I. trieda muži
1. Ladce 26 19 4 3 81:24 61
2. Udiča 26 15 5 6 52:29 50
3. Ilava 26 16 1 9 66:48 49
4. Brvnište 26 13 4 9 40:40 43
5. Horovce 26 13 2 11 56:48 41
6. Papradno 26 13 2 11 53:50 41
7. Plevník 26 11 3 12 54:51 36
8. Visolaje 26 15 5 6 79:35 35
9. Beluša 26 10 4 12 42:43 34
10. Dulov 26 9 6 11 47:59 33
11. Pružina 26 9 5 12 45:39 32
12. Prejta 26 8 5 13 37:63 29
13. Mikušovce 26 3 3 20 14:72 12
14. Šebešťanová 26 3 1 22 29:94 10
I. trieda Jeseň
1. Ladce 13 8 4 1 29:12 28
2. Ilava 13 9 1 3 26:18 28
3. Visolaje 13 8 2 3 45:21 26
4. Udiča 13 8 2 3 29:16 26
5. Brvnište 13 8 1 4 19:18 25
6. Horovce 13 7 1 5 28:21 22
7. Dulov 13 6 3 4 29:24 21
8. Papradno 13 6 0 7 28:29 18
9. Pružina 13 5 1 7 22:19 16
10. Prejta 13 5 1 7 16:32 16
11. Plevník 13 3 3 7 22:28 12
12. Beluša 13 3 3 7 14:21 12
13. Mikušovce 13 2 2 9 8:25 8
14. Šebešťanová 13 1 0 12 13:44 3
I. trieda Jar
1. Ladce 13 11 0 2 52:12 33
2. Visolaje 13 7 3 3 34:14 24
3. Udiča 13 7 3 3 23:13 24
4. Plevník 13 8 0 5 32:23 24
5. Papradno 13 7 2 4 25:21 23
6. Beluša 13 7 1 5 28:22 22
7. Ilava 13 7 0 6 40:30 21
8. Horovce 13 6 1 6 28:27 19
9. Brvnište 13 5 3 5 21:22 18
10. Pružina 13 4 4 5 21:31 13
11. Prejta 13 3 4 6 21:31 13
12. Dulov 13 3 3 7 18:35 12
13. Šebešťanová 13 2 1 10 16:50 7
14. Mikušovce 13 1 1 11 6:47 4
I. trieda Doma
1. Ladce 13 11 2 0 51:10 35
2. Papradno 13 11 1 1 32:12 34
3. Visolaje 13 11 0 2 53:18 33
4. Horovce 13 10 2 1 37:17 32
5. Brvnište 13 10 2 1 27:11 32
6. Ilava 13 10 1 2 40:14 31
7. Udiča 13 9 1 3 23:11 28
8. Plevník 13 8 3 2 38:15 27
9. Dulov 13 8 2 3 33:23 26
10. Beluša 13 8 1 4 30:18 25
11. Prejta 13 7 4 2 26:21 25
12. Pružina 13 6 4 3 28:15 22
13. Mikušovce 13 3 1 9 11:27 10
14. Šebešťanová 13 2 1 10 15:39 7
I. trieda Vonku
1. Ladce 13 8 2 3 30:14 26
2. Udiča 13 6 4 3 29:18 22
3. Ilava 13 6 0 7 26:34 18
4. Visolaje 13 4 5 4 26:17 17
5. Brvnište 13 3 2 8 13:29 11
6. Pružina 13 3 1 9 17:24 10
7. Horovce 13 3 0 10 19:31 9
8. Beluša 13 2 3 8 12:25 9
9. Plevník 13 3 0 10 16:36 9
10. Papradno 13 2 1 10 21:38 7
11. Dulov 13 1 4 8 14:36 7
12. Prejta 13 1 1 11 11:42 4
13. Šebešťanová 13 1 0 12 14:55 3
14. Mikušovce 13 0 2 11 3:45 2
II. trieda muži
1. D. Mariková 26 18 1 7 63:45 55
2. Košeca 26 16 4 6 65:27 52
3. D. Kočkovce 26 15 4 7 62:32 49
4. Tuchyňa 26 13 6 7 49:37 45
