Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 31. 7. do 6. 8. 2007

Baran Barani dokážu veľa dosiahnuť, ak sa im chce a záleží im na vlastnej prestíži. A tá je pre nich teraz skutočne dôležitá. V najbližších dňoch budú práve na vašu prestíž a povesť útočiť niektorí ľudia a ťažko sa vám ich podarí presvedčiť. Veď sami na

Baran
Barani dokážu veľa dosiahnuť, ak sa im chce a záleží im na vlastnej prestíži. A tá je pre nich teraz skutočne dôležitá. V najbližších dňoch budú práve na vašu prestíž a povesť útočiť niektorí ľudia a ťažko sa vám ich podarí presvedčiť. Veď sami najlepšie viete, že ste v nedávnom období dosť veľa zanedbali, a aj keď ste teraz aktívni, nestačí to na zakrytie vašich nedostatkov. Nehľadajte únik pred vlastnou vinou a uznajte, že ste boli leniví a nezáležalo vám na práci tak, ako by malo. Starší Barani môžu svoju zlú situáciu „uhrať“ a dokázať, že aj tak sú skvelí, no mladší z vás budú mať ťažkosti s udržaním si miesta. Pre Baranov bude teda tento týždeň veľmi nepríjemný. Aspoň po zdravotnej stránke Baranom nič nehrozí a budú môcť svoje sily využiť v iných sférach.
Býk
Vám nie je vždy celkom jasné, ako to vlastne s vami skutočne je. Na jednej strane ste silné osobnosti, s dostatočnou sebadôverou a istotou v konaní, no na druhej ste plní pesimizmu, strachu z budúcnosti a obávate sa niečo začať, aby sa to neskončilo zle. V podstate ste vlastne extrémisti - raz ste v jednej krajnosti, raz v druhej. Mali by ste nájsť stred, a potom sa rozhodnúť čo a ako. Zamyslite sa nad sebou a svojimi vlastnosťami, máte v sebe veľa zaujímavého a zatiaľ neobjaveného. Starším Býkom pomôže nájsť stabilitu rozhovor s partnerom či partnerkou a doriešia aj staré hnevy, ktoré im prekážali v plnohodnotnom spoločenskom živote. Mladší Býci si dokážu ochrániť svoje súkromie pred dotieravcami a uvedomia si, že bez skutočných priateľov sa ďaleko nedostanú.
Blíženci
Blíženci sú deň za dňom silnejší. Dokážu sa odpútať od starých a zabehaných postupov a začnú zavádzať niečo nové. Vy viete, čo je dobré a viete aj to, že málokto prijme vaše názory ľahko a bez oponovania. Ste ale pripravení a schopní každého zdolať. Nielen v práci, ale aj v láske ste tento týždeň dobyvateľmi. Podľahnú vám mnohí, ktorí odolávali vašej túžbe a snažili sa vás nejako zlomiť. Vy budete nadšení a plní optimizmu, nedokážete sa zastaviť a každú prekážku prelomíte bez toho, aby ste niečo stratili. Ste proste jednotky a málokto sa s vami pustí za pasy. Osamelí Blíženci konečne nájdu spôsob, ako sa dostať do spoločnosti, po ktorej túžia. Možno práve tento týždeň spojíte svoj život so životom niekoho sympatického a začnete znovu žiť naplno - tak, ako je to vašou dlhodobou túžbou.
Rak
Raci si pokazia veľmi dobrý vzťah so svojím partnerom či partnerkou. Podarí sa im z malého nedorozumenia vyvolať pohromu. Obaja sú tvrdohlaví, ani jeden neustúpi. Raci sa tým budú trápiť aj v práci, preto ich pracovná aktivita poklesne. Netreba sa obávať, všetko sa napraví. Chyba nie je vo vás, práve naopak, vy by ste sa mali cítiť v práve. Ak vydržíte a neustúpite, váš partner si prizná svoju chybu a koniec týždňa bude v príjemnej pohode. Pozor na zdravie, Rakom hrozí tento týždeň úraz a bolesti hlavy. Osamelí Raci by si mohli konečne nájsť čas na analýzu svojej vlastnej osobnosti a uvedomiť si, že len ak sa zmenia, môžu si nájsť niekoho naozaj vhodného pre seba. Pri vašej terajšej rozlietanosti a stálych obavách zo straty slobody ste skutočne problémoví.
Lev
Levy sú stále vládcami. Ich planéta je silná, aj oni sú silní. Vedia rýchlo a správne reagovať, konajú podľa svojich myšlienok a dokážu sa raz-dva ozvať, ak sa deje niečo nie príliš podľa ich gusta. Nemali by ste ani trošku poľaviť zo svojich snáh, práve naopak. Hľadajte pre seba čím viac priestoru a všade nechajte ten najlepší dojem, len tak sa po tomto týždni môžete spoliehať na rovnako dobré miesto vo vašej spoločnosti. Slnko tu totiž nebude stále, ani vám vždy nebude kryť chrbát, využite teda všetky dni a viac sa venujte tomu, čo je pre vás najdôležitejšie. Tieto dni sú aj vhodné na počatie potomka alebo na operácie, či na začatie dlhodobejších projektov, aj ciest alebo sťahovania.
Panna
Pannám tento týždeň priveľa vecí vychádza bez veľkého boja. No pozor na koniec týždňa, vaše prílišné preceňovanie by sa vám mohlo vypomstiť a nakoniec by ste skončili zle. V stredu a vo štvrtok by ste ani nemali veľmi cestovať, či riadiť nejaké vozidlo. Najmä staršie V práci sa Pannám bude dariť, a aj keď nie sú práve najaktívnejšie, predsa len dosiahnu viac ako iní z ich okolia. U mladších by sa mohli objaviť rôzne citové zmätky, hlavne, ak sú slobodní a majú pocit nenaplnenia. Pozor však na Strelcov a Býkov, oni by vám ľahko mohli urobiť škrt cez váš plán na dobývanie. Ak už chcete na niekoho zapôsobiť, verte sami sebe, nie radám iných ľudí. Oni predsa nevedia, ako veľmi vám na tom človeku záleží.
Váhy
Váhy si tento týždeň predstavovali celkom inak. Aj keď nie sú príliš pracovité, snažia sa dosiahnuť viac ako inokedy, no nič im nevychádza. Akoby sa všetko strácalo v čiernej diere, darmo sa snažíte, plánujete, hovoríte, spájate sa s inými ľuďmi – stále narážate na prekážky, odpor, nedorozumenia, problémy s ľuďmi aj tam, kde ste na to neboli pripravení. Raz darmo, aj vy ste niekedy v slepej uličke, bez podpory a pochopenia, ale to predsa nie je dôvod k absolútnej depresii. Skúste si spomenúť, že toto nie je prvý múr, cez ktorý sa neviete dostať a ste sa zakaždým akosi dostali na druhú stranu. Tak len vyčkajte a sústreďte sa na to, o čo vám ide – na vaše súkromie, tam vás čakajú úspechy, rovnako aj v láske, aj medzi priateľmi.
