Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 16. 7. do 23. 7. 2007

Baran Baranom sa podarí získať nové zamestnanie. Budú pracovať popri stálej práci, no nebude ich to veľmi vyčerpávať. Pôjde totiž o prácu, ktorú Barani doteraz brali ako svoj koníček, no teraz dokonca dostanú aj zaplatené.

Baran
Baranom sa podarí získať nové zamestnanie. Budú pracovať popri stálej práci, no nebude ich to veľmi vyčerpávať. Pôjde totiž o prácu, ktorú Barani doteraz brali ako svoj koníček, no teraz dokonca dostanú aj zaplatené. Vaša dobrá nálada sa prenesie aj do vášho okolia a vaši známi sa budú tešiť s vami. V láske je všetko OK, partner či partnerka majú pre aktivitu Baranov pochopenie. Môžete sa teda naplno venovať tomu, čo chcete, a to bez výčitiek svedomia, že niekoho zanedbávate. Pokiaľ ale ide o zdravie, Baranom tento týždeň hviezdy neprajú a mali by si dávať pozor aj na cestách, pokiaľ sú vodičmi. Hrozí im nehoda, ktorú si zavinia sami a mohli by sa dostať na dlhšiu dobu do nemocnice.
Býk
Viete sa aj sami obhájiť, ak vás niekto nespravodlivo napáda, ale myslite na to, že od vás to pôsobí inak ako od nezávislých ľudí. Preto, ak by ste sa dostali behom týždňa do problémov a niekto by na vás zaútočil, hľadajte si obhajcu inde, nie sami hovorte o svojich zásluhách. Starším z vás hrozia spory v súkromí a hádky, ktoré by vás mohli ľahko dohnať až k zúfalstvu. Nedajte sa však bez boja a snažte sa vo všetkom mať jasno, aby ste vedeli, o čo vlastne vašim oponentom ide. Nedbalé riešenie by vám narobilo viac škody, ako rozhodné a úprimné jednanie. Mladší Býci majú pred sebou dobrý týždeň v každom smere a prípadné problémy vyriešia bez zaváhania, majú na to dostatok odvahy a najmä neobávajú sa nových začiatkov.
Blíženci
Hoci sa Blíženci v poslednej dobe necítia najlepšie, predsa len by sa mali pozbierať a svoje nálady dostať pod kontrolu. Ich povaha je dosť ovplyvniteľná počasím, a tak niet divu, že sa teraz cítia vyčerpane. No tento týždeň si nemôžu dovoliť váhať, práve naopak – musia sa snažiť podať maximálny výkon a dokončiť všetko dôležité a nutné. V súkromí to bude podobné, nemali by sa vzdávať bez boja, ich partneri potrebujú ich pozornosť, a tak by sa mali sústrediť na to, aby im vyhoveli. Je potrebné, aby ste sa vedeli ovládať a nepovedali niečo, čo by ste neskôr mohli oľutovať. Podnikajúci Blíženci by sa nemali s ničím príliš náhliť, pretože nie sú k tomu nútení. Vy ste teraz silnejší, ale len ak spomalíte svoje uvažovanie, dokážete získať úspech.
Rak
Rakom sa síce nedarí najlepšie, ale oni sa nevzdávajú. Majú presné predstavy o tom, čo majú robiť a čo zariadiť, aby sa dostali k tomu, čo vynáša a zaberá málo času. Dokážu sa o seba postarať, aj keď nie s veľkým nadšením. Prečo? Nuž, ako vždy si zase našli nesprávny objekt náklonnosti a trpia nešťastnou láskou. Iba starší uniknú nástrahám nového zamilovania, ale ostatní budú mať čo robiť, aby sa nedali zlomiť svojimi neúspechmi. Darmo sa budete snažiť, nezdoláte prekážky, ktoré sú medzi vami a vašou, či vaším vyvoleným. No viete sami, že už v minulosti ste prešli podobnými sklamaniami a prežili ste to, preto aj toto týždenné vzplanutie prekonáte bez väčšej ujmy na srdci či na duši, ale zato vaša práca tým utrpí naozaj až priveľmi.
Lev
Levy budú celý týždeň ako na úteku - pred povinnosťami. Budete utekať pred všetkým náročným, dôležitým, namáhavým a najmä pred záležitosťami, ktoré by vyžadovali uznanie nejakej chyby či omylu. Veci, ktoré by ste mali vybaviť osobne, budete riešiť telefonicky. Vyhnete sa novým úlohám, staré dáte na starosť iným. A tak potom nič nedopadne podľa vašich želaní. Nič sa nepodarí na 100 %. Levy nakoniec zistia, že ich príkazy sa nevykonali a úlohy, ktoré rozdelili, sú nedokončené. Napriek všetkej námahe ničomu neujdete a všetko nakoniec urobíte sami. Radšej by ste sa mali vzdať a hneď začiatkom týždňa všetko vybaviť tak, ako sa patrí. Verte, že tak to bude lepšie pre všetkých, no najmä pre vás osobne.
Panna
Pannám bude ťažké uniknúť. Tento týždeň budú loviť a hľadať nové obete. Nikto, kto má čo i len trochu čierne svedomie, im neujde a každému sa ujde z ich kritiky. Vyhýbať sa im nepomôže, oni si vás všade nájdu. Budú ako stredovekí inkvizítori a ťažko sa pred nimi niekto obháji. Pamätajte však na to, že sa pri vašich „výsluchoch“ môžete dozvedieť kopu nepríjemných názorov a právd o sebe a nakoniec sa vy môžete ocitnúť na lavici obžalovaných. Preto si dobre zvážte, koho budete obťažovať, aby ste sa nedostali do slepej uličky. Najmä svojich blízkych radšej vynechajte zo svojho zoznamu, veď by bolo smutné, keby ste mali doma zbytočné problémy a snažte sa menej útočiť bezhlavo, skôr si každý svoj krok naplánujte.
Váhy
Nie nadarmo sa o vás hovorí, že ste miláčikmi šťasteny. Hoci vás čakajú trapasy a problémy v citovom živote, predsa len budete mať úspech v tom najdôležitejšom - v láske. Osamelí či opustení alebo žijúci vo vzťahoch bez lásky - vy všetci sa konečne začnete usmievať a budete mať pocit, že sa všetko mení k lepšiemu. Aj keď bývate dôverčiví a v období zamilovanosti si svojho vyvoleného či vyvolenú idealizujete, predsa len teraz natrafíte na človeka, ktorý je skoro dokonalý. Mladší sa do nového vzťahu úplne „ponoria“ a starší sa nechajú unášať svojimi túžbami a snami. Budete tak očividne šťastní, že sa vám všetci budú snažiť vyhovieť, len aby ste nestratili ten svoj úsmev a dobrú náladu. Podnikajúce Váhy by mali na chvíľku zabudnúť na ekonomiku a zisky, pretože vhodnejší čas na lásku nebude.
Škorpión