5. Jasenica 26 13 3 10 68:63 42
6. Lúky 26 12 6 8 49:45 42
7. Lysá 26 10 8 8 48:40 38
8. Kolačín 26 8 10 8 54:50 34
9. Streženice 26 8 4 14 48:50 28
10. Sverepec 26 7 7 12 38:47 28
11. Podvažie 26 8 4 14 28:44 28
12. K. Podhradie 26 7 7 12 23:50 28
13. Č. Kameň 26 6 5 15 33:80 23
14. Pruské 26 5 3 18 35:53 18
II. trieda Jeseň
1. Košeca 13 9 1 3 37:10 28
2. D. Mariková 13 9 0 4 38:26 27
3. Jasenica 13 8 1 4 39:37 25
4. D. Kočkovce 13 7 2 4 24:17 23
5. Lysá 13 5 6 2 24:14 21
6. Kolačín 13 5 5 3 34:28 20
7. Lúky 13 6 2 5 24:23 20
8. Streženice 13 6 1 6 24:19 19
9. Tuchyňa 13 4 3 6 18:26 15
10. Sverepec 13 3 4 6 20:27 13
11. K. Podhradie 13 3 4 6 9:26 13
12. Č. Kameň 13 4 1 8 18:36 13
13. Pruské 13 3 1 9 20:24 10
14. Podvažie 13 3 1 9 13:29 10
II. trieda Jar
1. Tuchyňa 13 9 3 1 31:11 30
2. D. Mariková 13 9 1 3 25:19 28
3. D. Kočkovce 13 8 2 3 38:15 26
4. Košeca 13 7 3 3 28:17 24
5. Lúky 13 6 4 3 25:22 22
6. Podvažie 13 5 3 5 15:15 18
7. Jasenica 13 5 2 6 29:26 17
8. Lysá 13 5 2 6 24:26 17
9. Sverepec 13 4 3 6 18:20 15
10. K. Podhradie 13 4 3 6 14:24 15
11. Kolačín 13 3 5 5 20:22 14
12. Č. Kameň 13 2 4 7 15:44 10
13. Streženice 13 2 3 8 24:31 9
14. Pruské 13 2 2 9 15:29 8
II. trieda Doma
1. D. Mariková 13 11 1 1 38:15 34
2. Lúky 13 10 3 0 31:12 33
3. Košeca 13 9 3 1 38:8 30
4. Lysá 13 9 3 1 35:15 30
5. Jasenica 13 9 2 2 43:23 29
6. Tuchyňa 13 8 3 2 26:14 27
7. D. Kočkovce 13 8 2 3 39:16 26
8. Kolačín 13 6 5 2 35:19 23
9. Sverepec 13 7 1 5 27:23 22
10. K. Podhradie 13 6 4 3 17:19 22
11. Streženice 13 6 2 5 28:18 20
12. Č. Kameň 13 5 4 4 23:23 19
13. Pruské 13 5 2 6 25:21 17
14. Podvažie 13 4 1 8 14:18 13
II. trieda Vonku
1. D. Kočkovce 13 7 2 4 23:16 23
2. Košeca 13 7 1 5 27:19 22
3. D. Mariková 13 7 0 6 25:30 21
4. Tuchyňa 13 5 3 5 23:23 18
5. Podvažie 13 4 3 6 14:26 15
6. Jasenica 13 4 1 8 25:40 13
7. Kolačín 13 2 5 6 19:31 11
8. Lúky 13 2 3 8 18:33 9
9. Streženice 13 2 2 9 20:32 8
10. Lysá 13 1 5 7 13:25 8
11. Sverepec 13 0 6 7 11:24 6
12. K. Podhradie 13 1 3 9 16:31 6
13. Č. Kameň 13 1 1 11 10:57 4
14. Pruské 13 0 1 12 10:32 1
III. A trieda
1. Bolešov 14 8 5 1 36:19 29
2. D. Breznica 14 8 2 4 29:21 26
3. Kameničany 14 7 4 3 38:23 25
4. Tunežice 14 7 2 5 37:23 23
5. Kvašov 14 5 2 7 26:26 17
6. Lednica 14 4 4 6 17:22 16
7. H. Breznica 14 4 3 7 26:42 15
