 34:73 13
9. Ladce 16 4 0 12 24:63 12
Autor: Spracoval jšm