Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 18. 6. do 24. 6. 2007

Baran Barani sa cítia zmätene, nie sú vo svojej koži. Na jednej strane by sa radi pohli z miesta, na druhej si ale nie sú istí svojimi plánmi a najmä, či im sily vystačia. Pochybujete o sebe, aj preto, že vás premáha stále väčšia lenivosť a neochota ku z

Baran
Barani sa cítia zmätene, nie sú vo svojej koži. Na jednej strane by sa radi pohli z miesta, na druhej si ale nie sú istí svojimi plánmi a najmä, či im sily vystačia. Pochybujete o sebe, aj preto, že vás premáha stále väčšia lenivosť a neochota ku zmenám. Nie je to nič neprirodzené, práve naopak, v tomto období pre vás nie sú náhle zmeny prínosom, skôr ohrozením. Berte svoju váhavosť ako intuíciu, ktorá vás varuje pred zmätkami a rôznymi omylmi. Aj v láske by ste mali spomaliť, vyčkať a netlačiť svojho partnera, či partnerku k nejakým rozhodnutiam, ľahko sa zamotáte do sporov a nedoriešených záležitostí z minulosti. Radšej sa do ničoho nehrňte, ani pokiaľ ide o prácu, podnikanie, či vzťahy – všetko má svoj čas.
Býk
Býkom sa nedarí, ich nálada je na bode mrazu, zo všetkých strán sa na nich hrnú rôzne požiadavky, ktoré však nie sú ani trochu reálne, ani oprávnené. Máte pocit, že sa od vás žiada nemožné a vo vás nie je ani trochu chuti k nejakým nadmerným výkonom – dobre cítite, že by aj tak neboli dostatočne ocenené. Bude teda lepšie, keď rovno odmietnete to, čo budú ostatní chcieť, veď aj vy máte nárok na oddych a nemusíte sa nikomu prispôsobovať. Je len na vás, či sa pustíte do nejakých súkromných zmien, hoci podľa hviezd sa vám práve takéto investovanie do seba samých, do zlepšenia vášho života vyplatí. Len vy sami si však musíte stanoviť priority a dbať na to, aby ste cítili uspokojenie. Podnikajúci Býci by sa mali vyhnúť zbytočným hádkam s inými obchodníkmi, ťaháte teraz za kratší koniec.
Blíženci
Blíženci ešte stále vládnu, Merkúr v nich podporuje súťaživosť, originálne myslenie a nadmernú kreativitu. Využívate to však dostatočne? Vaša vláda končí už tento týždeň a vy máte rozbehnutých priveľa aktivít. Čo tak sústrediť sa len na niečo? Skúste už cez víkend premyslieť svoje plány podrobne a dajte možnosť aj iným, aby vám poradili. Len tak sa nakoniec dočkáte úspešného konca vašich aktivít. V láske sa bude dariť skôr narodeným, starší Blíženci konečne znovu nájdu lásku a porozumenie, čo im pomôže vyrovnať sa aj s jedným vážnejším ochorením. Mladší Blíženci by sa mali sústrediť na pokoj v rodine, nevyhľadávať zámienky na hádky, lebo z malého mráčika sa môže ľahko stať búrkové mračno a zničíte si tak svoju domácu pohodu na dlhý čas.
Rak
Vy sa tento týždeň kdesi skrývate. Nechcete hovoriť o tom, čo sa deje, a tak sa od vás začínajú ľudia odvracať a vy ste uzavretejší ešte viac. Kedy konečne pochopíte, že takto len strácate čas? Len málo ľudí s vami bude mať trpezlivosť, radšej by ste sa mali otvorene s každým pozhovárať a netajiť sa so svojimi úvahami. Tento týždeň by najmä starší z vás mali využiť na upevnenie svojich financií, aj na nové investície – obchodné možnosti budú skvelé. Nebojte sa ani riskovať, ste na najlepšej ceste k rýchlemu zisku. Podnikajúci Raci by sa nemali zastaviť aj keď všetci ostatní budú biť na poplach. Vy získate, oni stratia – to je vplyv striedajúceho sa Merkúra a Mesiaca – pre vás výhodný. Starším Rakom však tieto dni prinesú aj mnohé ochorenia, pozor by si mali dať najmä na trávenie, žlčník a pečeň, vyhnýbať sa námahe a nedať sa nahovoriť na nejaké dlhodobé turistické výstupy.
Lev
Tento týždeň budete nedotkliví, odmietaví, útoční a plní kritických poznámok, nič vám proste nebude dobré. Ani nikto, či už pôjde o vašich priateľov, kolegov alebo rodinu, na každom niečo nájdete. Ani v práci, ani v súkromí, nikde nebudete spokojní, všade sa nájde nejaký háčik, problém, ktorý vás znechutí a oberie o energiu. Možno je na vine silnejúci vplyv Mesiaca – čo je proti vášmu Slnku v opozícii, aj celkové oslabenie vášho organizmu a problémy so starými bolesťami, no možno ide o väčší problém – o vaše obavy z budúcnosti a pochybnosti o tom, kde ste sa práve dostali a kam sa chcete dať. Lenže na takéto otázky môžete nájsť odpovede len sami v sebe, tak prestaňte obviňovať niekoho iného. Mali by ste sa utiahnuť a dopriať si čas na premýšľanie, inak sa dostanete do slepej uličky a nikto vám nepomôže, len zhoršíte svoje pozície. Nájdite spôsob, ako všetko udržať v rovnováhe, bola by škoda, keby ste prišli o to, čo ste dosiahli.