8. Zubák 14 2 0 12 14:47 6
III. A trieda Jeseň
1. Tunežice 7 4 2 1 25:13 14
2. Bolešov 7 3 4 0 18:11 13
3. Kameničany 7 4 1 2 15:14 13
4. D. Breznica 7 4 0 3 15:13 12
5. H. Breznica 7 3 2 2 17:18 11
6. Kvašov 7 2 1 4 11:16 7
7. Lednica 7 1 2 4 6:10 5
8. Zubák 7 1 0 6 10:22 3
III. A trieda Jar
1. Bolešov 7 5 1 1 18:8 16
2. D. Breznica 7 4 2 1 14:8 14
3. Kameničany 7 3 3 1 23:9 12
4. Lednica 7 3 2 2 11:12 11
5. Kvašov 7 3 1 3 15:10 10
6. Tunežice 7 3 0 4 12:10 9
7. H. Breznica 7 1 1 5 9:24 4
8. Zubák 7 1 0 6 4:25 3
III. A trieda Doma
1. Kameničany 7 5 2 0 25:6 17
2. Bolešov 7 5 2 0 24:10 17
3. D. Breznica 7 5 2 0 16:5 17
4. Tunežice 7 5 1 1 22:8 16
5. Kvašov 7 4 1 2 18:10 13
6. H. Breznica 7 2 3 2 13:12 9
7. Lednica 7 3 0 4 9:12 9
8. Zubák 7 1 0 6 10:23 3
III. A trieda Vonku
1. Bolešov 7 3 3 1 12:9 12
2. D. Breznica 7 3 0 4 13:16 9
3. Kameničany 7 2 2 3 13:17 8
4. Tunežice 7 2 1 4 15:15 7
5. Lednica 7 1 4 2 8:10 7
6. H. Breznica 7 2 0 5 13:30 6
7. Kvašov 7 1 1 5 8:16 4
8. Zubák 7 1 0 6 4:24 3
III. B trieda muži
1. Bodiná 16 12 1 3 51:21 37
2. Vrchteplá 16 12 0 4 58:19 36
3. Trstie 16 10 0 6 58:31 30
4. Podmanín 16 9 0 7 48:27 27
5. Praznov 16 8 1 7 40:32 25
6. FC Púchov 16 6 0 10 37:45 18
7. Nosice 16 5 2 9 24:47 17
8. Orlové 16 5 0 11 33:70 15
9. Jasenica B 16 3 0 13 25:82 9
III. B trieda jeseň
1. Praznov 8 5 1 2 19:11 16
2. Bodiná 8 5 1 2 16:13 16
3. Podmanín 8 5 0 3 26:11 15
4. Vrchteplá 8 5 0 3 23:9 15
5. Trstie 8 5 0 3 30:16 15
6. Orlové 8 4 0 4 19:23 12
7. Nosice 8 2 2 4 9:19 8
8. FC Púchov 8 2 0 6 15:22 6
9. Jasenica B 8 1 0 7 12:45 3
III. B trieda Jar
1. Bodiná 8 7 0 1 35:8 21
2. Vrchteplá 8 7 0 1 35:10 21
3. Trstie 8 5 0 3 28:15 15
4. Podmanín 8 4 0 4 22:16 12
5. FC Púchov 8 4 0 4 22:23 12
6. Praznov 8 3 0 5 21:21 9
7. Nosice 8 3 0 5 15:28 9
8. Jasenica B 8 2 0 6 13:37 6
9. Orlové 8 1 0 7 14:47 3
III. B trieda Doma
1. Vrchteplá 8 7 0 1 35:8 21
2. Bodiná 8 6 0 2 28:12 18
3. FC Púchov 8 6 0 2 29:13 18
4. Podmanín 8 6 0 2 24:13 18
5. Trstie 8 5 0 3 31:12 15
6. Praznov 8 4 1 3 24:13 13
7. Nosice 8 4 1 3 14:9 13
8. Orlové 8 4 0 4 22:35 12
9. Jasenica B 8 1 0 7 15:37 3
III. B trieda Vonku
1. Bodiná 8 6 1 1 23:9 19
2. Vrchteplá 8 5 0 3 23:11 15
3. Trstie 8 5 0 3 27:19 15
4. Praznov 8 4 0 4 16:19 12
5. Podmanín 8 3 0 5 24:14 9
6. Jasenica B 8 2 0 6 10:45 6
