Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 9. 7. do 15. 7. 2007

Baran Barani majú pred sebou dlhý týždeň, keď sa mnohé z ich nádejí ukážu ako nesplniteľné. Veru, keby ste si všetko mohli zariadiť sami, bolo by to iné, lenže ak to závisí od iných ľudí – vaše plány sa spomaľujú a nakoniec sa miniete s tou správnou šanc

Baran
Barani majú pred sebou dlhý týždeň, keď sa mnohé z ich nádejí ukážu ako nesplniteľné. Veru, keby ste si všetko mohli zariadiť sami, bolo by to iné, lenže ak to závisí od iných ľudí – vaše plány sa spomaľujú a nakoniec sa miniete s tou správnou šancou. No nesmiete sa obávať nejakých trvalých ťažkostí, ide len o prechodnú smolu, stačí, ak vytrváte a vaše sny sa nakoniec zrealizujú, ibaže v trochu inej forme. Zamilovaným Baranom bude konečne šťastie priať a nájdu tú správnu odozvu v jednom srdci, na ktoré už dávno klopú. Aj pokiaľ ide o zdravie, môžete sa spoliehať na zmeny k lepšiemu, starší by nemali zabudnúť na jedno preventívne vyšetrenie – myslite na seba viac! Najmä ak sa to týka chrbtice, kostí, toto je vaše slabé miesto už od narodenia, tak to nezanedbajte.
Býk
Býci sa nesmú mýliť vo svojom odhade. Radšej počkajte, kým vyslovíte definitívny úsudok, najväčšia chyba by bola, keby ste svoju dôveru venovali nesprávnemu človeku. Najmä ak samostatne podnikáte a chcete získať pre svoj plán niekoho ďalšieho – ľahko by ste o svoju myšlienku prišli. Pozornejšie by ste sa mali správať aj pokiaľ ide o vašich vzdialených príbuzných, aj medzi nimi máte niekoľko nedôveryhodných ľudí a vďaka ich zvedavosti a prostorekosti by ste mohli prísť o svoje zisky. Celkovo teda celý týždeň zachovávajte opatrnosť v rečiach a názoroch, nedajte sa zlákať k vášnivým diskusiám, ani k radám a usmerňovaniu, nie ste obklopení správnymi ľudmi. Spoliehajte sa viac na svoju intuíciu a počúvajte ju, aj keby vám radila niečo nelogické. V láske sa Býkom bude dariť, ich vyvolení budú plniť ich túžby a čaká vás aj jeden zaujímavý výlet mimo mesta – využite to na upevnenie vašich rodinných vzťahov.
Blíženci
Blíženci majú pred sebou niekoľko hádok, nedorozumení a problémov, ktoré sa budú týkať nielen práce, ale aj súkromia a ak práve študujete, tak sa pripravte aj na problémy v tomto smere. Nebude pre vás ľahké nájsť rovnováhu medzi tým, čo musíte, chcete a čo by ste mali urobiť, problém je aj v tom, že ste až príliš zaujatí rôznymi vecami, aktivitami, ale aj ľuďmi, nemáte pokojnej chvíľky a neustále niečo riešite. Lenže tak sa až príliš ľahko zamotáte a nakoniec nikto nebude s vami spokojný, ani vy sami so sebou. Čo tak radšej spomaliť vaše tempo, vyjsť v ústrety svojim blízkym, ktorí predsa len majú oprávnené nároky na váš čas a nedať sa zlákať k nepodstatným úlohám, ktoré ani nemajú zmysel? Uvedomte si, že vaša povaha bráni pevným vzťahom a tak sa sami oberáte o podporu vašich známych, keďže s vami nemôžu počítať zakaždým, keď vás potrebujú.
Rak
Rakom sa pod vplyvom ich vládnucej planéty Mesiaca daria naozaj skvelé kúsky. Máte síce dobré srdce, ale dokážete sa aj hnevať a naťahovať, aj neústupčivosť je vaša vlastnosť – to „naťahovanie“ bude náplň práve týchto dní. Odhalíte zopár nekalých plánov a zistíte, kto vám za chrbtom spôsobil rôzne problémy. Rozhodnete sa zakročiť a vyjasniť si všetko, čo vás brzdilo. Vaša intuícia bude zosilnená a dokážete sa jasne orientovať aj v tej najpoprepletanejšej situácii. Starší Raci budú mať aj šťastie v hre a mohli by sa dočkať naozaj skvelej výhry. Len nesmiete zabúdať na svoj vnútorný hlas a konať podľa neho, nenechať rozum, aby vás zabrzdil. Nezamestnaným Rakom sa ponúkne dobrá príležitosť na brigádu a prechodnú prácu, bude to významný krok vpred, pretože sa vám podarí vďaka nej získať niečo trvalejšie.
Lev
Levy vedia, že bez námahy im nič nevýjde. Vedia, že sa musia o svoj úspech snažiť a pracovať naozaj poctivo, aby niečo dosiahli. Tento týždeň im však umožní všetko dosiahnuť raz dva, bez veľkých problémov a naťahovačiek. Až sa im to nebude páčiť, pretože všetko pôjde až podozrivo rýchlo. Nebojte sa, aj vám osud pomáha, aj vy môžete byť jeho obľúbencami, aj keď nie vždy a vo všetkom. Ale pozor na preťaženie a prehnané nároky na seba samých. Aspoň trochu by ste si mali oddýchnuť a nájsť pre seba aj nové zdroje zábavy. V láske sa vám príliš dariť nebude, ale to vám ani tak nechýba, skôr by ste chceli mať v poriadku svoj pracovný život, ako súkromný. Práve teraz vám záleží na pozitívnych výsledkoch a stabilnom príjme, nie na pokoji doma, ale nezabudnite, že ste niečo svojim blízkym sľúbili – tak to dodržte!
Panna
Pannám sa tento týždeň bude viac dariť v súkromnom živote, hoci oni by najradšej len zarábali a zúročovali svoj zisk. Raz za čas sa však nechajte zlákať aj medzi vášnivých a zamilovaných, ak budete stále žiť len medzi číslami, nakoniec zabudnete o čom je vlastne život. A ten je predsa o láske - či je jej veľa, málo, alebo vôbec nie je - okolo nej sa točí všetko. Vy si to síce nemyslíte, ale prečo potom tie depresie a smútok? Cítite, že bez dobrej spoločnosti a ľudí, ktorým bude na vás záležať, nebudete spokojní a šťastní. Ak hľadáte pokoj a ozajstnú lásku, môžete ju nájsť medzi Rakmi, Kozorožcami a inými Pannami. Ak už nasilu chcete obchodovať, hľadajte spolupracovníkov medzi Blížencami a Baranmi, oni majú úplne jasno v tom, ktoré oblasti práve vynášajú.