Panna
Vy dlho premýšľate, sami v sebe, bez toho, aby niekto iný vedel k čomu ste sa dopracovali, a potom svoje okolie šokujete náhlymi zmenami. Pre iných náhlymi, pre vás normálnymi, lenže takto to môže ísť v práci, alebo podnikaní, ale nie v rodine, kde sa ľudia rozhodujú na základe kompromisov a nie nariadení jedného človeka. Uvedomte si, že nejakými vyhláseniami a ultimátom sa nič nezmení, len sa dostanete do sporov – radšej teda pripravte svojich blízkych pomalšie na zmeny, ktoré plánujete. Mladšie Panny by si nemali nechať ujsť jedno posedenie so svojimi známymi, aj výlet do zahraničia by im prospel. Potrebujete zmeniť prostredie, aby ste sa ľahšie vyrovnali s napätím, ktoré sa vo vás prejavuje už dlhší čas.
Váhy
Váham sa začína dariť v láske. Čakajú vás mnohé ľahké víťazstvá na Venušinom poli, vaše myšlienky sa týkajú len citov, srdca, plánov do budúcnosti. Iné záležitosti, ako práca, obchody či nové plány, cesty alebo investície vás teraz nezaujímajú. Najmä muži budú tento týždeň pôsobiť na svoje okolie ako magnety a aj tie najľadovejšie ženy im padnú k nohám. Ženy sa zase nebudú vedieť rozhodnúť komu venovať svoju pozornosť najviac, takže nezískajú nikde úplné víťazstvo, skôr budú mať viac želiezok v ohni. Mladšie Váhy by si mali dať pozor na prudké zamilovanie sa, pretože si nevyberú správne a môžu sa dostať do sporov s ľuďmi, ktorých ani dobre nepoznajú. Ste síce donchuani a femme fatale, ale niekedy narazíte na odpor a odmietnutie vás neminie – čo však nemusí byť tragédia, skôr možnosť na nové hľadanie.
Škorpión
Škorpióni sú plní energie a síl. Tento týždeň ich čaká mnoho povinností a realizácia zmeškaných úloh im zaberie všetok čas a na nič iné im ho akosi neostane. Nič to, občas potrebujete takýto zhon, aby ste mali pocit, že ste pánmi situácie a dokážete všetko sami vybaviť. Vaše plány sa podarí dosiahnuť v stanovených termínoch, a tak vás každý bude chváliť a pomôže vám to aj v pôsobení na vašich nadriadených – ak budú uvažovať o postupe, ste vy na prvom mieste. Mladší Škorpióni by sa však nemali prepínať, niekedy sa aj zastaviť a nechať sa riadiť aj citmi. Pri svojej práci sa spoznáte s niekoľkými ľuďmi, ktorí vám budú sympatickí a možno medzi nimi sa skrýva niekto, ku komu by ste mohli mať bližšie. Nieže sa kvôli práci miniete so šancou na pekný vzťah, nezabudnite, že sa vo vás skrýva temperamentná dobyvateľská osobnosť. Dajte priestor aj jej!
Strelec
Strelci by tento týždeň nemali nič príliš preháňať. Ani v zlom, ani v dobrom. Potrebujú si trošku zosúladiť svoje potreby, záujmy a povinnosti. Preto by sa nemali nikam ponáhľať a nič rozhodovať bez dlhšej prípravy. Pozorne by ste mali počúvať aj rady svojich priateľov, hoci zvyčajne vo všetkom s vami súhlasia. Možno by ste boli prekvapení ich oponovaním, keby ste im dali príležitosť. V láske ste síce víťazmi, ale nedostanete nič zadarmo, aj keď sa vám zdá, že ste osud oklamali. Tento týždeň hľadajte háčik vo všetkom, aj v tom najjednoduchšom, pretože len ak budete pripravení, dokážete aj nepríjemné udalosti obrátiť vo svoj prospech. Starším Strelcom hrozia i zdravotné problémy, spojené so srdcom a kolísavý tlak im tiež nepomôže pri riešení rôznych sporov. Byť opatrní a pripravení - to by malo byť mottom vášho týždňa.
Kozorožec
Kozorožci by si mali dať pozor na to, koho názory obhajujú. Možno ste ešte na to neprišli, že konáte proti svojim vlastným záujmom. Možno ešte stále fungujete ako nastrčený obetný baránok a neviete, že sa na váš účet niekto priživuje. Preverte si radšej svojich známych a aj každú informáciu, ktorú sa dozviete nepriamo. Budete zrejme nemilo prekvapení, ale aspoň sa vyhnete tomu najhoršiemu. Najmä ženy by si mali dať pozor na svoje priateľky, vy nie ste veľmi obľúbené u ženskej časti vašich známych. Muži by si mali dať pozor viac na Baranov a Blížencov. Ak budete opatrní, tento týždeň vám prinesie viac úspechov, ako neúspechov.