7. Nosice 8 1 1 6 10:38 4
8. Orlové 8 1 0 7 11:35 3
9. FC Púchov 8 0 0 8 8:32 0
I. trieda dorast
1. D. Kočkovce 24 17 2 5 74:29 53
2. Streženice 24 17 2 5 64:25 53
3. Papradno 24 14 5 5 60:27 47
4. H. Poruba 24 13 2 9 51:39 41
5. Pružina 24 10 7 7 39:35 37
6. Tuchyňa 24 12 0 12 46:42 36
7. Praznov 24 10 4 10 50:37 34
8. Visolaje 24 8 7 9 43:43 31
9. Prečín 24 8 4 12 41:63 28
10. Sverepec 24 7 3 14 33:47 24
11. Lysá 24 7 2 15 41:82 23
12. Bolešov 24 6 3 15 33:55 21
13. Prejta 24 5 3 16 33:84 18
I. trieda dorast Jeseň
1. Streženice 12 9 2 1 33:9 29
2. H. Poruba 12 8 2 2 32:10 26
3. D. Kočkovce 12 8 1 3 42:16 25
4. Papradno 12 8 1 3 29:15 25
5. Praznov 12 6 2 4 26:17 20
6. Pružina 12 4 5 3 16:17 17
7. Tuchyňa 12 5 0 7 22:21 15
8. Sverepec 12 4 2 6 17:23 14
9. Visolaje 12 4 2 6 18:25 14
10. Lysá 12 4 2 6 25:43 14
11. Bolešov 12 3 1 8 14:24 10
12. Prečín 12 2 2 8 19:33 8
13. Prejta 12 1 2 9 13:53 5
I. trieda dorast Jar
1. D. Kočkovce 12 9 1 2 32:13 28
2. Streženice 12 8 0 4 31:16 24
3. Papradno 12 6 4 2 31:12 22
4. Tuchyňa 12 7 0 5 24:21 21
5. Pružina 12 6 2 4 23:18 20
6. Prečín 12 6 2 4 22:30 20
7. Visolaje 12 4 5 3 25:18 17
8. H. Poruba 12 5 0 7 19:29 15
9. Praznov 12 4 2 6 24:20 14
10. Prejta 12 4 1 7 20:31 13
11. Bolešov 12 3 2 7 19:31 11
12. Sverepec 12 3 1 8 16:24 10
13. Lysá 12 3 0 9 16:39 9
I. trieda dorast Doma
1. Streženice 12 12 0 0 36:7 36
2. D. Kočkovce 12 11 0 1 45:10 33
3. Papradno 12 9 3 0 37:12 30
4. Tuchyňa 12 10 0 2 32:17 30
5. H. Poruba 12 9 1 2 35:15 28
6. Lysá 12 7 1 4 28:28 22
7. Visolaje 12 6 3 3 27:18 21
8. Prečín 12 6 2 4 27:27 20
9. Praznov 12 5 4 3 28:18 19
10. Sverepec 12 6 1 5 19:13 19
11. Pružina 12 5 4 3 20:15 19
12. Bolešov 12 5 0 7 17:28 15
13. Prejta 12 2 3 7 15:34 9
I. trieda dorast Vonku
1. D. Kočkovce 12 6 2 4 29:19 20
2. Pružina 12 5 3 4 19:20 18
3. Streženice 12 5 2 5 28:18 17
4. Papradno 12 5 2 5 23:15 17
5. Praznov 12 5 0 7 22:19 15
6. H. Poruba 12 4 1 7 16:24 13
7. Visolaje 12 2 4 6 16:25 10
8. Prejta 12 3 0 9 18:50 9
9. Prečín 12 2 2 8 14:36 8
10. Bolešov 12 1 3 8 16:27 6
11. Tuchyňa 12 2 0 10 14:25 6
12. Sverepec 12 1 2 9 14:34 5
13. Lysá 12 0 1 11 13:54 1
II. trieda dorast
1. Horovce 18 13 2 3 64:23 41
2. Orlové 18 12 3 3 77:19 39
3. Pruské 18 12 1 5 54:37 37
4. Lúky 18 9 4 5 89:38 31
5. M. Lednice 18 10 0 8 66:38 30
