Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 18. 6. do 24. 6. 2007

Baran Barani sa cítia zmätene, nie sú vo svojej koži. Na jednej strane by sa radi pohli z miesta, na druhej si ale nie sú istí svojimi plánmi a najmä, či im sily vystačia. Pochybujete o sebe, aj preto, že vás premáha stále väčšia lenivosť a neochota ku z

Baran
Barani sa cítia zmätene, nie sú vo svojej koži. Na jednej strane by sa radi pohli z miesta, na druhej si ale nie sú istí svojimi plánmi a najmä, či im sily vystačia. Pochybujete o sebe, aj preto, že vás premáha stále väčšia lenivosť a neochota ku zmenám. Nie je to nič neprirodzené, práve naopak, v tomto období pre vás nie sú náhle zmeny prínosom, skôr ohrozením. Berte svoju váhavosť ako intuíciu, ktorá vás varuje pred zmätkami a rôznymi omylmi. Aj v láske by ste mali spomaliť, vyčkať a netlačiť svojho partnera, či partnerku k nejakým rozhodnutiam, ľahko sa zamotáte do sporov a nedoriešených záležitostí z minulosti. Radšej sa do ničoho nehrňte, ani pokiaľ ide o prácu, podnikanie, či vzťahy – všetko má svoj čas.
Býk
Býkom sa nedarí, ich nálada je na bode mrazu, zo všetkých strán sa na nich hrnú rôzne požiadavky, ktoré však nie sú ani trochu reálne, ani oprávnené. Máte pocit, že sa od vás žiada nemožné a vo vás nie je ani trochu chuti k nejakým nadmerným výkonom – dobre cítite, že by aj tak neboli dostatočne ocenené. Bude teda lepšie, keď rovno odmietnete to, čo budú ostatní chcieť, veď aj vy máte nárok na oddych a nemusíte sa nikomu prispôsobovať. Je len na vás, či sa pustíte do nejakých súkromných zmien, hoci podľa hviezd sa vám práve takéto investovanie do seba samých, do zlepšenia vášho života vyplatí. Len vy sami si však musíte stanoviť priority a dbať na to, aby ste cítili uspokojenie. Podnikajúci Býci by sa mali vyhnúť zbytočným hádkam s inými obchodníkmi, ťaháte teraz za kratší koniec.
Blíženci
Blíženci ešte stále vládnu, Merkúr v nich podporuje súťaživosť, originálne myslenie a nadmernú kreativitu. Využívate to však dostatočne? Vaša vláda končí už tento týždeň a vy máte rozbehnutých priveľa aktivít. Čo tak sústrediť sa len na niečo? Skúste už cez víkend premyslieť svoje plány podrobne a dajte možnosť aj iným, aby vám poradili. Len tak sa nakoniec dočkáte úspešného konca vašich aktivít. V láske sa bude dariť skôr narodeným, starší Blíženci konečne znovu nájdu lásku a porozumenie, čo im pomôže vyrovnať sa aj s jedným vážnejším ochorením. Mladší Blíženci by sa mali sústrediť na pokoj v rodine, nevyhľadávať zámienky na hádky, lebo z malého mráčika sa môže ľahko stať búrkové mračno a zničíte si tak svoju domácu pohodu na dlhý čas.
Rak
Vy sa tento týždeň kdesi skrývate. Nechcete hovoriť o tom, čo sa deje, a tak sa od vás začínajú ľudia odvracať a vy ste uzavretejší ešte viac. Kedy konečne pochopíte, že takto len strácate čas? Len málo ľudí s vami bude mať trpezlivosť, radšej by ste sa mali otvorene s každým pozhovárať a netajiť sa so svojimi úvahami. Tento týždeň by najmä starší z vás mali využiť na upevnenie svojich financií, aj na nové investície – obchodné možnosti budú skvelé. Nebojte sa ani riskovať, ste na najlepšej ceste k rýchlemu zisku. Podnikajúci Raci by sa nemali zastaviť aj keď všetci ostatní budú biť na poplach. Vy získate, oni stratia – to je vplyv striedajúceho sa Merkúra a Mesiaca – pre vás výhodný. Starším Rakom však tieto dni prinesú aj mnohé ochorenia, pozor by si mali dať najmä na trávenie, žlčník a pečeň, vyhnýbať sa námahe a nedať sa nahovoriť na nejaké dlhodobé turistické výstupy.
Lev
Tento týždeň budete nedotkliví, odmietaví, útoční a plní kritických poznámok, nič vám proste nebude dobré. Ani nikto, či už pôjde o vašich priateľov, kolegov alebo rodinu, na každom niečo nájdete. Ani v práci, ani v súkromí, nikde nebudete spokojní, všade sa nájde nejaký háčik, problém, ktorý vás znechutí a oberie o energiu. Možno je na vine silnejúci vplyv Mesiaca – čo je proti vášmu Slnku v opozícii, aj celkové oslabenie vášho organizmu a problémy so starými bolesťami, no možno ide o väčší problém – o vaše obavy z budúcnosti a pochybnosti o tom, kde ste sa práve dostali a kam sa chcete dať. Lenže na takéto otázky môžete nájsť odpovede len sami v sebe, tak prestaňte obviňovať niekoho iného. Mali by ste sa utiahnuť a dopriať si čas na premýšľanie, inak sa dostanete do slepej uličky a nikto vám nepomôže, len zhoršíte svoje pozície. Nájdite spôsob, ako všetko udržať v rovnováhe, bola by škoda, keby ste prišli o to, čo ste dosiahli.
Panna
Vy dlho premýšľate, sami v sebe, bez toho, aby niekto iný vedel k čomu ste sa dopracovali, a potom svoje okolie šokujete náhlymi zmenami. Pre iných náhlymi, pre vás normálnymi, lenže takto to môže ísť v práci, alebo podnikaní, ale nie v rodine, kde sa ľudia rozhodujú na základe kompromisov a nie nariadení jedného človeka. Uvedomte si, že nejakými vyhláseniami a ultimátom sa nič nezmení, len sa dostanete do sporov – radšej teda pripravte svojich blízkych pomalšie na zmeny, ktoré plánujete. Mladšie Panny by si nemali nechať ujsť jedno posedenie so svojimi známymi, aj výlet do zahraničia by im prospel. Potrebujete zmeniť prostredie, aby ste sa ľahšie vyrovnali s napätím, ktoré sa vo vás prejavuje už dlhší čas.
Váhy
Váham sa začína dariť v láske. Čakajú vás mnohé ľahké víťazstvá na Venušinom poli, vaše myšlienky sa týkajú len citov, srdca, plánov do budúcnosti. Iné záležitosti, ako práca, obchody či nové plány, cesty alebo investície vás teraz nezaujímajú. Najmä muži budú tento týždeň pôsobiť na svoje okolie ako magnety a aj tie najľadovejšie ženy im padnú k nohám. Ženy sa zase nebudú vedieť rozhodnúť komu venovať svoju pozornosť najviac, takže nezískajú nikde úplné víťazstvo, skôr budú mať viac želiezok v ohni. Mladšie Váhy by si mali dať pozor na prudké zamilovanie sa, pretože si nevyberú správne a môžu sa dostať do sporov s ľuďmi, ktorých ani dobre nepoznajú. Ste síce donchuani a femme fatale, ale niekedy narazíte na odpor a odmietnutie vás neminie – čo však nemusí byť tragédia, skôr možnosť na nové hľadanie.