Škorpión
Škorpiónov čaká konfliktný týždeň. Najviac nezhôd im hrozí pri stretnutí s osobami narodenými v znamení Strelca a Barana. Hádky budú na dennom poriadku, ale budú konštruktívne a prečistia vzduch v ich okolí. Radšej by ste nemali s nikým rozoberať vaše problémy, svoje tajomstvá si nechať pre seba, pretože málokto je teraz voči vám úprimný a bude obhajovať vaše záujmy. Ak si už neviete rady, prediskutujte to s Rakom alebo Pannou, od nich dostanete aspoň solídnu radu, aj keď nie konkrétnu pomoc. Pokiaľ ide o vaše zdravie, budete v poriadku, nehrozí vám nič zlé, ani žiadne úrazy či poranenia. V láske by ste sa nemali ponáhľať a radšej vynechať vaše spôsoby predvádzania vlastných schopností. Nechajte svojho vyvoleného či vyvolenú, aby sa sami ukázali v tom najlepšom svetle.
Strelec
Strelci sa nemusia obmedzovať, môžu sa zaoberať čímkoľvek. Dostatok dobrej nálady, dostatok síl - všetkého budete mať dosť, o svoju energiu sa podelíte aj s inými - teda budete vítaní v širokej spoločnosti. Celý týždeň sa na každého v ich blízkosti bude sypať šťastie a Strelci budú v centre a uznávaní - tak ako im to v podstate vyhovuje. Koncom týždňa im však dobrú náladu pokazí telefonát bývalej lásky. Nemáte radi, ak vám niekto pripomína vaše zlyhanie a presne táto záležitosť ukazuje, že nie ste vôbec dokonalí a nie vo všetkom sa správate férovo. Nemali by ste sa ale vyhýbať ukončeniu a vysporiadaniu starých záležitostí, inak stratíte dobré meno. Mladší Strelci dokážu prekvapiť svojich blízkych jednou zmenou, a aj keď nie sú ochotní úplne sa vzdať niektorých svojich zlozvykov, všetci, čo ich lepšie poznajú, budú nimi nadšení.
Kozorožec
Kozorožci zvyknú porovnávať sami seba s ľuďmi okolo a skoro vždy sa cítia nadradení. Máte pravdu, no ako múdri, za akých sa považujete, by ste svoju nadradenosť nemali ukazovať. Buďte príjemnejší, spoločenskejší a vyhnete sa problémom, ktoré by vás mohli zaskočiť. Mnoho ľudí vám závidí, a hoci je teraz všetko na vašej strane, ak sa vaši neprajníci spoja, môžu nad vami zvíťaziť. Starší Kozorožci by mali na istý čas zmierniť svoje pracovné tempo, snažiť sa o zlepšenie ich domácnosti a pustiť sa do práce aj na takých úlohách, ktoré sú im nepríjemné. Mladší Kozorožci by nemali dopustiť, aby za ich omyl platil niekto iný a radšej sa priznať. Keď už ste niečo pobabrali, tak to napravte!
Vodnár
Vodnárom sa tento týždeň vydarí do najmenších detailov. Všetky ich plány, úlohy, podujatia, stretnutia, cesty či dovolenky, proste všetko sa usporiada tak, že budú môcť byť spokojní a šťastní. Čakajú vás aj nové príležitosti v láske a nadviažete niekoľko zaujímavých obchodných známostí. V láske a citovej oblasti by ste ale predsa len mali konať opatrnejšie, a ak po niekom tajne túžite, nezverujte sa v žiadnom prípade ľuďom v znamení Leva, Blíženca alebo Strelca. Tí by vás len sklamali a narušili váš pocit výnimočnosti. Nie je správne, aby sa niekto ďalší miešal medzi vás a vašich vyvolených. Snažte sa teda držať svoje túžby a sny pod pokrievkou.
Ryby
Rybám sa síce darí, ale nevedia sa sústrediť. Majú priveľa povinností a nedokážu si vhodne rozdeliť čas. Neviete presne, kde je chyba, ale stále sa točíte v jednom kruhu, bez východiska a nových dojmov. Ste už dlho vernými zamestnancami, je tiež pravda, že neradi meníte svoje zameranie a dlho váhate, kým sa k niečomu odhodláte, preto je pre vás ťažké rýchle sa zbaviť toho, čo vás brzdí. Ale práve teraz je vhodný čas na zmenu, aj keď to nebude hneď to najlepšie. Staršie Ryby by sa mohli dostať do popredia, ak by na seba viac upozornili, najmä v strede týždňa, mladšie by si mohli „šplhnúť“ u svojich nadriadených svojou aktívnosťou. Láska a ani zdravie nebudú stáť v ceste vašim plánom, preto sa pokojne môžete venovať svojej kariére.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Päť chýb pri zateplení strechy
 2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
 3. Vitajte v postapokalyptickom svete
 4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
 5. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
 6. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
 7. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
 8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
 9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
 10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
 1. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
 2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
 3. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
 4. Úprava osobného motorového vozidla
 5. Important information for Brazilians living in Slovakia
 6. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
 7. Vitajte v postapokalyptickom svete
 8. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
 9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
 10. Päť chýb pri zateplení strechy
 1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 29 881
 2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 16 710
 3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 14 495
 4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 544
 5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 819
 6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 720
 7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 601
 8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 373
 9. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 176
 10. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 9 161
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Pagáč: Belušu v druhej lige nechceli

