Pondelok, 27. september, 2021 | Meniny má CypriánKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 31. 7. do 6. 8. 2007

Baran Barani dokážu veľa dosiahnuť, ak sa im chce a záleží im na vlastnej prestíži. A tá je pre nich teraz skutočne dôležitá. V najbližších dňoch budú práve na vašu prestíž a povesť útočiť niektorí ľudia a ťažko sa vám ich podarí presvedčiť. Veď sami na

Baran
Barani dokážu veľa dosiahnuť, ak sa im chce a záleží im na vlastnej prestíži. A tá je pre nich teraz skutočne dôležitá. V najbližších dňoch budú práve na vašu prestíž a povesť útočiť niektorí ľudia a ťažko sa vám ich podarí presvedčiť. Veď sami najlepšie viete, že ste v nedávnom období dosť veľa zanedbali, a aj keď ste teraz aktívni, nestačí to na zakrytie vašich nedostatkov. Nehľadajte únik pred vlastnou vinou a uznajte, že ste boli leniví a nezáležalo vám na práci tak, ako by malo. Starší Barani môžu svoju zlú situáciu „uhrať“ a dokázať, že aj tak sú skvelí, no mladší z vás budú mať ťažkosti s udržaním si miesta. Pre Baranov bude teda tento týždeň veľmi nepríjemný. Aspoň po zdravotnej stránke Baranom nič nehrozí a budú môcť svoje sily využiť v iných sférach.
Býk
Vám nie je vždy celkom jasné, ako to vlastne s vami skutočne je. Na jednej strane ste silné osobnosti, s dostatočnou sebadôverou a istotou v konaní, no na druhej ste plní pesimizmu, strachu z budúcnosti a obávate sa niečo začať, aby sa to neskončilo zle. V podstate ste vlastne extrémisti - raz ste v jednej krajnosti, raz v druhej. Mali by ste nájsť stred, a potom sa rozhodnúť čo a ako. Zamyslite sa nad sebou a svojimi vlastnosťami, máte v sebe veľa zaujímavého a zatiaľ neobjaveného. Starším Býkom pomôže nájsť stabilitu rozhovor s partnerom či partnerkou a doriešia aj staré hnevy, ktoré im prekážali v plnohodnotnom spoločenskom živote. Mladší Býci si dokážu ochrániť svoje súkromie pred dotieravcami a uvedomia si, že bez skutočných priateľov sa ďaleko nedostanú.
Blíženci
Blíženci sú deň za dňom silnejší. Dokážu sa odpútať od starých a zabehaných postupov a začnú zavádzať niečo nové. Vy viete, čo je dobré a viete aj to, že málokto prijme vaše názory ľahko a bez oponovania. Ste ale pripravení a schopní každého zdolať. Nielen v práci, ale aj v láske ste tento týždeň dobyvateľmi. Podľahnú vám mnohí, ktorí odolávali vašej túžbe a snažili sa vás nejako zlomiť. Vy budete nadšení a plní optimizmu, nedokážete sa zastaviť a každú prekážku prelomíte bez toho, aby ste niečo stratili. Ste proste jednotky a málokto sa s vami pustí za pasy. Osamelí Blíženci konečne nájdu spôsob, ako sa dostať do spoločnosti, po ktorej túžia. Možno práve tento týždeň spojíte svoj život so životom niekoho sympatického a začnete znovu žiť naplno - tak, ako je to vašou dlhodobou túžbou.
Rak
Raci si pokazia veľmi dobrý vzťah so svojím partnerom či partnerkou. Podarí sa im z malého nedorozumenia vyvolať pohromu. Obaja sú tvrdohlaví, ani jeden neustúpi. Raci sa tým budú trápiť aj v práci, preto ich pracovná aktivita poklesne. Netreba sa obávať, všetko sa napraví. Chyba nie je vo vás, práve naopak, vy by ste sa mali cítiť v práve. Ak vydržíte a neustúpite, váš partner si prizná svoju chybu a koniec týždňa bude v príjemnej pohode. Pozor na zdravie, Rakom hrozí tento týždeň úraz a bolesti hlavy. Osamelí Raci by si mohli konečne nájsť čas na analýzu svojej vlastnej osobnosti a uvedomiť si, že len ak sa zmenia, môžu si nájsť niekoho naozaj vhodného pre seba. Pri vašej terajšej rozlietanosti a stálych obavách zo straty slobody ste skutočne problémoví.