Škorpión
Škorpióni sú plní energie a síl. Tento týždeň ich čaká mnoho povinností a realizácia zmeškaných úloh im zaberie všetok čas a na nič iné im ho akosi neostane. Nič to, občas potrebujete takýto zhon, aby ste mali pocit, že ste pánmi situácie a dokážete všetko sami vybaviť. Vaše plány sa podarí dosiahnuť v stanovených termínoch, a tak vás každý bude chváliť a pomôže vám to aj v pôsobení na vašich nadriadených – ak budú uvažovať o postupe, ste vy na prvom mieste. Mladší Škorpióni by sa však nemali prepínať, niekedy sa aj zastaviť a nechať sa riadiť aj citmi. Pri svojej práci sa spoznáte s niekoľkými ľuďmi, ktorí vám budú sympatickí a možno medzi nimi sa skrýva niekto, ku komu by ste mohli mať bližšie. Nieže sa kvôli práci miniete so šancou na pekný vzťah, nezabudnite, že sa vo vás skrýva temperamentná dobyvateľská osobnosť. Dajte priestor aj jej!
Strelec
Strelci by tento týždeň nemali nič príliš preháňať. Ani v zlom, ani v dobrom. Potrebujú si trošku zosúladiť svoje potreby, záujmy a povinnosti. Preto by sa nemali nikam ponáhľať a nič rozhodovať bez dlhšej prípravy. Pozorne by ste mali počúvať aj rady svojich priateľov, hoci zvyčajne vo všetkom s vami súhlasia. Možno by ste boli prekvapení ich oponovaním, keby ste im dali príležitosť. V láske ste síce víťazmi, ale nedostanete nič zadarmo, aj keď sa vám zdá, že ste osud oklamali. Tento týždeň hľadajte háčik vo všetkom, aj v tom najjednoduchšom, pretože len ak budete pripravení, dokážete aj nepríjemné udalosti obrátiť vo svoj prospech. Starším Strelcom hrozia i zdravotné problémy, spojené so srdcom a kolísavý tlak im tiež nepomôže pri riešení rôznych sporov. Byť opatrní a pripravení - to by malo byť mottom vášho týždňa.
Kozorožec
Kozorožci by si mali dať pozor na to, koho názory obhajujú. Možno ste ešte na to neprišli, že konáte proti svojim vlastným záujmom. Možno ešte stále fungujete ako nastrčený obetný baránok a neviete, že sa na váš účet niekto priživuje. Preverte si radšej svojich známych a aj každú informáciu, ktorú sa dozviete nepriamo. Budete zrejme nemilo prekvapení, ale aspoň sa vyhnete tomu najhoršiemu. Najmä ženy by si mali dať pozor na svoje priateľky, vy nie ste veľmi obľúbené u ženskej časti vašich známych. Muži by si mali dať pozor viac na Baranov a Blížencov. Ak budete opatrní, tento týždeň vám prinesie viac úspechov, ako neúspechov.
Vodnár
Vy stále kolíšete medzi sľubmi a činmi. Chcete jedno, a pritom rušíte svojimi činmi možnosť na dosiahnutie úspechu. Sami si stojíte v ceste nahor, váhate a premýšľate, keď sa už od vás očakáva nejaký výkon – darmo, stratili ste svoju pohotovosť. No, nemusíte sa obávať, ak budete opatrnejší, nikto si to nevšimne a kritika za pomalosť vás minie. Len musíte byť diskrétnejší a viac sa pýtať na maličkosti, tak sa vám podarí oddialiť všetky zmeny a ostatní ocenia vašu dôkladnosť. V súkromí sa ale musíte pripraviť na boj, tam sa nič odkladať nedá, práve naopak, už teraz je neskoro. Ak sa necítite na nejaké víťazné riešenie, radšej sa vzdajte a nechajte priestor partnerovi, ustúpte a vyčkajte na lepší čas. Priamym bojom nič nedosiahnete.
Ryby
Rybám sa darí, aj keď sú teraz viac citlivé na rôzne negatívne emócie okolo nich, no sami vedia, že ide len o prechodné problémy, nič vážne a tak sa príliš nestresujú. Vaša sebadôvera sa upevní aj vďaka rôznym oceneniam a uznaniu od nadriadených – dokážete sa lepšie presadiť aj v zložitejších podujatiach, ktoré by vás inokedy pripravili o pokojný spánok. Lepšie vám to myslí, ste aktívnejší, odvážnejší a rýchlejšie prechádzate od myšlienok k činom. Takže – je jasné, že koncom týždňa budete spokojní sami so sebou a aj so svojím životom, aj v súkromí a v nových vzťahoch sa všetko upraví. Máte teda pred sebou skvelé dni, len ich využite naplno.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
 2. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
 3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
 4. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
 5. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
 6. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
 7. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
 8. Pomáhajte čítaním
 9. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
 10. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
 1. UNIQA preberá na Slovensku aj dôchodkové fondy AXA
 2. Využite dovoz tovaru do 24 hodín a zadarmo
 3. Dopad krízy na firmu zmierni strednodobý prenájom vozidla
 4. V Košickom kraji máme more aj neviditeľnú izbu: Objavte ich!
 5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
 6. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
 7. Neodkladajte pre koronavírus vyšetrenie svojich očí
 8. BILLA podáva v kritickom období pomocnú ruku ľuďom z kultúry
 9. Vynovená predajňa v Smrdákoch
 10. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
 1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 33 091
 2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 24 145
 3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 21 634
 4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 17 030
 5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 14 541
 6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 432
 7. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 567
 8. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 557
 9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 461
 10. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 10 427
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Zoznam odberných miest v Považskej Bystrici