6. Brvnište 18 9 2 7 44:38 29
7. Borčice 18 5 3 10 41:79 18
8. Podvažie 18 4 5 9 34:64 17
9. Hatné 18 2 4 12 31:73 10
10. Zubák 18 2 0 16 25:116 6
II. trieda dorast Jeseň
1. Pruské 9 8 0 1 32:17 24
2. Lúky 9 6 1 2 53:15 19
3. Orlové 9 6 0 3 45:15 18
4. Horovce 9 6 0 3 34:16 18
5. M. Lednice 9 5 0 4 25:22 15
6. Brvnište 9 4 1 4 24:22 13
7. Podvažie 9 2 3 4 22:37 9
8. Borčice 9 2 1 6 17:53 7
9. Zubák 9 2 0 7 16:44 6
10. Hatné 9 0 2 7 14:41 2
II. trieda dorast Jar
1. Horovce 9 7 2 0 30:7 23
2. Orlové 9 6 3 0 32:4 21
3. Brvnište 9 5 1 3 20:16 16
4. M. Lednice 9 5 0 4 41:16 15
5. Pruské 9 4 1 4 22:20 13
6. Lúky 9 3 3 3 36:23 12
7. Borčice 9 3 2 4 24:26 11
8. Hatné 9 2 2 5 17:32 8
9. Podvažie 9 2 2 5 12:27 8
10. Zubák 9 0 0 9 9:72 0
II. trieda dorast Doma
1. M. Lednice 9 8 0 1 51:12 24
2. Lúky 9 7 1 1 57:11 22
3. Orlové 9 7 1 1 38:10 22
4. Pruské 9 7 1 1 33:11 22
5. Horovce 9 6 2 1 31:8 20
6. Brvnište 9 6 1 2 23:11 19
7. Borčice 9 4 1 4 23:29 13
8. Podvažie 9 3 2 4 20:32 11
9. Hatné 9 1 3 5 17:36 6
10. Zubák 9 2 0 7 18:54 6
II. trieda dorast vonku
1. Horovce 9 7 0 2 33:15 21
2. Orlové 9 5 2 2 39:9 17
3. Pruské 9 5 0 4 21:26 15
4. Brvnište 9 3 1 5 21:27 10
5. Lúky 9 2 3 4 32:27 9
6. M. Lednice 9 2 0 7 15:26 6
7. Podvažie 9 1 3 5 14:32 6
8. Borčice 9 1 2 6 18:50 5
9. Hatné 9 1 1 7 14:37 4
10. Zubák 9 0 0 9 7:62 0
I. trieda starší žiaci
1. Ladce 26 19 3 4 103:23 60
2. Streženice 26 20 0 6 88:27 60
3. H. Poruba 26 19 2 5 135:39 59
4. Košeca 26 18 3 5 96:33 57
5. D. Kočkovce 26 16 6 4 73:24 54
6. Prejta 26 11 4 11 62:42 37
7. Pružina 26 11 2 13 62:72 35
8. Lúky 26 11 2 13 62:76 35
9. P. Teplá 26 10 4 12 36:51 34
10. Kolačín 26 10 1 15 65:65 31
11. Papradno 26 9 4 13 42:49 31
12. Orlové 26 5 1 20 33:107 16
13. Bolešov 26 4 2 20 36:147 14
14. Mikušovce 26 2 0 24 20:158 6
I. trieda starší žiaci Jeseň
1. Ladce 13 12 0 1 62:5 36
2. H. Poruba 13 10 2 1 78:16 32
3. Košeca 13 10 0 3 62:22 30
4. Streženice 13 9 0 4 51:12 27
5. D. Kočkovce 13 8 2 3 28:15 26
6. Prejta 13 7 1 5 42:17 22
7. Kolačín 13 7 0 6 44:19 21
8. P. Teplá 13 6 2 5 25:29 20
9. Lúky 13 5 1 7 38:40 16
10. Papradno 13 4 1 8 24:32 13
11. Pružina 13 4 1 8 29:45 13
12. Mikušovce 13 2 0 11 8:78 6
13. Orlové 13 1 0 12 9:75 3
14. Bolešov 13 1 0 12 8:103 3
I. trieda starší žiaci jar
1. Streženice 13 11 0 2 37:15 33