Hlavný sponzor FK Beluša sa smial na komentároch fanúšikov Slovana

Hlavný sponzor FK Beluša Rastislav Pagáč.
Ali Lembakoali o Púchove, rasizme na trávnikoch či živote v Afrike.

Nadávali mu do opice, hádzali po ňom banány. Lembakoali: Pár miestam som sa vyhýbal

Čierna perla futbalového Púchova ALIAS LEMBAKOALI (49), ktorému nikto nepovie inak ako Ali, nedá na mesto pod Lachovcom dopustiť.

Ali Lembakoali obliekal púchovský dres štyri roky.

Považskobystrická nemocnica zápasí s nedostatkom krvi

Hematologicko-transfúzne oddelenie Nemocnice s poliklinikou v Považskej Bystrici zápasí s nedostatkom zásob krvi. Na jej darovanie vyzýva darcov na sociálnej sieti.

Tradičné motorkárske darovanie krvi v Sečovciach. Tradícia ostala neporušená.

V Košeci chcú na testovanie vyčleniť prioritne priestory v exteriéri

V obci Košeca v Ilavskom okrese chce samospráva vyčleniť prioritne priestory v exteriéri.

Vzorky na antigénne testy odoberú výterom z nosohltana.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

Sedemnásťročného chlapca zavalil strom

Leteckých záchranárov zo Žiliny privolali dnes dopoludnia na pomoc 17-ročnému chlapcovi, ktorého v lesnom teréne v katastri obce Zákopčie zavalil strom.

Už ste čítali?