Lev
Levy sú stále vládcami. Ich planéta je silná, aj oni sú silní. Vedia rýchlo a správne reagovať, konajú podľa svojich myšlienok a dokážu sa raz-dva ozvať, ak sa deje niečo nie príliš podľa ich gusta. Nemali by ste ani trošku poľaviť zo svojich snáh, práve naopak. Hľadajte pre seba čím viac priestoru a všade nechajte ten najlepší dojem, len tak sa po tomto týždni môžete spoliehať na rovnako dobré miesto vo vašej spoločnosti. Slnko tu totiž nebude stále, ani vám vždy nebude kryť chrbát, využite teda všetky dni a viac sa venujte tomu, čo je pre vás najdôležitejšie. Tieto dni sú aj vhodné na počatie potomka alebo na operácie, či na začatie dlhodobejších projektov, aj ciest alebo sťahovania.
Panna
Pannám tento týždeň priveľa vecí vychádza bez veľkého boja. No pozor na koniec týždňa, vaše prílišné preceňovanie by sa vám mohlo vypomstiť a nakoniec by ste skončili zle. V stredu a vo štvrtok by ste ani nemali veľmi cestovať, či riadiť nejaké vozidlo. Najmä staršie V práci sa Pannám bude dariť, a aj keď nie sú práve najaktívnejšie, predsa len dosiahnu viac ako iní z ich okolia. U mladších by sa mohli objaviť rôzne citové zmätky, hlavne, ak sú slobodní a majú pocit nenaplnenia. Pozor však na Strelcov a Býkov, oni by vám ľahko mohli urobiť škrt cez váš plán na dobývanie. Ak už chcete na niekoho zapôsobiť, verte sami sebe, nie radám iných ľudí. Oni predsa nevedia, ako veľmi vám na tom človeku záleží.
Váhy
Váhy si tento týždeň predstavovali celkom inak. Aj keď nie sú príliš pracovité, snažia sa dosiahnuť viac ako inokedy, no nič im nevychádza. Akoby sa všetko strácalo v čiernej diere, darmo sa snažíte, plánujete, hovoríte, spájate sa s inými ľuďmi – stále narážate na prekážky, odpor, nedorozumenia, problémy s ľuďmi aj tam, kde ste na to neboli pripravení. Raz darmo, aj vy ste niekedy v slepej uličke, bez podpory a pochopenia, ale to predsa nie je dôvod k absolútnej depresii. Skúste si spomenúť, že toto nie je prvý múr, cez ktorý sa neviete dostať a ste sa zakaždým akosi dostali na druhú stranu. Tak len vyčkajte a sústreďte sa na to, o čo vám ide – na vaše súkromie, tam vás čakajú úspechy, rovnako aj v láske, aj medzi priateľmi.
Škorpión
Škorpiónov čaká konfliktný týždeň. Najviac nezhôd im hrozí pri stretnutí s osobami narodenými v znamení Strelca a Barana. Hádky budú na dennom poriadku, ale budú konštruktívne a prečistia vzduch v ich okolí. Radšej by ste nemali s nikým rozoberať vaše problémy, svoje tajomstvá si nechať pre seba, pretože málokto je teraz voči vám úprimný a bude obhajovať vaše záujmy. Ak si už neviete rady, prediskutujte to s Rakom alebo Pannou, od nich dostanete aspoň solídnu radu, aj keď nie konkrétnu pomoc. Pokiaľ ide o vaše zdravie, budete v poriadku, nehrozí vám nič zlé, ani žiadne úrazy či poranenia. V láske by ste sa nemali ponáhľať a radšej vynechať vaše spôsoby predvádzania vlastných schopností. Nechajte svojho vyvoleného či vyvolenú, aby sa sami ukázali v tom najlepšom svetle.