Vojaci preverovali podmienky, jedna miestosť nevyhovovala. Občania však môžu prísť na testovanie do okolitých odberných miest.

Zoznam odberných miest na celoplošné testovanie
Akvizícia futbalistov Považskej Róbert Demjan kraľoval strelcom v Poľsku

Bezkrkí Poliaci v hráčskej šatni. Demjanovi chýbal do repre krôčik

Jedným z ťahúňov futbalistov Považskej Bystrice by mala byť predsezónna akvizícia RÓBERT DEMJAN (38). Rodák z Levoče už čo-to vo veľkom futbale preskákal.

V kraji pribudlo 473 nových prípadov, najviac v okrese Prievidza

Na Slovensku v utorok celkovo pribudlo 2887 nakazených novým koronavírusom zo 14 642 testov.

Ilustračné foto.

AKTUÁLNE: V Považskej práve zasadá krízový štáb

Okresný úrad v Považskej Bystrici zvolal všetkých starostov a primátorov v regióne.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zomrel majiteľ známej nitrianskej firmy Turancar

Viliam Turan mal 66 rokov. Podnikať začal krátko po nežnej revolúcii.

Celoplošné testovanie v Nových Zámkoch a Šuranoch: ZOZNAM odberných miest

Testovať sa bude aj v kine či športovej hale. Fungovať bude aj pojazdné odberné miesto.

Za útok na verejného činiteľa hrozí až doživotie

Policajti z Trenčína obvinili 21-ročnú ženu z okresu Trenčín za obzvlášť závažný zločin útoku na verejného činiteľa.

Už ste čítali?