Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

Futbal tabuľky oblastných súťaží sezóny 2006/07

I. trieda muži 1. Ladce 26 19 4 3 81:24 61 2. Udiča 26 15 5 6 52:29 50 3. Ilava 26 16 1 9 66:48 49 4. Brvnište 26 13 4 9 40:40 43

I. trieda muži
1. Ladce 26 19 4 3 81:24 61
2. Udiča 26 15 5 6 52:29 50
3. Ilava 26 16 1 9 66:48 49
4. Brvnište 26 13 4 9 40:40 43
5. Horovce 26 13 2 11 56:48 41
6. Papradno 26 13 2 11 53:50 41
7. Plevník 26 11 3 12 54:51 36
8. Visolaje 26 15 5 6 79:35 35
9. Beluša 26 10 4 12 42:43 34
10. Dulov 26 9 6 11 47:59 33
11. Pružina 26 9 5 12 45:39 32
12. Prejta 26 8 5 13 37:63 29
13. Mikušovce 26 3 3 20 14:72 12
14. Šebešťanová 26 3 1 22 29:94 10
I. trieda Jeseň
1. Ladce 13 8 4 1 29:12 28
2. Ilava 13 9 1 3 26:18 28
3. Visolaje 13 8 2 3 45:21 26
4. Udiča 13 8 2 3 29:16 26
5. Brvnište 13 8 1 4 19:18 25
6. Horovce 13 7 1 5 28:21 22
7. Dulov 13 6 3 4 29:24 21
8. Papradno 13 6 0 7 28:29 18
9. Pružina 13 5 1 7 22:19 16
10. Prejta 13 5 1 7 16:32 16
11. Plevník 13 3 3 7 22:28 12
12. Beluša 13 3 3 7 14:21 12
13. Mikušovce 13 2 2 9 8:25 8
14. Šebešťanová 13 1 0 12 13:44 3
I. trieda Jar
1. Ladce 13 11 0 2 52:12 33
2. Visolaje 13 7 3 3 34:14 24
3. Udiča 13 7 3 3 23:13 24
4. Plevník 13 8 0 5 32:23 24
5. Papradno 13 7 2 4 25:21 23
6. Beluša 13 7 1 5 28:22 22
7. Ilava 13 7 0 6 40:30 21
8. Horovce 13 6 1 6 28:27 19
9. Brvnište 13 5 3 5 21:22 18
10. Pružina 13 4 4 5 21:31 13
11. Prejta 13 3 4 6 21:31 13
12. Dulov 13 3 3 7 18:35 12
13. Šebešťanová 13 2 1 10 16:50 7
14. Mikušovce 13 1 1 11 6:47 4
I. trieda Doma
1. Ladce 13 11 2 0 51:10 35
2. Papradno 13 11 1 1 32:12 34
3. Visolaje 13 11 0 2 53:18 33
4. Horovce 13 10 2 1 37:17 32
5. Brvnište 13 10 2 1 27:11 32
6. Ilava 13 10 1 2 40:14 31
7. Udiča 13 9 1 3 23:11 28
8. Plevník 13 8 3 2 38:15 27
9. Dulov 13 8 2 3 33:23 26
10. Beluša 13 8 1 4 30:18 25
11. Prejta 13 7 4 2 26:21 25
12. Pružina 13 6 4 3 28:15 22
13. Mikušovce 13 3 1 9 11:27 10
14. Šebešťanová 13 2 1 10 15:39 7
I. trieda Vonku
1. Ladce 13 8 2 3 30:14 26
2. Udiča 13 6 4 3 29:18 22
3. Ilava 13 6 0 7 26:34 18
4. Visolaje 13 4 5 4 26:17 17
5. Brvnište 13 3 2 8 13:29 11
6. Pružina 13 3 1 9 17:24 10
7. Horovce 13 3 0 10 19:31 9
8. Beluša 13 2 3 8 12:25 9
9. Plevník 13 3 0 10 16:36 9
10. Papradno 13 2 1 10 21:38 7
11. Dulov 13 1 4 8 14:36 7
12. Prejta 13 1 1 11 11:42 4
13. Šebešťanová 13 1 0 12 14:55 3
14. Mikušovce 13 0 2 11 3:45 2
II. trieda muži
1. D. Mariková 26 18 1 7 63:45 55
2. Košeca 26 16 4 6 65:27 52
3. D. Kočkovce 26 15 4 7 62:32 49
4. Tuchyňa 26 13 6 7 49:37 45
5. Jasenica 26 13 3 10 68:63 42
6. Lúky 26 12 6 8 49:45 42
7. Lysá 26 10 8 8 48:40 38
8. Kolačín 26 8 10 8 54:50 34
9. Streženice 26 8 4 14 48:50 28
10. Sverepec 26 7 7 12 38:47 28
11. Podvažie 26 8 4 14 28:44 28
12. K. Podhradie 26 7 7 12 23:50 28
13. Č. Kameň 26 6 5 15 33:80 23
14. Pruské 26 5 3 18 35:53 18
II. trieda Jeseň
1. Košeca 13 9 1 3 37:10 28
2. D. Mariková 13 9 0 4 38:26 27
3. Jasenica 13 8 1 4 39:37 25
4. D. Kočkovce 13 7 2 4 24:17 23
5. Lysá 13 5 6 2 24:14 21
6. Kolačín 13 5 5 3 34:28 20
7. Lúky 13 6 2 5 24:23 20
8. Streženice 13 6 1 6 24:19 19
9. Tuchyňa 13 4 3 6 18:26 15
10. Sverepec 13 3 4 6 20:27 13
11. K. Podhradie 13 3 4 6 9:26 13
12. Č. Kameň 13 4 1 8 18:36 13
13. Pruské 13 3 1 9 20:24 10
14. Podvažie 13 3 1 9 13:29 10
II. trieda Jar
1. Tuchyňa 13 9 3 1 31:11 30
2. D. Mariková 13 9 1 3 25:19 28
3. D. Kočkovce 13 8 2 3 38:15 26
4. Košeca 13 7 3 3 28:17 24
5. Lúky 13 6 4 3 25:22 22
6. Podvažie 13 5 3 5 15:15 18
7. Jasenica 13 5 2 6 29:26 17
8. Lysá 13 5 2 6 24:26 17
9. Sverepec 13 4 3 6 18:20 15
10. K. Podhradie 13 4 3 6 14:24 15
11. Kolačín 13 3 5 5 20:22 14
12. Č. Kameň 13 2 4 7 15:44 10
13. Streženice 13 2 3 8 24:31 9
14. Pruské 13 2 2 9 15:29 8
II. trieda Doma
1. D. Mariková 13 11 1 1 38:15 34
2. Lúky 13 10 3 0 31:12 33
3. Košeca 13 9 3 1 38:8 30
4. Lysá 13 9 3 1 35:15 30
5. Jasenica 13 9 2 2 43:23 29
6. Tuchyňa 13 8 3 2 26:14 27
7. D. Kočkovce 13 8 2 3 39:16 26
8. Kolačín 13 6 5 2 35:19 23
9. Sverepec 13 7 1 5 27:23 22
10. K. Podhradie 13 6 4 3 17:19 22
11. Streženice 13 6 2 5 28:18 20
12. Č. Kameň 13 5 4 4 23:23 19
13. Pruské 13 5 2 6 25:21 17
14. Podvažie 13 4 1 8 14:18 13
II. trieda Vonku
1. D. Kočkovce 13 7 2 4 23:16 23
2. Košeca 13 7 1 5 27:19 22
3. D. Mariková 13 7 0 6 25:30 21
4. Tuchyňa 13 5 3 5 23:23 18
5. Podvažie 13 4 3 6 14:26 15
6. Jasenica 13 4 1 8 25:40 13
7. Kolačín 13 2 5 6 19:31 11
8. Lúky 13 2 3 8 18:33 9
9. Streženice 13 2 2 9 20:32 8
10. Lysá 13 1 5 7 13:25 8
11. Sverepec 13 0 6 7 11:24 6
12. K. Podhradie 13 1 3 9 16:31 6
13. Č. Kameň 13 1 1 11 10:57 4
14. Pruské 13 0 1 12 10:32 1
III. A trieda
1. Bolešov 14 8 5 1 36:19 29
2. D. Breznica 14 8 2 4 29:21 26