Strelec
Strelci sa nemusia obmedzovať, môžu sa zaoberať čímkoľvek. Dostatok dobrej nálady, dostatok síl - všetkého budete mať dosť, o svoju energiu sa podelíte aj s inými - teda budete vítaní v širokej spoločnosti. Celý týždeň sa na každého v ich blízkosti bude sypať šťastie a Strelci budú v centre a uznávaní - tak ako im to v podstate vyhovuje. Koncom týždňa im však dobrú náladu pokazí telefonát bývalej lásky. Nemáte radi, ak vám niekto pripomína vaše zlyhanie a presne táto záležitosť ukazuje, že nie ste vôbec dokonalí a nie vo všetkom sa správate férovo. Nemali by ste sa ale vyhýbať ukončeniu a vysporiadaniu starých záležitostí, inak stratíte dobré meno. Mladší Strelci dokážu prekvapiť svojich blízkych jednou zmenou, a aj keď nie sú ochotní úplne sa vzdať niektorých svojich zlozvykov, všetci, čo ich lepšie poznajú, budú nimi nadšení.
Kozorožec
Kozorožci zvyknú porovnávať sami seba s ľuďmi okolo a skoro vždy sa cítia nadradení. Máte pravdu, no ako múdri, za akých sa považujete, by ste svoju nadradenosť nemali ukazovať. Buďte príjemnejší, spoločenskejší a vyhnete sa problémom, ktoré by vás mohli zaskočiť. Mnoho ľudí vám závidí, a hoci je teraz všetko na vašej strane, ak sa vaši neprajníci spoja, môžu nad vami zvíťaziť. Starší Kozorožci by mali na istý čas zmierniť svoje pracovné tempo, snažiť sa o zlepšenie ich domácnosti a pustiť sa do práce aj na takých úlohách, ktoré sú im nepríjemné. Mladší Kozorožci by nemali dopustiť, aby za ich omyl platil niekto iný a radšej sa priznať. Keď už ste niečo pobabrali, tak to napravte!
Vodnár
Vodnárom sa tento týždeň vydarí do najmenších detailov. Všetky ich plány, úlohy, podujatia, stretnutia, cesty či dovolenky, proste všetko sa usporiada tak, že budú môcť byť spokojní a šťastní. Čakajú vás aj nové príležitosti v láske a nadviažete niekoľko zaujímavých obchodných známostí. V láske a citovej oblasti by ste ale predsa len mali konať opatrnejšie, a ak po niekom tajne túžite, nezverujte sa v žiadnom prípade ľuďom v znamení Leva, Blíženca alebo Strelca. Tí by vás len sklamali a narušili váš pocit výnimočnosti. Nie je správne, aby sa niekto ďalší miešal medzi vás a vašich vyvolených. Snažte sa teda držať svoje túžby a sny pod pokrievkou.
Ryby
Rybám sa síce darí, ale nevedia sa sústrediť. Majú priveľa povinností a nedokážu si vhodne rozdeliť čas. Neviete presne, kde je chyba, ale stále sa točíte v jednom kruhu, bez východiska a nových dojmov. Ste už dlho vernými zamestnancami, je tiež pravda, že neradi meníte svoje zameranie a dlho váhate, kým sa k niečomu odhodláte, preto je pre vás ťažké rýchle sa zbaviť toho, čo vás brzdí. Ale práve teraz je vhodný čas na zmenu, aj keď to nebude hneď to najlepšie. Staršie Ryby by sa mohli dostať do popredia, ak by na seba viac upozornili, najmä v strede týždňa, mladšie by si mohli „šplhnúť“ u svojich nadriadených svojou aktívnosťou. Láska a ani zdravie nebudú stáť v ceste vašim plánom, preto sa pokojne môžete venovať svojej kariére.