Vodnár
Vy stále kolíšete medzi sľubmi a činmi. Chcete jedno, a pritom rušíte svojimi činmi možnosť na dosiahnutie úspechu. Sami si stojíte v ceste nahor, váhate a premýšľate, keď sa už od vás očakáva nejaký výkon – darmo, stratili ste svoju pohotovosť. No, nemusíte sa obávať, ak budete opatrnejší, nikto si to nevšimne a kritika za pomalosť vás minie. Len musíte byť diskrétnejší a viac sa pýtať na maličkosti, tak sa vám podarí oddialiť všetky zmeny a ostatní ocenia vašu dôkladnosť. V súkromí sa ale musíte pripraviť na boj, tam sa nič odkladať nedá, práve naopak, už teraz je neskoro. Ak sa necítite na nejaké víťazné riešenie, radšej sa vzdajte a nechajte priestor partnerovi, ustúpte a vyčkajte na lepší čas. Priamym bojom nič nedosiahnete.
Ryby
Rybám sa darí, aj keď sú teraz viac citlivé na rôzne negatívne emócie okolo nich, no sami vedia, že ide len o prechodné problémy, nič vážne a tak sa príliš nestresujú. Vaša sebadôvera sa upevní aj vďaka rôznym oceneniam a uznaniu od nadriadených – dokážete sa lepšie presadiť aj v zložitejších podujatiach, ktoré by vás inokedy pripravili o pokojný spánok. Lepšie vám to myslí, ste aktívnejší, odvážnejší a rýchlejšie prechádzate od myšlienok k činom. Takže – je jasné, že koncom týždňa budete spokojní sami so sebou a aj so svojím životom, aj v súkromí a v nových vzťahoch sa všetko upraví. Máte teda pred sebou skvelé dni, len ich využite naplno.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
 2. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
 3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
 4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
 6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
 7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
 8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
 9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
 10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 1. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
 2. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
 3. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
 4. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
 5. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
 6. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
 7. Hygge ako životný štýl
 8. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
 9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
 10. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
 1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 40 651
 2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 40 481
 3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 14 156
 4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 359
 5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 908
 6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 845
 7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 295
 8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 184
 9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 045
 10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 920
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Na sídlisku SNP v Považskej Bystrici zriadili štyri odberné tímy, ktoré pracovali v Športovej hale. Pri testovaní pomáhali vojaci aj mestská polícia.

15 h
Odberné miesto v športovej hale v Považskej Bystrici

Testovanie pokračuje aj v nedeľu. V okrese Púchov je priebežná pozitivita pod pol percenta.

16 h
Minister vnútra SR Roman Mikulec, predseda vlády SR Igor Matovič a minister zdravotníctva SR Marek Krajčí počas tlačového brífingu k vyhodnoteniu doterajších výsledkov celoplošného skríningu na ochorenie COVID-19.

Najvyššie pozitivita bola podľa predsedu vlády Igora Matoviča za sobotu zaznamenaná v okrese Revúca.

19 h
ilustračné foto

Za sobotu pribudlo 1 905 pozitívnych prípadov odhalených PCR testami a 103 úmrtí. V nemocniciach je momentálne hospitalizovaných 3 354 pacientov.

20 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

12 h

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

23. jan

Pozitivita je zatiaľ nízka.

23. jan

Na Kysuciach pokračuje celoplošné testovanie.

23. jan

Už ste čítali?