2. D. Kočkovce 13 8 4 1 45:9 28
3. H. Poruba 13 9 0 4 57:23 27
4. Košeca 13 8 3 2 34:11 27
5. Ladce 13 7 3 3 41:18 24
6. Pružina 13 7 1 5 33:27 22
7. Lúky 13 6 1 6 24:36 19
8. Papradno 13 5 3 5 18:17 18
9. Prejta 13 4 3 6 20:25 15
10. P. Teplá 13 4 2 7 11:22 14
11. Orlové 13 4 1 8 24:32 13
12. Bolešov 13 3 2 8 28:44 11
13. Kolačín 13 3 1 9 21:46 10
14. Mikušovce 13 0 0 13 12:80 0
I. trieda starší žiaci doma
1. H. Poruba 13 12 0 1 83:16 36
2. D. Kočkovce 13 11 1 1 58:14 34
3. Ladce 13 11 0 2 51:11 33
4. Košeca 13 10 1 2 59:10 31
5. Streženice 13 10 0 3 43:15 30
6. Kolačín 13 8 1 4 48:21 25
7. Pružina 13 8 1 4 48:23 25
8. P. Teplá 13 7 3 3 19:13 24
9. Lúky 13 7 2 4 33:33 23
10. Prejta 13 6 3 4 27:13 21
11. Papradno 13 6 3 4 29:15 21
12. Orlové 13 3 1 9 23:37 10
13. Bolešov 13 3 1 9 21:78 10
14. Mikušovce 13 1 0 12 11:61 3
I. trieda starší žiaci vonku
1. Streženice 13 10 0 3 45:12 30
2. Ladce 13 8 3 2 52:12 27
3. Košeca 13 8 2 3 37:23 26
4. H. Poruba 13 7 2 4 52:23 23
5. D. Kočkovce 13 5 5 3 15:10 20
6. Prejta 13 5 1 7 35:29 16
7. Lúky 13 4 0 9 29:43 12
8. P. Teplá 13 3 1 9 17:38 10
9. Papradno 13 3 1 9 13:34 10
10. Pružina 13 3 1 9 14:49 10
11. Kolačín 13 2 0 11 17:44 6
12. Orlové 13 2 0 11 10:70 6
13. Bolešov 13 1 1 11 15:69 4
14. Mikušovce 13 1 0 12 9:97 3
II. trieda starší žiaci
1. Stupné 22 21 0 1 124:9 63
2. Prečín 22 18 1 3 115:30 55
3. D. Mariková 22 16 3 3 81:23 51
4. Borčice 22 13 1 8 63:39 40
5. Šebešťanová 22 12 1 9 55:40 37
6. Jasenica 22 11 1 10 74:40 34
7. Pruské 22 9 2 11 28:42 29
8. M. Lednice 22 8 1 13 65:92 25
9. Udiča 22 6 3 13 38:64 21
10. Lysá 22 5 2 15 19:79 17
11. Dulov 22 3 0 19 14:104 9
12. K. Podhradie 22 2 1 19 8:122 7
II. trieda starší žiaci Jeseň
1. Stupné 11 10 0 1 61:5 30
2. Prečín 11 9 1 1 60:16 28
3. D. Mariková 11 8 2 1 34:15 26
4. Borčice 11 6 1 4 23:21 19
5. Šebešťanová 11 6 0 5 31:17 18
6. Jasenica 11 6 0 5 31:20 18
7. M. Lednice 11 5 1 5 47:34 16
8. Pruské 11 4 0 7 8:22 12
9. Udiča 11 3 1 7 16:28 10
10. Lysá 11 2 1 8 11:46 7
11. K. Podhradie 11 2 1 8 7:63 7
12. Dulov 11 1 0 10 5:47 3
II. trieda starší žiaci Jar
1. Stupné 11 11 0 0 63:4 33
2. Prečín 11 9 0 2 55:14 27
3. D. Mariková 11 8 1 2 47:8 25
4. Borčice 11 7 0 4 40:18 21
5. Šebešťanová 11 6 1 4 24:23 19
6. Pruské 11 5 2 4 20:20 17
7. Jasenica 11 5 1 5 43:20 16