3. Kameničany 14 7 4 3 38:23 25
4. Tunežice 14 7 2 5 37:23 23
5. Kvašov 14 5 2 7 26:26 17
6. Lednica 14 4 4 6 17:22 16
7. H. Breznica 14 4 3 7 26:42 15
8. Zubák 14 2 0 12 14:47 6
III. A trieda Jeseň
1. Tunežice 7 4 2 1 25:13 14
2. Bolešov 7 3 4 0 18:11 13
3. Kameničany 7 4 1 2 15:14 13
4. D. Breznica 7 4 0 3 15:13 12
5. H. Breznica 7 3 2 2 17:18 11
6. Kvašov 7 2 1 4 11:16 7
7. Lednica 7 1 2 4 6:10 5
8. Zubák 7 1 0 6 10:22 3
III. A trieda Jar
1. Bolešov 7 5 1 1 18:8 16
2. D. Breznica 7 4 2 1 14:8 14
3. Kameničany 7 3 3 1 23:9 12
4. Lednica 7 3 2 2 11:12 11
5. Kvašov 7 3 1 3 15:10 10
6. Tunežice 7 3 0 4 12:10 9
7. H. Breznica 7 1 1 5 9:24 4
8. Zubák 7 1 0 6 4:25 3
III. A trieda Doma
1. Kameničany 7 5 2 0 25:6 17
2. Bolešov 7 5 2 0 24:10 17
3. D. Breznica 7 5 2 0 16:5 17
4. Tunežice 7 5 1 1 22:8 16
5. Kvašov 7 4 1 2 18:10 13
6. H. Breznica 7 2 3 2 13:12 9
7. Lednica 7 3 0 4 9:12 9
8. Zubák 7 1 0 6 10:23 3
III. A trieda Vonku
1. Bolešov 7 3 3 1 12:9 12
2. D. Breznica 7 3 0 4 13:16 9
3. Kameničany 7 2 2 3 13:17 8
4. Tunežice 7 2 1 4 15:15 7
5. Lednica 7 1 4 2 8:10 7
6. H. Breznica 7 2 0 5 13:30 6
7. Kvašov 7 1 1 5 8:16 4
8. Zubák 7 1 0 6 4:24 3
III. B trieda muži
1. Bodiná 16 12 1 3 51:21 37
2. Vrchteplá 16 12 0 4 58:19 36
3. Trstie 16 10 0 6 58:31 30
4. Podmanín 16 9 0 7 48:27 27
5. Praznov 16 8 1 7 40:32 25
6. FC Púchov 16 6 0 10 37:45 18
7. Nosice 16 5 2 9 24:47 17
8. Orlové 16 5 0 11 33:70 15
9. Jasenica B 16 3 0 13 25:82 9
III. B trieda jeseň
1. Praznov 8 5 1 2 19:11 16
2. Bodiná 8 5 1 2 16:13 16
3. Podmanín 8 5 0 3 26:11 15
4. Vrchteplá 8 5 0 3 23:9 15
5. Trstie 8 5 0 3 30:16 15
6. Orlové 8 4 0 4 19:23 12
7. Nosice 8 2 2 4 9:19 8
8. FC Púchov 8 2 0 6 15:22 6
9. Jasenica B 8 1 0 7 12:45 3
III. B trieda Jar
1. Bodiná 8 7 0 1 35:8 21
2. Vrchteplá 8 7 0 1 35:10 21
3. Trstie 8 5 0 3 28:15 15
4. Podmanín 8 4 0 4 22:16 12
5. FC Púchov 8 4 0 4 22:23 12
6. Praznov 8 3 0 5 21:21 9
7. Nosice 8 3 0 5 15:28 9
8. Jasenica B 8 2 0 6 13:37 6
9. Orlové 8 1 0 7 14:47 3
III. B trieda Doma
1. Vrchteplá 8 7 0 1 35:8 21
2. Bodiná 8 6 0 2 28:12 18
3. FC Púchov 8 6 0 2 29:13 18
4. Podmanín 8 6 0 2 24:13 18
5. Trstie 8 5 0 3 31:12 15
6. Praznov 8 4 1 3 24:13 13
7. Nosice 8 4 1 3 14:9 13
8. Orlové 8 4 0 4 22:35 12
9. Jasenica B 8 1 0 7 15:37 3
III. B trieda Vonku
1. Bodiná 8 6 1 1 23:9 19
2. Vrchteplá 8 5 0 3 23:11 15
3. Trstie 8 5 0 3 27:19 15
4. Praznov 8 4 0 4 16:19 12
5. Podmanín 8 3 0 5 24:14 9
6. Jasenica B 8 2 0 6 10:45 6
7. Nosice 8 1 1 6 10:38 4
8. Orlové 8 1 0 7 11:35 3
9. FC Púchov 8 0 0 8 8:32 0
I. trieda dorast
1. D. Kočkovce 24 17 2 5 74:29 53
2. Streženice 24 17 2 5 64:25 53
3. Papradno 24 14 5 5 60:27 47
4. H. Poruba 24 13 2 9 51:39 41
5. Pružina 24 10 7 7 39:35 37
6. Tuchyňa 24 12 0 12 46:42 36
7. Praznov 24 10 4 10 50:37 34
8. Visolaje 24 8 7 9 43:43 31
9. Prečín 24 8 4 12 41:63 28
10. Sverepec 24 7 3 14 33:47 24
11. Lysá 24 7 2 15 41:82 23
12. Bolešov 24 6 3 15 33:55 21
13. Prejta 24 5 3 16 33:84 18
I. trieda dorast Jeseň
1. Streženice 12 9 2 1 33:9 29
2. H. Poruba 12 8 2 2 32:10 26
3. D. Kočkovce 12 8 1 3 42:16 25
4. Papradno 12 8 1 3 29:15 25
5. Praznov 12 6 2 4 26:17 20
6. Pružina 12 4 5 3 16:17 17
7. Tuchyňa 12 5 0 7 22:21 15
8. Sverepec 12 4 2 6 17:23 14
9. Visolaje 12 4 2 6 18:25 14
10. Lysá 12 4 2 6 25:43 14
11. Bolešov 12 3 1 8 14:24 10
12. Prečín 12 2 2 8 19:33 8
13. Prejta 12 1 2 9 13:53 5
I. trieda dorast Jar
1. D. Kočkovce 12 9 1 2 32:13 28
2. Streženice 12 8 0 4 31:16 24
3. Papradno 12 6 4 2 31:12 22
4. Tuchyňa 12 7 0 5 24:21 21
5. Pružina 12 6 2 4 23:18 20
6. Prečín 12 6 2 4 22:30 20
7. Visolaje 12 4 5 3 25:18 17
8. H. Poruba 12 5 0 7 19:29 15
9. Praznov 12 4 2 6 24:20 14
10. Prejta 12 4 1 7 20:31 13
11. Bolešov 12 3 2 7 19:31 11
12. Sverepec 12 3 1 8 16:24 10
13. Lysá 12 3 0 9 16:39 9
I. trieda dorast Doma
1. Streženice 12 12 0 0 36:7 36
2. D. Kočkovce 12 11 0 1 45:10 33
3. Papradno 12 9 3 0 37:12 30
4. Tuchyňa 12 10 0 2 32:17 30
5. H. Poruba 12 9 1 2 35:15 28
6. Lysá 12 7 1 4 28:28 22
7. Visolaje 12 6 3 3 27:18 21
8. Prečín 12 6 2 4 27:27 20
9. Praznov 12 5 4 3 28:18 19
10. Sverepec 12 6 1 5 19:13 19
11. Pružina 12 5 4 3 20:15 19
12. Bolešov 12 5 0 7 17:28 15
13. Prejta 12 2 3 7 15:34 9
I. trieda dorast Vonku
1. D. Kočkovce 12 6 2 4 29:19 20
2. Pružina 12 5 3 4 19:20 18
3. Streženice 12 5 2 5 28:18 17
4. Papradno 12 5 2 5 23:15 17
5. Praznov 12 5 0 7 22:19 15
6. H. Poruba 12 4 1 7 16:24 13
7. Visolaje 12 2 4 6 16:25 10
8. Prejta 12 3 0 9 18:50 9
9. Prečín 12 2 2 8 14:36 8
10. Bolešov 12 1 3 8 16:27 6
11. Tuchyňa 12 2 0 10 14:25 6
12. Sverepec 12 1 2 9 14:34 5
13. Lysá 12 0 1 11 13:54 1
II. trieda dorast
1. Horovce 18 13 2 3 64:23 41
2. Orlové 18 12 3 3 77:19 39
3. Pruské 18 12 1 5 54:37 37