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

 1. Varujú pred púštnymi búrkami v Dubaji
 2. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi
 3. Od legendárneho trhoviska po hanbu Bratislavy. Ako sa menilo Trnavské mýto?
 4. Prišli škrečky a Dedoles počíta tržby na desiatky miliónov
 5. 30 000 eur pre tých, ktorí chcú zlepšiť život vo svojej komunite
 6. Kuriéra nezastavili ani preteky. S dodávkou prešiel rely
 7. Potrebujeme poďakovať vzorom. Preto rozbiehame novú biznis cenu
 8. Žabka rýchlo expanduje na západe Slovenska
 9. Divočina na ceste: ako postupovať, ak v noci zrazíte zviera?
 10. Maurícius vás nenechá chladnými. Za akými miestami sa vybrať?
 1. Žabka rýchlo expanduje na západe Slovenska
 2. Divočina na ceste: ako postupovať, ak v noci zrazíte zviera?
 3. 30 000 eur pre tých, ktorí chcú zlepšiť život vo svojej komunite
 4. Kuriéra nezastavili ani preteky. S dodávkou prešiel rely
 5. Termming vo Veľkých Kapušanoch modernizuje tepelné hospodárstvo
 6. Slováci prepadli SENCORMÁNII a hľadajú najstarší spotrebič
 7. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou?
 8. Samočistiace vypínače chránia pred infekciami
 9. Hobbymarket OBI predstavil nový koncept predajne v Michalovciach
 10. Aktuálne radarové a slovenské hlásenia v autokamere?
 1. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi 7 057
 2. Ako môžu fajčiari pomôcť prírode? Úplne jednoducho 6 233
 3. Prišli škrečky a Dedoles počíta tržby na desiatky miliónov 4 706
 4. Maurícius vás nenechá chladnými. Za akými miestami sa vybrať? 4 636
 5. Zateplenie strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 4 390
 6. Jablone prekonali očakávania. O bývanie v Bytči je veľký záujem 4 018
 7. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 3 481
 8. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im? 3 430
 9. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy? 3 426
 10. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty 2 646

Blogy SME

 1. Kristína Jakubičková: Je sila osobnosti synonymom bezohľadnosti či fyzickej zdatnosti?
 2. Jano Richter: Stotisíc pre Mikulca versus milión pre opozičníka. Čo je horšie?
 3. Janka Bittó Cigániková: Čo sa to preboha deje v Izraeli? Prestali vakcíny fungovať?
 4. Viktor Pamula: Spišiaci stále nohami na zemi
 5. Martin Greguš: GDPR akadémia pre laika - každý deň tento týždeň jeden krok. Dnes: Osobné údaje, získanie súhlasu, správca, typy a zásady ich spracovania
 6. Věra Tepličková: Čo sme sa dozvedeli v nedeľných politických diskusiách?
 7. Vladimír Benčík: Vietnam – viete že sa na vietnamskom trhu dá kúpiť láska i šťastie?
 8. Jozef Javurek: Historici v Nitre
 1. Lucie Meisnerová: Svadba v polovici života 6 010
 2. Radovan Kulín: Kováčik má šťastie, že nevyrábal mastičky z konope 5 601
 3. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič. 5 077
 4. Stanislav Martinčko: R.Fico sa stal kajúcnikom č.1 !!! 4 882
 5. Peter Chudý: Ako sa zbaviť redaktorky Denníka N, Moniky Tódovej? Alebo hrozí jej zákaz činnosti výkonu povolania? 3 155
 6. Ján Buocik: Obchvat a nová diaľnica D4/R7 ako dobrá správa? Skôr zlý vtip! Najmä pre Bratislavčanov. 2 958
 7. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal 2 827
 8. Ingrid Škropeková: Manažér, riaditeľ, upratovačka, chlap či žena. Na ARO je jedno, kým ste. Keď vám povedia, otočte sa mi ritkou, tak sa tou ritkou otočíte. 2 559
 1. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 3. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 4. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 5. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
 6. Karolína Farská: Dva rozdielne protesty za slobodu
 7. Adam Valček: Neexistujúca kancelária aj termín. Výpovede proti Výbohovi nesedia
 8. Adam Valček: Kauza DPB: Predaj vyše stotisíc pokút skontrolujú, toto sú ďalšie pochybnosti
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Futbalisti Lednice (v bielom) nastrieľali Púchovu desať gólov.