8. Udiča 11 3 2 6 22:36 11
9. Lysá 11 3 1 7 8:33 10
10. M. Lednice 11 3 0 8 18:58 9
11. Dulov 11 2 0 9 9:57 6
12. K. Podhradie 11 0 0 11 1:59 0
II. trieda starší žiaci Doma
1. Stupné 11 11 0 0 68:5 33
2. Prečín 11 10 0 1 63:8 30
3. D. Mariková 11 9 2 0 54:9 29
4. Jasenica 11 7 1 3 56:14 22
5. Borčice 11 7 1 3 36:14 22
6. Šebešťanová 11 7 0 4 38:20 21
7. Pruské 11 6 1 4 21:18 19
8. M. Lednice 11 5 0 6 43:41 15
9. Lysá 11 3 1 7 14:28 10
10. Dulov 11 3 0 8 10:37 9
11. Udiča 11 2 2 7 14:28 8
12. K. Podhradie 11 2 0 9 7:38 6
II. trieda starší žiaci Vonku
1. Stupné 11 10 0 1 56:4 30
2. Prečín 11 8 1 2 52:22 25
3. D. Mariková 11 7 1 3 27:14 22
4. Borčice 11 6 0 5 27:25 18
5. Šebešťanová 11 5 1 5 17:20 16
6. Udiča 11 4 1 6 24:36 13
7. Jasenica 11 4 0 7 18:26 12
8. Pruské 11 3 1 7 7:24 10
9. M. Lednice 11 3 1 7 22:51 10
10. Lysá 11 2 1 8 5:51 7
11. K. Podhradie 11 0 1 10 1:84 1
12. Dulov 11 0 0 11 4:67 0
I. trieda mladší žiaci
1. Beluša 16 15 0 1 93:16 45
2. N. Dubnica 16 12 0 4 83:23 36
3. Brvnište 16 10 1 5 43:26 31
4. Ilava 16 8 1 7 42:31 25
5. Podmanín 16 6 0 10 48:59 18
6. L. Rovne 16 6 0 10 29:79 18
7. Pružina 16 5 1 10 30:63 16
8. Košeca 16 4 1 11 34:66 13
9. Ladce 16 4 0 12 24:63 12
I. trieda mladší žiaci Jeseň
1. N. Dubnica 8 7 0 1 47:12 21
2. Beluša 8 7 0 1 43:11 21
3. Brvnište 8 4 1 3 13:11 13
4. Ilava 8 4 0 4 23:19 12
5. L. Rovne 8 4 0 4 19:18 12
6. Ladce 8 3 0 5 16:19 9
7. Pružina 8 3 0 5 14:37 9
8. Podmanín 8 2 0 6 14:30 6
9. Košeca 8 1 1 6 6:38 4
I. trieda mladší žiaci Jar
1. Beluša 8 8 0 0 50:5 24
2. Brvnište 8 6 0 2 30:15 18
3. N. Dubnica 8 5 0 3 36:11 15
4. Ilava 8 4 1 3 19:12 13
5. Podmanín 8 4 0 4 34:29 12
6. Košeca 8 3 0 5 28:28 9
7. Pružina 8 2 1 5 16:26 7
8. L. Rovne 8 2 0 6 10:61 6
9. Ladce 8 1 0 7 8:44 3
I. trieda mladší žiaci Doma
1. Beluša 8 7 0 1 51:12 21
2. N. Dubnica 8 6 0 2 46:13 18
3. Podmanín 8 5 0 3 41:23 15
4. Brvnište 8 5 0 3 22:11 15
5. Ilava 8 4 1 3 24:15 13
6. Ladce 8 4 0 4 15:20 12
7. L. Rovne 8 4 0 4 17:32 12
8. Košeca 8 3 1 4 24:22 10
9. Pružina 8 3 0 5 13:25 9
I. trieda mladší žiaci Vonku
1. Beluša 8 8 0 0 42:4 24
2. N. Dubnica 8 6 0 2 37:10 18
3. Brvnište 8 5 1 2 21:15 16
4. Ilava 8 4 0 4 18:16 12
5. Pružina 8 2 1 5 17:38 7
6. L. Rovne 8 2 0 6 12:47 6
7. Podmanín 8 1 0 7 7:36 3
8. Košeca 8 1 0 7 10:44 3
9. Ladce 8 0 0 8 9:43 0