4. Lúky 18 9 4 5 89:38 31
5. M. Lednice 18 10 0 8 66:38 30
6. Brvnište 18 9 2 7 44:38 29
7. Borčice 18 5 3 10 41:79 18
8. Podvažie 18 4 5 9 34:64 17
9. Hatné 18 2 4 12 31:73 10
10. Zubák 18 2 0 16 25:116 6
II. trieda dorast Jeseň
1. Pruské 9 8 0 1 32:17 24
2. Lúky 9 6 1 2 53:15 19
3. Orlové 9 6 0 3 45:15 18
4. Horovce 9 6 0 3 34:16 18
5. M. Lednice 9 5 0 4 25:22 15
6. Brvnište 9 4 1 4 24:22 13
7. Podvažie 9 2 3 4 22:37 9
8. Borčice 9 2 1 6 17:53 7
9. Zubák 9 2 0 7 16:44 6
10. Hatné 9 0 2 7 14:41 2
II. trieda dorast Jar
1. Horovce 9 7 2 0 30:7 23
2. Orlové 9 6 3 0 32:4 21
3. Brvnište 9 5 1 3 20:16 16
4. M. Lednice 9 5 0 4 41:16 15
5. Pruské 9 4 1 4 22:20 13
6. Lúky 9 3 3 3 36:23 12
7. Borčice 9 3 2 4 24:26 11
8. Hatné 9 2 2 5 17:32 8
9. Podvažie 9 2 2 5 12:27 8
10. Zubák 9 0 0 9 9:72 0
II. trieda dorast Doma
1. M. Lednice 9 8 0 1 51:12 24
2. Lúky 9 7 1 1 57:11 22
3. Orlové 9 7 1 1 38:10 22
4. Pruské 9 7 1 1 33:11 22
5. Horovce 9 6 2 1 31:8 20
6. Brvnište 9 6 1 2 23:11 19
7. Borčice 9 4 1 4 23:29 13
8. Podvažie 9 3 2 4 20:32 11
9. Hatné 9 1 3 5 17:36 6
10. Zubák 9 2 0 7 18:54 6
II. trieda dorast vonku
1. Horovce 9 7 0 2 33:15 21
2. Orlové 9 5 2 2 39:9 17
3. Pruské 9 5 0 4 21:26 15
4. Brvnište 9 3 1 5 21:27 10
5. Lúky 9 2 3 4 32:27 9
6. M. Lednice 9 2 0 7 15:26 6
7. Podvažie 9 1 3 5 14:32 6
8. Borčice 9 1 2 6 18:50 5
9. Hatné 9 1 1 7 14:37 4
10. Zubák 9 0 0 9 7:62 0
I. trieda starší žiaci
1. Ladce 26 19 3 4 103:23 60
2. Streženice 26 20 0 6 88:27 60
3. H. Poruba 26 19 2 5 135:39 59
4. Košeca 26 18 3 5 96:33 57
5. D. Kočkovce 26 16 6 4 73:24 54
6. Prejta 26 11 4 11 62:42 37
7. Pružina 26 11 2 13 62:72 35
8. Lúky 26 11 2 13 62:76 35
9. P. Teplá 26 10 4 12 36:51 34
10. Kolačín 26 10 1 15 65:65 31
11. Papradno 26 9 4 13 42:49 31
12. Orlové 26 5 1 20 33:107 16
13. Bolešov 26 4 2 20 36:147 14
14. Mikušovce 26 2 0 24 20:158 6
I. trieda starší žiaci Jeseň
1. Ladce 13 12 0 1 62:5 36
2. H. Poruba 13 10 2 1 78:16 32
3. Košeca 13 10 0 3 62:22 30
4. Streženice 13 9 0 4 51:12 27
5. D. Kočkovce 13 8 2 3 28:15 26
6. Prejta 13 7 1 5 42:17 22
7. Kolačín 13 7 0 6 44:19 21
8. P. Teplá 13 6 2 5 25:29 20
9. Lúky 13 5 1 7 38:40 16
10. Papradno 13 4 1 8 24:32 13
11. Pružina 13 4 1 8 29:45 13
12. Mikušovce 13 2 0 11 8:78 6
13. Orlové 13 1 0 12 9:75 3
14. Bolešov 13 1 0 12 8:103 3
I. trieda starší žiaci jar