Škorpiónom sa bude Mesiac starať o dostatok práce, aj pokiaľ ide o investície či podnikanie – všade získajú viac - ale nie každá ich akcia bude prijatá s úsmevom a pochopením. Mali by ste si dobre rozvážiť, čo chcete a na aký čas vás to má zaťažiť. Ak budete hrať na priveľa strán, potom nič nedosiahnete, a aj keď vám Mesiac podá pomocnú ruku, nebude vám to už nič platné. Podnikajúci Škorpióni by sa mali vydať na dlhšie cesty mimo svoje obvyklé pôsobisko. Aj keď budete mať veľa práce, nájdete si čas aj na zábavu a relax vám určite pomôže získať lepší pohľad na váš život. Škorpiónky by si mali dať do poriadku svoje zdravie, najmä ak sú po 40, pretože majú nejeden zanedbaný problém. Muži by mohli viac dbať o svoj výzor a začať aj pravidelne cvičiť. Nebudete večne v poriadku, a ak sa o seba nepostaráte sami, onedlho sa už o vás budú starať lekári.
Strelec
Strelcov šťastie neopúšťa. Sami to spoznajú v niekoľkých nebezpečných situáciách, ktoré ich stretnú tento týždeň. Nemusíte sa obávať, ale sami ani nebezpečenstvo nevyhľadávajte. Je zbytočné riskovať bez nádeje na zisk a aj bezhlavá dôvera vo vaše schopnosti by sa ukázala ako chybná. V láske by ste mali byť pokojnejší a najmä sa vyhýbať príliš silným slovám a skutkom, ktoré by mohli vášho vyvoleného či vyvolenú vystrašiť. Starší Strelci, ktorí si práve teraz potrebujú nájsť prácu, by sa mohli konečne dočkať, ale nemali by príliš verejne oslavovať, majú vo svojom okolí jedného neprajníka, ktorý by im mohol zo závisti ich nádejnú prácu zrušiť. Všeobecne by ste sa mali menej chváliť, nie každý vás má rád tak, ako to navonok ukazuje a ľahko sa necháte inými ľuďmi oklamať.
Kozorožec
Kozorožcom sa bude dariť. Vplyv Mesiaca vám prospieva, máte na svojej strane nielen vaše schopnosti, výkonnosť, no i šťastie. Konečne sa budete môcť venovať tomu, čo vás zaujíma, aj tomu, čo vás živí, pre podnikajúcich sa takisto začína skvelé obdobie – každý z vás bude mať úspech. Nedávno ste sa borili s každou maličkosťou, teraz sa to zmení k lepšiemu. Vaša osobnosť má v sebe sklony k pesimizmu, ale už sa nemáte čoho obávať. Rovnako sa vám bude dariť v láske, hoci donedávna ste sa radšej vyhýbali záväzkom a snažili sa ovládať svoje city. Podnikajúci Kozorožci by si mali dávať pozor na svoje peňaženky, niekto ich môže oklamať a získať podvodom ich finančné prostriedky. Mladší Kozorožci by si nemali nechať inými ničiť povesť, a ak sa im niečo nezdá, radšej si to dobre preveriť, ako nechať riešenie na niekoho iného.
Vodnár
Vodnárom sa tento týždeň vydarí, najmä pokiaľ ide o financie a lásku. Vaše plány sa môžu splniť, a aj keď budete potrebovať pomoc niekoho ďalšieho, môžete sa spoľahnúť, že vás nezradí. Pozorne by ste sa ale mali správať nielen k novej láske, no i k ľuďom z vašej rodiny. Viete dobre, ako veľmi ich potrebujete, a ako málo stačí na to, aby ste prišli o ich náklonnosť. Mladší Vodnári majú pochybnosti o vlastnej výkonnosti, najmä v práci sú akosi spomalení a nedokážu sa poriadne sústrediť. O nič nejde, len o to, že sa zaujímate viac o city ako o praktické záležitosti. Starší z vás budú môcť niečo vyhrať, a ak mali nejaké finančné záväzky voči svojim priateľom, tak ich splatia. Ženy by mali odmietať ponuky na flirtovanie, nevyšlo by im to a zaplatili by za chvíľkové rozptýlenie priveľkú cenu.
Ryby
Rybám sa viac darí, ako nedarí. Keby ste menej žili problémami iných, videli by ste, ako sa vaše vlastné problémy riešia skoro samé od seba. No vy máte na svojich pleciach priveľa starostí – ako zvyčajne. Práve kvôli starostiam iných zabudnete na niekoľko rodinných povinností, a z toho sa potom začnú odvíjať rôzne domáce ťažkosti, teda sa presvedčíte, že nie je dobré pomáhať vašim známym na úkor príbuzných. Mladšie Ryby sa začnú nadmieru zaujímať o ľudí, ktorí sú im sympatickí a nájde sa v nich aj dosť drzosti na to, aby oslovili aj navonok neprístupné osoby. Máte pravdu - ak sa nebudete sami snažiť, ťažko si nájdete nových priateľov. Samostatne podnikajúci by si mali uvedomiť, že bez dôkladného zváženia svojej situácie nedokážu urobiť ani jeden správny krok vpred. Staršie Ryby čakajú zdravotné problémy so srdcom a tlakom, na takéto niečo nie sú zvyknuté a môžu byť veľmi zaskočené - ale nejde o nič vyslovene ohrozujúce.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
 2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
 3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
 8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
 9. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
 10. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
 1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
 2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
 3. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
 4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 5. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
 6. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
 7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 8. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
 9. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
 10. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
 1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 27 036
 2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 24 282
 3. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 12 202
 4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 11 154
 5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 714
 6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 7 663
 7. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 444
 8. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 612
 9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 517
 10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 572
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

V Púchove si celoplošné testovanie po dvoch týždňoch zopakujú

Mesto Púchov si na základe vládneho rozhodnutia po dvoch týždňoch zopakuje celoplošné antigénové testovanie. Skríning sa v Púchove začne v sobotu (23. 1.) a potrvá do utorka 26. januára.

Zdravotník odoberá vzorku z nosa počas testovania na ochorenie Covid-19.

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Pozor na snehové jazyky a záveje

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahu prvého stupňa pred snehovými závejmi a jazykmi.

Na cestách pozor na snehové jazyky.

Prerobili projekt štadióna v Považskej, prvá tribúna už čoskoro. Panák si rypol do extrénerov

Rekonštrukcia futbalového štadióna v Považskej Bystrici pokračuje podľa plánu. Na vynovený stánok sa môžu fanúšikovia tešiť už v máji.

Vizualizácia zrekonštruovaného štadióna v Považskej Bystrici.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Frajeri jazdili autom po zamrznutej priehrade, prelomil sa ľad

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

V Trenčíne pribudne ďalšie záchytné parkovisko, bude bezplatné

Jeho kapacita nepresiahne 60 parkovacích miest.

AKTUALIZOVANÉ 19. 1. o 13.25

Bezdomovec mal pozitívny test, karanténu odmietol. Polícia ho našla na ďalší deň

Muža našli večer po testovaní vo vchode. Poslali ho preč.

Už ste čítali?