Váhy
Váhy si tento týždeň uvedomia viac ako v minulosti, ako ich iní využívajú. Príliš veľa dávate a príliš málo dostávate. Nerovnováha medzi vašimi obeťami a odmenami sa stane pre vás problémom, ktorý budete musieť riešiť. Zamestnaní by si mali dať do poriadku všetky záležitosti, ktoré majú na zodpovednosti a dať si pozor aj na neukončené obchodné rokovania. Všetko neukončené bude totiž ohrozené a mohli by ste sa dostať do zlého svetla u vašich nadriadených. Nezamestnaní si uvedomia jednu zásadnú chybu vo svojom hľadaní dobrého miesta a napravia ju, čo prinesie nové možnosti a behom niekoľkých dní sa už môžu mať lepšie. V láske sa bude dariť viac starším Váham, ako mladším, ale to neznamená, že si mladší nič neužijú. Lenže nič nepôjde tak ľahko, ako sa bude spočiatku zdať.
Škorpión
Škorpiónom sa bude dariť predovšetkým v láske. Zahladia staré rany, dokážu sa pozhovárať aj s takými ľuďmi, ktorých nenávideli a nájdu odpovede na každú otázku, ktorá trápi ich partnera, či partnerku. Pozor ale na to, aby prílišné udobrovanie nedopadlo tak, že sa o nejaký ten deväťmesačný čas budete starať o nový prírastok do rodiny. Je síce vhodný čas na počatie, no určite nie pre každú vekovú skupinu. Dbajte teda na opatrnosť, vyhýbajte sa riskovaniu, najmä ak sa chcete vyhnúť neplánovaným zmenám. Mladší Škorpióni môžu cestovať a míňať svoje úspory, nemusia príliš šestriť, ich budúcnosť im prinesie dostatok iných možností na zárobok. Zdravie Škorpiónov je odolnejšie ako v minulosti a môžu sa dať aj na náročnú fyzickú prácu.
Strelec
Nie ste ani trochu spokojní. Všetko okolo vás sa akosi pomaly posúva vpred a pre vás, s vašou činorodosťou je to teraz doslova krížová cesta. Vy vidíte, čo sa má urobiť, ako, kto by sa mal zapojiť, ale ostatným to akosi dlhšie trvá. Majte strpenie, spomeňte si, že ani vy ste neboli vždy in, ale až príliš často out a že vaši blízki a kolegovia mali pre vás pochopenie. Takže teraz len vráťte to, čo ste sami prijímali, ovládnite svoju netrpezlivosť a radšej sa zamerajte na niečo nové – na jeden váš spisovateľský sen, alebo na cestovanie, či krátky výlet – plánujte si to, čo vás poteší a na nejaký čas zamestná, kým sa ostatní dostanú na správne miesta. V láske ste na tom dobre, čerstvo zamilovaní sa nemusia obávať nejakých problémov alebo ťažkostí, aj keď narazia na niekoľko nedorozumení – len treba dôverovať a veriť.
Kozorožec
Kozorožci sa pod vplyvom Mesiaca začínajú viac zaujímať o obchodné záležitosti a hľadajú spôsoby, ako získať čím viac pre seba a čím menej sa zaťažovať prácou. Sem tam sa aj vám podarí nájsť spôsob, ako si skrátiť cestu a za menej peňazí získať viac muziky. Ale nemôžete sa spoliehať, že obchodníckym spôsobom vyriešite aj svoje citové problémy. Máte mnoho nedopovedaných slov vo vzťahu k vašim blízkym a bolo by načase, aby ste sa rozhodli niečo s tým robiť. Inak nebudete spokojní a vyrovnaní a to práve potrebujete. Samostatne podnikajúci by si mali zrátať všetky pre a proti, kým sa rozhodnú niečo meniť na svojom zaužívanom postupe. Nedajte sa ani vyviesť z miery prípadnými finančnými ťažkosťami, ide len o to, aby ste boli nútení prísť aj na nové myšlienky.
Vodnár
Ste na správnej ceste, len sa nedajte odradiť vlastnými pochybnosťami. Už mnohokrát ste sa kvôli vlastnej nerozhodnosti dostali do bezvýchodiskovej situácie. Tento týždeň zase budete váhať a premýšľať, ale nemalo by to trvať pridlho. Spoľahnite sa viac na to, čo je vo vás, na svoje vlastné schopnosti a rozhodnite sa. Len tak sa vaša budúcnosť upraví a vy sa dostanete k takým možnostiam, aké si zaslúžite. Vytrvajte a dočkáte sa úspechu, aj dostatočného ocenenia. Nie je predsa možné, aby ste sa sami stále podceňovali – verte už tomu, čo vám hovorí vaše okolie, že ste skvelí a kreatívni, že je vo vás kúsok génia a spájate v sebe analytickú a citovú stránku do jedného originálneho celku.
Ryby
Ryby sa snažia čím menej iným byť na očiach. Majú pocit, že sú zbytočné a nikým nepotrebné - bez nálady prežívajú deň po dni. Víkendové chvíle sa vám síce podarí prežiť v takomto stave, ale už od pondelkového rána sa všetko zmení. Hoci sa budete naďalej ľutovať a vyžadovať od vášho okolia pomoc a podporu, predsa len zostanete vnímaví na signály lásky a záujmu, ktoré k vám doletia od ľudí, ktorí by vás ani len nenapadli ako možní záujemcovia, čo by mohli snívať o vzťahu s vami. Nedajte sa zmiasť a začnite si užívať - veď lásku nestretávate každý deň. Dajte možnosť tým, čo majú o vás záujem a nechajte sa dobývať. Staršie Ryby by ale nemali zabudnúť na jedno staršie ochorenie, ktoré im už v minulosti narušilo ich citové plány a radšej si overiť, či je s nimi všetko v poriadku. Kto iný má mať na pamäti vaše problémy, keď nie vy?

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
 2. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
 3. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
 4. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
 5. Buďte v najlepšej spoločnosti!
 6. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
 7. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
 8. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
 9. Aj matematika sa dá skrotiť
 10. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
 1. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
 2. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
 3. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
 4. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
 5. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
 6. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
 7. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
 8. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
 9. Novinka medzi prefabrikátmi
 10. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
 1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 16 735
 2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 401
 3. Aká je chémia vôní 12 411
 4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 11 146
 5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 385
 6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 895
 7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 640
 8. Bývanie v meste predlžuje život 8 278
 9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 782
 10. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 6 322
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Radnica má záujem vybudovať cyklotrasu do miestnej časti Prejta

Dubnická samospráva už niekoľko rokov deklaruje svoj záujem vybudovať cyklotrasu do miestnej časti Prejta.

Ilustračné foto.

SÚŤAŽ: Hlasuj za najkrajší adventný veniec a vyhraj!

Z fotiek od našich čitateliek sme vybrali sedem krásnych adventných vencov a spolu s vami chceme nájsť ten najkrajší!

Darčekový balíček MY s vami

Na Slovensku pribudlo viac ako 2000 nakazených, 321 je z Trenčianskeho kraja

Na Slovensku pribudlo 2 043 nakazených, urobili 11 136 PCR testov. Laboratóriá vykonali celkom 1 093 761 PCR testov, nákaza sa potvrdila u 109 226 ľudí.

Ilustračné foto.

FOTO: Balzam pre dušu: zamrznutá Veľká Javorina

Pozrite si nádhernú fotogalériu zo zamrznutých Bielych Karpát.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pri kolízii s vlakom sa zranil vodič auta

Cestujúcich odviezol autobus na stanicu.

Žilina chce krajšiu stanicu. Železnice tlačí do spoločného projektu

Samospráva predstavila plán obnovy hanby Žiliny.

Mladá vodička tvrdí, že policajt jej nadával

Správanie hliadky mestskej polície po dopravnej nehode vyvoláva pochybnosti.

Už ste čítali?