1. Streženice 13 11 0 2 37:15 33
2. D. Kočkovce 13 8 4 1 45:9 28
3. H. Poruba 13 9 0 4 57:23 27
4. Košeca 13 8 3 2 34:11 27
5. Ladce 13 7 3 3 41:18 24
6. Pružina 13 7 1 5 33:27 22
7. Lúky 13 6 1 6 24:36 19
8. Papradno 13 5 3 5 18:17 18
9. Prejta 13 4 3 6 20:25 15
10. P. Teplá 13 4 2 7 11:22 14
11. Orlové 13 4 1 8 24:32 13
12. Bolešov 13 3 2 8 28:44 11
13. Kolačín 13 3 1 9 21:46 10
14. Mikušovce 13 0 0 13 12:80 0
I. trieda starší žiaci doma
1. H. Poruba 13 12 0 1 83:16 36
2. D. Kočkovce 13 11 1 1 58:14 34
3. Ladce 13 11 0 2 51:11 33
4. Košeca 13 10 1 2 59:10 31
5. Streženice 13 10 0 3 43:15 30
6. Kolačín 13 8 1 4 48:21 25
7. Pružina 13 8 1 4 48:23 25
8. P. Teplá 13 7 3 3 19:13 24
9. Lúky 13 7 2 4 33:33 23
10. Prejta 13 6 3 4 27:13 21
11. Papradno 13 6 3 4 29:15 21
12. Orlové 13 3 1 9 23:37 10
13. Bolešov 13 3 1 9 21:78 10
14. Mikušovce 13 1 0 12 11:61 3
I. trieda starší žiaci vonku
1. Streženice 13 10 0 3 45:12 30
2. Ladce 13 8 3 2 52:12 27
3. Košeca 13 8 2 3 37:23 26
4. H. Poruba 13 7 2 4 52:23 23
5. D. Kočkovce 13 5 5 3 15:10 20
6. Prejta 13 5 1 7 35:29 16
7. Lúky 13 4 0 9 29:43 12
8. P. Teplá 13 3 1 9 17:38 10
9. Papradno 13 3 1 9 13:34 10
10. Pružina 13 3 1 9 14:49 10
11. Kolačín 13 2 0 11 17:44 6
12. Orlové 13 2 0 11 10:70 6
13. Bolešov 13 1 1 11 15:69 4
14. Mikušovce 13 1 0 12 9:97 3
II. trieda starší žiaci
1. Stupné 22 21 0 1 124:9 63
2. Prečín 22 18 1 3 115:30 55
3. D. Mariková 22 16 3 3 81:23 51
4. Borčice 22 13 1 8 63:39 40
5. Šebešťanová 22 12 1 9 55:40 37
6. Jasenica 22 11 1 10 74:40 34
7. Pruské 22 9 2 11 28:42 29
8. M. Lednice 22 8 1 13 65:92 25
9. Udiča 22 6 3 13 38:64 21
10. Lysá 22 5 2 15 19:79 17
11. Dulov 22 3 0 19 14:104 9
12. K. Podhradie 22 2 1 19 8:122 7
II. trieda starší žiaci Jeseň
1. Stupné 11 10 0 1 61:5 30
2. Prečín 11 9 1 1 60:16 28
3. D. Mariková 11 8 2 1 34:15 26
4. Borčice 11 6 1 4 23:21 19
5. Šebešťanová 11 6 0 5 31:17 18
6. Jasenica 11 6 0 5 31:20 18
7. M. Lednice 11 5 1 5 47:34 16
8. Pruské 11 4 0 7 8:22 12
9. Udiča 11 3 1 7 16:28 10
10. Lysá 11 2 1 8 11:46 7
11. K. Podhradie 11 2 1 8 7:63 7
12. Dulov 11 1 0 10 5:47 3
II. trieda starší žiaci Jar
1. Stupné 11 11 0 0 63:4 33
2. Prečín 11 9 0 2 55:14 27
3. D. Mariková 11 8 1 2 47:8 25
4. Borčice 11 7 0 4 40:18 21
5. Šebešťanová 11 6 1 4 24:23 19
6. Pruské 11 5 2 4 20:20 17
7. Jasenica 11 5 1 5 43:20 16
8. Udiča 11 3 2 6 22:36 11
9. Lysá 11 3 1 7 8:33 10
10. M. Lednice 11 3 0 8 18:58 9
11. Dulov 11 2 0 9 9:57 6
12. K. Podhradie 11 0 0 11 1:59 0
II. trieda starší žiaci Doma
1. Stupné 11 11 0 0 68:5 33
2. Prečín 11 10 0 1 63:8 30
3. D. Mariková 11 9 2 0 54:9 29
4. Jasenica 11 7 1 3 56:14 22
5. Borčice 11 7 1 3 36:14 22
6. Šebešťanová 11 7 0 4 38:20 21
7. Pruské 11 6 1 4 21:18 19
8. M. Lednice 11 5 0 6 43:41 15
9. Lysá 11 3 1 7 14:28 10
10. Dulov 11 3 0 8 10:37 9
11. Udiča 11 2 2 7 14:28 8
12. K. Podhradie 11 2 0 9 7:38 6
II. trieda starší žiaci Vonku
1. Stupné 11 10 0 1 56:4 30
2. Prečín 11 8 1 2 52:22 25
3. D. Mariková 11 7 1 3 27:14 22
4. Borčice 11 6 0 5 27:25 18
5. Šebešťanová 11 5 1 5 17:20 16
6. Udiča 11 4 1 6 24:36 13
7. Jasenica 11 4 0 7 18:26 12
8. Pruské 11 3 1 7 7:24 10
9. M. Lednice 11 3 1 7 22:51 10
10. Lysá 11 2 1 8 5:51 7
11. K. Podhradie 11 0 1 10 1:84 1
12. Dulov 11 0 0 11 4:67 0
I. trieda mladší žiaci
1. Beluša 16 15 0 1 93:16 45
2. N. Dubnica 16 12 0 4 83:23 36
3. Brvnište 16 10 1 5 43:26 31
4. Ilava 16 8 1 7 42:31 25
5. Podmanín 16 6 0 10 48:59 18
6. L. Rovne 16 6 0 10 29:79 18
7. Pružina 16 5 1 10 30:63 16
8. Košeca 16 4 1 11 34:66 13
9. Ladce 16 4 0 12 24:63 12
I. trieda mladší žiaci Jeseň
1. N. Dubnica 8 7 0 1 47:12 21
2. Beluša 8 7 0 1 43:11 21
3. Brvnište 8 4 1 3 13:11 13
4. Ilava 8 4 0 4 23:19 12
5. L. Rovne 8 4 0 4 19:18 12
6. Ladce 8 3 0 5 16:19 9
7. Pružina 8 3 0 5 14:37 9
8. Podmanín 8 2 0 6 14:30 6
9. Košeca 8 1 1 6 6:38 4
I. trieda mladší žiaci Jar
1. Beluša 8 8 0 0 50:5 24
2. Brvnište 8 6 0 2 30:15 18
3. N. Dubnica 8 5 0 3 36:11 15
4. Ilava 8 4 1 3 19:12 13
5. Podmanín 8 4 0 4 34:29 12
6. Košeca 8 3 0 5 28:28 9
7. Pružina 8 2 1 5 16:26 7
8. L. Rovne 8 2 0 6 10:61 6
9. Ladce 8 1 0 7 8:44 3
I. trieda mladší žiaci Doma
1. Beluša 8 7 0 1 51:12 21
2. N. Dubnica 8 6 0 2 46:13 18
3. Podmanín 8 5 0 3 41:23 15
4. Brvnište 8 5 0 3 22:11 15
5. Ilava 8 4 1 3 24:15 13
6. Ladce 8 4 0 4 15:20 12
7. L. Rovne 8 4 0 4 17:32 12
8. Košeca 8 3 1 4 24:22 10
9. Pružina 8 3 0 5 13:25 9
I. trieda mladší žiaci Vonku
1. Beluša 8 8 0 0 42:4 24
2. N. Dubnica 8 6 0 2 37:10 18
3. Brvnište 8 5 1 2 21:15 16
4. Ilava 8 4 0 4 18:16 12
5. Pružina 8 2 1 5 17:38 7
6. L. Rovne 8 2 0 6 12:47 6
7. Podmanín 8 1 0 7 7:36 3
8. Košeca 8 1 0 7 10:44 3
9. Ladce 8 0 0 8 9:43 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vitajte v postapokalyptickom svete
  2. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  6. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  7. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  9. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  10. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  3. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  4. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  6. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  7. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  8. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 17 015
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 14 912
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 018
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 015
  5. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 878
  6. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 10 695
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 385
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 663
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 566
  10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 537
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Považskobystrická nemocnica má akútny nedostatok krvi!

Darovať vzácnu červenú tekutinu môže každý, kto dovŕšil vek 18 rokov, má minimálnu hmotnosť 50 kg a v zahraničí bol naposledy pred mesiacom.

Predlžujeme akciu o 24h

Ak nemôžete za novinami, noviny prídu k vám. Dnes to máte s 50% zľavou na celý rok

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Mestský úrad bude celý budúci týždeň pre verejnosť zatvorený

Púchovský mestský úrad bude na budúci týždeň pre verejnosť zatvorený.

(ilustračné foto)

Mesto požiada o návratnú finančnú pomoc vo výške takmer 900-tisíc eur

Považskobystrická samospráva prejavila záujem o návratnú finančnú pomoc od štátu v súvislosti s koronakrízou.

Ilustračné foto

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na Liptove pribudol v piatok dosiaľ najvyšší počet infikovaných

Situácia sa začína zhoršovať už aj v okrese Ružomberok.

TMR zatvára strediská Jasná a Vysoké Tatry

V prípade priaznivého vývoja situácie na Slovensku by mohli znova otvoriť 6. novembra.

Ľudia stoja v radoch pred odbernými miestami

Odberové miestnosti sa otvorili o ôsmej hodine ráno.

Už ste čítali?