Oblastná siedma liga pokračovala ďalším kolom. Líder z Praznova zachraňoval bod v Pružine v predposlednej minúte, Lednica nastrieľala FC Púchov desať gólov.


7 h
Podmanín (v modrom) uspel doma proti Visolajom.

V oblastnej šiestej lige má na čele tabuľky trojica tímov rovnaký počet bodov, v závese za nimi je nováčik z Novej Dubnice.


7 h

V tretej futbalove lige uspeli dva najlepšie tímy z regiónu. V štvorke zdolala Domaniža Kvašov, v piatej lige je stále bez bodu nováčik z Jasenice.


7 h

V Beluši podporili týždeň mobility aj súťažou najmenších. Detičky, ktoré ešte ani nevedia chodiť, pretekali v lezení. Do súťažného dňa sa zapojili všetky vekové kategórie.


14 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Obeť mala len 27 rokov.


25. sep

Dieťa spadlo do podzemnej nádoby na zber dažďovej vody.


a 1 ďalší 25. sep

Vodič motocykla neprežil náraz do dopravnej značky. Osobné auto, v ktorom boli aj dve deti, sa zrazilo s domiešavačom.


25. sep

Prinášame vám prehľad novorodeniatok, ktoré sme odfotili v trenčianskej a myjavskej pôrodnici. Ich fotky boli zverejnené v MY Trenčianskych novinách.


20 h

Blogy SME

 1. Kristína Jakubičková: Je sila osobnosti synonymom bezohľadnosti či fyzickej zdatnosti?
 2. Jano Richter: Stotisíc pre Mikulca versus milión pre opozičníka. Čo je horšie?
 3. Janka Bittó Cigániková: Čo sa to preboha deje v Izraeli? Prestali vakcíny fungovať?
 4. Viktor Pamula: Spišiaci stále nohami na zemi
 5. Martin Greguš: GDPR akadémia pre laika - každý deň tento týždeň jeden krok. Dnes: Osobné údaje, získanie súhlasu, správca, typy a zásady ich spracovania
 6. Věra Tepličková: Čo sme sa dozvedeli v nedeľných politických diskusiách?
 7. Vladimír Benčík: Vietnam – viete že sa na vietnamskom trhu dá kúpiť láska i šťastie?
 8. Jozef Javurek: Historici v Nitre
 1. Lucie Meisnerová: Svadba v polovici života 6 010
 2. Radovan Kulín: Kováčik má šťastie, že nevyrábal mastičky z konope 5 601
 3. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič. 5 077
 4. Stanislav Martinčko: R.Fico sa stal kajúcnikom č.1 !!! 4 882
 5. Peter Chudý: Ako sa zbaviť redaktorky Denníka N, Moniky Tódovej? Alebo hrozí jej zákaz činnosti výkonu povolania? 3 155
 6. Ján Buocik: Obchvat a nová diaľnica D4/R7 ako dobrá správa? Skôr zlý vtip! Najmä pre Bratislavčanov. 2 958
 7. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal 2 827
 8. Ingrid Škropeková: Manažér, riaditeľ, upratovačka, chlap či žena. Na ARO je jedno, kým ste. Keď vám povedia, otočte sa mi ritkou, tak sa tou ritkou otočíte. 2 559
 1. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 3. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 4. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 5. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
 6. Karolína Farská: Dva rozdielne protesty za slobodu
 7. Adam Valček: Neexistujúca kancelária aj termín. Výpovede proti Výbohovi nesedia
 8. Adam Valček: Kauza DPB: Predaj vyše stotisíc pokút skontrolujú, toto sú ďalšie pochybnosti

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu